django-oscar - en to sr translation catalogue (1592 entries)

en: Mr
sr: Gospodin

en: Miss
sr: Gospodjica

en: Mrs
sr: Gospodja

en: Ms
sr: Gospodja

en: Dr
sr: Dr.

[ctx: Treatment Pronouns for the customer]
en: Title
sr: Zvanje

en: First name
sr: Ime

en: Last name
sr: Prezime

en: First line of address
sr: Prvi red adrese

en: Second line of address
sr: Drugi red adrese

en: Third line of address
sr: Treći red adrese

en: City
sr: Grad

en: State/County
sr: Država

en: Post/Zip-code
sr: Poštanski broj

en: Country
sr: Zemlja

en: Search text - used only for searching addresses
sr: Pretraga teksta - koristiti samo za pretraživanje adresa

en: Address
sr: Adresa

en: Addresses
sr: Adrese

en: Addresses in %(country)s require a valid postcode
sr: Adrese u %(country)szahtevaju važeći poštanski broj

en: The postcode '%(postcode)s' is not valid for %(country)s
sr: Poštanski broj %(postcode)s nije važeći za%(country)s

en: Country name
sr: Ime zemlje

en: Official name
sr: Zvaničan naziv

en: Display order
sr: Redosled prikaza

en: Higher the number, higher the country in the list.
sr: Što je broj veći, zemlja je bolje rangirana

en: Is shipping country
sr: Zemlja za isporuku

en: Countries
sr: Zemlje

en: Phone number
sr: Telefon

en: In case we need to call you about your order
sr: U slučaju da treba da vas pozovemo u vezi vaše porudžbine

en: Instructions
sr: Uputstvo

en: Tell us anything we should know when delivering your order.
sr: Saopštite nam sve što je potrebno da bismo znali za dostavu u vezi vaše porudžbine.

en: Shipping address
sr: Adresa za isporuku

en: Shipping addresses
sr: Adrese za isporuke

en: User
sr: Korisnik

en: Default shipping address?
sr: Standardna adresa primaoca

en: Default billing address?
sr: Standardna adresa slanje računa

en: Address Hash
sr: Adresa Hash

en: Date Created
sr: Datum kreiranja

en: User address
sr: Adresa korisnika

en: User addresses
sr: Adrese korisnika

en: This address is already in your address book
sr: Ova adresa je već u vašem adresaru

en: Billing address
sr: Adresa za slanje računa

en: Billing addresses
sr: Adrese za slanje računa

en: Partner address
sr: Adresa partnera

en: Partner addresses
sr: Adrese partnera

en: Product
sr: Proizvod

en: Views
sr: Pregledi

en: Basket Additions
sr: Dodati artikli u korpi

en: Purchases
sr: Kupovina

en: Score
sr: Ocena

en: Product record
sr: Zapis o proizvodu

en: Product records
sr: Zapisi o proizvodu

en: Record for '%s'
sr: Zapis za%s

en: Product Views
sr: Pregled proizvoda

en: Orders
sr: Porudžbine

en: Order Lines
sr: Red porudžbine

en: Order Items
sr: Poručeni artikli

en: Total Spent
sr: Ukupan iznos

en: Last Order Date
sr: Datum poslednje porudžbine

en: User record
sr: Korisnički zapis

en: User records
sr: Korisnički zapisi

en: User product view
sr: Pregled proizvoda od strane korisnika

en: User product views
sr: Pregledi proizvoda od strane korisnika

en: %(user)s viewed '%(product)s'
sr: %(user)spregledano%(product)s

en: Search term
sr: Termin za pretragu

en: User search query
sr: Upit za pretragu od strane korisnika

en: User search queries
sr: Upiti za pretragu od strane korisnika

en: %(user)s searched for '%(query)s'
sr: %(user)spretražuje%(query)s

en: Analytics
sr: Analiza

en: Basket additions
sr: Dodati artikli za korpu

en: Product analytics
sr: Analiza proizvoda

en: Name
sr: Naziv

en: Date registered
sr: Datum registracije

en: Product views
sr: Pregled proizvoda

en: Order lines
sr: Redosled porudžbine

en: Order items
sr: Poručeni artikli

en: Total spent
sr: Ukupan iznos

en: Date of last order
sr: Datum poslednje porudžbine

en: User analytics
sr: Analiza korisnika

en: Owner
sr: Vlasnik

en: Open - currently active
sr: Otvori - trenutno aktivan

en: Merged - superceded by another basket
sr: Objedinjen-zamenjen drugom korpom za kupovinu

en: Saved - for items to be purchased later
sr: Sačuvano-za artikle koje treba kupiti kasnije

en: Frozen - the basket cannot be modified
sr: Zamrznuto - korpu nije moguće izmeniti

en: Submitted - has been ordered at the checkout
sr: Prosledjeno - naručeno na kasi

en: Vouchers
sr: Vaučeri

en: Date created
sr: Datum kreiranja

en: Date merged
sr: Datum spajanja

en: Date submitted
sr: Datum prosleđivanja

en: Basket
sr: Korpa

en: Baskets
sr: Korpe

en: %(status)s basket (owner: %(owner)s, lines: %(num_lines)d)
sr: %(status)skorpa (vlasnik%(owner)sred%(num_lines)d)

en: Due to technical limitations we are not able to ship more than %(threshold)d items in one order.
sr: Zbog tehničkih ograničenja, nismo u mogućnosti da isporučimo više od %(threshold)djednog artikla po porudžbini.

en: Line Reference
sr: Referenca red

en: Quantity
sr: Količina

en: Currency
sr: Valuta

en: Price excl. Tax
sr: Cena bez PDV-a

en: Price incl. Tax
sr: Cena sa PDV-om

en: Date Updated
sr: Datum ažuriranja

en: Basket line
sr: Korpa za kupovinu red

en: Basket lines
sr: Korpa za kupovinu redovi

en: Basket #%(basket_id)d, Product #%(product_id)d, quantity %(quantity)d
sr: Korpa # %(basket_id)d, proizvod # %(product_id)d, količina %(quantity)d

en: You cannot modify a %s basket
sr: Ne možete da izmenite %s korpu

en: The price of '%(product)s' has increased from %(old_price)s to %(new_price)s since you added it to your basket
sr: Cena %(product)sje povećana sa %(old_price)sna %(new_price)skad ste dodali u korpu

en: The price of '%(product)s' has decreased from %(old_price)s to %(new_price)s since you added it to your basket
sr: Cena %(product)s je smanjena sa %(old_price)s na %(new_price)skad ste dodali u korpu

en: Line
sr: Red

en: Option
sr: Opcija

en: Value
sr: Vrednost

en: Line attribute
sr: Red atributa

en: Line attributes
sr: Redovi atributa

en: Save for Later
sr: Sačuvaj za kasnije

en: Move to Basket
sr: Premesti u korpu

en: Code
sr: Kod

en: Variant
sr: Varijanta

en: Please select a valid product
sr: Molimo vas izaberite važeći proizvod

en: Due to technical limitations we are not able to ship more than %(threshold)d items in one order. Your basket currently has %(basket)d items.
sr: Zbog tehničkih ograničenja, ne možemo isporučiti više od %(threshold)dartikla po jednoj porudžbini. Vaša korpa trenutno ima %(basket)d artikala.

en: This product cannot be added to the basket as its currency isn't the same as other products in your basket
sr: Ovaj proizvod ne može biti dodat u korpu, jer nije iste valute kao ostali proizvodi u korpi

en: We have merged a basket from a previous session. Its contents might have changed.
sr: Objedinili smo korpu iz prethodne sesije. Njen sadržaj je možda promenjen.

en: User ID
sr: ID korisnika

en: Basket status
sr: Status korpe

en: Num lines
sr: Broj redova

en: Num items
sr: Broj artikala

en: Date of creation
sr: Datum kreiranja

en: Time since creation
sr: Vreme od kreiranja

en: Open baskets
sr: Otvorene korpe za kupovinu

en: Time between creation and submission
sr: Vreme između kreiranja i prosleđjivanja

en: Submitted baskets
sr: Prosleđene korpe za kupovinu

en: You can't save an item for later if you're not logged in!
sr: Ukoliko niste prijavljeni, ne možete da sačuvate neki aritkl za kasnije!

en: The '%(code)s' voucher has expired
sr: vaučer %(code)s  je istekao

en: The '%(code)s' voucher is not active
sr: vaučer %(code)s nije aktivan

en: Your basket does not qualify for a voucher discount
sr: Vaša korpa za kupovinu se ne kvalifikuje za popust vaučerom

en: Voucher '%(code)s' added to basket
sr: Vaučer je %(code)s dodat u korpu

en: You have already added the '%(code)s' voucher to your basket
sr: Već ste dodali vaučer%(code)s u korpu

en: No voucher found with code '%(code)s'
sr: Nijedan vaučer nije pronađen sa kodom %(code)s

en: Please enter a voucher code
sr: Unesite kod sa vaučera

en: No voucher found with id '%s'
sr: Nijedan vaučer nije pronađen sa id '%s'

en: Voucher '%s' removed from basket
sr: Vaučer%s je uklonjen iz korpe

en: Requires shipping?
sr: Potrebna vam je isporuka?

en: Track stock levels?
sr: Želite da pratite stanje zaliha?

en: Options
sr: Opcije

en: Product class
sr: Klasa proizvoda

en: Product classes
sr: Klase proizvoda

en: Description
sr: Opis

en: Image
sr: Slika

en: Category
sr: Kategorija

en: Categories
sr: Kategorije

en: Product category
sr: Kategorija proizvoda

en: Product categories
sr: Kategorije proizvoda

en: Stand-alone product
sr: Samostalni prozvod

en: Parent product
sr: Nadredjeni proizvod

en: Child product
sr: Proizvod iz podkategorije

en: Product structure
sr: Struktura proizvoda

en: Universal Product Code (UPC) is an identifier for a product which is not specific to a particular  supplier. Eg an ISBN for a book.
sr: Univerzalna šifra proizvoda (UPC) je identifikator proizvoda koji nije specifičan za odredjenog dobavljača. Primer jedan ISBN za knjigu.

en: Only choose a parent product if you're creating a child product.  For example if this is a size 4 of a particular t-shirt.  Leave blank if this is a stand-alone product (i.e. there is only one version of this product).
sr: Samo odaberite kategoriju ako kreirate podkategoriju. Na primer, ako je veličina 4 određene majice. Ostavite prazno ako je ovo samostalni proizvod (tj. postoji samo jedna verzija ovog proizvoda).

[ctx: Product title]
en: Title
sr: Naziv

en: Product type
sr: Vrsta proizvoda

en: Choose what type of product this is
sr: Odaberite koja je vrsta proizvoda

en: Attributes
sr: Karakteristike

en: A product attribute is something that this product may have, such as a size, as specified by its class
sr: Karakteristika proizvoda je nešto što ovaj proizvod možda ima, na primer, veličinu, kao što je navedeno u vrsti proizvoda

en: Product options
sr: Opcije proizvoda

en: Options are values that can be associated with a item when it is added to a customer's basket.  This could be something like a personalised message to be printed on a T-shirt.
sr: Opcije su vrednosti koje se mogu povezati sa artiklom kada se doda u korpu  kupca. Ovo može biti nešto kao personalizovana poruka za štampanje na majici.

en: Recommended products
sr: Preporučeni proizvodi

en: These are products that are recommended to accompany the main product.
sr: Ovi proizvodi se preporučuju uz glavni proizvod.

en: Rating
sr: Ocena

en: Date updated
sr: Datum ažuriranja

en: Is discountable?
sr: Da li je na popustu?

en: This flag indicates if this product can be used in an offer or not
sr: Ova zastavica označava da li ovaj proizvod može biti u ponudi ili ne

en: Products
sr: Proizvodi

en: Your product must have a title.
sr: Vaš proizvod mora imati naziv

en: Your product must have a product class.
sr: Vaš proizvod mora imati klasu proizvoda.

en: Only child products can have a parent.
sr: Proizvod iz podkategorije mogu imati glavni proizvodi.

en: A child product needs a parent.
sr: Proizvod iz podkategorije je potreban glavni proizvod.

en: You can only assign child products to parent products.
sr: Proizvodi iz podkategorije mogu biti dodeljeni samo proizvodima iz kategorije.

en: A child product can't have a product class.
sr: Proizvod iz podkategorije ne može da ima klasu proizvoda.

en: A child product can't have a category assigned.
sr: Proizvod iz podkategorije ne može da ima dodeljenu kategoriju.

en: A child product can't have options.
sr: Proizvod iz podkategorije ne može da ima opcije.

en: A parent product can't have stockrecords.
sr: Glavni proizvod ne može da ima stanje zaliha

en: The specified parent product is a child product.
sr: Navedeni glavni proizvod je proizvod iz podkategorije.

en: One can't add a child product to a product with stock records.
sr: Ne možete dodati proizvod iz podkategorije u proizvod koji se nalazi na stanju

en: Primary product
sr: Glavni proizvod

en: Recommended product
sr: Preporučeni proizvod

en: Ranking
sr: Rangiranje

en: Determines order of the products. A product with a higher value will appear before one with a lower ranking.
sr: Određuje redosled proizvoda. Proizvod sa višom vrednošću pojaviće se pre onih sa nižim vrednostima.

en: Product recommendation
sr: Preporuka za proizvod

en: Product recomendations
sr: Preporuke za proizvode

en: Code can only contain the letters a-z, A-Z, digits, and underscores, and can't start with a digit.
sr: Šifra može da sadrži samo slova a-z, A-Z, cifre i znakove, ne može da počinje sa brojem.

