django-oscar - en to uk translation catalogue (1683 entries)

en: Mr
uk: Пане

en: Miss
uk: Міс

en: Mrs
uk: Пані

en: Ms
uk: Міс

en: Dr
uk: Доктор

[ctx: Treatment Pronouns for the customer]
en: Title
uk: Назва

en: First name
uk: Ім'я

en: Last name
uk: Прізвище

en: First line of address
uk: Перший рядок адреси

en: Second line of address
uk: Другий рядок адреси

en: Third line of address
uk: Третій рядок адреси

en: City
uk: Місто

en: State/County
uk: Штат/Провінція

en: Post/Zip-code
uk: Поштовий індекс

en: Country
uk: Країна

en: Search text - used only for searching addresses
uk: Шукати текст - використовується тільки для пошуку адрес

en: Address
uk: Адреса

en: Addresses
uk: Адреси

en: Addresses in %(country)s require a valid postcode
uk: Адреси в %(country)s потребують правильного індексу

en: The postcode '%(postcode)s' is not valid for %(country)s
uk: Цей індекс '%(postcode)s' невірний для %(country)s

en: Country name
uk: Назва країни

en: Official name
uk: Офіційна назва

en: Display order
uk: Відобразити замовлення

en: Higher the number, higher the country in the list.
uk: Чим більший номер, тим вище країна у списку.

en: Is shipping country
uk: Є доставка в країну

en: Countries
uk: Країни

en: Phone number
uk: Телефонний номер

en: In case we need to call you about your order
uk: Якщо потрібно буде зателефонувати Вам з приводу замовлення

en: Instructions
uk: Інструкції

en: Tell us anything we should know when delivering your order.
uk: Коментарі до Вашого замовлення.

en: Shipping address
uk: Адреса доставки

en: Shipping addresses
uk: Адреси доставки

en: User
uk: Користувач

en: Default shipping address?
uk: Це основна адреса доставки?

en: Default billing address?
uk: Це основна платіжна адреса?

en: Number of Orders as Shipping Address
uk: Кількість замовлень з такою адресою доставки

en: Number of Orders as Billing Address
uk: Кількість замовлень з такою платіжною адресою

en: Address Hash
uk: Хеш Адреси

en: Date Created
uk: Дата Створення

en: User address
uk: Адреса користувача

en: User addresses
uk: Адреси користувача

en: This address is already in your address book
uk: Ця адреса вже є у Вашій адресній книзі

en: Billing address
uk: Платіжна адреса

en: Billing addresses
uk: Платіжні адреси

en: Partner
uk: Партнер

en: Partner address
uk: Адреса партнера

en: Partner addresses
uk: Адреси партнера

en: Product
uk: Товар

en: Views
uk: Переглядів

en: Basket Additions
uk: Додатки до кошика

en: Purchases
uk: Покупки

en: Score
uk: Оцінка

en: Product record
uk: Запис товару

en: Product records
uk: Записи товарів

en: Record for '%s'
uk: Запис для '%s'

en: Product Views
uk: Переглядів Товару

en: Orders
uk: Замовлення

en: Order Lines
uk: Рядки Замовлень

en: Order Items
uk: Товари в Замовленні

en: Total Spent
uk: Всього Витрачено

en: Last Order Date
uk: Дата Останнього Замовлення

en: User record
uk: Запис користувача

en: User records
uk: Записи користувача

en: User product view
uk: Перегляд товару користувачем

en: User product views
uk: Перегляди товару користувачем

en: %(user)s viewed '%(product)s'
uk: %(user)s переглянув '%(product)s'

en: Search term
uk: Пошуковий запит

en: User search query
uk: Пошуковий запит користувача

en: User search queries
uk: Пошукові запити користувачів

en: %(user)s searched for '%(query)s'
uk: %(user)s шукав '%(query)s'

en: Analytics
uk: Аналітика користувачів

en: Basket additions
uk: Додатки до кошика

en: Product analytics
uk: Товарна аналітика

en: Name
uk: Назва

en: Date registered
uk: Дата реєстрації

en: Product views
uk: Переглядів Товару

en: Order lines
uk: Рядки замовлень

en: Order items
uk: Замовлені товари

en: Total spent
uk: Всього витрачено

en: Date of last order
uk: Дата останнього замовлення

en: User analytics
uk: Аналітика користувачів

en: Owner
uk: Власник

en: Open - currently active
uk: Відкриті - в даний час активні

en: Merged - superceded by another basket
uk: Злиті - замінено іншим кошиком

en: Saved - for items to be purchased later
uk: Збережено - для товарів, що будуть придбані пізніше

en: Frozen - the basket cannot be modified
uk: Заморожено - кошик не може бути змінено

en: Submitted - has been ordered at the checkout
uk: Внесено - було замовлено на виході

en: Status
uk: Статус

en: Vouchers
uk: Купони

en: Date created
uk: Дата створення

en: Date merged
uk: Дата злиття

en: Date submitted
uk: Дата занесення

en: Basket
uk: Кошик

en: Baskets
uk: Кошики

en: %(status)s basket (owner: %(owner)s, lines: %(num_lines)d)
uk: %(status)s кошик (власник: %(owner)s, ліній: %(num_lines)d)

en: Due to technical limitations we are not able to ship more than %(threshold)d items in one order.
uk: Через технічні обмежень ми не можемо поставляти більше %(threshold)d товарів в одному замовленні.

en: Line Reference
uk: Довідка Ряду

en: Quantity
uk: Кількість

en: Currency
uk: Валюта

en: Price excl. Tax
uk: Ціна, без податку

en: Price incl. Tax
uk: Ціна, з податком

en: Date Updated
uk: Дата Поновлення

en: Basket line
uk: Pядок кошику

en: Basket lines
uk: Рядки кошику

en: Basket #%(basket_id)d, Product #%(product_id)d, quantity %(quantity)d
uk: Кошик #%(basket_id)d, Товар #%(product_id)d, кількість %(quantity)d

en: You cannot modify a %s basket
uk: Ви не можете змінити %s кошику.

en: The price of '%(product)s' has increased from %(old_price)s to %(new_price)s since you added it to your basket
uk: Ціна на '%(product)s' підвищилась з %(old_price)s до %(new_price)s з того часу, як ви додали їх до кошику

en: The price of '%(product)s' has decreased from %(old_price)s to %(new_price)s since you added it to your basket
uk: Ціна на '%(product)s' знизилась з %(old_price)s до %(new_price)s з того часу, як ви додали їх до кошику

en: Line
uk: Рядок

en: Option
uk: Опція

en: Value
uk: Значення

en: Line attribute
uk: Атрибут рядка

en: Line attributes
uk: Атрибути рядка

en: Save for Later
uk: Відкладено

en: Move to Basket
uk: Перемістити в Кошик

en: Code
uk: Код

en: Variant
uk: Варіант

en: Please select a valid product
uk: Будь ласка, виберіть інший товар

en: Due to technical limitations we are not able to ship more than %(threshold)d items in one order. Your basket currently has %(basket)d items.
uk: Через технічні обмеження ми не можемо поставляти більше %(threshold)d товарів в одному замовленні. У Вашому кошику зараз  %(basket)d товарів.

en: This product cannot be added to the basket because a price could not be determined for it.
uk: Цей товар не можна додавати у кошик, оскільки неможливо визначити ціну.

en: This product cannot be added to the basket as its currency isn't the same as other products in your basket
uk: Цей товар не може бути доданий у кошик, оскільки його валюта відрізняється від інших у кошику.

en: We have merged a basket from a previous session. Its contents might have changed.
uk: Ми об'єднали кошик з попередньою сесією. Його вміст міг змінитись.

en: User ID
uk: Ідентифікатор користувача

en: Basket status
uk: Статус кошику

en: Num lines
uk: Кількість рядків

en: Num items
uk: Кількість товарів

en: Date of creation
uk: Дата створення

en: Time since creation
uk: Час з моменту створення

en: Open baskets
uk: Відкриті кошики

en: Time between creation and submission
uk: Час між створенням кошика та замовленням

en: Submitted baskets
uk: Оформлені кошики

en: You can't save an item for later if you're not logged in!
uk: Ви не можете відкласти товар, якщо ви не увійшли!

en: Your basket has got some issues. Please correct any validation errors below.
uk: У вашому кошику є деякі проблеми. Виправте декілька помилок перевірки нижче.

en: The '%(code)s' voucher has expired
uk: Купон '%(code)s' прострочений

en: The '%(code)s' voucher is not active
uk: Купон '%(code)s' не активний

en: Your basket does not qualify for a voucher discount
uk: Ваш кошик не задовольняє умовам купона

en: Voucher '%(code)s' added to basket
uk: Купон '%(code)s' доданий в кошик

en: You have already added the '%(code)s' voucher to your basket
uk: Купон '%(code)s' вже був доданий в кошик раніше

en: No voucher found with code '%(code)s'
uk: Не знайдено купонів з кодом '%(code)s'

en: Please enter a voucher code
uk: Будь ласка, введіть код купона

en: No voucher found with id '%s'
uk: Не знайдено купонів з кодом '%s'

en: Voucher '%s' removed from basket
uk: Купон '%s' видалено з кошика

en: Requires shipping?
uk: Потрібна доставка?

en: Track stock levels?
uk: Відстежувати залишки на складі?

en: Options
uk: Опції

en: Product class
uk: Клас товару

en: Product classes
uk: Класи товарів

en: Description
uk: Опис

en: Image
uk: Зображення

en: Is public
uk: Є загальнодоступним

en: Show this category in search results and catalogue listings.
uk: Показати цю категорію в результатах пошуку та списках каталогів.

en: Ancestor categories are public
uk: Категорії предків є загальнодоступними

en: Category
uk: Категорія

en: Categories
uk: Категорії

en: Product category
uk: Категорія товарів

en: Product categories
uk: Категорії товарів

en: Stand-alone product
uk: Самостійний товар

en: Parent product
uk: Батьківський товар

en: Child product
uk: Дочірній товар

en: Product structure
uk: Структура товару

en: Show this product in search results and catalogue listings.
uk: Показати цей товар у результатах пошуку та списках каталогів.

en: Universal Product Code (UPC) is an identifier for a product which is not specific to a particular  supplier. Eg an ISBN for a book.
uk: Універсальний товарний код (UPC) є ідентифікатором для товару, який не є специфічним для якого-небудь конкретного постачальника. Наприклад ISBN для книги.

en: Only choose a parent product if you're creating a child product.  For example if this is a size 4 of a particular t-shirt.  Leave blank if this is a stand-alone product (i.e. there is only one version of this product).
uk: Вибирайте батьківський товар лише якщо ви створюєте дочірній товар. Наприклад, якщо це 4-й розмір звичайної футболки. Залиште поле порожнім, якщо це самостійний товар (тобто можлива тільки одна версія цього товару).

[ctx: Product title]
en: Title
uk: Назва

en: Product type
uk: Тип товару

en: Choose what type of product this is
uk: Оберіть тип товару

en: Attributes
uk: Aтрибути

en: A product attribute is something that this product may have, such as a size, as specified by its class
uk: Атрибут товару - щось, що товар може мати (наприклад, розмір), відповідно до визначення його класу

en: Product options
uk: Опції товару

en: Options are values that can be associated with a item when it is added to a customer's basket.  This could be something like a personalised message to be printed on a T-shirt.
uk: Опції - це значення, які можуть бути асоційовані з товаром, коли він додається до кошика клієнта. Це може бути що-небудь типу індивідуального напису для друку на футболці.

en: Recommended products
uk: Рекомендовані товари

en: These are products that are recommended to accompany the main product.
uk: Товари, які ви могли б порекомендувати покупцеві придбати, як додаток до основної покупки.

en: Rating
uk: Рейтинг

en: Date updated
uk: Дата оновлення

en: Is discountable?
uk: Діє знижка?

en: This flag indicates if this product can be used in an offer or not
uk: Цей прапорець вказує, чи може цей товар використовуватися в пропозиціях чи ні.

en: Products
uk: Товари

en: Your product must have a title.
uk: Ваш товар повинен мати назву.

en: Your product must have a product class.
uk: Ваш товар повинен належати до певного класу товарів.

en: Only child products can have a parent.
uk: Тільки дочірні товари можуть мати батьківські.

en: A child product needs a parent.
uk: Для дочірнього товару повинен бути призначений батьківський товар.

en: You can only assign child products to parent products.
uk: Ви можете призначати дочірні товари тільки батьківським.

en: A child product can't have a product class.
uk: Дочірньому товару не може бути призначений тип товару.

en: A child product can't have a category assigned.
uk: У дочірнього товару не може бути категорій.

en: A child product can't have options.
uk: У дочірнього товару не може бути опцій.

en: A parent product can't have stockrecords.
uk: У батьківського товару не може бути складських записів.

en: The specified parent product is a child product.
uk: Товар, зазначений як батьківський, сам є дочірнім.

en: One can't add a child product to a product with stock records.
uk: Не можна додати дочірній товар до товару зі складськими записами.

en: Primary product
uk: Основний товар

en: Recommended product
uk: Рекомендований товар

en: Ranking
uk: Оцінка

en: Determines order of the products. A product with a higher value will appear before one with a lower ranking.
uk: Визначає порядок товарів. Товари з більшим значенням будуть показані вище ніж інші.

en: Product recommendation
uk: Рекомендація товару

en: Product recomendations
uk: Рекомендації товару

en: Code can only contain the letters a-z, A-Z, digits, and underscores, and can't start with a digit.
uk: Код може містити тільки літери a-z, A-Z, цифри, символ підкреслення '_' і не може починатися з цифри.

en: Text
uk: Текст

en: Integer
uk: Ціле Число

en: True / False
uk: Так / Ні

en: Float
uk: Дробове число

en: Rich Text
uk: Форматований Текст

en: Date
uk: Дата

en: Datetime
uk: Дата і час

en: Multi Option
uk: Мульти-опція

en: Entity
uk: Сутність

en: File
uk: Файл

en: Type
uk: Тип

en: Option Group
uk: Група Опцій

en: Select an option group if using type "Option" or "Multi Option"
uk: Виберіть групу опцій якщо використовуєте тип "Опція" або "Мульти-опція"

en: Required
uk: Обов'язковий

en: Product attribute
uk: Атрибут товару

en: Product attributes
uk: Атрибути товару

en: Boolean attribute should not be required.
uk: Булевий атрибут не повинен бути обов'язковим.

