django-oscar - en to tr_TR translation catalogue (18 entries)

en: Mr
tr_TR: Sayın

en: Miss
tr_TR: Bayan

[ctx: Treatment Pronouns for the customer]
en: Title
tr_TR: Başlık

en: First name
tr_TR: Ad

en: Last name
tr_TR: Soyad

en: First line of address
tr_TR: Adres

en: Second line of address
tr_TR: Adres İkinci Satır

en: Third line of address
tr_TR: Adres Ucuncu Satir

en: City
tr_TR: Şehir

en: State/County
tr_TR: sehir

en: Post/Zip-code
tr_TR: posta kodu

en: Country
tr_TR: Ulke

en: Address
tr_TR: Adres

en: Addresses
tr_TR: Adresler

en: Country name
tr_TR: Ulke adı

en: Phone number
tr_TR: Telefon Numarası

en: User
tr_TR: Kullanıcı

en: Analytics
tr_TR: analiz