en: Text
sr: Tekst

en: True / False
sr: Tačno/netačno

en: Rich Text
sr: Rich text

en: Date
sr: Datum

en: Multi Option
sr: Multi opcija

en: Entity
sr: Entitet

en: File
sr: Datotetka

en: Type
sr: Tip

en: Option Group
sr:  Opcija grupa

en: Select an option group if using type "Option" or "Multi Option"
sr: Izaberite opciju grupa ako koristite ukucaj te "opcija " ili "multi opciju "

en: Required
sr: Potreban

en: Product attribute
sr: Proizvod atribut

en: Product attributes
sr: Proizvod atributi

en: Must be a float
sr: Mora da float

en: Must be an integer
sr: Mora da bude integer

en: Must be a date or datetime
sr: Mora imati datum ili tačno vreme

en: Must be a datetime
sr: Mora imati tačno vreme

en: Must be a boolean
sr: Mora imati boolean

en: Must be a model instance
sr: Mora imati primer modela

en: Must be an AttributeOption model object instance
sr: Mora biti instanca objekta Attribute opcija modela

en: AttributeOption has not been saved yet
sr: Atribut opcija nije još sačuvana

en: %(enum)s is not a valid choice for %(attr)s
sr: %(enum)snije validan izbor za %(attr)s

en: Must be a file field
sr: Mora biti polje datoteke

en: Attribute
sr: Atribut

en: Richtext
sr: Rich Text

en: DateTime
sr: Datum i vreme

en: Value multi option
sr: Vrednost multi opcija

en: Value option
sr: Opcija vrednost

en: Product attribute value
sr: Vrednost karakteristike proizvoda

en: Product attribute values
sr: Vrednosti karakteristika proizvoda

en: Attribute option group
sr: Grupa opcija atributa

en: Attribute option groups
sr: Grupe opcija atributa

en: Group
sr: Grupa

en: Attribute option
sr: Atribut opcija

en: Attribute options
sr: Atribut opcije

en: Caption
sr: Natpis

en: An image with a display order of zero will be the primary image for a product
sr: Slika sa rednim prikazom po redu od nule će biti primarna slika za proizvod

en: Product image
sr: Slika proizvoda

en: Product images
sr: Slike proizvoda

en: Catalogue
sr: Katalog

en: %(obj)s has no attribute named '%(attr)s'
sr: %(obj)skarakteristika nema ime%(attr)s

en: %(attr)s attribute cannot be blank
sr: %(attr)skarakteristika ne može biti prazna

en: %(attr)s attribute %(err)s
sr: %(attr)skarakteristika%(err)s

[ctx: Product review title]
en: Title
sr: Naziv

en: Body
sr: Telo

[ctx: Anonymous reviewer name]
en: Name
sr: Ime

en: Requires moderation
sr: Zahteva moderaciju

en: Approved
sr: Odobreno

en: Rejected
sr: Odbijeno

en: Total Votes
sr: Ukupno glasova

en: Delta Votes
sr: Delta glasovi

en: Product review
sr: Ocena proizvoda

en: Product reviews
sr: Ocene proizvoda

en: Anonymous reviews must include a name and an email
sr: Anonimne ocene moraju da sadrže ime i e-mail

en: anonymous
sr: Anonimni korisnik

en: Only signed in users can vote
sr: Samo prijavljeni korisnici mogu glasati

en: Up
sr: Gore

en: Down
sr: Dole

en: Delta
sr: ∅

en: Vote
sr: Glas

en: Votes
sr: Glasovi

en: You cannot vote on your own reviews
sr: Ne možete glasati za sopstvene ocene

en: Only signed-in users can vote on reviews
sr: Samo prijavljeni korisnici mogu glasati za ocene

en: You can only vote once on a review
sr: Samo jedan glas možete dati recenziji

en: Catalogue reviews
sr: Ocena kataloga

en: Recency
sr: Učestalost

en: Sort by
sr: Sortirano po

en: You have already reviewed this product!
sr: Već ste ocenili ovaj proizvod!

en: You can't leave a review for this product.
sr: Ne možete da ostavite ocenu za ovaj proizvod.

en: Thank you for reviewing this product
sr: Hvala što ste ocenili ovaj proizvod

en: Thanks for voting!
sr: Hvala na glasanju!

en: %(filename)s is not a valid image (%(error)s)
sr: %(filename)sslika nije validna(%(error)s)

en: %s is not a valid image archive
sr: %snije validna arhiva slika

en: The given page number was invalid.
sr: Upisani broj stranice je neispravan.

en: All products
sr: Svi proizvodi

en: Checkout
sr: Plaćanje

en: My email address is
sr: Moja email adresa je

en: I am a new customer and want to checkout as a guest
sr: Ja sam novi klijent i želim da kupim kao gost

en: I am a new customer and want to create an account before checking out
sr: Ja sam novi klijent i želim da kreiram nalog pre kupovine

en: I am a returning customer, and my password is
sr: Ja imam korisnički nalog, i moja lozinka je

en: A user with that email address already exists
sr: Korisnik sa tom email adresom već postoji

en: You need to add some items to your basket to checkout
sr: Morate dodati neke artikle u korpu da biste se kupili

en: '%(title)s' is no longer available to buy (%(reason)s). Please adjust your basket to continue
sr:  %(title)sviše nije dostupan za kupovinu (%(reason)s). Podesite korpu i nastavite kupovinu

en: Please either sign in or enter your email address
sr: Molimo vas prijavite se ili unesite svoju e-mail adresu

en: Please choose a shipping address
sr: Molimo vas odaberite adresu za isporuku

en: Your previously chosen shipping address is no longer valid.  Please choose another one
sr: Prethodno odabrana adresa za isporuku više nije važeća. Odaberite drugu

en: Please choose a shipping method
sr: Molimo vas odaberite način isporuke

en: Your previously chosen shipping method is no longer valid.  Please choose another one
sr: Prethodno odabrani način isporuke više nije važeći. Odaberite drugi

en: Create your account and then you will be redirected back to the checkout process
sr: Napravite svoj nalog i ponovo ćete biti preusmereni na proces kupovine

en: Address saved
sr: Sačuvana adresa

en: Address deleted
sr: Obrisana adresa

en: Shipping is unavailable for your chosen address - please choose another
sr: Isporuka nije dostupna za odabranu adresu- molimo vas, odaberite drugu

en: Your submitted shipping method is not permitted
sr: Željeni način isporuke nije dozvoljen

en: A problem occurred while processing payment for this order - no payment has been taken.  Please contact customer services if this problem persists
sr: Došlo je do problema prilikom procesa plaćanja za ovu porudžbinu-nije moguće izvršiti plaćanje. Obratite se korisničkoj službi ako ovaj problem postoji i dalje.

en: Email Address
sr: Email Adresa

en: Subject
sr: Naslov

en: Date Sent
sr: Datum slanja

en: Emails
sr: Email-ovi

en: Email to %(user)s with subject '%(subject)s'
sr: Email za%(user)ssa temom %(subject)s

en: Code used for looking up this event programmatically
sr: Kod koji se koristi za programsko traženje ovog događaja

en: Order related
sr: Vezani redosled

en: User related
sr: Povezane sa korisnikom

en: Email Subject Template
sr: Email šablon tema

en: Email Body Template
sr: Email šablon tela

en: Email Body HTML Template
sr: Email telo HTML šablon

en: HTML template
sr: Html šablon

en: SMS Template
sr: Sms šablon

en: SMS template
sr: SMS šablon

en: Communication event type
sr: Tip događaja komunikacije

en: Communication event types
sr: Vrste tipova komunikacije

en: Inbox
sr: Poštansko sanduče

en: Archive
sr: Arhiva

en: Notification
sr: Obaveštenje

en: Notifications
sr: Obaveštenja

en: email address
sr: Email adresa

en: Staff status
sr: Status zaposlenog

en: Designates whether the user can log into this admin site.
sr: Određjuje da li je korisniku dozvoljeno da se prijavi u admin-interface.

en: Active
sr: Aktivan

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
sr: Odredjuje da li ovog korisnika treba tretirati kao aktivnog. Umesto brisanja naloga, poništi ovaj izbor .

en: date joined
sr: Datum registracije

en: Users
sr: Korisnici

en: Key
sr: Ključ

en: Not yet confirmed
sr: Još nije potvrđeno

en: Cancelled
sr: Otkazano

en: Closed
sr: Zatvoreno

en: Date confirmed
sr: Potvrdjen datum

en: Date cancelled
sr: Datum otkazivanja

en: Date closed
sr: Datum zatvaranja

en: Product alert
sr: Obaveštenje o proizvodu

en: Product alerts
sr: Obaveštenja o proizvodima

en: Product Alerts
sr: Obaveštenja o proizvodima

en: An alert has been created
sr: Obaveštenje je kreirano

en: A confirmation email has been sent to %s
sr: Potvrdni email je poslat na %s

en: Your stock alert is now active
sr: Vaše obaveštenje o zalihama sada je aktivno

en: Your stock alert cannot be confirmed
sr: Vaše obaveštenje o zalihama ne može biti potvrdjeno

en: Your stock alert has been cancelled
sr: Vaše obaveštenje o zalihama je otkazano

en: Your stock alert cannot be cancelled
sr: Vaše obaveštenje o zalihama ne možete otkazati

en: Customer
sr: Kupac

en: Email address
sr: Email adresa

en: Password
sr: Lozinka

en: The entered password is not valid!
sr: Uneta lozinka nije važeća!

en: Confirm password
sr: Potvrdi lozinku

en: The two password fields didn't match.
sr: Dva polja lozinke se ne podudaraju

[ctx: start date]
en: From
sr: Od

[ctx: end date]
en: To
sr: Za

en: Order number
sr: Broj porudžbine

en: At least one field is required.
sr: Potrebno je najmanje jedno polje.

en: All orders
sr: Sve porudžbine

en: Orders placed between %(date_from)s and %(date_to)s and order number containing %(order_number)s
sr: Porudžbine poslate između%(date_from)s i%(date_to)s i broj porudžbine koji sadrže %(order_number)s

en: Orders placed between %(date_from)s and %(date_to)s
sr: Porudžbine poslate između %(date_from)s i%(date_to)s

en: Orders placed since %(date_from)s and order number containing %(order_number)s
sr: Porudžbine poručene od %(date_from)ssa brojem porudžbine %(order_number)s

en: Orders placed since %(date_from)s
sr: Porudžbine poslate od %(date_from)s

en: Orders placed until %(date_to)s and order number containing %(order_number)s
sr: Porudžbine su poslate do %(date_to)ssa brojem porudžbine%(order_number)s

en: Orders placed until %(date_to)s
sr: Porudžbine poslate do %(date_to)s

en: Orders with order number containing %(order_number)s
sr: Porudžbine sa brojem porudžbine %(order_number)s

en: A user with this email address already exists
sr: Korisnik sa ovom email adresom već postoji

en: Send notification to
sr: Pošalji obaveštenje na

en: Enter your email
sr: Unesite svoju email adresu

en: There is already an active stock alert for %s
sr: Već postoji aktivno obaveštenje o zalihama %s

en: %s has been sent a confirmation email for another product alert on this site. Please confirm or cancel that request before signing up for more alerts.
sr: %sposlata je email poruka sa potvrdom o drugom obaveštenju o proizvodu na sajtu. Potvrdite ili otkažite taj zahtev pre nego što se prijavite za više obaveštenja.

en: You already have an active alert for this product
sr: Već imate aktivno obaveštenje za ovaj proizvod

en: Welcome back
sr: Dobro došli nazad

en: Thanks for registering!
sr: Hvala vam na registraciji!

en: Profile
sr: Profil

en: Edit Profile
sr: Uredi profil

en: Profile updated
sr: Profil je ažuriran

en: Delete profile
sr: Obriši profil

en: Your profile has now been deleted. Thanks for using the site.
sr: Vaš profil je sada izbrisan. Hvala vam što koristite sajt.

en: Change Password
sr: Promeni lozinku

en: Password updated
sr: Lozinka je ažurirana

en: Email History
sr: Email istorija

en: Order History
sr: Istorija porudžbina

en: Order
sr: Porudžbina

en: All available lines from order %(number)s have been added to your basket
sr: Svi dostupne stavke iz porudžbine%(number)ssu dodate u korpu

en: It is not possible to re-order order %(number)s as none of its lines are available to purchase
sr: Nije moguće ponovo poručiti porudžbinu%(number)s jer nijedna stavka nije raspoloživa za kupovinu

en: %(qty)d copies of '%(product)s' have been added to your basket
sr: %(qty)dkopije '%(product)s' su dodate u korpu

en: '%s' has been added to your basket
sr: %sje dodat u vašu korpu

en: Address Book
sr: Adresar

en: Add a new address
sr: Dodajte novu adresu

en: Address '%s' created
sr: Adresa %s kreirana

en: Edit address
sr: Uredi adresu

en: Address '%s' updated
sr: Adresa %s je ažurirana

en: Delete address?
sr: Da li želite da obrišete adresu?

en: Address '%s' deleted
sr: Adresa'%s' je obrisana

en: We do not ship to this country
sr: Ne isporučujemo u ovu zemlju

en: Wish Lists
sr: Lista želja

en: Quantities updated.
sr: Količine su ažurirane.