en: Must be str
uk: Повинно бути вул

en: Must be a float
uk: Має бути дробним числом

en: Must be an integer
uk: Має бути цілим числом

en: Must be a date or datetime
uk:  Має бути датою або датою з часом

en: Must be a datetime
uk: Повинно містити дату й час

en: Must be a boolean
uk: Має бути логічним значенням

en: Must be a model instance
uk: Має бути екземпляром моделі

en: Must be a list or AttributeOption queryset
uk: Повинно бути списком або AttributeOption queryset

en: Must be an AttributeOption model object instance
uk: Має бути екземпляром об'єкту моделі AttributeOption

en: AttributeOption has not been saved yet
uk: ОпціюАтрибута ще не збережено

en: %(enum)s is not a valid choice for %(attr)s
uk: %(enum)s неправильний вибір для %(attr)s

en: Must be a file field
uk: Має бути файловим полем

en: Attribute
uk: Атрибут

en: Boolean
uk: Логічне значення

en: Richtext
uk: Форматований текст

en: DateTime
uk: Дата і час

en: Value multi option
uk: Значення декількох варіантів

en: Value option
uk: Значення опції

en: Product attribute value
uk: Значення атрибута товару

en: Product attribute values
uk: Значення атрибутів товару

en: Attribute option group
uk: Група параметрів атрибутів

en: Attribute option groups
uk: Групи параметрів атрибутів

en: Group
uk: Група

en: Attribute option
uk: Опція атрибута

en: Attribute options
uk: Опції атрибута

en: Original
uk: Оригінал

en: Caption
uk: Надпис

en: An image with a display order of zero will be the primary image for a product
uk: Зображення з нульовим порядком відображення буде основним зображенням товару

en: Product image
uk: Зображення товару

en: Product images
uk: Зображення товару

en: Catalogue
uk: Каталог

en: %(obj)s has no attribute named '%(attr)s'
uk: У %(obj)s немає атрибута з назвою '%(attr)s'

en: %(attr)s attribute cannot be blank
uk: %(attr)s атрибут не може бути пустим

en: %(attr)s attribute %(err)s
uk: %(attr)s атрибут %(err)s

[ctx: Product review title]
en: Title
uk: Назва

en: Body
uk: Тіло

[ctx: Anonymous reviewer name]
en: Name
uk: Ім’я

en: Requires moderation
uk: Потребує модерації

en: Approved
uk: Підтверджено

en: Rejected
uk: Видхілено

en: Total Votes
uk: Всього Голосів

en: Delta Votes
uk: Різниця Голосів

en: Product review
uk: Відгук на товар

en: Product reviews
uk: Відгуки на товар

en: Anonymous reviews must include a name and an email
uk: В анонімному відгуку мають бути вказані Ім'я та імейл

en: anonymous
uk: анонім

en: Only signed in users can vote
uk: Лише зареєстровані користувачі можуть голосувати.

en: Up
uk: Наверх

en: Down
uk: Униз

en: Delta
uk: Різниця

en: Vote
uk: Голос

en: Votes
uk: Голоси

en: You cannot vote on your own reviews
uk: Ви не можете голосувати за власні відгуки

en: Only signed-in users can vote on reviews
uk: Тільки авторизовані користувачі можуть голосувати за відгуки

en: You can only vote once on a review
uk: Ви можете голосувати за відгук лише один раз

en: Catalogue reviews
uk: Відгуки на каталог

en: Recency
uk: Новизна

en: Sort by
uk: Сортувати по

en: You have already reviewed this product!
uk: Ви вже залишили відгук на цей товар!

en: You can't leave a review for this product.
uk: Ви не можете залишити відгук на цей товар.

en: Thank you for reviewing this product
uk: Дякуємо за те, що залишили відгук на цей товар

en: Thanks for voting!
uk: Дякуємо за Ваш голос!

en: %(filename)s is not a valid image (%(error)s)
uk: %(filename)s не є правильним зображенням (%(error)s)

en: %s is not a valid image archive
uk: %s не є коректним архівом зображень

en: The given page number was invalid.
uk: Цей номер сторінки не дійсний.

en: All products
uk: Всі товари

en: Checkout
uk: Оформлення

en: My email address is
uk: Моя електронна адреса

en: I am a new customer and want to checkout as a guest
uk: Я новий клієнт і хочу оформити замовлення як гість

en: I am a new customer and want to create an account before checking out
uk: Я новий клієнт і хочу створити акаунт перед тим, як оформити замовлення

en: I am a returning customer, and my password is
uk: Я вже є клієнтом, і мій пароль

en: A user with that email address already exists
uk: Користувач з такою адресою електронної пошти вже зареєстрований.

en: You need to add some items to your basket to checkout
uk: Потрібно додати товари до кошика, щоб оформити замовлення

en: '%(title)s' is no longer available to buy (%(reason)s). Please adjust your basket to continue
uk: Товар '%(title)s' більше не доступний для покупки (%(reason)s). Будь ласка, видаліть його з кошика для того, щоб продовжити.

en: Please either sign in or enter your email address
uk: Будь ласка, увійдіть у систему або введіть свою електронну адресу

en: Please choose a shipping address
uk: Будь ласка, оберіть адресу доставки

en: Your previously chosen shipping address is no longer valid.  Please choose another one
uk: Обрана вами раніше адреса доставки більше не дійсна. Будь ласка, виберіть іншу.

en: Please choose a shipping method
uk: Будь ласка, оберіть спосіб доставки

en: Your previously chosen shipping method is no longer valid.  Please choose another one
uk: Обраний вами раніше спосіб доставки більше не дійсний. Будь ласка, виберіть інший.

en: Percentage surcharge
uk: Відсоток доплати

en: Create your account and then you will be redirected back to the checkout process
uk: Створіть свій акаунт, і Вас буде направлено назад на процес оформлення

en: Address saved
uk: Адресу збережено

en: Address deleted
uk: Адресу видалено

en: Shipping is unavailable for your chosen address - please choose another
uk: Доставка за обраною адресою неможлива. Будь ласка, оберіть іншу

en: Your submitted shipping method is not permitted
uk: Обраний спосіб доставки неможливий

en: A problem occurred while processing payment for this order - no payment has been taken.  Please contact customer services if this problem persists
uk: Сталася помилка під час оплати цього замовлення - оплату не здійснено. Будь ласка, зверніться до служби підтримки, якщо ця проблема повторюватиметься.

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Subject
uk: Тема

en: Body Text
uk: Текст Тіла

en: Body HTML
uk: HTML Тіла

en: Date Sent
uk: Дата Відправлення

en: Emails
uk: Електронні адреси

en: Email to %(user)s with subject '%(subject)s'
uk: Надіслати імейл %(user)s з темою '%(subject)s'

en: Email to %(email)s with subject '%(subject)s'
uk: Надіслати електронну пошту до %(email)s за темою '%(subject)s'

en: Code can only contain the uppercase letters (A-Z), digits, and underscores, and can't start with a digit.
uk: Код може містити лише великі літери (A-Z), цифри та підкреслення і не може починатися з цифри.

en: Code used for looking up this event programmatically
uk: Код використовується для звернення до цієї події програмно

en: Order related
uk: Відноситься до замовлення

en: User related
uk: Відноситься до користувача

en: Email Subject Template
uk: Шаблон Теми Імейла

en: Email Body Template
uk: Шаблон Тіла Імейла

en: Email Body HTML Template
uk: Шаблон Тіла Імейла в HTML

en: HTML template
uk: HTML шаблон

en: SMS Template
uk: SMS Шаблон

en: SMS template
uk: SMS шаблон

en: Communication event type
uk: Тип комунікаційної події

en: Communication event types
uk: Типи комунікаційних подій

en: Inbox
uk: Вхідні

en: Archive
uk: Архів

en: Notification
uk: Нагадування

en: Notifications
uk: Нагадування

en: Communication
uk: Зв'язок

en: %(count)d notification archived | %(count)d notifications archived
uk[0]: %(count)d нагадування заархівовано
uk[1]: %(count)d нагадувань заархівовано
uk[2]: %(count)d нагадувань заархівовано
uk[3]: %(count)d нагадувань заархівовано

en: %(count)d notification deleted | %(count)d notifications deleted
uk[0]: %(count)d нагадування видалено
uk[1]: %(count)d нагадування видалено
uk[2]: %(count)d нагадувань видалено
uk[3]: %(count)d нагадувань видалено

en: email address
uk: електронна адреса

en: Staff status
uk: Статус штату

en: Designates whether the user can log into this admin site.
uk: Визначає, чи може користувач входити до адмін-панелі цього сайту.

en: Active
uk: Активний

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
uk: Визначає, чи треба ідентифікувати цього користувача як яктивного. Зніміть виділення замість того, щоб видаляти акаунти.

en: date joined
uk: дата приєднання

en: Users
uk: Користувачі

en: Key
uk: Ключ

en: Not yet confirmed
uk: Ще не підтверджено

en: Cancelled
uk: Відмінено

en: Closed
uk: Закрито

en: Date confirmed
uk: Дата підтвердження

en: Date cancelled
uk: Дата відміни

en: Date closed
uk: Дата закриття

en: Product alert
uk: Нагадування для товару

en: Product alerts
uk: Нагадування для товарів

en: Product Alerts
uk: Товарні Оповіщення

en: An alert has been created
uk: Створено нагадування

en: A confirmation email has been sent to %s
uk: Електронний лист з підтвердженням надіслано на %s

en: Your stock alert is now active
uk: Ваше складське нагадування активовано

en: Your stock alert cannot be confirmed
uk: Ваше складське нагадування неможливо підтвердити

en: Your stock alert has been cancelled
uk: Ваше складське нагадування відмінено

en: Your stock alert cannot be cancelled
uk: Ваше складське нагадування не можна відмінити

en: Customer
uk: Клієнт

en: Email address
uk: Електронна адреса

en: Password
uk: Пароль

en: The entered password is not valid!
uk: Введений пароль не дійсний!

en: Confirm password
uk: Підтвердження паролю

en: The two password fields didn't match.
uk: Поля з паролями не співпадають.

[ctx: start date]
en: From
uk: Від

[ctx: end date]
en: To
uk: До

en: Order number
uk: Номер замовлення

en: At least one field is required.
uk: Хоча б одне поле є обов' язковим.

en: All orders
uk: Всі замовлення

en: Orders placed between %(date_from)s and %(date_to)s and order number containing %(order_number)s
uk: Замовлення, розміщені з %(date_from)s по %(date_to)s та номер яких містить %(order_number)s

en: Orders placed between %(date_from)s and %(date_to)s
uk: Замовлення, розміщені між %(date_from)s і %(date_to)s

en: Orders placed since %(date_from)s and order number containing %(order_number)s
uk: Замовлення, розміщені з %(date_from)s та з номером, що містить %(order_number)s

en: Orders placed since %(date_from)s
uk: Замовлення, розміщені з %(date_from)s

en: Orders placed until %(date_to)s and order number containing %(order_number)s
uk: Замовлення, розміщені до %(date_to)s та з номером, що містить %(order_number)s

en: Orders placed until %(date_to)s
uk: Замовлення, розміщені до %(date_to)s

en: Orders with order number containing %(order_number)s
uk: Замовлення, номер яких містить %(order_number)s

en: A user with this email address already exists
uk: Вже існує користувач з таким імейлом

en: Send notification to
uk: Надіслати повідомлення

en: Enter your email
uk: Введіть свій імейл

en: There is already an active stock alert for %s
uk: Вже інсує нагадування про появу на складі для %s

en: %s has been sent a confirmation email for another product alert on this site. Please confirm or cancel that request before signing up for more alerts.
uk: На адресу %s були відправлені листи з підтвердженнями про повідомлення інших товарів цього сайту. Будь ласка, підтвердіть або скасуйте ці запити перед входом на сайт, якщо хочете отримувати більше повідомлень.

en: You already have an active alert for this product
uk: У Вас вже є активне нагадування для цього товару

en: Welcome back
uk: Дякуємо, що завітали знову

en: Thanks for registering!
uk: Дякуємо за реєстрацію!

en: Profile
uk: Профіль

en: Edit Profile
uk: Редагувати Профіль

en: Profile updated
uk: Профіль оновлено

en: Delete profile
uk: Видалити профіль

en: Your profile has now been deleted. Thanks for using the site.
uk: Ваш профіль видалено. Дякуємо за те, що користувались нашим сайтом.

en: Change Password
uk: Змінити Пароль

en: Password updated
uk: Пароль оновлено

en: Email History
uk: Історія Листування

en: Order History
uk: Історія Замовлень

en: Order
uk: Замовлення

en: All available lines from order %(number)s have been added to your basket
uk: Усі доступні позиції із замовлення  %(number)s було додано в Ваш кошик

en: It is not possible to re-order order %(number)s as none of its lines are available to purchase
uk: Неможливо знову зробити замовлення %(number)s, тому що жодної з позицій немає

en: %(qty)d copies of '%(product)s' have been added to your basket
uk: %(qty)d штук товару '%(product)s'  було додано до Вашого кошику

en: '%s' has been added to your basket
uk: '%s' було додано до Вашого кошику

en: Address Book
uk: Адресна Книга

en: Add a new address
uk: Додати нову адресу

en: Address '%s' created
uk: Створено адресу '%s'

en: Edit address
uk: Редагувати адресу

en: Address '%s' updated
uk: Оновлено адресу '%s'

en: Delete address?
uk: Видалити адресу?

en: Address '%s' deleted
uk: Видалено адресу '%s'

en: We do not ship to this country
uk: На жаль, ми не доставляємо товари у цю країну.

en: Wish Lists
uk: Список Бажань

en: Quantities updated.
uk: Кількості оновлено.

en: Create a new wish list
uk: Створити новий список бажань

en: The requested product no longer exists
uk: Товару, який Вас цікавить, вже немає

en: Your wishlist has been created and '%(name)s has been added
uk: Ваш список бажань було створено і додано '%(name)s

en: Your wishlist has been created
uk: Ваш список бажань створено

en: %(title)s has been added to your wishlist
uk: %(title)s було додано до Вашого списку бажань

en: Your '%s' wishlist has been updated
uk: Ваш  список бажань '%s' оновлено

en: Delete %s
uk: Видалити %s

en: Your '%s' wish list has been deleted
uk: Ваш список бажань '%s' було видалено

en: '%s' was added to your wish list.
uk: '%s' додано до списку бажань.

en: Remove %s
uk: Видалити %s

en: '%(title)s' was removed from your '%(name)s' wish list
uk: '%(title)s' було видалено з Вашого списку бажань '%(name)s'

en: Wish list '%(name)s' already containing '%(title)s'
uk: Список '%(name)s' вже містить '%(title)s'

en: '%(title)s' moved to '%(name)s' wishlist
uk: '%(title)s' переміщено до списку бажань '%(name)s'

en: Dashboard
uk: Панель

en: Create a new product of type
uk: Створити новий товар типу

en: -- Choose type --
uk: -- Виберіть тип --

en: Product title
uk: Назва товару

en: Select an option group
uk: Виберіть групу опцій

en: At least one stock record must be set to a partner that you're associated with.
uk: Принаймні, одни запис акцій повинен бути встановлений на партнера, з яким ви пов'язані.

en: Stand-alone and parent products must have at least one category
uk: Для самостійних і батьківських товарів повинна бути призначена як мінімум одна категорія

en: A child product should not have categories
uk: У дочірнього товару не повинно бути категорій

en: Title
uk: Назва

en: Variants
uk: Варіанти

en: Stock records
uk: Складські записи

en: Actions
uk: Дії

en: Number of child categories
uk: Кількість підкатегорій

en: %s Category | %s Categories
uk[0]: %s Категорія
uk[1]: %s Категорії
uk[2]: %s Категорій
uk[3]: %s Категорій

en: Option summary
uk: Оцінка

en: %s Attribute Option Group | %s Attribute Option Groups
uk[0]: %s група параметрів атрибутів
uk[1]: %s груп параметрів атрибутів
uk[2]: %s груп параметрів атрибутів
uk[3]: %s групи параметрів атрибутів

en: Product search results
uk: Результати пошуку товару

en: Please choose a product type
uk: Будь ласка, виберіть тип товару

en: Create new %(product_class)s product
uk: Створити новий %(product_class)s товар

en: Create new variant of %(parent_product)s
uk: Створити новий варіант %(parent_product)s

en: Editing variant of %(parent_product)s
uk: Редагувати варіант %(parent_product)s

en: Your submitted data was not valid - please correct the errors below
uk: Надана Вами інформація некоректна - будь ласка, виправте ці помилки

en: Delete product variant?
uk: Видалити варіант товару?

en: Delete product?
uk: Видалити товар?

