django-oscar - en to uk_UA translation catalogue (12 entries)

en: Mr
uk_UA: Шановний

en: Miss
uk_UA: Шановна

en: Mrs
uk_UA: Шановний

en: Ms
uk_UA: Шановна

en: City
uk_UA: Місто

en: State/County
uk_UA: Область

en: Post/Zip-code
uk_UA: Поштовий індекс

en: Country
uk_UA: Країна

en: Country name
uk_UA: Назва країни

en: Official name
uk_UA: Офіційна назва країни

en: Phone number
uk_UA: Телефонний номер

en: User
uk_UA: Користувач