en: Create a new wish list
sr: Kreiraj novu listu želja

en: The requested product no longer exists
sr: Traženi proizvod više ne postoji

en: Your wishlist has been created and '%(name)s has been added
sr: Vaša lista želja je kreirana i %(name)s je dodat

en: Your wishlist has been created
sr: Vaša lista želja je kreirana

en: %(title)s has been added to your wishlist
sr: %(title)sje dodat u vašu listu želja

en: Your '%s' wishlist has been updated
sr: Vaša lista želja %s je ažurirana

en: Delete %s
sr: Obriši %s

en: Your '%s' wish list has been deleted
sr: Vaša lista želja %sje obrisana

en: '%s' was added to your wish list.
sr: %sdodat je u vašu lista želja

en: Remove %s
sr: Ukloni%s

en: '%(title)s' was removed from your '%(name)s' wish list
sr: %(title)sje uklonjen %(name)ssa vaše liste želja

en: Wish list '%(name)s' already containing '%(title)s'
sr: Vaša lista želja%(name)sveč sadrži %(title)s

en: '%(title)s' moved to '%(name)s' wishlist
sr: „%(title)s“  stavljen „%(name)s“ listu želja

en: Dashboard
sr: Kontrolna tabla

en: Create a new product of type
sr: Kreiranje vrste novog proizvoda

en: -- Choose type --
sr: --Odaberi tip--

en: Product title
sr: Naziv proizvoda

en: Select an option group
sr: Izaberite opciju grupa

en: At least one stock record must be set to a partner that you're associated with.
sr: Najmanje jedno stanje zaliha mora biti dodeljeno partneru sa kojim ste povezani.

en: Stand-alone and parent products must have at least one category
sr: Samostalni i glavni proizvodi moraju imati najmanje jednu kategoriju

en: A child product should not have categories
sr: Podkategorije proizvodi ne bi trebalo da ima kategorije

en: Title
sr: Naslov

en: Variants
sr: Varijante

en: Stock records
sr: Stanje zaliha

en: Actions
sr: Akcije

en: Number of child categories
sr: Broj podkategorija proizvoda

en: Option summary
sr: Opcija sumarno

en: Product search results
sr: Rezultati pretraživanja proizvoda

en: Please choose a product type
sr: Odaberite vrstu proizvoda

en: Create new %(product_class)s product
sr: Kreiraj novi %(product_class)s proizvod

en: Create new variant of %(parent_product)s
sr: Kreiraj novu varijantu od %(parent_product)s

en: Editing variant of %(parent_product)s
sr: Varijanta za uređenje od %(parent_product)s

en: Your submitted data was not valid - please correct the errors below
sr: Upisani podaci nisu važeći - molimo vas ispravite dole navedene greške

en: Delete product variant?
sr: Obriši varijantu proizvoda?

en: Delete product?
sr: Obriši proizvod?

en: Deleted product variant '%s'
sr: Obriši varijantu proizvoda „%s“

en: Deleted product '%s'
sr: Obriši proizvod „%s“

en: Alerts with status "%s"
sr: Obaveštenja sa statusom „ %s“

en: All alerts
sr: Sva obaveštenja

en: Add a new category
sr: Dodaj novu kategoriju

en: Category created successfully
sr: Kategorija je uspešno kreirana

en: Update category '%s'
sr: Ažuriraj kategoriju „ %s“

en: Category updated successfully
sr: Kategorija je uspešno kreirana

en: Category deleted successfully
sr: Kategorija je uspešno obrisana

en: Add a new product type
sr: Dodaj novu vrstu proizvoda

en: Product type created successfully
sr: Novi vrsta proizvoda je uspešno kreirana

en: Update product type '%s'
sr: Ažuriraj vrstu proizvoda  „ %s“

en: Product type updated successfully
sr: Uspešno ažurirana vrsta proizvoda

en: Product Types
sr: Vrste proizvoda

en: Delete product type '%s'
sr: Obriši vrstu proizvoda „%s“

en: Unable to delete '%s'
sr: Nije moguće izbrisati '%s'

en: %i products are still assigned to this type
sr: %iproizvodi su još uvek dodeljeni ovom vrsti

en: Product type deleted successfully
sr: Vrsta proizvoda je uspešno izbrisana

en: Add a new Attribute Option Group
sr: Dodavanje nove karakteristike opciji grupa

en: Attribute Option Group created successfully
sr: Nova karakteristika opcije grupa uspešno kreirana

en: Communications dashboard
sr: Kontrolna tabla za komunikaciju

en: Email subject template
sr: Email tema šablon

en: Email body text template
sr: Email šablon tekst tela

en: Email body HTML template
sr: Email mustra tela HTML

en: Preview email
sr: Pregled email-a

en: No order found with this number
sr: Nije pronađena porudžbina sa ovim brojem

en: Please enter an email address
sr: Molimo vas da unesete email adresu

en: The submitted form was not valid, please correct the errors and resubmit
sr: Uneti obrazac nije važeći, ispravite greške i ponovo prosledite

en: Email saved
sr: Email je sačuvan

en: A preview email has been sent to %s
sr: Pregled email-a je poslat na %s

en: Offers dashboard
sr: Ponude kontrolne table

en: Start date
sr: Početni datum

en: End date
sr: Datum završetka

en: The end date must be after the start date
sr: Datum završetka mora biti posle datuma početka

en: Custom condition
sr: Prilagođjeni uslov

en: A range is required
sr: Potreban je opseg

en: Please either choose a range, type and value OR select a custom condition
sr: Izaberite opseg, tip i vrednost ili izaberite prilagođjeni uslov

en: Custom incentive
sr: Prilagođeni podsticaj

en: Please either choose a range, type and value OR select a custom incentive
sr: Izaberite opseg, tip i vrednost ili izaberite prilagođeni podsticaj

en: No other options can be set if you are using a custom incentive
sr: Nijedna druga opcija ne može biti postavljena ako koristite prilagođeni podsticaj

en: Offer name
sr: Ime ponude

en: Is active?
sr: Da li je aktivna

en: Order date
sr: Datum porudžbine

en: Order total
sr: Ukupna porudžbina

en: Cost
sr: Troškovi

en: All offers
sr: Sve ponude

en: Offers matching '%s'
sr: Podudaranje ponuda „%s“

en: %s step not complete
sr: %skorak nije završen

en: Offer '%s' updated
sr: Ponuda '%s' je ažurirana!

en: Offer '%s' created!
sr: Ponuda '%s ' je kreirana!

en: Name and description
sr: Ime i opis

en: Incentive
sr: Podsticaj

en: Restrictions
sr: Zabrane

en: Offer deleted!
sr: Ponuda je obrisana

en: Offer is already suspended
sr: Ponuda je već obustavljena

en: Offer suspended
sr: Ponuda je obustavljena

en: Offer cannot be reinstated as it is not currently suspended
sr: Ponuda se ne može ponovo izmeniti jer trenutno nije suspendovana

en: Offer reinstated
sr: Ponuda je ponovo izmenjena

en: Orders dashboard
sr: Kontrolna tabla za porudžbine

en: Orders placed since %s
sr: Porudžbine postavljene od %s

en: Orders placed until %s
sr: Porudžbine postavljene do %s

en: Customer name
sr: Ime kupca

en: Product name
sr: Naziv proizvoda

en: Date from
sr: Datum od

en: Date to
sr: Datum do

en: Voucher code
sr: Kod vaučera

en: Payment method
sr: Način plaćanja

en: Get results as
sr: Rezultati kao

en: New order status
sr: Novi status porudžbine

en: Order number starts with "{order_number}"
sr: Broj porudžbine počinje sa "{order_number}"

en: Customer name matches "{customer_name}"
sr: Podudaranje ime kupca "{customer_name}"

en: Product name matches "{product_name}"
sr: Podudaranje imena proizvoda "{product_name}"

note: Translators: "UPC" means "universal product code" and it is used to uniquely identify a product in an online store. "Item" in this context means an item in an order placed in an online store.
en: Includes an item with UPC "{upc}"
sr: Sadrži artikal sa UPC "{upc} "

note: Translators: "SKU" means "stock keeping unit" and is used to identify products that can be shipped from an online store. A "partner" is a company that ships items to users who buy things in an online store.
en: Includes an item with partner SKU "{partner_sku}"
sr: Sadrži artikal sa partnerom SKU "{partner_sku}"

note: Translators: This string refers to orders in an online store that were made within a particular date range.
en: Placed between {start_date} and {end_date}
sr: Prostor se između {start_date} i {end_date}

note: Translators: This string refers to orders in an online store that were made after a particular date.
en: Placed after {start_date}
sr: Prostor posle {start_date}

note: Translators: This string refers to orders in an online store that were made before a particular date.
en: Placed before {end_date}
sr: Prostor pre {end_date}

note: Translators: A "voucher" is a coupon that can be applied to an order in an online store in order to receive a discount. The voucher "code" is a string that users can enter to receive the discount.
en: Used voucher code "{voucher_code}"
sr: Iskorišćen kod vaučera "{voucher_code} "

note: Translators: A payment method is a way of paying for an item in an online store.  For example, a user can pay with a credit card or PayPal.
en: Paid using {payment_method}
sr: Plaćeno via {payment_method}

note: Translators: This string refers to an order in an online store.  Some examples of order status are "purchased", "cancelled", or "refunded".
en: Order status is {order_status}
sr: Status porudžbine {order_status}

en: Order value
sr: Vrednost porudžbine

en: Date of purchase
sr: Datum kupovine

en: Number of items
sr: Količina proizvoda

en: Order status
sr: Status porudžbine

en: Customer email address
sr: Email adresa kupca

en: Deliver to name
sr: Isporuka na ime

en: Bill to name
sr: Račun na ime

en: The new status '%s' is not valid
sr: Novi status nije „%s“ važeći

en: The new status '%s' is not valid for this order
sr: Novi status nije „%s“ važeći za ovu porudžbinu

en: Unable to change order status due to payment error: %s
sr: Nije moguće promeniti status porudžbine zbog greške u plaćanju: %s

en: No valid action submitted
sr: Nije uneta važeća akcija

en: Invalid action
sr: Nevažeća akcija

en: You must select some lines to act on
sr: Morate da izaberete neke od redova za delovanje

en: Invalid lines requested
sr: Zahtevani redovi su nevažeći

en: The entered quantity for line #%s is not valid
sr: uneta količina za red #%s nije važeća

en: The entered quantity for line #%(line_id)s should not be higher than %(quantity)s
sr: Uneta količina za red #%(line_id)s ne bi trebalo da bude veća od %(quantity)s

en: Note saved
sr: Beleška je sačuvana

en: Note cannot be deleted
sr: Nije moguće izbrisati belešku

en: Note deleted
sr: Beleška je obrisana

en: Invalid form submission
sr: Nevažeći formular

en: Unable to change order status as the requested new status is not valid
sr: Status porudžbine ne može da se promeni jer je zahtevani novi status nevažeći

en: Please choose a valid amount
sr: Molimo vas izaberite važeći iznos

en: '%(status)s' is not a valid new status for line %(line_id)d
sr: "%(status)s" nije važeći novi status za red %(line_id)d

en: Status of line #%(line_id)d changed from '%(old_status)s' to '%(new_status)s'
sr: Status  reda # %(line_id)d promenjen je iz „%(old_status)s“ u „%(new_status)s“

en: The event type '%s' is not valid
sr: Tip događaja '%s ' nije važeći

en: Unable to create shipping event: %s
sr: Nije moguće kreirati isporuku: %s

en: Unable to create shipping event due to payment error: %s
sr: Nije moguće kreirati isporuku zbog greške u plaćanju: %s

en: Shipping event created
sr: Isporuka je kreirana

en: Unable to create payment event due to payment error: %s
sr: Nije moguće izvršiti plaćanje, zbog greške u plaćanju: %s

en: Unable to create payment event: %s
sr: Nije moguće izvršiti plaćanje: %s

en: Payment event created
sr: Nalog za plaćanje je napravljen

en: %(field)s changed from '%(old_value)s' to '%(new_value)s'
sr: %(field)spromenjen iz '%(old_value)s ' u  '%(new_value)s '

en: Delivery address updated:
    %s
sr: Ažurirana adresa isporuke:%s

en: Delivery address updated
sr: Ažurirane adrese isporuke:

en: Pages dashboard
sr: Stranica kontrolna tabla

[ctx: Page title]
en: Title
sr: Naslov

en: Example: '/about/contact/'.
sr: Primer: „/about/contact/“.

en: All pages
sr: Sve stranice

en:  with title containing '%s'
sr: Sa naslovom koji sadrži '%s'

en: Create New Page
sr: Napravi novu stranicu

en: Deleted page '%s'
sr: Obriši stranicu „%s“

en: Partners dashboard
sr: Partner kontrolna tabla

[ctx: Partner's name]
en: Name
sr: Ime

en: Full dashboard access
sr: Pun pristup kontrolnoj tabli

en: Limited dashboard access
sr: Ograničen pristup kontrolnoj tabli

en: User role
sr: Zanimanje korisnika

en: Confirm Password
sr: Potvrdi lozinku

en: All partners
sr: Svi partneri

en: Partners matching '%s'
sr: Partneri se podudaraju„%s“

en: Create new partner
sr: Napravite novog partnera

en: Partner '%s' was created successfully.
sr: Partner '%s' je uspešno kreiran.

en: Partner '%s' was updated successfully.
sr: Partner '%s' je uspešno ažuriran.

en: Partner '%s' was deleted successfully.
sr: Partner '%s' je uspešno obrisan.

en: Create user
sr: Kreirajte korisnika

en: User '%s' was created successfully.
sr: Korisnik '%s' je uspešno kreiran.

en: User '%(name)s' was linked to '%(partner_name)s'
sr: Korisnik '%(name)s' je povezan sa '%(partner_name)s'

en: User '%(name)s' is already linked to '%(partner_name)s'
sr: Korisnik '%(name)s' je već povezan sa '%(partner_name)s'

en: User '%(name)s' is not linked to '%(partner_name)s'
sr: Korisnik '%(name)s' nije povezan sa '%(partner_name)s'

en: Edit user '%s'
sr: Uredi korisnika '%s'

en: User '%s' was updated successfully.
sr: Korisnik '%s' je uspešno ažuriran.