en: Deleted product variant '%s'
uk: Варіант товару '%s' видалено

en: Deleted product '%s'
uk: Видалено товар '%s'

en: Alerts with status "%s"
uk: Нагадування зі статусом '%s'

en: All alerts
uk: Усі нагадування

en: Add a new category
uk: Додати нову категорію

en: Category created successfully
uk: Категорію успішно створено

en: Update category '%s'
uk: Оновити категорію '%s'

en: Category updated successfully
uk: Категорію успішно оновлено

en: Category deleted successfully
uk: Категорію успішно видалено

en: Add a new product type
uk: Додати новий тип товару

en: Product type created successfully
uk: Тип товару успішно створено

en: Update product type '%s'
uk: Оновити тип товару '%s'

en: Product type updated successfully
uk: Тип продукту успішно оновлено

en: Product Types
uk: Типи товарів

en: Delete product type '%s'
uk: Видалити тип товару '%s'

en: Unable to delete '%s'
uk: Неможливо видалити '%s'

en: %i products are still assigned to this type
uk: Досі існують товари цього типу (%i шт. знайдено)

en: Product type deleted successfully
uk: Тип товару видалено успішно

en: Add a new Attribute Option Group
uk: Добавити нову групу параметрів атрибутів

en: Attribute Option Group created successfully
uk: Група параметрів атрибутів успішно створена

en: Update Attribute Option Group '%s'
uk: Оновити групу параметрів атрибутів '%s'

en: Attribute Option Group updated successfully
uk: Група параметрів атрибутів успішно оновлена

en: Delete Attribute Option Group '%s'
uk: Видалити групу параметрів атрибутів '%s'

en: %i product attributes are still assigned to this attribute option group
uk: %i атрибути продуктів все ще призначаються для цієї групи параметрів атрибутів

en: Attribute Option Group deleted successfully
uk: Група параметрів атрибутів успішно видалена

en: Add a new Option
uk: Додати новий Варіант

en: Option created successfully
uk: Варіант створено успішно

en: Update Option '%s'
uk: Оновити Опцію '%s'

en: Option updated successfully
uk: Опція успішно оновлена

en: Delete Option '%s'
uk: Видалити Опцію '%s'

en: Option deleted successfully
uk: Опція успішно видалена

en: Communications dashboard
uk: Панель повідомлень

en: Email subject template
uk: Шаблон теми імейла

en: Email body text template
uk: Шаблон текста тіла імейла

en: Email body HTML template
uk: Шаблон тіла імейла в HTML

en: Preview email
uk: Переглянути імейл

en: No order found with this number
uk: Замовлення з таким номером не знайдено

en: Please enter an email address
uk: Будь ласка, введіть електронну адресу

en: The submitted form was not valid, please correct the errors and resubmit
uk: Форма, яку Ви заповнили, некоректна. Будь ласка, виправте ці помилки і надішліть ще раз

en: Email saved
uk: Імейл збережено

en: A preview email has been sent to %s
uk: Тестовий імейл було відправлено на %s

en: Offers dashboard
uk: Панель пропозицій

en: Start date
uk: Дата початку

en: End date
uk: Кінцева дата

en: The end date must be after the start date
uk: Дата кінця має бути пізніше за дату початку

en: Custom condition
uk: Спеціальна умова

en: A range is required
uk: Потрібен асортимент

en: Please either choose a range, type and value OR select a custom condition
uk: Будь ласка, вкажіть діапазон, тип і значення АБО оберіть спеціальну умову

en: Custom incentive
uk: Спеціальний стимул

en: Please either choose a range, type and value OR select a custom incentive
uk: Будь ласка, оберіть асортимент, тип і значення АБО виберіть спеціальний стимул

en: No other options can be set if you are using a custom incentive
uk: Не можна встановлювати інші опції, якщо Ви використовуєте спеціальний стимул

en: Offer name
uk: Назва пропозиції

en: Is active?
uk: Активний?

en: Order date
uk: Дата замовлення

en: Order total
uk: Всього

en: Cost
uk: Вартість

en: All offers
uk: Усі замовлення

en: Offers matching '%s'
uk: Пропозиції, що містять '%s'

en: %s step not complete
uk: %s крок не завершено

en: Offer '%s' updated
uk: Пропозицію '%s' оновлено

en: Offer '%s' created!
uk: Пропозицію %s створено!

en: Name and description
uk: Назва і опис

en: Incentive
uk: Стимул

en: Restrictions
uk:  Обмеження

en: Offer deleted!
uk: Пропозицію видалено!

en: Offer is already suspended
uk: Пропозицію вже виключено

en: Offer suspended
uk: Пропозицію виключено

en: Offer cannot be reinstated as it is not currently suspended
uk: Пропозицію неможливо відновити, тому що вона не була виключена

en: Offer reinstated
uk: Пропозицію відновлено

en: Orders dashboard
uk: Панель замовлень

en: Orders placed since %s
uk: Замовлення, розміщені з %s

en: Orders placed until %s
uk: Замовлення, розміщені до %s

en: Customer name
uk: Ім'я клієнта

en: Product name
uk: Назва товару

en: Partner SKU
uk: Артикул партнера

en: Date from
uk: Дата від

en: Date to
uk: До

en: Voucher code
uk: Код купона

en: Payment method
uk: Спосіб оплати

en: Get results as
uk: Отримати результати як

en: New order status
uk: Статус нового замовлення

en: Order number starts with "{order_number}"
uk: Номер замовлення починається з "{order_number}"

en: Customer name matches "{customer_name}"
uk: Ім’я клієнта співпадає з "{customer_name}"

en: Product name matches "{product_name}"
uk: Назва товару співпадає з "{product_name}"

note: Translators: "UPC" means "universal product code" and it is used to uniquely identify a product in an online store. "Item" in this context means an item in an order placed in an online store.
en: Includes an item with UPC "{upc}"
uk: Включає товар з UPC кодом "{upc}"

note: Translators: "SKU" means "stock keeping unit" and is used to identify products that can be shipped from an online store. A "partner" is a company that ships items to users who buy things in an online store.
en: Includes an item with partner SKU "{partner_sku}"
uk: Включає товар з ідентифікатором "{partner_sku}"

note: Translators: This string refers to orders in an online store that were made within a particular date range.
en: Placed between {start_date} and {end_date}
uk: Розміщено між {start_date} та {end_date}

note: Translators: This string refers to orders in an online store that were made after a particular date.
en: Placed after {start_date}
uk: Розміщено після {start_date}

note: Translators: This string refers to orders in an online store that were made before a particular date.
en: Placed before {end_date}
uk: Розміщено до {end_date}

note: Translators: A "voucher" is a coupon that can be applied to an order in an online store in order to receive a discount. The voucher "code" is a string that users can enter to receive the discount.
en: Used voucher code "{voucher_code}"
uk: Використано купон з кодом "{voucher_code}"

note: Translators: A payment method is a way of paying for an item in an online store.  For example, a user can pay with a credit card or PayPal.
en: Paid using {payment_method}
uk: Оплачено за допомогою {payment_method}

note: Translators: This string refers to an order in an online store.  Some examples of order status are "purchased", "cancelled", or "refunded".
en: Order status is {order_status}
uk: Статус замовлення {order_status}

en: Order value
uk: Вартість замовлення

en: Date of purchase
uk: Дата покупки

en: Number of items
uk: Кількість товарів

en: Order status
uk: Статус замовлення

en: Customer email address
uk: Електронна адреса клієнта

en: Deliver to name
uk: Доставити на ім'я

en: Bill to name
uk: Рахунок на ім'я

en: The new status '%s' is not valid
uk: Новий статус '%s' некоректний

en: The new status '%s' is not valid for this order
uk: Новий статус '%s' невірний для цього замовлення

en: Unable to change order status due to payment error: %s
uk: Неможливо змінити статус замовлення через помилку оплати: %s

en: Order status changed from '%(old_status)s' to '%(new_status)s'
uk: Статус замовлення змінено з '%(old_status)s' на '%(new_status)s'

en: No valid action submitted
uk:  Не було зроблено вірних операцій

en: Invalid action
uk: Невірна дія

en: You must select some lines to act on
uk: Виберіть рядки, щоб виконати дію

en: Invalid lines requested
uk: Запит неправильних рядків

en: The entered quantity for line #%s is not valid
uk: Введена неправильна кількість для рядка #%s

en: The entered quantity for line #%(line_id)s should not be higher than %(quantity)s
uk: Кількість, вказана в рядку #%(line_id)s, не повинна бути більша ніж %(quantity)s

en: Note saved
uk: Нотатку збережено

en: Note cannot be deleted
uk: Нотатку не можна видалити

en: Note deleted
uk: Нотату видалено

en: Invalid form submission
uk: Помилка при відправленни форми

en: Unable to change order status as the requested new status is not valid
uk: Неможливо поміняти статус замовлення, оскільки в запиті вказаний неправильний новий статус

en: Please choose a valid amount
uk: Будь ласка, оберіть коректну кількість

en: '%(status)s' is not a valid new status for line %(line_id)d
uk: '%(status)s' не є новим коректним статус для рядка %(line_id)d

en: Status of line #%(line_id)d changed from '%(old_status)s' to '%(new_status)s'
uk: Статус рядка #%(line_id)d змінено з '%(old_status)s' на '%(new_status)s'

en: The event type '%s' is not valid
uk: Тип події '%s' невірний

en: Unable to create shipping event: %s
uk: Неможливо створити подію доставки: %s

en: Unable to create shipping event due to payment error: %s
uk: Неможливо створити подію доставки через помилку оплати: %s

en: Shipping event created
uk: Створено подію доставки

en: Unable to create payment event due to payment error: %s
uk: Неможливо створити платіжну подію через помилку оплати: %s

en: Unable to create payment event: %s
uk: Неможливо створити платіжну подію: %s

en: Payment event created
uk: Створено подію оплати

en: %(field)s changed from '%(old_value)s' to '%(new_value)s'
uk: %(field)s змінено з '%(old_value)s' на '%(new_value)s'

en: Delivery address updated:
    %s
uk: Адресу доставки оновлено:⏎
    %s

en: Delivery address updated
uk: Адресу доставки оновлено

en: Pages dashboard
uk: Панель сторінок сайту

[ctx: Page title]
en: Title
uk: Назва

en: Example: '/about/contact/'.
uk: Приклад: '/about/contact/'.

en: This value must contain only letters, numbers, dots, underscores, dashes, slashes or tildes.
uk: Це значення повинно містити лише літери, цифри, точки, підкреслення, дефіс, косу риску чи тильди.

en: All pages
uk: Усі сторінки

en:  with title containing '%s'
uk: із назвою, що містить '%s'

en: Create New Page
uk: Створити Нову Сторінку

en: Deleted page '%s'
uk: Видалити сторінку '%s'

en: Partners dashboard
uk: Панель постачальників

[ctx: Partner's name]
en: Name
uk: Назва

en: Full dashboard access
uk: Повний доступ до панелі

en: Limited dashboard access
uk: Обмежений доступ до панелі

en: User role
uk: Роль користувача

en: Confirm Password
uk: Підтвердження Паролю

en: All partners
uk: Усі партнери

en: Partners matching '%s'
uk: Партнери, які містять '%s'

en: Create new partner
uk: Створити нового партнера

en: Partner '%s' was created successfully.
uk: Успішно створено партнера '%s'

en: Partner '%s' was updated successfully.
uk: Успішно оновлено партнера '%s'.

en: Partner '%s' was deleted successfully.
uk: Успішно видалено партнера '%s'

en: Create user
uk: Створити користувача

en: User '%s' was created successfully.
uk: Користувача '%s' успішно створено.

en: User '%(name)s' was linked to '%(partner_name)s'
uk: Користувач '%(name)s' був прив'язаний до '%(partner_name)s'

en: User '%(name)s' is already linked to '%(partner_name)s'
uk: Користувач '%(name)s' вже прив'язаний до '%(partner_name)s'

en: User '%(name)s' is not linked to '%(partner_name)s'
uk: Користувач '%(name)s' не прив'язаний до '%(partner_name)s'

en: Edit user '%s'
uk: Редагувати користувача '%s'

en: User '%s' was updated successfully.
uk: Користувача '%s' успішно оновлено.

en: Ranges dashboard
uk: Панель асортиментів

en: Product SKUs or UPCs
uk: Товарні артикули або штрих-коди

en: You can paste in a selection of SKUs or UPCs
uk: Ви можете вставити групу артикулів або штрих-кодів

en: File of SKUs or UPCs
uk: Файл з артикулами або штрих-кодами

en: Either comma-separated, or one identifier per line
uk: Через кому або кожний з нового рядка

en: You must submit either a list of SKU/UPCs or a file
uk: Ви маєте внести список артикулів (кодів) або файл

en: The products with SKUs or UPCs matching %s are already in this range
uk: Товари з артикулами або кодами, що містять %s, вже є в цьому діапазоні

en: No products exist with a SKU or UPC matching %s
uk: Не існує товарів з таким артикулом або кодом %s

en: Create range
uk: Створити асортимент

en: Range deleted
uk: Асортимент видалено

en: Removed %d product from range | Removed %d products from range
uk[0]: Видалено %d товар з асортименту
uk[1]: Видалено %d товарів з асортименту
uk[2]: Видалено %d товарів з асортименту
uk[3]: Видалено %d товарів з асортименту

en: %d product added to range | %d products added to range
uk[0]: %d товар додано до асортименту
uk[1]: %d товарів додано до асортименту
uk[2]: %d товарів додано до асортименту
uk[3]: %d товарів додано до асортименту

en: No product(s) were found with SKU or UPC matching %s
uk: Не було знайдено жодного товару з таким артикулом або кодом %s

en: There are more than one product with SKU %s
uk: Існує більше одного продукту з артикулом SKU %s

en: Reports dashboard
uk: Панель звітів

en: Report Type
uk: Тип Звіту

en: Only the offer and order reports use the selected date range
uk: Даний діапазон дат використовується тільки для звітів по пропозиціях і замовленнях

en: The report is inclusive of this date
uk: Звіт охоплює цю дату

en: Download
uk: Завантажити

en: Your start date must be before your end date
uk:  Дата початку має бути раніше за дату кінця

en: %(report_filter)s between %(start_date)s and %(end_date)s
uk: %(report_filter)s між %(start_date)s і %(end_date)s

en: You do not have access to this report
uk: У Вас немає доступу до цього звіту

en: Reviews dashboard
uk: Панель відгуків

en: Keyword
uk: Пошукове слово

en: to
uk: для

en:  created after %s
uk: створені після %s

en:  created before %s
uk: створені до %s

en:  created between %(start_date)s and %(end_date)s
uk: , створені між %(start_date)s і %(end_date)s

en: All reviews
uk: Усі відгуки

en:  with status matching '%s'
uk: зі статусом, в якому є '%s'

en:  with keyword matching '%s'
uk: з пошуковим словом, в якому є '%s'

en:  with customer name matching '%s'
uk: з іменем клієнта, в якому є '%s'

en: Shipping dashboard
uk: Панель доставки

en: %d Row | %d Rows
uk[0]: %d Ряд
uk[1]: %d Ряди
uk[2]: %d Рядів
uk[3]: %d Рядів

en: Users dashboard
uk: Панель управління користувачами

[ctx: User's name]
en: Name
uk: Ім’я

en: Number of Orders
uk: Кількість Замовлень

en: All users
uk: Всі користувачі

en:  with email matching '%s'
uk: з імейлом, в якому є '%s'

en:  with name matching '%s'
uk: з ім'ям, в якому є '%s'

en: Users' status successfully changed
uk: Статус користувача успішно змінено

en: A password reset email has been sent
uk: Імейл для встановлення нового паролю надіслано

en: All Alerts
uk: Усі Нагадування

en:  with customer email matching '%s'
uk: з імейлом клієнта, в якому є '%s'

en: Product alert saved
uk: Нагадування про товар створено

en: Product alert deleted
uk: Нагадування про товар видалено

en: Vouchers dashboard
uk: Панель купонів і сертифікатів

en: Start datetime
uk: Дата початку

en: End datetime
uk: Дата закінчення

en: Usage
uk: Використання

en: Which products get a discount?
uk: До яких товарів застосовується знижка?