en: Ranges dashboard
sr: Sortirana kontrolona tabla

en: Product SKUs or UPCs
sr: Proizvod SKUs ili UPCs

en: You can paste in a selection of SKUs or UPCs
sr: Možete da nalepite izbor SKUs ili UPCs

en: File of SKUs or UPCs
sr: Datoteka SKUs ili UPCs

en: Either comma-separated, or one identifier per line
sr: Razdvojene zarezima ili jedan identifikator po redu

en: You must submit either a list of SKU/UPCs or a file
sr: Morate da prosledite listu  SKU/UPCs ili datoteku

en: The products with SKUs or UPCs matching %s are already in this range
sr: Proizvodi sa SKUs ili UPCs već se podudaraju sa %su ovom opsegu

en: No products exist with a SKU or UPC matching %s
sr: Ne postoji nijedan proizvod sa SKU ili UPC  %s

en: Create range
sr: Kreiraj opseg

en: Range deleted
sr: Opseg obrisan

en: No product(s) were found with SKU or UPC matching %s
sr: Proizvod(i) nije pronađen sa SKU ili UPC %s

en: There are more than one product with SKU %s
sr: Postoji više od jednog proizvoda sa %s

en: Reports dashboard
sr: Izveštaj kontrolna tabla

en: Report Type
sr: Vrsta izveštaja

en: Only the offer and order reports use the selected date range
sr: Samo izveštaji ponuda i porudžbina koriste izabrani opseg datuma

en: The report is inclusive of this date
sr: Izveštaj važi za ovaj datum

en: Download
sr: Preuzmi

en: Your start date must be before your end date
sr: Datum početka mora biti pre datuma završetka

en: %(report_filter)s between %(start_date)s and %(end_date)s
sr: %(report_filter)sizmedju %(start_date)s i %(end_date)s

en: You do not have access to this report
sr: Nemate pristup ovom izveštaju

en: Reviews dashboard
sr: Kontrolna tabla za ocene

en: Keyword
sr: Ključna reč

en: to
sr: ka

en: %(main_filter)s %(date_filter)s %(status_filter)s%(kw_filter)s %(name_filter)s
sr: %(main_filter)s%(date_filter)s%(status_filter)s%(kw_filter)s%(name_filter)s

en:  created after %s
sr: kreirano posle %s

en:  created before %s
sr: kreirano pre %s

en:  created between %(start_date)s and %(end_date)s
sr: kreirano izmedju %(start_date)s i %(end_date)s

en: All reviews
sr: Sve ocene

en:  with status matching '%s'
sr: sa status podudaranja „%s“

en:  with keyword matching '%s'
sr: podudaranje sa ključnim rečima „%s“

en:  with customer name matching '%s'
sr: podudaranje sa imenom kupca '%s '

en: Shipping dashboard
sr: Isporuka kontrolna tabla

en: Users dashboard
sr: Kontorlna tabla korisnika

[ctx: User's name]
en: Name
sr: Ime

en: Number of Orders
sr: Broj porudžbina

en: %(main_filter)s %(email_filter)s %(name_filter)s
sr: %(main_filter)s%(email_filter)s%(name_filter)s

en: All users
sr: Svi korisnici

en:  with email matching '%s'
sr: Podudaranje sa email-om „%s“

en:  with name matching '%s'
sr: podudaranje sa imenom „%s“

en: Users' status successfully changed
sr: Status korisnika je uspešno promenjen

en: A password reset email has been sent
sr: Email za poništavanje lozinke je poslat

en: All Alerts
sr: Sva obaveštenja

en:  with customer email matching '%s'
sr: Sa podudaranim email-om klijenta „%s“

en: Product alert saved
sr: Sačuvano obaveštenje o proizvodu

en: Product alert deleted
sr: Obrisano obaveštenje o proizvodu

en: Vouchers dashboard
sr: Vaučeri kontrolna tabla

en: Start datetime
sr: Start datum/vreme

en: End datetime
sr: Datum/vreme završetka

en: Usage
sr: Korišćenje

en: Which products get a discount?
sr: Koji proizvod ima rabat?

en: Discount type
sr: Vrsta rabata

en: Discount value
sr: Vrednost rabata

en: Exclusive offers cannot be combined on the same items
sr: Ekskluzivne ponude se ne mogu kombinovati za iste proizvode

en: The name '%s' is already in use
sr: Ime '%s' je već u upotrebi

en: The code '%s' is already in use
sr: Šifra '%s ' je već u upotrebi

en: The start date must be before the end date
sr: Datum početka mora biti pre datuma završetka

en: Is Active?
sr: Aktivan je?

en: In Voucherset?
sr: U kompletu vaučera?

en: %(main_filter)s %(name_filter)s %(code_filter)s
sr: %(main_filter)s%(name_filter)s%(code_filter)s

en: All vouchers
sr: Svi vaučeri

en: with name matching '%s'
sr: sa "%s" imenom

en: with code '%s'
sr: sa šifrom „%s“

en: Active vouchers
sr: Aktivni vaučeri

en: Create voucher
sr: Kreiraj vaučer

en: Voucher created
sr: Vaučer je kreiran

en: Voucher updated
sr: Vaučer je ažuriran

en: Voucher deleted
sr: Vaučer je obrisan

en: Create voucher set
sr: Kreiraj komplet vaučer

en: Voucher set created
sr: Komplet vaučera je kreiran

en: Voucher sets
sr: Komplet vaučera

en: This is displayed within the customer's basket
sr: Ovo se prikazuje u korpi kupca

en: This is displayed on the offer browsing page
sr: Ovo se prikazuje na stranici za pregled ponuda

en: Site offer - available to all users
sr: Ponuda na sajtu - dostupna svim korisnicima

en: Voucher offer - only available after entering the appropriate voucher code
sr: Vaučerski ponuda je dostupna samo nakon unošenja odgovarajućeg koda vaučera

en: User offer - available to certain types of user
sr: Ponuda za korisnike - dostupna za određene korisnike

en: Session offer - temporary offer, available for a user for the duration of their session
sr: Vremenski ograničena ponuda - dostupna za korisnika tokom trajanja sesije

en: Condition
sr: Uslovi

en: Priority
sr: Prioritet

en: The highest priority offers are applied first
sr: Prvo se primenjuju ponude sa najvišim prioritetom

en: Max global applications
sr: Maks. iznos korišćenja globalno

en: The number of times this offer can be used before it is unavailable
sr: Koliko često se ponuda može koristi pre nego što postane nedostupna

en: Max user applications
sr: Maks. iznos korišćenja od strane korisnika

en: The number of times a single user can use this offer
sr: Koliko puta jedan korisnik može da koristi ovu ponudu

en: Max basket applications
sr: Maks. korišćenje korpe za kupovinu

en: The number of times this offer can be applied to a basket (and order)
sr: Koliko često se ova ponuda može dodati u korpu za kupovinu (i porudžbinu)

en: Max discount
sr: Maksimalni rabat

en: When an offer has given more discount to orders than this threshold, then the offer becomes unavailable
sr: Kad ponuda daje veći rabat nego porudžbina, onda ova ponuda nije više dostupna

en: Total Discount
sr: Ukupan popust

en: Number of applications
sr: Broj aplikacija

en: URL redirect (optional)
sr: Preusmeravanje URL adrese (opcionalno)

en: Conditional offer
sr: Ponuda sa uslovom

en: Conditional offers
sr: Uslovne ponude

en: End date should be later than start date
sr: Datum završetka mora biti posle datuma početka

en: Offer is suspended
sr: Ponuda je istekla

en: Limited to %(total)d uses (%(remainder)d remaining)
sr: Ograničeno na %(total)dupotrebu (%(remainder)d preostalo)

en: Limited to 1 use per user
sr: Ograničeno na 1 upotrebu po korisniku

en: Limited to %(total)d uses per user
sr: Ograničeno na %(total)dupotrebu po korisniku

en: Limited to 1 use per basket
sr: Ograničeno na 1 upotrebu po korpi za kupovinu

en: Limited to %(total)d uses per basket
sr: Ograničeno na %(total)dkorisnika po korpi.

en: Available between %(start)s and %(end)s
sr: Dostupno izmedju %(start)s i %(end)s

en: Available from %(start)s
sr: Dostupno od %(start)s

en: Available until %(end)s
sr: Dostupno do %(end)s

en: Limited to a cost of %(max)s
sr: Ograničeno na cenu od %(max)s

en: Range
sr: Raspon

en: Discount is a percentage off of the product's value
sr: Rabat je procenat koji je odbijen od vrednosti proizvoda

en: Discount is a fixed amount off of the product's value
sr: Rabat je fiksni iznos odbijen od vrednosti proizvoda

en: Discount is to give the cheapest product for free
sr: Rabat je bespatno dobijanje najjeftinijeg proizvoda

en: Get the products that meet the condition for a fixed price
sr: Kupite proizvode koji ispunjavaju uslove za fiksnu cenu

en: Discount is a fixed amount of the shipping cost
sr: Rabat je fiksni iznos troškova isporuke

en: Get shipping for a fixed price
sr: Troškovi isporuke po fiksnoj ceni

en: Discount is a percentage off of the shipping cost
sr: Rabat je fiksni iznos odbijen od troškova isporuke

en: Max Affected Items
sr: Maks. artikala koje zahvata

en: Set this to prevent the discount consuming all items within the range that are in the basket.
sr: Maksimalan broj artikala u korpi na koje može biti primenjen rabat

en: Custom class
sr: Sopstvena klasa

en: Benefits
sr: Pogodnosti

en: Multibuy benefits require a product range
sr: Pogodnosti višestruke kupovine zahtevaju asortiman proizvoda

en: Multibuy benefits don't require a value
sr: Višestruka kupovina ne zahteva vrednost

en: Multibuy benefits don't require a 'max affected items' attribute
sr: Pogodnosti višestruke kupovine ne zahtevaju 'maks. stavke koje utiču na artikal' atribut

en: Percentage benefits require a product range
sr: Procenat beneficija zahteva raspon proizvoda

en: Percentage discount cannot be greater than 100
sr: Rabat ne može biti veći od 100

en: A discount value is required
sr: Vrednost rabata je potrebna

en: No range should be selected as this benefit does not apply to products
sr: Nije potrebno izabrati nijedan opseg jer ova prednost ne važi za proizvode

en: Shipping discounts don't require a 'max affected items' attribute
sr: Popusti za isporuku ne zahtevaju atribut 'maks. pogodjeni artikli'

en: No range should be selected as the condition range will be used instead.
sr: Ne treba izabrati nijedan opseg jer se koristi uslov opsega.

en: Fixed discount benefits require a product range
sr: Fiksni rabat zahteva asortiman proizvoda

en: Fixed discount benefits require a value
sr: Fiksni rabat zahteva vrednost

en: Depends on number of items in basket that are in condition range
sr: U zavisnosti od broja artikala u korpi za kupovinu koji ispunjavaju ove uslove

en: Depends on value of items in basket that are in condition range
sr: U zavisnosti od broja artikala u korpi za kupovinu koji se nalaze u opsegu uslova

en: Needs to contain a set number of DISTINCT items from the condition range
sr: Treba da sadrži skup brojeva RAZLIČITIH artikala iz opsega uslova

en: Conditions
sr: Uslovi

en: Is public?
sr: Da li je javno?

en: Public ranges have a customer-facing page
sr: Javni asortimani imaju stranicu vidljivu za korisnike

en: Includes all products?
sr: Da li sadrži sve proizvode?

en: Included Products
sr: Uključeni proizvodi

en: Excluded Products
sr: Isključeni proizvodi

en: Included Categories
sr: Uključene kategorije

en: Ranges
sr: Opseg

en: File Path
sr: Lokacija datoteka

en: Size
sr: Veličina

en: Uploaded By
sr: Otpremljena od strane

en: Date Uploaded
sr: Otpremljena datoteka

en: Error Message
sr: Poruka o grešci

en: Date Processed
sr: Datum obrade

en: Number of New SKUs
sr: Broj novih SKUs

en: Number of Unknown SKUs
sr: Broj nepoznatih SKUs

en: Number of Duplicate SKUs
sr: Broj duplikata SKUs

en: Range Product Uploaded File
sr: Opseg proizvoda optremljene datoteke

en: Range Product Uploaded Files
sr: Opseg proizvoda optremljenih datoteka

en: Offer
sr: Ponuda

en: %(value)s%% discount on %(range)s
sr: %(value)s%% rabat na %(range)s

en: Percentage discount benefit
sr: Procenat za rabat

en: Percentage discount benefits
sr: Procenti za rabate

en: %(value)s discount on %(range)s
sr: %(value)spopust na %(range)s

en: Absolute discount benefit
sr: Ukupan rabat

en: Absolute discount benefits
sr: Ukupni rabati

en: The products that meet the condition are sold for %(amount)s
sr: Proizvodi koji ispunjavaju uslov se prodaju za %(amount)s

en: Fixed price benefit
sr: Fiksna cena

en: Fixed price benefits
sr: Fiksne cene

en: Cheapest product from %(range)s is free
sr: Najjeftiniji proizvod od %(range)s je besplatan

en: Multibuy discount benefit
sr: Rabat za višestruku kupovinu

en: Multibuy discount benefits
sr: Rabati za višestruke kupovine

en: %(amount)s off shipping cost
sr: %(amount)sniži troškovi isporuke

en: Shipping absolute discount benefit
sr: Ukupan rabat za isporuku

en: Shipping absolute discount benefits
sr: Ukupan rabati za isporuku

en: Get shipping for %(amount)s
sr: Isporuka za %(amount)s

en: Fixed price shipping benefit
sr: Fiksna cena isporuke

en: Fixed price shipping benefits
sr: Fiksna cena za isporuke

en: %(value)s%% off of shipping cost
sr: %(value)s%%niži troškovi transporta

en: Shipping percentage discount benefit
sr: Procenat za rabat po isporuci

en: Shipping percentage discount benefits
sr: Procenat za rabat po isporukama

en: Basket includes %(count)d item(s) from %(range)s
sr: Korpa za kupovinu %(count)d artikl(i) iz ponude%(range)s

en: Count condition
sr: Nabrojani uslov

en: Count conditions
sr: Nabrojani uslovi

en: Basket includes %(count)d distinct item(s) from %(range)s
sr: Sadržaj korpe za kupovinu %(count)d različit(ih) artikala od %(range)s

en: Coverage Condition
sr: Raspon za uslov

en: Coverage Conditions
sr: Rasponi za uslove

en: Basket includes %(amount)s from %(range)s
sr: Korpa za kupovinu sadrži %(amount)s od %(range)s

en: Value condition
sr: Vrednost uslov

en: Value conditions
sr: Vrednost uslovi

en: Spend %(value)s more from %(range)s
sr: Potroši %(value)s više od%(range)s

en: Total discount
sr: Ukupan rabat

en: Offer performance
sr: Ponuda performanse

en: Site
sr: Websajt

en: Billing Address
sr: Adresa za račun

en: Order total (inc. tax)
sr: Ukupno poručeno (sa PDV-om)

en: Order total (excl. tax)
sr: Ukupno poručeno (bez PDV-a)

en: Shipping charge (inc. tax)
sr: Troškovi isporuke (sa PDV-om)

en: Shipping charge (excl. tax)
sr: Troškovi isporuke (bez PDV-a)

en: Shipping Address
sr: Adresa za isporuku

en: Shipping method
sr: Način isporuke

en: Guest email address
sr: Email adresa gosta

en: '%(new_status)s' is not a valid status for order %(number)s (current status: '%(status)s')
sr: „%(new_status)s“ nije važeći status za porudžbinu %(number)s (trenutni status: „%(status)s“)

en: In progress
sr: U toku

en: Note Type
sr: Vrsta beleške

en: Message
sr: Poruka

en: Order Note
sr: Napomena o porudžbini

en: Order Notes
sr: Redosled beleške

en: Event Type
sr: Vrsta procesa

en: Communication Event
sr: Proces komunikacija

en: Communication Events
sr: Proces kominkacije

en: '%(type)s' event for order #%(number)s
sr: „%(type)s“-dogadjaj za porudžbinu #%(number)s

en: Partner name
sr: Ime partnera

en: Partner reference
sr: Reference partnera

en: This is the item number that the partner uses within their system
sr: Ovo je broj artikla koji partner koristi u okviru svog sistema

en: Partner Notes
sr: Beleške partnera

en: Stock record
sr: Stanje lagera

en: Price (inc. tax)
sr: Cena (sa PDV-om)

en: Price (excl. tax)
sr: Cena (bez PDV-a)

en: Price before discounts (inc. tax)
sr: Cena bez rabata (sa PDV-om)

en: Price before discounts (excl. tax)
sr: Cena bez rabata (bez PDV-a)

en: Unit Price (inc. tax)
sr: Cena po komadu (sa PDV-om)

en: Unit Price (excl. tax)
sr: Cena po komadu (bez PDV-a)

en: Order Line
sr: Red porudžbine

en: <missing product>
sr: <fehlendes Produkt>

en: Product '%(name)s', quantity '%(qty)s'
sr: Proizvod „%(name)s“, količina „%(qty)s“

en: '%(new_status)s' is not a valid status (current status: '%(status)s')
sr: „%(new_status)s“ nije važeći status (trenutni status: „%(status)s“)

en: '%(title)s' is no longer available
sr: „%(title)s“ nije više dostupno

en: Line Attribute
sr: Red atribut

en: Line Attributes
sr: Red atributa

en: Shiping (inc. tax)
sr: Isporuka (sa PDV-om)

en: Shipping (excl. tax)
sr: Isporuka (bez PDV-a)

en: Line Price
sr: Cena linije

en: Line Prices
sr: Cena linija

en: Line '%(number)s' (quantity %(qty)d) price %(price)s
sr: Red „%(number)s“ (količina %(qty)d) cena %(price)s

en: Payment Event Type
sr: Proces plaćanje

en: Payment Event Types
sr: Procesi plaćanja

en: Amount
sr: Količina

en: Lines
sr: Redovi

en: Payment Event
sr: Proces plaćanje

en: Payment Events
sr: Procesi plaćanja

en: Payment event for order %s
sr: Proces plaćanje za porudžbinu %s

en: Event
sr: Događaj

en: Payment Event Quantity
sr: Iznos plaćene transakcije

en: Payment Event Quantities
sr: Iznosi plaćenih transakcija

en: Event notes
sr: Beleške događaja

en: This could be the dispatch reference, or a tracking number
sr: Treba da bude referenca za isporuku ili broj za praćenje

en: Shipping Event
sr: Isporuka proces

en: Shipping Events
sr: Isporuke procesi

en: Order #%(number)s, type %(type)s
sr: Porudžbina #%(number)s, vrsta %(type)s

en: Shipping Event Quantity
sr: Količina za isporuku

en: Shipping Event Quantities
sr: Količine za isporuku

en: %(product)s - quantity %(qty)d
sr: %(product)s – količina %(qty)d

en: Shipping Event Type
sr: Vrsta isporuke

en: Shipping Event Types
sr: Vrste isporuka

en: Discount category
sr: Kategorija rabata

en: Offer ID
sr: ID porudžbine

en: Voucher ID
sr: Vaučer ID

en: Frequency
sr: Učestalost

en: Order Discount
sr: Rabat na porudžbinu

en: Order Discounts
sr: Rabat na porudžbine

en: Discount of %(amount)r from order %(order)s
sr: Rabat od %(amount)r po porudžbini %(order)s

en: The selected quantity for line #%(line_id)s is too large
sr: Izabrana količina za red #%(line_id)s je prevelika

en: Total incl. tax
sr: Ukupno sa PDV-om

en: Date placed
sr: Datum porudžbine

en: Orders placed
sr: Upisane porudžbine

en: Empty baskets cannot be submitted
sr: Prazna korpa za kupovinu se ne može obraditi

en: There is already an order with number %s
sr: Već postoji porudžbina sa brojem %s

en: Fulfillment partner
sr: Partner za izvršenje naloga

en: Fulfillment partners
sr: Partneri za izvršenje naloga

en: Price
sr: Cena

en: Number in stock
sr: Količina na lageru

en: Number allocated
sr: Dodeljeni broj

en: Low Stock Threshold
sr: Niske zalihe na lageru

en: Invalid stock consumption request
sr: Nevažeći zahtev za promenu na lageru

en: Stock Record
sr: Stanje na lageru

en: Threshold
sr: Granica

en: Open
sr: Otvoreno

en: Date Closed
sr: Datum zatvaranja

en: <stockalert for "%(stock)s" status %(status)s>
sr: <Bestandsbenachrichtigungen für "%(stock)s" Status %(status)s>

en: Stock alert
sr: Skladište upozorenje

en: Stock alerts
sr: Skladište upozorenja

en: unavailable
sr: nedostupno

en: Unavailable
sr: Nedostupno

en: Available
sr: Dostupno

en: no stock available
sr: nema na lageru

en: a maximum of %(max)d can be bought
sr: maksimum %(max)d može da se kupi

en: In stock
sr: Na lageru

en: In stock (%d available)
sr: Na lageru (%d dostupno)

en: No file path supplied
sr: Nije obezbeđjena putanja datoteke

en: %s does not exist
sr: %s ne postoji

en: %s is not a file
sr: %s nije datoteka

en: %s is not readable
sr: %s nije čitko

en: Source
sr: Izvor

en: %(type)s of %(amount).2f
sr: %(type)s od %(amount).2f

en: Transaction
sr: Transakcija

en: Transactions
sr: Transakcije

en: Source Type
sr: Vrsta izvora

en: Amount Allocated
sr: Namenjen iznos

en: Amount Debited
sr: Iznos dugovanja

en: Amount Refunded
sr: Vraćeni iznos

en: Label
sr: Oznaka

en: Sources
sr: Izvor

en: Allocation of %(amount)s from type %(type)s
sr: Prenos od %(amount)s od izvora%(type)s

en:  (reference: %s)
sr:  (Referenca: %s)

en: This is used within forms to identify this source type
sr: Ovo se koristi u obrascima da bi se identifikovala vrsta izvora

en: Source Types
sr: Vrsta izvora

en: Card Type
sr: Tip kartice

en: Number
sr: Broj

en: Expiry Date
sr: Datum isteka

en: Partner Reference
sr: Referenca partnera

en: %(card_type)s %(number)s (Expires: %(expiry)s)
sr: %(card_type)s %(number)s (Ističe: %(expiry)s)

en: Bankcard
sr: Debitna kartica

en: Bankcards
sr: Debitne kartice

en: Payment
sr: Plaćanje

en: Card number
sr: Serijski broj kartice

en: Please enter a valid credit card number.
sr: Unesite važeći broj kreditne kartice.

en: %s cards are not accepted.
sr: %s-kartice nisu prihvaćene.

en: Enter a valid month.
sr: Unesite važeći mesec.

en: Enter a valid year.
sr: Unesite važeću godinu.

en: Valid to
sr: Važi do

en: The expiration date you entered is in the past.
sr: Rok važenja koji ste uneli je istekao.

en: Valid from
sr: Važi od

en: The starting date you entered is in the future.
sr: Početni datum koji ste ukucali je u budućnosti

en: CCV number
sr: Broj za verifikaciju kartice

en: Please enter a 3 or 4 digit number
sr: Molimo vas unesite 3 ili 4 cifreni broj

en: This is the 3 or 4 digit security number on the back of your bankcard
sr:  3 ili 4 cifreni broj je sigurnosni broj na poledjini kreditne kartice

en: American Express cards use a 4 digit security code
sr: American Express cards koristi 4 cifreni bezbednosni kod

en: Search
sr: Traži

en: Relevancy
sr: Relevantnost

en: Customer rating
sr: Ocene kupaca

en: Newest
sr: Najnovije

en: Price high to low
sr: Cene po rastućem redosledu

en: Price low to high
sr: Cene po opadajućem redosledu

en: Title A to Z
sr: Nazivu A - Z

en: Title Z to A
sr: Nazivu Z - A

en: Page is not 'last', nor can it be converted to an int.
sr: Stranica nije ' zadnja ', niti može biti konvertovana u početnu.

en: Shipping Method
sr: Način isporuke

en: Shipping Methods
sr: Načini isporuke

en: Price per order
sr: Cena po porudžbini

en: Price per item
sr: Cena po artiklu

en: Free Shipping
sr: Besplatna dostava

en: Order and Item Charge
sr: Porudžbina i troškovi artikla

en: Order and Item Charges
sr: Porudžbine i troškovi artiklala

en: Default Weight
sr: Standardna težina

en: Default product weight in kg when no weight attribute is defined
sr: Standardna težina u kg kad nije definisan atribut težine

en: Weight-based Shipping Method
sr: Način isporuke na osnovu težine

en: Weight-based Shipping Methods
sr: Načini isporuke na osnovu težine

en: Method
sr: Metod

en: Upper Limit
sr: Gornja granica

en: Enter upper limit of this weight band in kg. The lower limit will be determined by the other weight bands.
sr: Unesite gornju granicu klase težine u kilogramu. Donja granica određjuje se drugim parmetrima

en: Charge
sr: Provizija

en: Weight Band
sr: Kategorija

en: Weight Bands
sr: Kategorije

en: Shipping
sr: Isporuka

en: Free shipping
sr: Besplatna isporuka

en: No shipping required
sr: Nije potrebna isporuka

en: Fixed price shipping
sr: Fiksna cena isporuke

en: You need to define some shipping methods
sr: Potrebno je da odaberete jedan od načina isporuke

en: This will be shown in the checkout and basket once the voucher is entered
sr: Čim se vaučer unese ovo će biti  prikazano  u korpi za kupovinu tokom procesa plaćanja

en: Case insensitive / No spaces allowed
sr: Slučaj se ignoriše, nije dozvoljen razmak

en: Offers
sr: Ponude

en: Can be used once by one customer
sr: Može da se koristi jednom od jednog kupca

en: Can be used multiple times by multiple customers
sr: Može da se koristi više puta od više kupaca

en: Can only be used once per customer
sr: Može se koristiti samo jednom po kupcu

en: Times added to basket
sr: Vreme dodavanja u korpu

en: Times on orders
sr: Koliko često poručuje

en: Voucher
sr: Vaučer

en: This voucher has already been used
sr: Ovaj vaučer je već iskorišćen

en: This voucher is only available to signed in users
sr: Ovaj vaučer je dostpupan samo registrovnim korisnicima

en: You have already used this voucher in a previous order
sr:  Iskoristili ste vaučer u prethodnoj porudžbini

en: Voucher Application
sr: Vaučer aplikacija

en: Voucher Applications
sr: Vaučer aplikacije

en: '%(voucher)s' used by '%(user)s'
sr: „%(voucher)s“ korisnik „%(user)s“

en: Added to a basket
sr: Dodato u korpu

en: Used in an order
sr: Iskorišćen u porudžbini

en: Voucher performance
sr: Vaučer performanse

en: Offer for voucher '%s'
sr: Ponuda za vaučer „%s“

en: Default
sr: Standard

en: Private - Only the owner can see the wish list
sr: Privatno - Samo vlasnik može da vidi listu želja

en: Shared - Only the owner and people with access to the obfuscated link can see the wish list
sr: Podeljeno -  Samo vlasnik i ljudi koji imaju pristup linku mogu videti listu želja

en: Public - Everybody can see the wish list
sr: Javno - Svako može da vidi listu želja

en: Visibility
sr: Vidljivost

en: Wish List
sr: Lista želja

en: Wish list line
sr: Red lista želja

en: Wishlists
sr: Liste želja

en: The URL "%s" does not exist
sr:  URL „%s“ ne postoji

en: Specified page already exists!
sr: Tražena stranica već postoji!