en: Discount type
uk: Тип знижки

en: Discount value
uk: Вартість знижки

en: Exclusive offers cannot be combined on the same items
uk: Ексклюзивні пропозиції не можуть бути об'єднані з одним і тим же товаром

en: The name '%s' is already in use
uk: Назва '%s' вже використовується

en: The code '%s' is already in use
uk: Код '%s' вже використовується

en: The start date must be before the end date
uk:  Дата початку має бути раніше за дату кінця

en: Is Active?
uk: Активний?

en: In Voucherset?
uk: У наборі купонів?

en: All vouchers
uk: Усі купони

en: with name matching '%s'
uk: з іменем, в якому є '%s'

en: with code '%s'
uk: з кодом '%s'

en: Active vouchers
uk: Активні купони

en: Create voucher
uk: Створити купон

en: Voucher created
uk: Купон створено

en: Voucher updated
uk: Купон оновлено

en: Voucher deleted
uk: Купон видалено

en: Create voucher set
uk: Створити набір купонів

en: Voucher set created
uk: Набір ваучерів створено

en: Voucher sets
uk: Набір купонів

en: This is displayed within the customer's basket
uk: Це відображається у кошику клієнта

en: This is displayed on the offer browsing page
uk: Це відображається на сторінці перегляду пропозицій

en: Site offer - available to all users
uk: Пропозиція сайту - доступна для всіх користувачів

en: Voucher offer - only available after entering the appropriate voucher code
uk: Пропозиція за купоном - доступна тільки після введення коду купона

en: User offer - available to certain types of user
uk: Пропозиція користувачам - доступна певним категоріям користувачів

en: Session offer - temporary offer, available for a user for the duration of their session
uk: Сесійна пропозиція - тимчасова пропозиція, що доступна користувачам тільки впродовж їхньої сесії

en: Exclusive offer
uk: Ексклюзивна пропозиція

en: Condition
uk: Умова

en: Benefit
uk: Вигода

en: Priority
uk: Приорітет

en: The highest priority offers are applied first
uk: Пропозиції з найвищим приорітетом застосовуються першими

en: Offers are active from the start date. Leave this empty if the offer has no start date.
uk: Пропозиції активні з дати початку. Залиште це порожнім, якщо пропозиція не має дати початку.

en: Offers are active until the end date. Leave this empty if the offer has no expiry date.
uk: Пропозиції активні до дати завершення. Залиште це порожнім, якщо пропозиція не має терміну дії.

en: Max global applications
uk: Максимальна кількість глобальних застосувань

en: The number of times this offer can be used before it is unavailable
uk: Кількість разів, коли ця пропозиція може бути застосована до того, як вона стане недоступною

en: Max user applications
uk: Максимальна кількість застосувань клієнтом

en: The number of times a single user can use this offer
uk: Кількість разів викристання даної пропозиції одним користувачем

en: Max basket applications
uk: Максимальна кількість застосувань до кошика

en: The number of times this offer can be applied to a basket (and order)
uk: Кількість разів, які цю пропозицію можна застосувати до кошику (і товару)

en: Max discount
uk: Максимальна знижка

en: When an offer has given more discount to orders than this threshold, then the offer becomes unavailable
uk: Якщо знижка на товари за пропозицією перевищує цей поріг, то пропозиція стає недоступною

en: Total Discount
uk: Всього Знижок

en: Number of applications
uk: Кількість застосувань

en: URL redirect (optional)
uk: Перенаправлення URL (необов'язкове)

en: Conditional offer
uk: Умовна пропозиція

en: Conditional offers
uk: Умовні пропозиції

en: End date should be later than start date
uk: Дата кінця має бути пізніше за дату початку

en: Offer is suspended
uk: Пропозицію виключено

en: Limited to %(total)d uses (%(remainder)d remaining)
uk: Обмежено до %(total)d використань (%(remainder)d залишок)

en: Limited to 1 use per user
uk: Можна використати 1 раз одному користувачу

en: Limited to %(total)d uses per user
uk: Можна використати %(total)d разів одному користувачу

en: Limited to 1 use per basket
uk: В одному кошику можна використовувати лише 1 раз

en: Limited to %(total)d uses per basket
uk: В одному кошику можна використовувати %(total)d разів

en: Available between %(start)s and %(end)s
uk: Доступний між %(start)s і %(end)s

en: Available from %(start)s
uk: Доступно від %(start)s

en: Available until %(end)s
uk: Доступно до %(end)s

en: Limited to a cost of %(max)s
uk: Обмежено сумою %(max)s

en: Range
uk: Діапазон

en: Discount is a percentage off of the product's value
uk: Знижка - це відсоток від вартості товару

en: Discount is a fixed amount off of the product's value
uk: Знижка - це фіксована сума від вартості товару

en: Discount is to give the cheapest product for free
uk: Отримати найдешевший товар безкоштовно

en: Get the products that meet the condition for a fixed price
uk: Отримати товари, що задовільняють умові, за фіксованою ціною

en: Discount is a fixed amount of the shipping cost
uk: Знижка - це фіксована сума від вартості доставки

en: Get shipping for a fixed price
uk: Отримати доставку за фіксованою ціною

en: Discount is a percentage off of the shipping cost
uk: Знижка - це відсоток від вартості доставки

en: Max Affected Items
uk: Максимальна Кількість Задіяних Позицій

en: Set this to prevent the discount consuming all items within the range that are in the basket.
uk: Встановіть це, щоб уникнути застосування знижки до всіх товарів асортименту, що є в кошику.

en: Custom class
uk: Спеціальний клас

en: Benefits
uk: Вигоди

en: Multibuy benefits require a product range
uk: Знижки на покупку декількох товарів потребують товарного асортименту

en: Multibuy benefits don't require a value
uk: Знижки на покупку декількох товарів не потребують значення

en: Multibuy benefits don't require a 'max affected items' attribute
uk: Знижки на покупку декількох товарів не потребують параметру 'Максимальна Кількість Задіяних Позицій'

en: Percentage benefits require a product range
uk: Відсоткові знижки потребують товарного асортименту

en: Percentage discount benefits require a value
uk: Відсоткові знижки потребують значення

en: Percentage discount cannot be greater than 100
uk: Відсоткова знижка не може бути більшою за 100

en: A discount value is required
uk: Потрібно вказати значення знижки

en: No range should be selected as this benefit does not apply to products
uk: Не потрібно обирати жоден асортимент, тому що ця вигода не застосовується до товарів

en: Shipping discounts don't require a 'max affected items' attribute
uk: Для знижок на доставку не потібний параметр 'Максимальна Кількість Задіяних Позицій'

en: No range should be selected as the condition range will be used instead.
uk: Не потрібно обирати асортимент, тому що натомість буде використано умовний асортимент.

en: Fixed discount benefits require a product range
uk: Для фіксованих знижок потрібно обрати асортимент товару

en: Fixed discount benefits require a value
uk: Для фіксованих знижок потрібне значення

en: Depends on number of items in basket that are in condition range
uk: Залежить від кількості товарів у кошику, що задовольняють асортименту умови

en: Depends on value of items in basket that are in condition range
uk: Залежить від вартості товарів у кошику, що задовольняють асортименту умови

en: Needs to contain a set number of DISTINCT items from the condition range
uk: Має містити задану кількість РІЗНИХ товарів із асортименту умови

en: Conditions
uk: Умови

en: Is public?
uk: Загальний?

en: Public ranges have a customer-facing page
uk: У відкритих асортиментів має бути сторінка з інформацією для клієнтів

en: Includes all products?
uk: Включає всі товари?

en: Included Products
uk: Включені Товари

en: Excluded Products
uk: Виключені Товари

en: Included Categories
uk: Включені Категорії

en: Ranges
uk: Асортименти

en: File Path
uk: Розташування Файлу

en: Size
uk: Розмір

en: Uploaded By
uk: Завантажено

en: Date Uploaded
uk: Дата Завантаження

en: Error Message
uk: Повідомлення про Помилку

en: Date Processed
uk: Дата Обробки

en: Number of New SKUs
uk: Кількіть Нових Артикулів

en: Number of Unknown SKUs
uk: Кількість Невідомих Артикулів

en: Number of Duplicate SKUs
uk: Кількість Дубльованих Артикулів

en: Range Product Uploaded File
uk: Завантажений Файл з Асортиментом Товарів

en: Range Product Uploaded Files
uk: Завантажені Файли з Асортиментом Товарів

en: Offer
uk: Пропозиція

en: %(value)s%% discount on %(range)s
uk: %(value)s%% знижка на %(range)s

en: Percentage discount benefit
uk: Вигода за відсотковою знижкою

en: Percentage discount benefits
uk: Вигоди за відсотковою знижкою

en: %(value)s discount on %(range)s
uk: %(value)s знижка на %(range)s

en: Absolute discount benefit
uk: Вигода за абсолютною знижкою

en: Absolute discount benefits
uk: Вигоди за абсолютною знижкою

en: The products that meet the condition are sold for %(amount)s
uk: Товари, що задовольняють умовам, продаються за %(amount)s

en: Fixed price benefit
uk: Вигода за фіксованою ціною

en: Fixed price benefits
uk: Вигоди за фіксованою ціною

en: Cheapest product from %(range)s is free
uk: Найдешевший товар з %(range)s - безкоштовний

en: Multibuy discount benefit
uk: Вигода від знижки при масовій закупці

en: Multibuy discount benefits
uk: Вигоди від знижок при масових закупках

en: %(amount)s off shipping cost
uk: %(amount)s від вартості доставки

en: Shipping absolute discount benefit
uk: Вигода від абсолютної знижки на доставку

en: Shipping absolute discount benefits
uk: Вигоди від абсолютних знижок на доставку

en: Get shipping for %(amount)s
uk: Отримати доставку на  %(amount)s

en: Fixed price shipping benefit
uk: Вигода за фіксованою ціною на доставку

en: Fixed price shipping benefits
uk: Вигоди за фіксованою ціною на доставку

en: %(value)s%% off of shipping cost
uk: %(value)s%% від вартості доставки

en: Shipping percentage discount benefit
uk: Вигода за відсотковою знижкою на доставку

en: Shipping percentage discount benefits
uk: Вигоди за відсотковою знижкою на доставку

en: Basket includes %(count)d item(s) from %(range)s
uk: Кошик містить %(count)d товар(ів) з %(range)s

en: Count condition
uk: Кількісна умова

en: Count conditions
uk: Кількісні умови

en: Buy %(delta)d more product from %(range)s | Buy %(delta)d more products from %(range)s
uk[0]: Придбати ще %(delta)d товар із %(range)s
uk[1]: Придбати ще %(delta)d товарів із %(range)s
uk[2]: Придбати ще %(delta)d товарів із %(range)s
uk[3]: Придбати ще %(delta)d товарів із %(range)s

en: Basket includes %(count)d distinct item(s) from %(range)s
uk: Кошик містить %(count)d різних товарів із %(range)s

en: Coverage Condition
uk: Умова Покриття

en: Coverage Conditions
uk: Умови Покриття

en: Basket includes %(amount)s from %(range)s
uk: Кошик містить %(amount)s з %(range)s

en: Value condition
uk: Вартісна умова

en: Value conditions
uk: Вартісні умови

en: Spend %(value)s more from %(range)s
uk: Витратити ще %(value)s з %(range)s

en: Total discount
uk: Всього знижок

en: Offer performance
uk: Ефективність пропозиції

en: Site
uk: Сайт

en: Billing Address
uk: Платіжна Адреса

en: Order total (inc. tax)
uk: Всього (з податками)

en: Order total (excl. tax)
uk: Всього (без податків)

en: Shipping charge (inc. tax)
uk: Ціна доставки (з податком)

en: Shipping charge (excl. tax)
uk: Ціна доставки (без податку)

en: Shipping Address
uk: Адреса Доставки

en: Shipping method
uk: Спосіб доставки

en: Guest email address
uk: Електронна адреса гостя

en: '%(new_status)s' is not a valid status for order %(number)s (current status: '%(status)s')
uk: '%(new_status)s' не є правильним статусом замовлення %(number)s (правильний статус: '%(status)s')

en: In progress
uk: В процесі

en: Note Type
uk: Тип Нотатки

en: Message
uk: Повідомлення

en: Order Note
uk: Нотатка Замовлення

en: Order Notes
uk: Нотатки Замовлення

en: Event Type
uk: Тип Події

en: Communication Event
uk: Комунікаційна Подія

en: Communication Events
uk: Комунікаціїні Події

en: '%(type)s' event for order #%(number)s
uk: '%(type)s' подія для замовлення #%(number)s

en: Partner name
uk: Ім'я партнера

en: Partner reference
uk: Партнерська довідка

en: This is the item number that the partner uses within their system
uk: Номер товару, який використовується в системі партнера

en: Partner Notes
uk: Партнерські Нотатки

en: Stock record
uk: Складський запис

en: Price (inc. tax)
uk: Ціна (з податком)

en: Price (excl. tax)
uk: Ціна (без податку)

en: Price before discounts (inc. tax)
uk: Ціна без знижок (з податком)

en: Price before discounts (excl. tax)
uk: Ціна без знижок (без податку)

en: Unit Price (inc. tax)
uk: Ціна Товару (з податком)

en: Unit Price (excl. tax)
uk: Ціна Товару (без податку)

en: Order Line
uk: Рядок Замовлення

en: <missing product>
uk: <відсутній товар>

en: Product '%(name)s', quantity '%(qty)s'
uk: Товар '%(name)s', кількість '%(qty)s'

en: '%(new_status)s' is not a valid status (current status: '%(status)s')
uk: '%(new_status)s' не є коректним статусом (поточний статус: '%(status)s')

en: '%(title)s' is no longer available
uk: '%(title)s' вже недоступний

en: Line Attribute
uk: Атрибут Рядка

en: Line Attributes
uk: Атрибути Рядка

en: Shiping (inc. tax)
uk: Доставка (з податком)

en: Shipping (excl. tax)
uk: Доставка (без податку)

en: Line Price
uk: Ціна

en: Line Prices
uk: Ціни

en: Line '%(number)s' (quantity %(qty)d) price %(price)s
uk: Рядок '%(number)s' (кількість %(qty)d) ціна %(price)s

en: Payment Event Type
uk: Тип Платіжної Події

en: Payment Event Types
uk: Типи Платіжних Подій

en: Amount
uk: Сума

en: Reference
uk: Довідка

en: Lines
uk: Рядки

en: Payment Event
uk: Платіжна Подія

en: Payment Events
uk: Плтаіжні Події

en: Payment event for order %s
uk: Платіжна подія по замовленню %s

en: Event
uk: Подія

en: Payment Event Quantity
uk: Кількість Платіжної Події

en: Payment Event Quantities
uk: Кількості Платіжної Події

en: Event notes
uk: Нотатки по події

en: This could be the dispatch reference, or a tracking number
uk: Це може бути інформація про відправлення або номер відстежування замовлення