en: This field is required
sr: Ovo polje je potrebno

en: This field is invalid as its value is forbidden
sr: Ovo polje je nevažeće jer je uneta vrednost nije dozvoljena

en: Low stock alerts
sr: Mala količina na lageru

en: Fulfilment
sr: Popunjenost

en: Statistics
sr: Statistika

en: Partners
sr: Partner

en: Customers
sr: Kupci

en: Stock alert requests
sr: Zahtevi za obaveštenja o lageru

en: Voucher Sets
sr: Komplet vaučera

en: Content
sr: Sadržaj

en: Pages
sr: Stranice

en: Email templates
sr: Email šablon

en: Reviews
sr: Ocene

en: Reports
sr: Prijave

en: Price range
sr: Kategorije cena

en: 0 to 20
sr: 0 do 20

en: 20 to 40
sr: 20 do 40

en: 40 to 60
sr: 40 do 60

en: This is not a valid international phone format.
sr: Ovo nije važeći međunarodni broj telefona.

en: This is not a valid local phone format for %s.
sr: Ovo nije važeći lokalni broj telefona %s.

en: This is not a valid local or international phone format.
sr: Ovo nije važeći lokalni ili međunarodni broj telefona.

en: Check for products that are back in stock and send out alerts
sr: Ponovo pregledajte proizvode na zalihama i pošaljite obaveštenja

en: Edit this page
sr: Uredi ovu stranicu

en: Home
sr: Početna strana

en: Permission denied!
sr: Dozvola je odbijena!

en: We're sorry but you are not permitted to access this page.
sr: Žao nam je ali nije vam dozvoljen pristup na ovoj stranici.

en: Page not found
sr: Stranica nije pronađena

en: Page not found!
sr: Stranica nije pronađena!

en: We're sorry but the page you are looking for can't be found.
sr: Žao nam je ali stranica koju tražite nije pronađjena.

en: 
        <strong>%(title)s</strong> has been added to your basket.
sr: 
        <strong>%(title)s</strong> dodato u vašu korpu.

en: 
        <strong>%(quantity)s</strong> copies of <strong>%(title)s</strong>
        have been added to your basket.
sr: 
        <strong>%(quantity)s</strong> kopije <strong>%(title)s</strong>
        dodate u vašu kopru.

en: 
    <strong>%(title)s</strong> has been moved back to your basket.
sr: 
    <strong>%(title)s</strong> vraćeno u vašu korpu.

en: 
    <strong>%(title)s</strong> has been saved for later
sr: 
    <strong>%(title)s</strong> sačuvano za kasnije

en: Your basket is now empty
sr: Vaša korpa je prazna

en: View basket
sr: Pogledaj korpu

en: Checkout now
sr: Nastavite sa procesom plaćanja

en: 
    Your basket now qualifies for the 
    <strong>%(name)s</strong> offer.
sr: 
    Vaša korpa sad ispunjava uslove
    <strong>%(name)s</strong> ponude.

en: 
    Your basket no longer qualifies for the
    <strong>%(name)s</strong> offer.
sr: 
    Vaša korpa više neispunajva uslove 
    <strong>%(name)s</strong> ponude.

en: Important messages about items in your basket
sr: Važne informacije o artiklima u vašoj korpi

en: You could be missing out on offers!
sr: Možete propustite neku od ponuda!

en: 
                    <div class="warning">%(message)s to qualify for the <a href="%(url)s">%(offer_name)s</a> special offer</div>
sr: 
                    <div class="warning">%(message)s vas kvalifikuje<a href="%(url)s">%(offer_name)s</a> za posebnu ponudu</div>

en: Items to buy now
sr: Artikli za kupovinu sada

en: Total
sr: Ukupno

en: Updating...
sr: Ažuriranje...

en: Update
sr: Ažuriranje

en: Remove
sr: Ukloni

en: Save for later
sr: Sačuvaj za kasnije

en: Voucher/promo code
sr: Vaučer/promo kod

en: I have a voucher code...
sr: Imam kod za vaučer

en: Adding...
sr: Dodavanje...

en: Add voucher
sr: Dodaj vaučer

en: or
sr: ili

en: cancel
sr: otkaži

en: Totals
sr: Total

en: Proceed to checkout
sr: Nastavite sa procesom plaćanja

en: Your basket is empty.
sr: Vaša korpa je prazna

en: Continue shopping
sr: Nastavite sa kupovinom

en: Items to buy later
sr: Aritkli ostavljeni za kupovinu kasnije

en: Items
sr: Artikli

en: Move to basket
sr: Ubaci u kropu

en: Qty
sr: Količina

en: Total:
sr: Ukupno:

en: Basket total (before discounts)
sr: Iznos u korpi (pre rabata)

en: Discount
sr: Rabat

en: Basket total (after discounts)
sr: Iznos u korpi (sa rabatom)

en: Basket total
sr: Ukupan iznos korpe

en: Alternative shipping methods can be chosen during checkout
sr: Alternativni Načini isporuke mogu se izabrati tokom procesa plaćanja

en: Shipping total (before discounts)
sr: Cena isporuke (bez rabata)

en: Shipping total (after discounts)
sr: Cena isporuke (sa rabatom)

en: Tax
sr: PDV

en: Post order actions
sr: Akcije nakon porudžbine

en: These will be applied once your order is placed.
sr: Ovo se  primenjuje kada završite sa vašom porudžbinom.

en: Taxes will be added during checkout.
sr: Tokom procesa plaćanja porez će biti uračnat .

en: Show results for
sr: Prikaži rezultate za

en: Refine by
sr: Preradi nakon

en: <strong>0</strong> results.
sr: <strong>0</strong> Rezultati.

en: No products found.
sr: Nije pronađen nijedan proizvod.

en: Edit this category
sr: Uredi ovu kategoriju

en: Edit this product
sr: Uredi ovaj proizvod

en: Product Description
sr: Opis proizvoda

en: Product Information
sr: Informacije o proizvodu

en: Product Type
sr: Vrsta proizvoda

en: Price (incl. tax)
sr: Cena (sa PDV-om)

en: Availability
sr: Dostupnost

en: Number of reviews
sr: Broj ocena

en: See all reviews
sr: Pogledaj sve ocene

en: Customer Reviews
sr: Ocene kupaca

en: This product does not have any reviews yet -
                                <a href="%(add_review_url)s#addreview">be the first to write one</a>.
sr: Proizvod još nema ocenu-
                                <a href="%(add_review_url)s#addreview"> oceni prvi</a>.

en: This product does not have any reviews yet
sr: Ovaj proizvod još nema ocenu

en: Recommended items
sr: Preporučeni proizvodi

en: Add to basket
sr: Dodati u korpu

en: You have an active stock alert for this product.
sr: Za ovaj proizvod imate aktivno obaveštenje stanja na lageru.

en: You can get an email alert when this product is back in stock.
sr: Možete primati obaveštenja putem email-a kada je ovaj proizvod ponovo na stanju.

en: Submitting...
sr: Slanje...

en: Notify me
sr: Obaveštavaj me

en: Add to wish list
sr: Dodaj u listu želja

en: Create a new wishlist
sr: Napravi novu listu želja

en: Removing...
sr: Ukloni...

en: Please login to add products to a wish list.
sr: Molimo vas prijavite da bi ste dodali proizvode na listu želja

en: 
                    Reviewed by you on %(review_date)s
sr: 
                    Ocenjeno od vas %(review_date)s

en: 
                        Reviewed by <strong>%(name)s</strong> on %(review_date)s
sr: 
                        Ocenio <strong>%(name)s</strong>  %(review_date)s

en: Is this review helpful?
sr: Da li je ovo od pomoći?

en: Yes
sr: Da

en: No
sr: Ne

en: This review has no votes.
sr: Ova ocena nema glas.

en: Free
sr: Besplatno

en: Write a review
sr: Napiši ocenu

en: Customer reviews
sr: Ocene kupaca

en: Leave a product review
sr: Ostavi svoje mišljenje o proizvodu

en: Saving...
sr: Čuvanje...

en: Save review
sr: Sačuvaj ocenu

en: Go
sr: Napred

en: This product does not have any reviews yet.
sr: Ovaj proizvod jos nije ocenjen

en: Change
sr: Promeni

en: Contact
sr: Kontakt

en: Phone
sr: Telefon

en: Payment details to go here
sr: Ovde unesite detalje o plaćanju

en: Edit order contents
sr: Uredi sadržaj porudžbine

en: Order contents
sr: Sadržaj porudžbine

en: Item
sr: Artikl

en: Checkout gateway
sr: Plaćanje-Gateway

en: Who are you?
sr: Ko si ti?

en: Get a password reminder
sr: Zaboravili ste lozinku?

en: Continuing...
sr: Nastavite...

en: Continue
sr: Nastavite

en: 1. Shipping address
sr: 1. Adresa isporuke

en: 2. Shipping method
sr: 2, Način isporuke

en: 3. Payment
sr: 3. Plaćanje

en: 4. Preview
sr: 4. Pregled

en: 5. Confirmation
sr: 5. Potvrda

en: Payment details
sr: Detalji o načinu plaćanju

en: Enter payment details
sr: Unesite detalje o načinu plaćanja

en: This page needs implementing within your project.  You may want to use one of Oscar's payment gateway libraries:
sr: Ova stranica treba da se implementira u okviru  vašeg projekta. Možda bi trebalo da koristite neku od Oskar metoda za plaćanje:

en: Order preview
sr: Pregled porudžbine

en: Preview order
sr: Pregled porudžbine

en: Place order
sr: Pošalji porudžbinu

en: Where should we ship to?
sr: Gde treba isporučiti?

en: An address from your address book?
sr: Na adresu iz vašeg adresara?

en: Ship to your default shipping address
sr: Isporuka na standardnu adresu za slanje

en: Ship to this address
sr: Isporuka na ovu adresu

en: Delete
sr: Obriši

en: Or a new address?
sr: Ili nova adresa?

en: return to basket
sr: povratak na korpu

en: 
                                    This includes a discount of <strong>%(amount)s</strong> as
                                    your basket qualifies for the <strong>%(name)s</strong> offer.
sr: 
    Sadrži rabat od <strong>%(amount)s</strong>, korpa 
    ostvaruje pravo na <strong>%(name)s</strong> ponudu.

en: Select option
sr: Odaberi opciju

en: 
            Order %(number)s: confirmation
sr: 
    Porudžbina %(number)s: potvrda

en: 
            Your order has been placed and a confirmation email has been sent - your order number is
            <strong>%(number)s</strong>.
sr: 
    Vaša porudžbina je prihvaćena,  poslat vam je email za potvrdu -vaš broj porudžbine je
    <strong>%(number)s</strong>.

en: Please make a note of this reference or print this page and quote it in any communication with us regarding your order.
sr: Molimo vas da sačuvate ovu referencu ili odštampajte ovu stranicu, ako imate bilo kakva pitanja u vezi vaše porudžbine citirate je u bilo kojoj komunikaciji sa nama.

en: No shipping address required.
sr: Adresa za isporuku nije potrebna.

en: 
                                    Allocation of %(amount)s from type %(type)s (reference: %(reference)s)
sr: 
                                    Dodeljivanje %(amount)s od tipa %(type)s (referenca: %(reference)s)

en: 
                                    Allocation of %(amount)s from type %(type)s
sr: 
                                    Dodeljivanje %(amount)s tipa %(type)s

en: No payment was required for this order.
sr: Za ovu porudžbinu nije potrebno plaćanje.

en: Items purchased
sr: Kupljeni artikli

en: Tracking your order
sr: Praćenje porudžbine

en: You can track the status of your order
sr: Možete da pratite status porudžbine

en: View order status
sr: Pogledaj status porudžbine

en: Print this page
sr: Odštampaj ovu stranicu

en: Are you sure you want to delete this address?
sr: Da li stvarno želite da izbrišete ovu adresu?

en: Yes!
sr: Da!

en: Save
sr: Sačuvaj

en: Email history
sr: Email istorija

en: Date sent
sr: Datum slanja

en: No emails found
sr:  Email adresa nije pronađena

en: Thanks for using our site!
sr: Hvala vam sto koristitie naš sajt!

en: The %(name)s team
sr: Vaš %(name)s tim

en: You're receiving this email because your email address has been changed to <strong>%(email)s</strong>.
sr: Dobili ste ovaj email, jer je vaša email adresa promenjena  <strong>%(email)s</strong>.

en: If it wasn't you who changed it, please reset your password immediately and correct your email address:
sr: Ukoliko vi niste promenili adresu, odmah promenite lozinku i ispravite email adresu:

en: If it was you who changed the email address, you can ignore this email.
sr: Ako ste vi promenili email adresu, možete da ignorišete ovu poruku.

en: You're receiving this email because your email address has been changed to %(email)s.
sr: Primili ste ovu poruku, jer je vaša email adresa promenjena u %(email)s.

en: Your email address has changed at %(site_name)s.
sr: Vaša email adresa je promenja u %(site_name)s.

en: Hello,
sr: Zdravo,

en: We are pleased to confirm your order %(order_number)s has been received and
            will be processed shortly.
sr: Zadovoljstvo nam je da potvrdimo da je vaša porudžbina %(order_number)s primljena i uskoro ce biti obradjena.

en: Your order contains:
sr: Vaša porudžbina sadrži:

en: Basket total:
sr: Ukupno

en: Shipping:
sr: Isporuka:

en: Order Total:
sr: Poručena količina

en: Shipping address:
sr: Adresa za isporuku:

en: You can view the status of this order by clicking <a href="%(status_url)s" title="order status">here</a>
sr: Status ove porudžbine možete videti tako što ćete kliknuti  <a href="%(status_url)s" title="order status">ovde</a>

en: Hello,
    
    We are pleased to confirm your order %(order_number)s has been received and
    will be processed shortly.
sr: Zdravo,
    
    Zadovoljstvo nam je da potvrdimo da je vaša porudžbina %(order_number)s
    primljena i uskoro ce biti obradjena.

en: quantity:
sr: Količina

en: price:
sr: Cena:

en: You can view the status of this order at the below URL:
    %(status_url)s
sr: Status ove porudžbine možete pratiti na sledećoj URL adresi:
    %(status_url)s

en: The team
sr: Vaš tim

en: Confirmation of order %(number)s
sr: Potvrda porudžbine %(number)s

en: You're receiving this e-mail because your password has been changed at %(name)s.
sr: Ovaj email ste dobili jer je vaša lozinka promenjena u %(name)s.

en: If it wasn't you who changed it, please reset your password immediately:
sr: Ako niste vi promenili lozinku, odmah napravite novu lozinku:

en: Otherwise, you can ignore this email.
sr: U suprotnom, možete da ignorišete ovaj email.

en: 
    You're receiving this email because your password has been changed at %(name)s.
sr: 
    Ovaj email ste dobili jer je vaša lozinka promijenjena u %(name)s .

en: Your password changed at %(site_name)s.
sr: Vaša lozinka je promenjena u %(site_name)s.

en: You're receiving this e-mail because you requested a password reset for your user account at %(name)s.
sr: Ovaj email ste dobili jer ste zatražili da da ponovo postavite lozinku za vaš korisnički nalog%(name)s.

en: Please go to the following page and choose a new password:
sr: Molimo vas posetite sledeću stranu i izaberite novu lozinku:

en: Resetting your password at %(site_name)s.
sr: Ponovo postavljanje lozinke na%(site_name)s.

en: Dear %(name)s,
sr: Poštovani/a %(name)s,

en: 
                    Beware that the amount of items in stock is limited. Be quick or someone might get there first.
sr: 
                     Vodite računa o tome da je količina artikala na zalihama ograničena. Nemojte propustiti ovu priliku budite brzi.

en: 
                With this email we have disabled your alert automatically and you will not
                receive any further email regarding this product.
sr: 
              Sa ovom email porukom potvrdjujemo da smo isključili atomatsko obaveštavanje i da u buduće nećete dobijati dodatne informacije u vezi sa ovim artiklom.

en: 
    Beware that the amount of items in stock is limited. Be quick or someone might get there first.
sr: 
    Vodite računa o tome da je količina artikala na zalihama ograničena. Budite brzi pre nego što ga propustite.

en: 
    With this email we have disabled your alert automatically and you will not
    receive any further email regarding this product.
    
    Thanks for your interest,
    The %(site_name)s Team
sr: 
    Ovaj emal potvrđuje da je obaveštenje o proizvodu onemogućeno. Više nećete primati obaveštenja o ovom proizvodu.
    
    Hvala na interesovanju,
    Vaš%(site_name)s tim

en: Confirmation required for stock alert
sr: Potrebna potvrda za upozorenja o stanju zaliha

en: %(title)s is back in stock
sr: %(title)s na stanju

en: Thank you for registering.
sr: Hvala vam što ste se registrovali

en: Notifications inbox
sr: Sanduče za obaveštenja

en: Sender
sr: Pošiljalac

en: Return to notifications inbox
sr: Nazad u sanduče za obaveštenja

[ctx: noun]
en: Archive
sr: Arhiva

en: View
sr: Pregled

[ctx: verb]
en: Archive
sr: Arhiva

en: With selected items:
sr: Sa izabranim stavkama:

en: Archiving...
sr: Arhiviranje...

en: Deleting...
sr: Brisanje...

en: There are no notifications to display.
sr: Nema novih obaveštenja

en: Address book
sr: Adresar

en: Default shipping address
sr: Standardna adresa za isporuku

en: Default billing address
sr: standardna adresa za račune

en: Edit
sr: Uredi

en: Set as default shipping address
sr: Postavi kao standardnu adresu za isporuku

en: Set as default billing address
sr: Postavi kao standardnu adresu za račune

en: There are no addresses in your address book.
sr: Nema memorisane adrese u adresaru

en: You do not have any active alerts for out-of-stock products.
sr: Trenutno nemate aktivno obaveštenje za proizvode koji nisu na stanju.

en: Cancel
sr: Otkaži

en: 
    <a href="%(url)s">%(title)s</a> is back in stock
sr: 
    <a href="%(url)s">%(title)s</a> ponovo je na stanju

en: Order #%(number)s
sr: Broj porudžbine%(number)s

en: Contact number
sr: Telefon

en: Notes
sr: Beleške

en: Line price excl. tax
sr: Cena artikla (bez PDV-a)

en: Line price incl. tax
sr: Cena artikla (sa PDV-om)

en: Basket total (inc. tax)
sr: Ukupan iznos korpe (sa PDV-om)

en: Account
sr: Račun

en: Products you recently viewed
sr: Nedavno pregledani proizvodi

en: Login or register
sr: Prijavljivanje ili registrovanje

en: Log In
sr: Prijavljivanje

en: I've forgotten my password
sr: Zaboravio sam svoju lozinku

en: Logging in...
sr: Prijavljivanje...

en: Register
sr: Registracija

en: Registering...
sr: Registrovanje...

en: Order history
sr: Moja istorija porudžbina

en: Not available anymore
sr: Nije više dostupno

en: Basket total (excl. discounts)
sr: Ukupno (bez rabata)

en: Basket total (inc. discounts)
sr: Ukupno (sa rabatom)

en: Shipping total (excl. discounts)
sr: Cena za isporuku (bez rabata)

en: Shipping total (inc. discounts)
sr: Cena za isporuku (sa rabatatom)

en: Shipping total
sr: Cena za isporuku

en: Contact Number
sr: Kontakt telefon

en: Shipping Notes
sr: Beleške o isporuci

en: Filtering...
sr: Filtriranje...

en: Filter results
sr: Rezultati filtriranja

en: Reset
sr: Poništi

en: Total inc tax
sr: Ukupno sa porezom

en: No orders match your search.
sr: Nijedna porudžbina se ne podudara sa vašom pretragom.

en: You haven't placed any orders.
sr: Niste uneli nijednu porudžbinu.

en: Change password
sr: Promeni lozinku

en: Edit profile
sr: Uredi profil

en: Please confirm your password to delete your profile.
sr: Molimo vas potvrdite lozinku da biste izbrisali svoj profil.

en: Warning
sr: Upozorenje

en: 
                    This will delete all information about you from the site.  Deleting your profile cannot be
                    undone.
sr: 
    Ovo će izbrisati sve informacije o vama sa sajta. Brisanje profila se ne može poništiti.

en: Delete?
sr: Obrisati?

en: 
                    Are you sure you want to delete %(name)s?
sr: 
                   Da li zaista šelite da izbrišete %(name)s?

en: Remove product
sr: Ukloni proizvod

en: 
                    Are you sure you want to delete %(product_name)s from wish list %(wishlist_name)s?
sr: 
                    Da li ste sigurni da želite da obrišete %(product_name)s listu želja%(wishlist_name)s?

en: Action
sr: Akcija

en: View product
sr: Pogledaj proizvod

en: 
                                                                Move to '%(name)s' wish list
sr: 
                                                                Premesti u '%(name)s' listu želja

en: Update quantities
sr: Ažuriraj količine

en: Your wish list is empty.
sr: Vaša lista želja je prazna

en: Create
sr: Napravi

en: What should your new wish list be called?
sr: Kako želite da se zove nova lista želja?

en: 
                        After your wishlist is created, <strong>%(title)s</strong> will be added.
sr: 
                        Kad napravite listu želja  <strong>%(title)s</strong> biće dodat.

en: Number of products
sr: Broj proizvoda

en: Wish list settings
sr: Podešavanja liste želja

en: You don't have any wish lists yet.
sr: Još uvek nemate listu želja.

en: Sections
sr: Sektori

en: Delete category?
sr: Obriši kategoriju?

en: Delete category
sr: Obriši kategoriju

en: 
                <p>Delete category <strong>%(name)s</strong> - are you sure?</p>
sr: 
                <p>Obriši kategoriju? <strong>%(name)s</strong> da li ste sigurni?</p>

en: Save and continue editing
sr: Sačuvaj i nastavi sa uredjivanjem

en: View on site
sr: Pogledaj na sajtu

en: Create new category
sr: Napravi novu kategoriju

en: You are editing:
sr: Vi uređujete:

en: There are no categories.
sr: Nema kategorija

en: Edit category
sr: Uređi kategoriju

en: Add child category
sr: Dodaj podkategorija

en: Edit children
sr: Uredi podkategoriju

en: 
                        Created product variant '%(name)s'.
sr: 
                        Kreirana varijanta proizvoda '%(name)s'.

en: 
                        Created variant of '%(parent_name)s'.
sr: 
                        Kreirana varijanta proizvoda od '%(parent_name)s'.

en: 
                        Updated product variant '%(name)s'.
sr: 
                        Ažuriraj varijantu proizvoda '%(name)s'.

en: 
                        Updated a variant of '%(parent_name)s'.
sr: 
                        Ažurirana variajanta od '%(parent_name)s'.

en: 
                    Created product '%(name)s'.
sr: 
                    Kreiraj proizvod '%(name)s'.

en: 
                    Updated product '%(name)s'.
sr: 
                    Ažuriran proizvod '%(name)s'.

en: Edit again
sr: Uredi ponovo

en: View it on the site
sr: Pogledaj na sajtu

en: Delete product type?
sr: Obriši tip proizvoda?

en: Please make sure all products are assigned to another type before deletion.
sr: Proverite da li su svi proizvodi dodeljeni drugom tipu pre brisanja.

en: Delete product type
sr: Obriši tip proizvoda

en: Delete product type <strong>%(name)s</strong> - are you sure?
sr: Obriši tip proizvoda <strong>%(name)s</strong> - da li ste sigurni?

en: Create product type
sr: Kreiraj tip proizvoda

en: Product Class details
sr: Detalji klase proizvoda

en: Create new product type
sr: Kreiraj novi tip proizvoda

en: Product types
sr: Vrste proizvoda

en: Requires shipping
sr: Potrebna dostava

en: Track stock?
sr: Prati dostupnost?

en: Edit product type
sr: Uredi vrstu proizvoda

en: There are no product types.
sr: Nije pronađen nijedan tip proizvoda

en: 
                        Delete product variant <strong>%(title)s</strong> - are you sure?
sr: 
                        Obriši varijantu proizvoda <strong>%(title)s</strong> - da li ste sigurni?

en: 
                        Delete product <strong>%(title)s</strong> - are you sure?
sr: 
                        Obriši proizvod <strong>%(title)s</strong> - da li ste sigurni?

en: This will also delete the following child products:
sr: Ovo će takođe izbrisati sledeće podkategorije proizvoda:

en: Create new product
sr: Kreiraj novi proizvod

en: New Product
sr: Novi proizvod

en: Search Products
sr: Traži proizvod

en: Searching...
sr: Pretraga...

en: 
                                You are currently editing a product variant of
                                <a href="%(parent_url)s">%(title)s</a>.
sr: 
                                Trenutno uređujete varijantu proizvoda
                                <a href="%(parent_url)s">%(title)s</a>.

en: Product details
sr: Detalji o proizvodu

en: Images
sr: Fotografije

en: Stock and pricing
sr: Zalihe i cene

en: Product Type:
sr: Vrsta proizvoda:

en: Upload, change or remove images
sr: Ubaci, promeni ili ukloni fotografije

en: Num in stock
sr: Broj raspolaganju

en: Num allocated
sr: Broj rasporedjenih

en: Low stock threshold
sr: Nisko stanje zaliha na lageru

en: Add variant
sr: Dodaj varijantu

en: This product does not have any variants.
sr: Ovaj proizvod nema varijante

en: One can't add variants to this product at this point.
sr: U ovom trenutku nije moguće dodati varijante ovom proizvodu.

en: This is likely because this product still has stock records.
sr: Ovo je verovatno zato što je ovaj proizvod još na lageru

en: Save and add another variant
sr: Sačuvaj i dodaj još jednu varijantu

en: All
sr: Svi

en: Current available stock
sr: Trentuno dostupno na lageru

en: Date alert raised
sr: Datum nastanka

en: No stock alerts found.
sr:  Upozorenja o lageru nisu pronađena

en: Preview
sr: Pregled

en: Edit email
sr: Uredi email

en: Email content
sr: Email sadržaj

en: These fields are rendered using Django's template system.
sr: Ova polja se prikazuju upotrebom Django sistema za šablone.

en: You can use the following variables:
sr: Možete da koristite sledeće varijacije:

en: The full name of the user (if they have one)
sr: Puno ime korisnika (ako ga ima)

en: The user's email address
sr: Email adresa korisnika

en: The name of the site (eg example.com)
sr: Ime sajta (npr. primer.com)

en: View a preview of this email using order:
sr: Pregled email-ova po redosledu:

en: View preview
sr: Pogledaj pregled

en: or send a preview to:
sr: ili pošaljite pregled:

en: Sending...
sr: Slanje...