en: Shipping Event
uk: Подія Доставки

en: Shipping Events
uk: Події Доставки

en: Order #%(number)s, type %(type)s
uk: Замовлення #%(number)s, тип %(type)s

en: Shipping Event Quantity
uk: Кількість Події Доставки

en: Shipping Event Quantities
uk: Кількості Подій Доставки

en: %(product)s - quantity %(qty)d
uk: %(product)s - кількість %(qty)d

en: Shipping Event Type
uk: Тип Події Доставки

en: Shipping Event Types
uk: Типи Події Доставки

en: Discount category
uk: Категорія знижки

en: Offer ID
uk: Ідентифікатор Пропозиції

en: Voucher ID
uk: Ідентифікатор Купона

en: Frequency
uk: Частота

en: Order Discount
uk: Знижка на Замовлення

en: Order Discounts
uk: Знижки на Замовлення

en: Discount of %(amount)r from order %(order)s
uk: Знижка %(amount)r на замовлення %(order)s

en: The selected quantity for line #%(line_id)s is too large
uk: Вибрана кількість для рядку #%(line_id)s завелика

en: Total incl. tax
uk: Всього з податком

en: Date placed
uk: Дата розміщення

en: Orders placed
uk: Розміщені замовлення

en: Empty baskets cannot be submitted
uk: Не можна оформити пустий кошик

en: There is already an order with number %s
uk: Вже є замовлення з номером %s

en: Fulfillment partner
uk: Парнтерська компанія

en: Fulfillment partners
uk: Партнерські компанії

en: Price
uk: Ціна

en: Number in stock
uk: Кількість на складі

en: Number allocated
uk: Зарезервована кількість

en: Low Stock Threshold
uk: Мінімальний Залишок

en: Invalid stock consumption request
uk: Некоректний запит споживання запасів

en: Stock Record
uk: Складський Запис

en: Threshold
uk: Поріг

en: Open
uk: Відкрито

en: Date Closed
uk: Дата Закриття

en: Stock alert
uk: Складське оповіщення

en: Stock alerts
uk: Складські нагадування

en: unavailable
uk: недоступно

en: Unavailable
uk: Недоступний

en: Available
uk: Доступно

en: no stock available
uk: Немає на складі

en: a maximum of %(max)d can be bought
uk: Можна придбати максимум %(max)d

en: In stock
uk: В наявності

en: In stock (%d available)
uk: В наявності (%d доступно)

en: No file path supplied
uk: Шлях до файлу не зазначено

en: %s does not exist
uk: %s не існує

en: %s is not a file
uk: %s не є файлом

en: %s is not readable
uk: %s не можна прочитати

en: Source
uk: Джерело

en: %(type)s of %(amount).2f
uk: %(type)s %(amount).2f

en: Transaction
uk: Транзакція

en: Transactions
uk: Транзакції

en: Source Type
uk: Тип Джерела

en: Amount Allocated
uk: Зарезервована Сума

en: Amount Debited
uk: Списана Сума

en: Amount Refunded
uk: Повернена Сума

en: Label
uk: Ярлик

en: Sources
uk: Джерела

en: Allocation of %(amount)s from type %(type)s
uk: Сума %(amount)s нарахована через %(type)s

en:  (reference: %s)
uk: (довідка: %s)

en: This is used within forms to identify this source type
uk: Це використовується у формах для визначення типу джерела

en: Source Types
uk: Типи Джерел

en: Card Type
uk: Тип Картки

en: Number
uk: Номер

en: Expiry Date
uk: Термін Дії

en: Partner Reference
uk: Партнерська Довідка

en: %(card_type)s %(number)s (Expires: %(expiry)s)
uk: %(card_type)s %(number)s (Дійсна до: %(expiry)s)

en: Bankcard
uk: Банківська картка

en: Bankcards
uk: Банківські картки

en: Payment
uk: Платіж

en: Card number
uk: Номер картки

en: Please enter a valid credit card number.
uk: Будь ласка, введіть правильний номер кредитної картки.

en: %s cards are not accepted.
uk: %s карти не приймаються для оплати

en: Enter a valid month.
uk: Введіть правильний місяць.

en: Enter a valid year.
uk: Введіть правильний рік.

en: Valid to
uk: Дійсна до

en: The expiration date you entered is in the past.
uk:  Вказана вами дата кінця - в минулому.

en: Valid from
uk: Дійсна з

en: The starting date you entered is in the future.
uk: Вказана вами дата початку у майбутньому.

en: CCV number
uk: CCV номер

en: Please enter a 3 or 4 digit number
uk: Будь ласка, введіть 3 або 4-значний номер

en: This is the 3 or 4 digit security number on the back of your bankcard
uk: Це 3 або 4-значний номер на звороті вашої картки

en: American Express cards use a 4 digit security code
uk: Для карток American Express потрібен 4-значний код безпеки

en: Search
uk: Пошук

en: Relevancy
uk: За релевантністю

en: Customer rating
uk: Клієнтський рейтинг

en: Newest
uk: Найновіші

en: Price high to low
uk: За ціною, спочатку дорожчі

en: Price low to high
uk: За ціною, спочатку дешевші

en: Title A to Z
uk: За назвою від А до Я

en: Title Z to A
uk: За назвою від Я до А

en: Page is not 'last', nor can it be converted to an int.
uk: Сторінка не 'last', і не може бути сконвертованою в ціле число.

en: Shipping Method
uk: Спосіб Доставки

en: Shipping Methods
uk: Способи Доставки

en: Price per order
uk: Ціна за замовлення

en: Price per item
uk: Ціна за одиницю

en: Free Shipping
uk: Безкоштовна Доставка

en: Order and Item Charge
uk: Ціна Замовлення і Позиції

en: Order and Item Charges
uk: Ціни Замовлення і Позиції

en: Default Weight
uk: Вага за Умовчанням

en: Default product weight in kg when no weight attribute is defined
uk: Вага товару за умовчанням в кг, якщо не вказаний атрибут ваги.

en: Weight-based Shipping Method
uk: Спосіб Доставки на Основі Ваги

en: Weight-based Shipping Methods
uk: Способи Доставки на Основі Ваги

en: Method
uk: Метод

en: Upper Limit
uk: Верхня Межа

en: Enter upper limit of this weight band in kg. The lower limit will be determined by the other weight bands.
uk: Введіть верхню межу цієї вагової категорії в кг. Нижня межа буде визначена іншими ваговими категоріями.

en: Charge
uk: Ціна

en: Weight Band
uk: Вагова Група

en: Weight Bands
uk: Вагові Групи

en: Charge for weights up to %s kg
uk: Ціна за вагу більшу за %s кг

en: Shipping
uk: Доставка

en: Free shipping
uk: Безкоштовна доставка

en: No shipping required
uk: Доставка не потрібна

en: Fixed price shipping
uk: Фіксований тариф

en: You need to define some shipping methods
uk: Потрібно обрати один зі способів доставки

en: Number of vouchers
uk: Кількість купонів

en: Length of Code
uk: Довжина коду

en: VoucherSet
uk: Набір купонів

en: VoucherSets
uk: Набори купонів

en: This will be shown in the checkout and basket once the voucher is entered
uk: Це буде показано при оформленні та в кошику, коли купон буде введено

en: Case insensitive / No spaces allowed
uk: Регістр не має значення/ Пробіли не дозволені

en: Offers
uk: Пропозиції

en: Can be used once by one customer
uk: Може використовуватися клієнтом лише один раз

en: Can be used multiple times by multiple customers
uk: Може використовуватися багаторазово більш ніж одним клієнтом

en: Can only be used once per customer
uk: Може використовуватися один раз одним клієнтом

en: Times added to basket
uk: Разів додано в кошик

en: Times on orders
uk: Час по замовленнях

en: Voucher
uk: Купон

en: This voucher has already been used
uk: Цей купон вже використано

en: This voucher is only available to signed in users
uk: Цей купон доступний користувачам, що авторизувалися

en: You have already used this voucher in a previous order
uk: Ви вже використали цей купон для попереднього замовлення

en: Voucher Application
uk: Застосуваня Купона

en: Voucher Applications
uk: Застосування Купона

en: '%(voucher)s' used by '%(user)s'
uk: '%(voucher)s' , використані '%(user)s'

en: Added to a basket
uk: Додано в кошик

en: Used in an order
uk: Використано в замовленні

en: Voucher performance
uk: Ефективність купона

en: Offer for voucher '%s'
uk: Пропозиція для ваучера '%s'

en: Default
uk: За умовчанням

en: Private - Only the owner can see the wish list
uk: Приватний - Тільки власник може бачити цей список бажань

en: Shared - Only the owner and people with access to the obfuscated link can see the wish list
uk: В загальному доступі - Тільки власник і люди, що мають доступ до цієї лінки, можут бачити список бажань

en: Public - Everybody can see the wish list
uk: Публічний - Всі можуть бачити цей список бажань

en: Visibility
uk: Видимість

en: Wish List
uk: Список Бажань

en: Wish list line
uk: Рядок списка бажань

en: Wishlists
uk: Список Бажань

en: The URL "%s" does not exist
uk: Такого URL "%s" не існує

en: Specified page already exists!
uk: Вказана сторінка вже існує!

en: This field is required
uk: Це поле обов'язкове

en: This field is invalid as its value is forbidden
uk: Це поле недійсне, оскільки його значення заборонене

en: Low stock alerts
uk: Оповіщення про зниження запасу на складі

en: Fulfilment
uk: Виповнення

en: Statistics
uk: Статистика

en: Partners
uk: Партнери

en: Customers
uk: Клієнти

en: Stock alert requests
uk: Запити сповіщення про надходження товарів

en: Voucher Sets
uk: Набори купонів

en: Content
uk: Зміст

en: Pages
uk: Сторінки

en: Email templates
uk: Поштові шаблони

en: Reviews
uk: Відгуки

en: Reports
uk: Звіти

en: Price range
uk: Діапазон цін

en: 0 to 20
uk: від 0 до 20

en: 20 to 40
uk: від 20 до 40

en: 40 to 60
uk: від 40 до 60

en: This is not a valid international phone format.
uk: Невірний формат міжнародного номеру телефону.

en: This is not a valid local phone format for %s.
uk: Невірний формат місцевого номеру телефону: %s.

en: This is not a valid local or international phone format.
uk: Невірний місцевий або міжнародний формат номеру телефону.

en: Check for products that are back in stock and send out alerts
uk: Перевірити наявність товарів, що є знов на складі та розіслати нагадування

en: Edit this page
uk: Редагувати цю сторінку

en: Home
uk: Головна

en: Permission denied!
uk: Доступ заборонено!

en: We're sorry but you are not permitted to access this page.
uk: Вибачте, але у вас немає доступу до цієї сторінки.

en: Page not found
uk: Сторінку не знайдено

en: Page not found!
uk: Сторінку не знайдено!

en: We're sorry but the page you are looking for can't be found.
uk: Вибачте, але сторінку, яку ви шукаєте, не знайдено.

en: 
        <strong>%(title)s</strong> has been added to your basket.
uk: 
    <strong>%(title)s</strong> було додано до Вашого кошику.

en: 
        <strong>%(quantity)s</strong> copies of <strong>%(title)s</strong>
        have been added to your basket.
uk: 
    <strong>%(quantity)s</strong> копій <strong>%(title)s</strong>
    було додано до Вашого кошика.

en: 
    <strong>%(title)s</strong> has been moved back to your basket.
uk: 
    <strong>%(title)s</strong> було переміщено назад до Вашого кошика.

en: 
    <strong>%(title)s</strong> has been saved for later
uk: 
    <strong>%(title)s</strong> було відкладено на потім

en: Your basket is now empty
uk: Ваш кошик зараз пустий

en: View basket
uk: Переглянути кошик

en: Checkout now
uk: Оформити

en: 
    Your basket now qualifies for the 
    <strong>%(name)s</strong> offer.
uk: 
    Тепер до Вашого кошика можна
    застосувати пропозцію <strong>%(name)s</strong>.

en: 
    Your basket no longer qualifies for the
    <strong>%(name)s</strong> offer.
uk: 
    До Вашого кошика вже не можна
    застосувати пропозицію <strong>%(name)s</strong>.

en: Important messages about items in your basket
uk: Важливі повідомлення про товари у вашому кошику

en: You could be missing out on offers!
uk: Можливо, ви пропускаєте цікаві пропозиції!

en: 
                    <div class="warning">%(message)s to qualify for the <a href="%(url)s">%(offer_name)s</a> special offer</div>
uk: 
    <div class="warning">%(message)s може кваліфікуватись на спеціальну пропозицію <a href="%(url)s">%(offer_name)s</a> </div>

en: Items to buy now
uk: Товари в кошику

en: Total
uk: Всього

en: Updating...
uk: Оновлення...

en: Update
uk: Оновлення

en: Remove
uk: Видалити

en: Save for later
uk: Відкласти на потім

en: Voucher/promo code
uk: Купон/промокод

en: I have a voucher code...
uk: У мене є код купона...

en: Adding...
uk: Додавання...

en: Add voucher
uk: Додати купон

en: or
uk: або

en: cancel
uk: відмінити

en: Totals
uk: Всього

en: Proceed to checkout
uk: Оформити

en: Your basket is empty.
uk: Ваш кошик пустий.

en: Continue shopping
uk: Продовжити покупки

en: Items to buy later
uk: Товари, відкладені для купівлі потім

en: Items
uk: Товари

en: Move to basket
uk: Перемістити в кошик

en: Qty
uk: Кількість

en: Total:
uk: Всього:

en: Basket total (before discounts)
uk: Всього (без знижок)

en: Discount
uk: Знижка

en: Basket total (after discounts)
uk: Всього (зі знижками)

en: Basket total
uk: Всього

en: Alternative shipping methods can be chosen during checkout
uk: Альтернативні методи доставки можна обрати під час оформлення

en: Shipping total (before discounts)
uk: Всього доставка (без знижок)

en: Shipping total (after discounts)
uk: Всього доставка (зі знижками)

en: Tax
uk: Податок

en: Post order actions
uk: Дії після замовлення

en: These will be applied once your order is placed.
uk: Це буде застосовано, як тільки Ви оформите замовлення.

en: Taxes will be added during checkout.
uk: Податок буде додано під час оформлення.

en: Show results for
uk: Показати результати для

en: Refine by
uk: Уточнити

en: 
                        <strong>%(num_results)s</strong> result - showing <strong>%(start)s</strong> to <strong>%(end)s</strong>.
                     | 
                        <strong>%(num_results)s</strong> results - showing <strong>%(start)s</strong> to <strong>%(end)s</strong>.
uk[0]: 
    <strong>%(num_results)s</strong> результат - показано <strong>%(start)s</strong> до <strong>%(end)s</strong>.
uk[1]: 
    <strong>%(num_results)s</strong> результати - показано <strong>%(start)s</strong> до <strong>%(end)s</strong>.
uk[2]: 
    <strong>%(num_results)s</strong> результатів - показано <strong>%(start)s</strong> до <strong>%(end)s</strong>.
uk[3]: 
    <strong>%(num_results)s</strong> результатів - показано <strong>%(start)s</strong> до <strong>%(end)s</strong>.

en: 
                        <strong>%(num_results)s</strong> result.
                     | 
                        <strong>%(num_results)s</strong> results.
uk[0]: 
    <strong>%(num_results)s</strong> результат.
uk[1]: 
    <strong>%(num_results)s</strong> результата.
uk[2]: 
    <strong>%(num_results)s</strong> результатів.
uk[3]: 
    <strong>%(num_results)s</strong> результатів.

en: <strong>0</strong> results.
uk: <strong>0</strong> результатів.

en: No products found.
uk: Товари не знайдено.

en: Edit this category
uk: Редагувати цю категорію

en: Edit this product
uk: Редагувати цей товар

en: Product Description
uk: Опис Товару

en: Product Information
uk: Інформація про Товар

en: Product Type
uk: Тип товару

en: Price (incl. tax)
uk: Ціна (з податком)

en: Availability
uk: Доступність

en: Number of reviews
uk: Кількість відгуків

en: See all reviews
uk: Переглянути всі відгуки

en: Customer Reviews
uk: Відгуки Клієнтів

en: This product does not have any reviews yet -
                                <a href="%(add_review_url)s#addreview">be the first to write one</a>.
uk: На цей товар ще немає відгуків - 
    <a href="%(add_review_url)s#addreview">будьте першим, хто залишить відгук</a>.

en: This product does not have any reviews yet
uk: На цей товар ще немає відгуків

en: Recommended items
uk: Рекомендовані позиції

en: Add to basket
uk: Додати в кошик

en: You have an active stock alert for this product.
uk: Вже інсує нагадування про появу на складі для цього товару.

en: You can get an email alert when this product is back in stock.
uk: Ви можете отимати імейл-повідомлення, коли цей товар з'явиться на складі.

en: Submitting...
uk: Надсилається...

en: Notify me
uk: Повідомити мене

en: Add to wish list
uk: Додати до списку бажань

en: Create a new wishlist
uk: Створити новий список бажань

en: Removing...
uk: Видалення...

en: Please login to add products to a wish list.
uk: Будь ласка, увійдіть до систему, щоб додати товари до списку бажань.

en: 
                    Reviewed by you on %(review_date)s
uk: 
    Ви залишили відгук %(review_date)s

en: 
                        Reviewed by <strong>%(name)s</strong> on %(review_date)s
uk: 
    Залишено відгук <strong>%(name)s</strong>  %(review_date)s

en: Permalink
uk: Постійне посилання

en: Is this review helpful?
uk: Чи був цей відгук корисним?

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: 
                <strong>%(num_up_votes)s</strong> of %(num_votes)s customer found this useful
                 | 
                <strong>%(num_up_votes)s</strong> of %(num_votes)s customers found this useful
uk[0]: 
    <strong>%(num_up_votes)s</strong> з %(num_votes)s клієнта вважають це корисним
uk[1]: 
    <strong>%(num_up_votes)s</strong> з %(num_votes)s клієнтів вважають це корисним
uk[2]: 
    <strong>%(num_up_votes)s</strong> з %(num_votes)s клієнтів вважають це корисним
uk[3]: 
    <strong>%(num_up_votes)s</strong> з %(num_votes)s клієнтів вважають це корисним

en: This review has no votes.
uk: За цей відгук ще немає голосів.

en: Free
uk: Безкоштовно

en: 
                        %(num_reviews)s customer review
                     | 
                        %(num_reviews)s customer reviews
uk[0]: 
    
    %(num_reviews)s відгук клієнтів
uk[1]: 
    %(num_reviews)s відгуки клієнтів
uk[2]: 
    %(num_reviews)s відгуків клієнтів
uk[3]: 
    %(num_reviews)s відгуків клієнтів

en: Write a review
uk: Написати відгук

en: Customer reviews
uk: Відгуки клієнта

en: Leave a product review
uk: Залишити відгук на товар

en: Saving...
uk: Збереження...

en: Save review
uk: Зберегти відгук

en: Go
uk: Вперед

en: This product does not have any reviews yet.
uk: На цей товар ще немає відгуків.

en: Change
uk: Змінити

en: Contact
uk: Контакт

en: Phone
uk: Телефон

en: Payment details to go here
uk: Деталі платежу тут

en: Edit order contents
uk: Редагувати замовлення

en: Order contents
uk: Зміст замовлення

en: Item
uk: Товар

en: Checkout gateway
uk: Платіжна система

en: Who are you?
uk: Хто Ви?

en: Get a password reminder
uk: Відновити пароль

en: Continuing...
uk: Продовження...

en: Continue
uk: Продовжити

en: 1. Shipping address
uk: 1. Адреса доставки

en: 2. Shipping method
uk: 2. Спосіб доставки

en: 3. Payment
uk: 3. Оплата

en: 4. Preview
uk: 4. Попередній перегляд

en: 5. Confirmation
uk: 5. Підтвердження

en: Payment details
uk: Деталі оплати

en: Enter payment details
uk: Ввести деталі платежу

en: This page needs implementing within your project.  You may want to use one of Oscar's payment gateway libraries:
uk: Цю сторінку потрібно налаштувати у Вашому проекті. Можливо, Ви захочете скористатися однією з бібліотек платіжних систем Oscar:

en: Order preview
uk: Попередній перегляд замовлення

en: Preview order
uk: Замовлення

en: Place order
uk: Розмістити замовлення

en: Where should we ship to?
uk: Куди доставити замовлення?

en: An address from your address book?
uk: Адреса з Вашої адресної книги?

en: Ship to your default shipping address
uk: Відправити на адресу за умовчанням

en: Ship to this address
uk: Доставити на цю адресу

en: Delete
uk: Видалити

en: Or a new address?
uk: Чи нова адреса?

en: return to basket
uk: повернутися в кошик

en: 
                                    This includes a discount of <strong>%(amount)s</strong> as
                                    your basket qualifies for the <strong>%(name)s</strong> offer.
uk: 
    Сюди включена знижка у розмірі %(amount)s тому, що Ваш кошик кваліфіковано на пропозицію '%(name)s' .

en: Select option
uk: Оберіть варіант

en: 
            Order %(number)s: confirmation
uk: 
    Замовлення %(number)s: підтвердження

en: 
            Your order has been placed and a confirmation email has been sent - your order number is
            <strong>%(number)s</strong>.
uk: 
    Ваше замовлення розміщено та надіслано імейл з підтвердженням. Номер Вашого замовлення
    <strong>%(number)s</strong>.

en: Please make a note of this reference or print this page and quote it in any communication with us regarding your order.
uk: Будь ласка, збережіть цю інформацію або роздрукуйте сторінку і посилайтесь на неї в разі, якщо у Вас виникнуть питання до нас з приводу замовлення.

en: No shipping address required.
uk: Адреса доставки не потрібна.

en: 
                                    Allocation of %(amount)s from type %(type)s (reference: %(reference)s)
uk: 
    Запит суми %(amount)s із платіжного джерела %(type)s (посилання %(reference)s)

en: 
                                    Allocation of %(amount)s from type %(type)s
uk: 
    Запит суми %(amount)s із платіжного джерела %(type)s

en: No payment was required for this order.
uk: Для цього замовлення не потрібна оплата.

en: Items purchased
uk: Придбані позиції

en: Tracking your order
uk: Відстеження Вашого замовлення

en: You can track the status of your order
uk: Ви можете відстежити статус свого замовлення

en: View order status
uk: Переглянути статус замовлення

en: Print this page
uk: Роздрукувати цю сторінку

en: Are you sure you want to delete this address?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цю адресу?

en: Yes!
uk: Так!

en: Save
uk: Зберегти

en: Email history
uk: Історія листування

en: Date sent
uk: Дата відправлення

en: No emails found
uk: Імейлів не знайдено

en: Thanks for using our site!
uk: Дякуємо, що скористалися цим сайтом!

en: The %(name)s team
uk: Команда %(name)s

en: You're receiving this email because your email address has been changed to <strong>%(email)s</strong>.
uk: Ви отримали цей електронний лист, оскільки ваша електронна адреса змінено на<strong>%(email)s</strong>.

en: If it wasn't you who changed it, please reset your password immediately and correct your email address:
uk: Якщо це не Ви змінили аресу, будь ласка, оновіть свій пароль негайно і виправте свою імейл-адресу:

en: If it was you who changed the email address, you can ignore this email.
uk: Якщо це Ви змінили імейл-адресу, просто проігноруйте це повідомлення.

en: You're receiving this email because your email address has been changed to %(email)s.
uk: Ви отримали це повідомлення тому, що Вашу імейл-адресу було змінено на %(email)s.

en: Your email address has changed at %(site_name)s.
uk: Вашу імейл-адресу на %(site_name)s змінено.

en: Hello,
uk: Привіт,

en: We are pleased to confirm your order %(order_number)s has been received and
            will be processed shortly.
uk: Ми раді підтвердити, що Ваше замовлення %(order_number)s було створено і
    будe обробленo найближчим часом.

en: Your order contains:
uk: Ваше замовлення складається з:

en: Basket total:
uk: Всього:

en: Shipping:
uk: Доставка:

en: Order Total:
uk: Всього:

en: Shipping address:
uk: Адреса доставки:

en: You can view the status of this order by clicking <a href="%(status_url)s" title="order status">here</a>
uk: Ви можете переглянути статус цього замовлення <a href="%(status_url)s" title="order status">тут</a>

en: Hello,
    
    We are pleased to confirm your order %(order_number)s has been received and
    will be processed shortly.
uk: Привіт,
    
    Ми раді повідомити, що Ваше замовлення %(order_number)s в системі і
    чекає на обробку.

en: quantity:
uk: кількість:

en: price:
uk: ціна:

en: You can view the status of this order at the below URL:
    %(status_url)s
uk: Ви можете переглянути статус цього замовлення по лінкі:
    %(status_url)s

en: The team
uk: Команда

en: Confirmation of order %(number)s
uk: Підтвердження замовлення %(number)s

en: You're receiving this e-mail because your password has been changed at %(name)s.
uk: Ви отримали це повідомлення, оскільки ваш пароль було змінено на %(name)s.

en: If it wasn't you who changed it, please reset your password immediately:
uk: Якщо це не Ви змінили пароль, будь ласка, змініть його негайно:

en: Otherwise, you can ignore this email.
uk: В іншому випадку Ви можете проігнорувати цей імейл.

en: 
    You're receiving this email because your password has been changed at %(name)s.
uk: 
    Ви отримали це повідомлення тому, що Ваш пароль на %(name)s. було змінено.

en: Your password changed at %(site_name)s.
uk: Ваш пароль на %(site_name)s змінено.

en: You're receiving this e-mail because you requested a password reset for your user account at %(name)s.
uk: Ви отримали це повідомлення тому, що побажали змінити пароль до Вашого акаунту на %(name)s.

en: Please go to the following page and choose a new password:
uk: Будь ласка, пройдіть на наступну сторінку і оберіть новий пароль:

en: Resetting your password at %(site_name)s.
uk: Зміна пароля на %(site_name)s.

en: Dear %(name)s,
uk: Любі %(name)s,

en: 
                    Beware that the amount of items in stock is limited. Be quick or someone might get there first.
uk: 
    Увага, кількість товарів на складі обмежена. Дійте швидко, інакше хтось зможе Вас випередити

en: 
                With this email we have disabled your alert automatically and you will not
                receive any further email regarding this product.
uk: 
    За допомогою цього електронного листа ми автоматично вимкнули Ваше сповіщення, і Ви більше не будете
    отримувати будь-які додаткові електронні листи з приводу цього товару.

en: 
    Beware that the amount of items in stock is limited. Be quick or someone might get there first.
uk: 
    Увага, кількість товарів на складі обмежена. Дійте швидко, або хтось інший Вас випередить.

en: 
    With this email we have disabled your alert automatically and you will not
    receive any further email regarding this product.
    
    Thanks for your interest,
    The %(site_name)s Team
uk: 
    За допомогою цієі електронної пошти ми автоматично вимкнули нагадування, і Ви більше не будете
    отримувати будь-які додаткові електронні листи з приводу цього товару.
    Дякуємо за Ваш інтерес,
    Команда %(site_name)s

en: Confirmation required for stock alert
uk: Для складського нагадування потрібне підтвердження

en: %(title)s is back in stock
uk: %(title)s знову є на складі

en: Thank you for registering.
uk: Дякуємо за реєстрацію.

en: Notifications inbox
uk: Скринька з нагадуваннями

en: Sender
uk: Від кого

en: Return to notifications inbox
uk: Повернутися до вхідних нагадувань

[ctx: noun]
en: Archive
uk: Архів

en: View
uk: Вид

[ctx: verb]
en: Archive
uk: Архів

en: With selected items:
uk: З обраними позиціями:

en: Archiving...
uk: Архівація...

en: Deleting...
uk: Видалення...

en: There are no notifications to display.
uk: Немає нагадувань.

en: Address book
uk: Адресна книга

en: Default shipping address
uk: Адреса доставки за умовчанням

en: Default billing address
uk: Платіжна адреса за умовчанням

en: Edit
uk: Редагувати

en: Set as default shipping address
uk: Встановити як адресу доставки за умовчанням

en: Set as default billing address
uk: Встановити як платіжну адресу за умовчанням

en: There are no addresses in your address book.
uk: У Вашій адресній книзі немає адрес.

en: You do not have any active alerts for out-of-stock products.
uk: У вас немає активних нагадувань для товарів, яких немає на складі.

en: Cancel
uk: Відмінити

en: 
    <a href="%(url)s">%(title)s</a> is back in stock
uk: 
    <a href="%(url)s">%(title)s</a> знов є на складі

en: 
    %(title)s is back in stock
uk: 
    %(title)s знову є на складі

en: Order #%(number)s
uk: Замовлення №%(number)s

en: Contact number
uk: Контактний телефон

en: Notes
uk: Нотатки

en: Line price excl. tax
uk: Ціна без податку

en: Line price incl. tax
uk: Ціна з податком

en: Basket total (inc. tax)
uk: Всього (з податком)

en: Account
uk: Акаунт

en: Products you recently viewed
uk: Товари, які Ви нещодавно переглядали

en: Login or register
uk: Увійти або зареєструватися

en: Log In
uk: Увійти

en: I've forgotten my password
uk: Забули пароль?

en: Logging in...
uk: Логування...

en: Register
uk: Зареєструватися

en: Registering...
uk: Реєстрація...

en: Order history
uk: Історія замовлень

en: Not available anymore
uk: Вже недоступне

en: Basket total (excl. discounts)
uk: Всього (без знижок)

en: Basket total (inc. discounts)
uk: Всього (зі знижками)

en: Shipping total (excl. discounts)
uk: Всього доставка (без знижок)

en: Shipping total (inc. discounts)
uk: Всього доставка (зі знижками)

en: Shipping total
uk: Всього доставка

en: Contact Number
uk: Контактний номер

en: Shipping Notes
uk: Примітки до доставки

en: Filter
uk: Фільтр

en: Filtering...
uk: Фільтрування...

en: Filter results
uk: Фільтрувати результати

en: Reset
uk: Скинути

en: Total inc tax
uk: Всього з податком

en: No orders match your search.
uk: Нема замовлень, що відповідають вашому запиту.

en: You haven't placed any orders.
uk: Ви ще не розмістили замовлень.

en: Change password
uk: Змінити пароль

en: Edit profile
uk: Редагувати профіль

en: Please confirm your password to delete your profile.
uk: Будь ласка, підтвердіть ваш пароль, щоб видалити профіль.

en: Warning
uk: Попередження

en: 
                    This will delete all information about you from the site.  Deleting your profile cannot be
                    undone.
uk: 
    Цією дією ви видаляєте всю інформацію про вас на цьому сайті. Видалення профілю не може бути 
    скасовано.

en: Delete?
uk: Видалити?

en: 
                    Are you sure you want to delete %(name)s?
uk: 
    Ви впевнені, що хочете видалити %(name)s?

en: Remove product
uk: Видалити товар

en: 
                    Are you sure you want to delete %(product_name)s from wish list %(wishlist_name)s?
uk: 
    Ви дійсно хочете видалити товар %(product_name)s зі списку бажань %(wishlist_name)s?

en: Action
uk: Дія

en: View product
uk: Переглянути товар

en: 
                                                                Move to '%(name)s' wish list
uk: 
    Перенести до списка бажань '%(name)s'

en: Update quantities
uk: Оновити кількості

en: Your wish list is empty.
uk: Ваш список бажань пустий.

en: Create
uk: Створити

en: What should your new wish list be called?
uk: Як назвати Ваш новий список бажань?

en: 
                        After your wishlist is created, <strong>%(title)s</strong> will be added.
uk: 
    Після того, як створиться список бажань, буде додано <strong>%(title)s</strong>.

en: Number of products
uk: Кількість товарів

en: Wish list settings
uk: Налаштування списку бажань

en: You don't have any wish lists yet.
uk: У вас ще немає списку побажань.

en: Create Attribute Option Group
uk: Створити нову групу параметрів атрибутів

en: Attribute Option Group
uk: Група параметрів атрибутів

en: Delete Attribute Option Group?
uk: Видалити групу параметрів атрибутів?

en: Please make sure all Product Attributes are assigned to another Attribute Option Group before deletion.
uk: Будь ласка, переконайтеся, що всі атрибути товару призначені для іншої групи параметрів атрибутів перед видаленням.

en: Delete Attribute Option Group
uk: Видалити групу параметрів атрибутів

en: Delete Attribute Option Group <strong>%(name)s</strong> - are you sure?
uk: Видалити групу параметрів атрибутів <strong>%(name)s</strong> - Ви впевнені?

en: Sections
uk: Секції

en: Attribute Option Group details
uk: Детальна інформація групи параметрів атрибутів

en: Attribute Options
uk: Опції атрибуту

en: Attribute Option Groups
uk: Група параметрів атрибутів

en: Create new Attribute Option Group
uk: Створити нову групу параметрів атрибутів

en: No Attribute Option Groups found.
uk: Не знайдено параметрів групи атрибутів.

en: Edit Attribute Option Group
uk: Редагувати групу параметрів атрибутів

en: Delete category?
uk: Видалити категорію?

en: Delete category
uk: Видалити категорію

en: 
                <p>Delete category <strong>%(name)s</strong> - are you sure?</p>
uk: 
    <p>Видалити категорію <strong>%(name)s</strong> - Ви впевнені?</p>

en: Save and continue editing
uk: Зберегти та продовжити редагування

en: View on site
uk: Переглянути на сайті

en: Create new category
uk: Створити нову категорію

en: You are editing:
uk: Ви редагуєте:

en: There are no categories.
uk: Немає категорій.

en: Edit category
uk: Редагувати категорію

en: Add child category
uk: Додати підкатегорію

en: Edit children
uk: Редагувати підкатегорії

en: 
                        Created product variant '%(name)s'.
uk: 
    Створений варіант товару '%(name)s'.

en: 
                        Created variant of '%(parent_name)s'.
uk: 
    Створений варіант товару '%(parent_name)s'.

en: 
                        Updated product variant '%(name)s'.
uk: 
    Оновлений варіант товару '%(name)s'.

en: 
                        Updated a variant of '%(parent_name)s'.
uk: 
    Оновлений варіант товару '%(parent_name)s'.

en: 
                    Created product '%(name)s'.
uk: 
    Створений товар '%(name)s'.

en: 
                    Updated product '%(name)s'.
uk: 
    Оновлений товар '%(name)s'.

en: Edit again
uk: Знову редагувати

en: View it on the site
uk: Переглянути на сайті

en: Delete product type?
uk: Видалити тип товару?

en: Please make sure all products are assigned to another type before deletion.
uk: Будь ласка, перед видаленням переконайтеся, що всім товарам призначений інший тип.

en: Delete product type
uk: Видалити тип товару

en: Delete product type <strong>%(name)s</strong> - are you sure?
uk: Видалити тип товару <strong>%(name)s</strong> - Ви впевнені?

en: Create product type
uk: Створити тип товару

en: Product Class details
uk: Подробиці класу продукта

en: Create new product type
uk: Створити новий тип товару

en: Product types
uk: Типи товарів

en: Requires shipping
uk: Вимагає доставки

en: Track stock?
uk: Відстежувати товар на складі?

en: Edit product type
uk: Редагувати типи товарів

en: There are no product types.
uk: Немає типів товару.

en: 
                        Delete product variant <strong>%(title)s</strong> - are you sure?
uk: 
    Видалити варіант товару <strong>%(title)s</strong> - Ви впевнені?

en: 
                        Delete product <strong>%(title)s</strong> - are you sure?
uk: 
    Видалити товар <strong>%(title)s</strong> - Ви впевнені?

en: This will also delete the following child products:
uk: Так само видаляться дочірні товари:

en: Create new product
uk: Створити новий товар

en: New Product
uk: Новий Товар

en: Search Products
uk: Шукати Серед Товарів

en: Searching...
uk: Пошук...

en: 
                                You are currently editing a product variant of
                                <a href="%(parent_url)s">%(title)s</a>.
uk: 
    В даний момент ви редагуєте варіант товару
    <a href="%(parent_url)s">%(title)s</a>.

en: Product details
uk: Деталі товару

en: Images
uk: Зображення

en: Stock and pricing
uk: Інформація про наявність на складі і ціну

en: Upselling
uk: Апсейл

en: Product Type:
uk: Тип товару:

en: Upload, change or remove images
uk: Завантажити, змінити або видалити зображення

en: SKU
uk: ІТП (ідентифікатор товарної позиції)

en: Num in stock
uk: Кількість на складі

en: Num allocated
uk: Зарезервована кількість

en: Low stock threshold
uk: Мінімальний залишок

en: Add variant
uk: Додати варіант

en: This product does not have any variants.
uk: Цей товар не має варіантів.

en: One can't add variants to this product at this point.
uk: На даному етапі не можна додати варіанти для цього товару.

en: This is likely because this product still has stock records.
uk: Можливо через те, що у цього товару все ще є складські записи.

en: Save and add another variant
uk: Зберегти і додати ще варіант

en: All
uk: Всі

en: Current available stock
uk: Зараз в наявності на складі

en: Date alert raised
uk: Дата нагадування

en: No stock alerts found.
uk: Не знайдено складських нагадувань.

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Edit email
uk: Редагувати імейл

en: Email content
uk: Зміст імейла

en: These fields are rendered using Django's template system.
uk: Ці поля створюються за допомогою системи шаблонів Django.

en: You can use the following variables:
uk: Ви можете використовувати наступні змінні:

en: The full name of the user (if they have one)
uk: Повне ім'я користувача (якщо є)

en: The user's email address
uk: Імейл адреса користувача

en: The name of the site (eg example.com)
uk: Назва сайту (напр. example.com)

en: View a preview of this email using order:
uk: Переглянути цей імейл, використовуючи замовлення:

en: View preview
uk: Попередній перегляд

en: or send a preview to:
uk: або надіслати тестовий імейл на:

en: Sending...
uk: Відсилання...

en: Send preview email
uk: Надіслати тестовий імейл

en: Body text
uk: Текст тіла

en: There are no defined emails to edit.
uk: Немає імейлів для редагування.

en: Your Store Statistics
uk: Статистика Магазину

en: Total Orders
uk: Всього Замовлень

en: New Customers
uk: Нові Клієнти

en: Total Customers
uk: Всього Клієнтив

en: Total Products
uk: Всього Товарів

en: Latest Orders (last 24 hours)
uk: Останні Замовлення (останні 24 години)

en: Orders - Last 24 Hours
uk: Замовлення - Останні 24 Години

en: Total orders
uk: Всього замовлень

en: Total lines
uk: Всього рядків

en: Total revenue
uk: Всього доходів

en: Average order costs
uk: Середня вартість замовлення

en: Manage
uk: Управління

en: Orders - All Time
uk: Замовлення - За Весь Час

en: Total <em>open</em> baskets
uk: Всього <em>відкритих</em> кошиків

en: Total customers
uk: Всього клієнтів

en: New customers
uk: Нові клієнти

en: View Stock Alerts
uk: Переглянути Складські Нагадування

en: Catalogue and stock
uk: Каталог і склад

en: Total products
uk: Всього товарів

en: <em>Open</em> stock alerts
uk: <em>Відкриті</em> складські нагадування

en: <em>Closed</em> stock alerts
uk: <em>Закриті</em> складські нагадування

en: Active <em>Site</em> Offers
uk: Активні пропозиції <em>сайту</em>

en: Active <em>Vouchers</em>
uk: Активні <em>купони</em>

en: Welcome
uk: Ласкаво просимо

en: Return to site
uk: Повернутися на сайт

en: Log out
uk: Вийти

en: Please enter a correct username and password. Note that both fields may be case-sensitive.
uk: Будь-ласка, введіть правильне ім'я користувача та пароль. Врахуйте що обидва поля можуть бути чутливі до регістру.

en: Login
uk: Увійти

en: Build a new incentive
uk: Створити новий стимул

en: ...or choose a pre-defined one
uk: ... або обрати задану

en: Continue to step 3
uk: Перейти до кроку 3

en: Build a new condition
uk: Створити нову умову

en: Continue to step 4
uk: Перейти до кроку 4

en: Continue to step 2
uk: Перейти до кроку 2

en: Delete offer
uk: Видалити пропозицію

en: Are you sure you want to delete this offer?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цю пропозицію?

en: 
            %(name)s | Offers
uk: 
    %(name)s | Пропозиції

en: Reinstating...
uk: Відновлення...

en: Reinstate offer
uk: Поновити виконання замовлення

en: Suspending...
uk: Призупинення...

en: Suspend offer
uk: Зупинити виконання замовлення

en: Offer currently available
uk: Пропозиція зараз доступна

en: Offer not available due to restrictions!
uk: Пропозиція недоступна із-за обмежень!

en: Total cost:
uk: Всього:

en: Number of orders:
uk: Кількість замовлень:

en: Number of uses:
uk: Кількість застосувань:

en: Date created:
uk: Дата створення:

en: Offer details
uk: Деталі пропозиції

en: Export to CSV
uk: Експорт в CSV

en: Orders that used this offer
uk: Замовлення, в яких була використана ця пропозиція

en: Create new offer
uk: Створити нову пропозицію

en: Is available?
uk: Доступне?

en: Uses
uk: Застосування

en: Browse
uk: Перегляд

en: Stats
uk: Статистика

en: No offers found.
uk: Пропозицій не знайдено.

en: Steps
uk: Кроки

en: 1. Name and description
uk: 1. Ім'я та опис

en: 2. Incentive
uk: 2. Стимул

en: 3. Condition
uk: 3.  Умова

en: 4. Restrictions
uk: 4. Обмеження

en: Save this offer
uk: Зберегти цю пропозицію

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Offer summary
uk: Резюме пропозиції

en: 
            Order %(number)s - Line #%(id)s
uk: 
    Замовлення %(number)s - Рядок #%(id)s

en: Line #%(id)s
uk: Рядок #%(id)s

en: Order #%(number)s - Line #%(id)s
uk: Замовлення #%(number)s - Рядок #%(id)s

en: Product Options
uk: Опції Товару

en: Partner details
uk: Інформація постачальника

en: Shipping details
uk: Деталі доставки

en: Partner reference number
uk: Партнерський номер

en: Partner notes
uk: Партнерські нотатки

en: Shipping status
uk: Статус доставки

en: State
uk: Стан

en: No shipping events have occurred.
uk: Не було подій доставки.

en: Shipping events
uk: Події доставки

en: Payment events
uk: Платіжні події

en: No payment events have occurred.
uk: Не було подій оплати.

en: Order %(number)s
uk: Замовлення %(number)s

en: Customer Information
uk: Інформація про Клієнта

en: Customer checked out as a guest.
uk: Клієнт оформив замовлення як гість.

en: Customer has deleted their account.
uk: Клієнт видалив свій профіль.

en: Order information
uk: Інформація про замовлення

en: Order Total
uk: Всього

en: Time of purchase
uk: Час покупки

en: Order Details
uk: Деталі Замовлення

en: Discounts
uk: Знижки

en: Items ordered
uk: Замовлені позиції

en: Line ID
uk: ID рядка

en: Supplier
uk: Постачальник

en: Supplier SKU
uk: Артикул постачальника

en: Price excl tax (before discounts)
uk: Ціна без податку (без знижок)

en: Price inc tax (before discounts)
uk: Ціна з податком (без знижок)

en: With selected lines
uk: Для вибраних рядків

en: Change line status to
uk: Змінити статус позиції на

en: choose new status
uk: обрати новий статус

en: Create shipping event
uk: Створити подію доставки

en: choose event type
uk: оберіть тип події

en: with reference
uk: з поміткою

en: Create payment event
uk: Створити платіжну подію

en: with amount
uk: з сумою

en: Go!
uk: Вперед!

en: Change order status
uk: Змінити статус замовлення

en: Change status
uk: Змінити статус

en: This order can't have its status changed.
uk: Статус цього замовлення не можна змінити.

en: 
                                                                    %(title)s (quantity %(event_qty)s/%(total_qty)s)
uk: 
    %(title)s (кількість %(event_qty)s/%(total_qty)s)

en: No shipping events.
uk: Немає подій доставки.

en: Product:
uk: Товар:

en: quantity
uk: кількість

en: No payment events.
uk: Немає платіжних подій.

en: Method name
uk: Назва методу

en: Method code
uk: Код методу

en: Charge (incl tax)
uk: Вартість (з податком)

en: Charge (excl tax)
uk: Вартість (без податку)

en: Payment sources
uk: Джерела платежів

en: Allocation
uk: Розміщення

en: Amount debited
uk: Списана сума

en: Amount refunded
uk: Повернута сума

en: No payment sources found for this order.
uk: Не знайдено джерела платежу для цього замовлення.

en: No discounts were applied to this order.
uk: Для цього замовлення не було знижок.

en: Admin
uk: Адмін

en: No notes available.
uk: Немає доступних нотаток.

en: Save note
uk: Зберегти нотатку

en: Notes are only editable for 5 minutes after being saved.
uk: Нотатки можна редагувати тільки протягом 5 хвилин після збереження.

en: Advanced Search
uk: Розширений Пошук

en: Close
uk: Закрити

en: Order Search Results
uk: Результати пошуку замовлення

en: All Orders
uk: Всі замовлення

en: Download selected orders as a CSV
uk: Завантажити вибрані замовлення як CSV-файл

en: Deleted
uk: Видалено

en: Changing...
uk: Зміна...

en: No orders found.
uk: Не знайдено ждоного замовлення.

en: Edit shipping address
uk: Редагувати адресу доставки

en: Edit shipping address for order %(order.number)s
uk: Редагувати адресу доставки для замовлення %(order.number)s

en: Update address
uk: Оновити адресу

en: Order statistics
uk: Статистика замовлення

en: Filter result
uk: Фільтрувати результати

en: Summary
uk: Резюме

en: Order status breakdown
uk: Розподіл статусів замовлень

en: Delete page '%(title)s'?
uk: Видалити сторінку '%(title)s'?

en: Delete page
uk: Видалити сторінку

en: Delete page <strong>%(title)s</strong> - are you sure?
uk: Видалити сторінку <strong>%(title)s</strong> - Ви впевнені?

en: Create new page
uk: Створити нову сторінку

en: No pages found.
uk: Сторінок не знайдено.

en: 
            Page <strong>%(title)s</strong> saved!
uk: 
    Сторінку <strong>%(title)s</strong> збережено!

en: Oops! We found some errors
uk: Здається, ми знайшли деякі помилки

en: please check the error messages below and try again
uk: перегляньте повідомлення про помилку і спробуйте ще раз

en: previous
uk: назад

en: next
uk: вперед

en: 
    User %(user_name)s was unlinked from %(partner_name)s.
uk: 
    Користувача %(user_name)s було відв'язано від %(partner_name)s.

en: Undo
uk: Відмінити

en: Delete partner
uk: Видалити партнера

en: Are you sure you want to delete this partner?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цього партнера?

en: Edit the user's details
uk: Редагувати інформацію користувача

en: No users associated.
uk: Не має відношення до жодного користувача.

en: No address associated.
uk: Не прив'язана жодна адреса.

en: Manage partner and users
uk: Управління партнерами та користувачами

en: Link an existing user
uk: Прив'язати існуючого користувача

en: Link a new user
uk: Прив'язати нового користувача

en: No partners found.
uk: Партнерів не знайдено.

en: Unlinking...
uk: Відключення...

en: Unlink user
uk: Відв' язати користувача

en: No users linked.
uk: Немає прив'язаних користувачів.

en: Link a user
uk: Прив'язати користувача

en: Manage users
uk: Управління користувачами

en: Update details
uk: Оновити деталі

en: A partial email address can be entered (eg '@example.com') to match multiple addresses.
uk: Можна ввести часткову імейл-адресу (напр. '@example.com'), яка буде відповідати декільком адресам.

en: 
                                                    User is already linked to %(name)s.
uk: 
    Цей користувач вже пов' язаний з %(name)s.

en: Linking...
uk: Зв’язування...

en: Link user
uk: Прив'язати користувача

en: No users found.
uk: Користувачів не знайдено.

en: 
        <p>File <strong>%(filename)s</strong> processed.</p>
uk: 
    <p>Файл <strong>%(filename)s</strong> оброблено.</p>

en: 
                    <strong>%(n)s</strong> product added
                 | 
                    <strong>%(n)s</strong> products added
uk[0]: 
    <strong>%(n)s</strong> продукт додано
uk[1]: 
    <strong>%(n)s</strong> продукти додано
uk[2]: 
    <strong>%(n)s</strong> продуктів додано
uk[3]: 
    <strong>%(n)s</strong> товарів додано

en: 
                    There was <strong>%(n)s</strong> duplicate product in the file
                 | 
                    There were <strong>%(n)s</strong> duplicate products in the file
uk[0]: 
    У файлі був <strong>%(n)s</strong> дуплікований продукт
uk[1]: 
    У файлі було <strong>%(n)s</strong> дуплікованих продукти
uk[2]: 
    У файлі було <strong>%(n)s</strong> дуплікованих продуктів
uk[3]: 
    Були <strong>%(n)s</strong> дублюючих товарів у файлі

en: 
                    There was <strong>%(n)s</strong> product in the file that couldn't be found in the catalogue
                 | 
                    There were <strong>%(n)s</strong> products in the file that couldn't be found in the catalogue
uk[0]: 
    У файлі був <strong>%(n)s</strong> товар, який не знайдено у каталозі
uk[1]: 
    У файлі було <strong>%(n)s</strong> товарів, які не знайдено у каталозі
uk[2]: 
    У файлі було <strong>%(n)s</strong> товарів, які не знайдено у каталозі
uk[3]: 
    У файлі було <strong>%(n)s</strong> товарів, які не знайдено у каталозі

en: Edit range metadata
uk: Редагувати метадату асортименту

en: Return to ranges homepage
uk: Повернутися на сторінку асортиментів

en: 
    <p>Range <strong>%(name)s</strong> saved.</p>
uk: 
    <p>Асортимент <strong>%(name)s</strong> збережено.</p>

en: Edit included products
uk: Редагувати включені товари

en: Delete range '%(name)s'?
uk: Видалити асортимент '%(name)s'?

en: Are you sure you want to delete this range?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цей асортимент,

en: Create new range
uk: Створити новий асортимент

en: Save and edit products
uk: Зберегти та редагувати товари

en: Num products
uk: К-ть товарів

en: Edit products
uk: Редагувати товари

en: No ranges found.
uk: Жодного асортименту не знайдено.

en: Products in range '%(name)s'
uk: Товари в асортименті '%(name)s'

en: products
uk: товари

en: This range contains all products. To add products manually, please unselect the 'Includes All Products' option on the edit range page.
uk: В цьому асортименті є всі товари. Щоб додавати товари вручну, будь ласка, зніміть прапорець з опції "Містить Всі Товари" та відредагуйте асортимент.

en: Add products
uk: Додати товари

en: Running...
uk: Виконання...

en: Upload history
uk: Завантажити історію

en: Filename
uk: Ім'я файла

en: New products
uk: Нові товари

en: Duplicate products
uk: Товари, що повторюються

en: Unknown products
uk: Невідомі товари

en: Date uploaded
uk: Дата завантаження

en: Products in range
uk: Товари в асортименті

en: Remove selected products
uk: Видалити обрані товари

en: Is product discountable?
uk: На цей товар діє знижка?

en: Products in Range
uk: Товари з Асортименту

en: Edit range
uk: Редагувати асортимент

en: return to range list
uk: повернутися до списку асортиментів

en: Reporting Dashboard
uk: Панель Звітів

en: Reporting dashboard
uk: Панель звітів

en: Generate report
uk: Згенерувати звіт

en: No results found.
uk: Немає результатів.

en: No vouchers were used in this period
uk: За цей період не було використано жодного купона

en: Delete review '%(title)s'?
uk: Видалити відгук '%(title)s'?

en: Delete review "%(title)s"?
uk: Видалити відгук "%(title)s"?

en: Review
uk: Відгук

en: Review Search
uk: Пошук серед відгуків

en: Update status of selected reviews
uk: Оновити статус вибраних відгуків

[ctx: Review title]
en: Title
uk: Заголовок

en: [Product deleted]
uk: [Товар видалено]

en: No reviews found.
uk: Відгуків не знайдено.

en: Update review
uk: Оновити відгук

en: Review #%(review.id)s
uk: Відгук #%(review.id)s

en: Review #%(review_id)s
uk: Переглянути #%(review_id)s

en: Review information
uk: Інформація про відгук

en: 
        <p>A weight band has been added to the <strong>%(name)s</strong> shipping method.</p>
uk: 
    <p>Вагову групу було додано до <strong>%(name)s</strong> способу доставки.</p>

en: 
        <p>Weight band deleted from the <strong>%(name)s</strong> shipping method
uk: 
    <p>Вагову групу було видалено з <strong>%(name)s</strong> способу доставки.</p>

en: Weight band updated
uk: Вагова група була оновлена

en: 
    <p>A shipping method <strong>%(name)s</strong> has been created.</p>
uk: 
    <p>Спосіб доставки <strong>%(name)s</strong> створений.</p>

en: 
        <p>The <strong>%(name)s</strong> shipping method has been deleted.</p>
uk: 
    <p><strong>%(name)s</strong> спосіб доставки видалений.</p>

en: 
        <p>The <strong>%(name)s</strong> shipping method has been updated.</p>
uk: 
    <p><strong>%(name)s</strong> спосіб доставки оновлений.</p>

en: Delete weight band?
uk: Видалити вагову групу?

en: Shipping methods
uk: Способи доставки

en: Weight range (kg)
uk: Діапазон ваги (кг)

en: Are you sure you want to delete this weight band method?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цей спосіб на основі вагової групи?

en: Edit weight band
uk: Редагувати вагову групу

en: Delete shipping method '%(name)s'?
uk: Видалити спосіб доставки '%(name)s'?

en: Are you sure you want to delete this shipping method?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цей спосіб доставки?

en: Applies to countries
uk: Застосовується до країн

en: Default product weight (kg)
uk: Вага товару за замовчуванням (кг)

en: Edit shipping method
uk: Редагувати спосіб доставки

en: Delete shipping method
uk: Видалити спосіб доставки

en: Weight bands
uk: Вагові групи

en: No weight bands have been added yet.
uk: Поки що немає жодної вагової групи.

en: Add a new weight band
uk: Додати нову вагову групу

en: Add weight band
uk: Додати вагову групу

en: Create a new shipping method
uk: Створити новий спосіб доставки

en: Create new shipping charge
uk: Створити новий тариф на доставку

en: Number of weight bands
uk: Кількість вагових груп

en: Default weight (kg)
uk: Вага за замовчуванням (кг)

en: No shipping methods found.
uk: Способу доставки не знайдено.

en: Alert #%(id)s
uk: Нагадування #%(id)s

en: Delete alert #%(id)s?
uk: Видалити нагадування #%(id)s?

en: Product alert #%(id)s
uk: Товарне нагадування #%(id)s

en: Are you sure that you want to delete this alert?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити це нагадування?

en: Search product alerts
uk: Пошук серед товарний нагадувань

en: reset
uk: скинути

en: Date alert sent
uk: Дата відправлення нагадування

en: (Anonymous)
uk: (Анонім)

en: No alerts found.
uk: Нагадувань не знайдено.

en: Update alert #%(id)s
uk: Оновити нагадування #%(id)s

en: General
uk: Загальне

en: Yes,No
uk: Так, Ні

en: Superuser
uk: Суперкористувач

en: True,False
uk: Так, Ні

en: Staff
uk: Працівник

en: Last login
uk: Час останнього входу

en: Date joined
uk: Дата приєднання

en: Products viewed
uk: Товарів переглянуто

en: Number of orders
uk: Кількість замовлень

en: Number of ordered items
uk: Кількість замовлених позицій

en: Reviews written
uk: Вігуків залишено

en: Send password reset email
uk: Надіслати імейл для зміни паролю

en: Order Number
uk: Номер Замовлення

en: Total value
uk: Загальна вартість

en: This customer has not placed any orders yet.
uk: У цього клієнта ще немає жодного замовлення.

en: This customer has not saved any addresses.
uk: Цей клієнт не зберіг жодної адреси.

en: Product ID
uk: Ідентифікатор Товару

en: This customer has not written any reviews yet.
uk: Цей клієнт ще не залишав відгуків.

en: No customers found.
uk: Клієнтів не знайдено.

en: Bulk Actions
uk: Масові дії

en: With selected customers:
uk: З вибраними клієнтами:

en: Make active
uk: Активувати

en: Make inactive
uk: Деактивувати

en: Delete voucher '%(name)s'?
uk: Видалити купон '%(name)s'?

en: Voucher details
uk: Деталі купона

en: Number of basket additions
uk: Кількість додавань у кошик

en: Recent orders
uk: Останні замовлення

en: No orders have been placed that use this voucher.
uk: Немає замовлень, в яких використовується цей купон.

en: Edit voucher
uk: Редагувати купон

en: Create new voucher
uk: Створити новий купон

en: Num baskets
uk: Кількість кошиків

en: Num orders
uk: Кількість замовлень

en: Inactive
uk: Неактивний

en: No vouchers found.
uk: Не знайдено купонів

en: Update voucher set
uk: Оновити вибраний купон

en: Download CSV
uk: Завантажити CSV

en: Voucher set
uk: Ваучер встановлений

en: Start
uk: Старт

en: End
uk: Кінець

en: Created
uk: Створено

en: Create new voucher set
uk: Створити новий набір ваучерів

en: Num
uk: Ном

en: Popup closing...
uk: Закривання спливаючих вікон...

en: Change selected %(model)s
uk: Змінити вибране %(model)s

en: Delete selected %(model)s
uk: Видалити вибране%(model)s

en: Add another %(model)s
uk: Додати ще %(model)s

en: Add
uk: Додати

en: Sorry!
uk: Вибачте!

en: Return to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to homepage
uk: На головну сторінку

en: thumbnail
uk: іконка

en: Unrecognized image type!
uk: Тип зображення не розпізнано!

en: Upload Image
uk: Додати Зображення

en: This page is only available to users who aren't logged in.
uk: Ця сторінка доступна тільки неавторизованим користувачам.

en:  This offer is no longer available.
uk: Ця пропозиція вже недійсна.

en: What you need to do
uk: Що треба зробити

en: There are no site offers at the moment.
uk: На даний момент на сайті немає пропозицій.

en: Browse products in offer
uk: Переглянути товари в пропозиції

en: Shipping charge (before discounts)
uk: За доставку (без знижок)

en: Shipping charge (after discounts)
uk: За доставку (зі знижками)

en: Shipping charge
uk: Ціна доставки

en: Order tax
uk: Податок на замовлення

en: Logout
uk: Вийти

en: Browse store
uk: Магазин

en: Password reset complete
uk: Оновлення пароля завершено

en: Password reset
uk: Зміна паролю

en: Complete
uk: Завершено

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
uk: Ваш пароль встановлено. Ви можете увійти до системи.

en: Log in
uk: Увійти

en: Enter a new password
uk: Введіть новий пароль

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
uk: Будь ласка, введіть Ваш пароль двічі, щоб ми змогли переконатися в його правильності.

en: Change my password
uk: Змінити пароль

en: Password reset unsuccessful
uk: Зміна паролю пройшла невдало

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a new password reset.
uk: Лінка для зміни паролю була некоректною, можливо, тому що її вже використали. Будь ласка, зробіть новий запит на зміну.

en: Password reset email sent
uk: Імейл для встановлення нового паролю надіслано

en: Email sent
uk: Імейл надіслано

en: 
            We've e-mailed you instructions for resetting your password. You should be receiving it shortly.
uk: 
    На вказану Вами адресу ми надіслали інструкції щодо зміни паролю. Незабаром Ви їх отримаєте.

en: 
            If you don't receive an email, please make sure you've entered the address you registered with, and check
            your spam folder.
uk: 
    Якщо ви не отримали листа, будь ласка, переконайтеся, що ви ввели адресу, з якої реєструвалися, а також перевірте
    папку Спам.

en: Forgotten your password? Enter your e-mail address below, and we'll e-mail instructions for setting a new one.
uk: Забули свій пароль? Введіть свій імейл нижче, і ми надішлемо інструкції для зміни пароля.

en: Send reset email
uk: Надіслати імейл для зміни пароля.

en: Refine your search
uk: Уточніть параметри пошуку

en: 
            Products matching "%(q)s"
uk: 
    Товари, що відповідають "%(q)s"

en: 
                        Found <strong>%(num_results)s</strong> results, showing <strong>%(start)s</strong> to <strong>%(end)s</strong>.
uk: 
    <strong>%(num_results)s</strong> результатів знайдено - показані з <strong>%(start)s</strong> до <strong>%(end)s</strong>.

en: 
                        Found <strong>%(num_results)s</strong> result.
                     | 
                        Found <strong>%(num_results)s</strong> results.
uk[0]: 
    Знайдено <strong>%(num_results)s</strong> результат.
uk[1]: 
    Знайдено <strong>%(num_results)s</strong> результатів.
uk[2]: 
    Знайдено <strong>%(num_results)s</strong> результатів.
uk[3]: 
    Знайдено <strong>%(num_results)s</strong> результати.

en: Found <strong>0</strong> results.
uk: Знайдено <strong>0</strong> результатів.

en: 
                            Did you mean <a href="%(search_url)s?q=%(suggestion)s">"%(suggestion)s"</a>?
uk: 
    Чи мали на увазі <a href="%(search_url)s?q=%(suggestion)s">"%(suggestion)s"</a>?

en: Back to search results
uk: До результатів пошуку

en: You need to select some %ss
uk: Ви маєте обрати декілька %ss