en: Send preview email
sr: Pošaljite pregled email-a

en: Body text
sr: Body tekst

en: There are no defined emails to edit.
sr: Nema email poruka za uređivanje

en: Your Store Statistics
sr: Statistika webshopa

en: Total Orders
sr: Ukupno porudžbina

en: New Customers
sr: Novi kupac

en: Total Customers
sr: Ukupno kupaca

en: Total Products
sr: Ukupno proizvoda

en: Latest Orders (last 24 hours)
sr: Najnovije porudžbine (24 sata)

en: Orders - Last 24 Hours
sr: Porudžbine u poslednja 24 sata

en: Total orders
sr: Ukupno porudžbina

en: Total lines
sr: Ukupno pozicija

en: Total revenue
sr: Ukupan prihod

en: Average order costs
sr: Prosečni troškovi porudžbine

en: Manage
sr: Upravljanje

en: Orders - All Time
sr: Sve porudžbine

en: Total <em>open</em> baskets
sr: Ukupno<em> otvorenih </em> korpi

en: Total customers
sr: Ukupno kupaca

en: New customers
sr: Novi kupci

en: View Stock Alerts
sr: Pogledaj upozorenja za lager

en: Catalogue and stock
sr: Katalog i lager

en: Total products
sr: Ukupno proizvoda

en: <em>Open</em> stock alerts
sr: <em>Otvoreno</em> lager obaveštenja

en: <em>Closed</em> stock alerts
sr: <em>Zatvoreno</em> lager obaveštenja

en: Active <em>Site</em> Offers
sr: Aktivne <em>ponude</em> na sajtu

en: Active <em>Vouchers</em>
sr: Aktivni <em>Vaučeri</em>

en: Welcome
sr: Dobro došli

en: Return to site
sr: Povratak na sajt

en: Log out
sr: Odjavi se

en: Build a new incentive
sr: Napravi novu incijativu

en: ...or choose a pre-defined one
sr: ili odaberite unapred definisan

en: Continue to step 3
sr: Nastavite na korak 3

en: Build a new condition
sr: Napravi novi uslov

en: Continue to step 4
sr: Nastavite na korak 4

en: Continue to step 2
sr: Nastavite na korak 2

en: Delete offer
sr: Obriši ponudu

en: Are you sure you want to delete this offer?
sr: Da li zaista želite da izbrišete ovu ponudu?

en: 
            %(name)s | Offers
sr: 
            %(name)s | Ponude

en: Reinstating...
sr: Ponovno vraćanje...

en: Reinstate offer
sr: Povratak ponude

en: Suspending...
sr: Suspendovanje...

en: Suspend offer
sr: Suspendovana ponuda

en: Offer currently available
sr: Ponuda trenutno nedostupna

en: Offer not available due to restrictions!
sr: Ponuda nije dostupna zbog ograničenja!

en: Total cost:
sr:  Ukupni troškovi:

en: Number of orders:
sr: Broj porudžbina:

en: Number of uses:
sr: Broj korisnika:

en: Date created:
sr: Datum kreiranja:

en: Offer details
sr: Detalji ponude

en: Export to CSV
sr: Izvezi u CSV

en: Orders that used this offer
sr: Porudžbine koje koriste ovu ponudu

en: Create new offer
sr: Napravi novu ponudu

en: Is available?
sr: Dostupan?

en: Uses
sr: Primena

en: Browse
sr: Pretraživanje

en: Stats
sr: Statistika

en: No offers found.
sr: Nijedna porudžbina nije pronađena

en: Steps
sr: Koraci

en: 1. Name and description
sr: 1. Ime i opis

en: 2. Incentive
sr: 2. Razlog

en: 3. Condition
sr: 3. Uslovi

en: 4. Restrictions
sr: 4. Ograničenja

en: Save this offer
sr: Sačuvaj ovu ponudu

en: Save changes
sr: Sačuvaj promene

en: Offer summary
sr: Rezime ponuda

en: 
            Order %(number)s - Line #%(id)s
sr: 
            Porudžbina %(number)s - Pozicija #%(id)s

en: Line #%(id)s
sr: Pozicije #%(id)s

en: Order #%(number)s - Line #%(id)s
sr: Porudžbina  #%(number)s - Pozicija #%(id)s

en: Product Options
sr: Opcije proizvoda

en: Partner details
sr: Detalji o partneru

en: Shipping details
sr: Detalji o isporuci

en: Partner reference number
sr: Referentni broj partnera

en: Partner notes
sr: Beleške partnera

en: Shipping status
sr: Status isporuke

en: State
sr: Status

en: No shipping events have occurred.
sr: Nije obavljena nijedna isporuka.

en: Shipping events
sr: Isporuka

en: Payment events
sr: Plaćanje

en: No payment events have occurred.
sr: Nije bilo platnih transakcija

en: Order %(number)s
sr: Porudžbina %(number)s

en: Customer Information
sr: Informacije o kupcu

en: Customer checked out as a guest.
sr: Kupac se odjavio kao gost.

en: Customer has deleted their account.
sr: Kupac je obrisao svoj nalog.

en: Order information
sr: Informacije o porudžbini

en: Order Total
sr: Iznos porudžbine

en: Time of purchase
sr: Datum kupovine

en: Order Details
sr: Detalji porudžbine

en: Discounts
sr: Rabati

en: Items ordered
sr: Poručeni artikli

en: Line ID
sr: ID Pozicija

en: Supplier
sr: Dobavljač

en: Supplier SKU
sr: SKU dobavljača

en: Price excl tax (before discounts)
sr: Cena bez PDV-a (bez rabata)

en: Price inc tax (before discounts)
sr: Cena sa PDV-om (bez rabata)

en: With selected lines
sr: Sa izabranim stavkama

en: Change line status to
sr: Promeni status na

en: choose new status
sr: Odaberi novi status

en: Create shipping event
sr: Kreiraj proces isporuke

en: choose event type
sr: Odaberi proces vrstu

en: with reference
sr: sa referencom

en: Create payment event
sr: Kreiraj proces plaćanja

en: with amount
sr: sa količinom

en: Go!
sr: Kreni!

en: Change order status
sr: Promeni status porudžbine

en: Change status
sr: Promeni status

en: This order can't have its status changed.
sr: Nije moguće promeniti status porudžbine.

en: 
                                                                    %(title)s (quantity %(event_qty)s/%(total_qty)s)
sr: 
                                                                    %(title)s (količina %(event_qty)s/%(total_qty)s)

en: No shipping events.
sr: Nema proces isporuke

en: Product:
sr: Proizvod:

en: quantity
sr: Količina

en: No payment events.
sr: Nema procesa plaćanja

en: Method name
sr: Naziv metode

en: Method code
sr: Metoda kod

en: Charge (incl tax)
sr: Trošak (sa PDV-om)

en: Charge (excl tax)
sr: Trošak (bez PDV-a)

en: Payment sources
sr: Način plaćanja

en: Allocation
sr: Alokacija

en: Amount debited
sr: Iznos dugovanja

en: Amount refunded
sr: Vraćeni iznos

en: No payment sources found for this order.
sr: Za ovu porudžbinu nepostoji način plaćanja.

en: No discounts were applied to this order.
sr: Nepostoji nijedan rabat za ovu porudžbinu.

en: Admin
sr: Administrator

en: No notes available.
sr: Beleške nisu dostupne

en: Save note
sr: Sačuvaj belešku

en: Notes are only editable for 5 minutes after being saved.
sr: Beleške se mogu uređivati samo 5 minuta nakon što se sačuvaju.

en: Advanced Search
sr: Napredna pretraga

en: Close
sr: Zatvori

en: Order Search Results
sr: Rezultati pretrage porudžbina

en: All Orders
sr: Sve porudžbine

en: Download selected orders as a CSV
sr: Preuzmi izabrane porudžbine kao CSV

en: Deleted
sr: Izbrisane

en: Changing...
sr: Promena...

en: No orders found.
sr: Nije pronađena nijedna porudžbina.

en: Edit shipping address
sr: Uredi adresu za isporuku

en: Edit shipping address for order %(order.number)s
sr: Uredi adrese za isporuke %(order.number)s

en: Update address
sr: Ažuriraj adresu

en: Order statistics
sr: Statistika porudžbina

en: Filter result
sr: Filtriraj rezultate

en: Summary
sr: Sumarno

en: Order status breakdown
sr: Analiza statusa isporuka

en: Delete page '%(title)s'?
sr: Obrisati stranu '%(title)s'?

en: Delete page
sr: Obriši stranu

en: Delete page <strong>%(title)s</strong> - are you sure?
sr: Obriši stranu <strong>%(title)s</strong> - da li ste sigurni?

en: Create new page
sr: Napravi novu stranu

en: No pages found.
sr: Nijedna strana nije pronađena.

en: 
            Page <strong>%(title)s</strong> saved!
sr: 
            Strana <strong>%(title)s</strong> je sačuvana!

en: Oops! We found some errors
sr: Ups! Našli smo neke greške

en: please check the error messages below and try again
sr: Molimo vas, ispravite dole navedene greške i pokušajte ponovo

en: previous
sr: nazad

en: next
sr: Dalje

en: 
    User %(user_name)s was unlinked from %(partner_name)s.
sr: 
    Korisnik%(user_name)sje odvojen od %(partner_name)s.

en: Undo
sr: Opozovi

en: Delete partner
sr: Obriši partnera

en: Are you sure you want to delete this partner?
sr: Da li zaista želite da izbrišete ovog partnera?

en: Edit the user's details
sr: Uredi detalje korisnika

en: No users associated.
sr: Nije dodeljen nijedan korisnik.

en: No address associated.
sr: Nijedna adresa nije povezana.

en: Manage partner and users
sr: Upravljanje partnerima i korisnicima

en: Link an existing user
sr: Link prema postojećim korsnicima

en: Link a new user
sr: Link prema novom korisniku

en: No partners found.
sr: Nijedan partner nije pronađen.

en: Unlinking...
sr: Prekid linka...

en: Unlink user
sr: Ukloni link korisnika

en: No users linked.
sr: Nijedan korisnik nije povezan.

en: Link a user
sr: Poveži korisnika

en: Manage users
sr: Upravljaj korsnicima

en: Update details
sr: Ažuriraj detalje

en: A partial email address can be entered (eg '@example.com') to match multiple addresses.
sr: Možete deo email adrese da unesete (npr '@primer.com') kako bi dobili podudaranje sa više adresa.

en: 
                                                    User is already linked to %(name)s.
sr: 
                                                    Korisnik je već povezan sa %(name)s.

en: Linking...
sr: Povezivanje...

en: Link user
sr: Poveži korisnika

en: No users found.
sr: Nije pronađen nijedan korisnik

en: 
        <p>File <strong>%(filename)s</strong> processed.</p>
sr: 
        <p>Datoteka <strong>%(filename)s</strong> je obradjena.</p>

en: Edit range metadata
sr: Uredi raspon asortimana

en: Return to ranges homepage
sr: Povratak na početnu stranicu raspona

en: 
    <p>Range <strong>%(name)s</strong> saved.</p>
sr: 
    <p> Opseg <strong>%(name)s</strong> sačuvan.</p>

en: Edit included products
sr: Uredi uključene proizvode

en: Delete range '%(name)s'?
sr: Brisanje raspona '%(name)s'?

en: Are you sure you want to delete this range?
sr: Da li ste sigurni da želite da obrišete raspon?

en: Create new range
sr: Napravi novi raspon

en: Save and edit products
sr: Sačuvaj i uredi proizvode

en: Num products
sr: Broj proizvoda

en: Edit products
sr: Uredi proizvode

en: No ranges found.
sr: Nije pronađen opseg.

en: Products in range '%(name)s'
sr: Proizvodi u opsegu '%(name)s'

en: products
sr: Prozvodi

en: This range contains all products. To add products manually, please unselect the 'Includes All Products' option on the edit range page.
sr: Ovaj opseg sadrži sve proizvode. Da biste ručno dodali proizvode, uklonite izbor opcije "Uključi sve proizvode" na stranici  za "uređivanje opsega".

en: Add products
sr: Dodaj proizvod

en: Running...
sr: U toku...

en: Upload history
sr: Otpremanje

en: Filename
sr: Ime datoteke

en: New products
sr: Novi proizvodi

en: Duplicate products
sr: Duplikati proizvoda

en: Unknown products
sr: Nepoznat proizvod

en: Date uploaded
sr: Datum optremanja

en: Products in range
sr: Proizvod iz opsega

en: Remove selected products
sr: Ukloni označeni proizvod

en: Is product discountable?
sr: Da li je proizvod na sniženju?

en: Products in Range
sr: Proizvodi u opsegu

en: Edit range
sr: Uredi opseg

en: return to range list
sr: povratak na listu opsega

en: Reporting Dashboard
sr: Izveštaji

en: Reporting dashboard
sr: Izveštaji

en: Generate report
sr: Izrada izveštaja

en: No results found.
sr: Nema rezultata.

en: No vouchers were used in this period
sr: U ovom periodu nisu korišćeni vaučeri

en: Delete review '%(title)s'?
sr: Obriši ocenu '%(title)s'?

en: Delete review "%(title)s"?
sr: Obriši ocenu "%(title)s"?

en: Review
sr: Ocena

en: Review Search
sr: Pretraga ocena

en: Update status of selected reviews
sr: Ažuriraj status za odabranu ocenu

[ctx: Review title]
en: Title
sr: Naziv

en: [Product deleted]
sr: [Proizvod je obrisan]

en: No reviews found.
sr: Nisu pronađene ocene.

en: Update review
sr: Ažuriraj ocenu

en: Review #%(review.id)s
sr: Ocena #%(review.id)s

en: Review #%(review_id)s
sr: Ocena #%(review_id)s

en: Review information
sr: Informacije o oceni

en: 
        <p>A weight band has been added to the <strong>%(name)s</strong> shipping method.</p>
sr: 
        <p>Klasa težina je dodata u <strong>%(name)s</strong> opcije isporuke.</p>

en: 
        <p>Weight band deleted from the <strong>%(name)s</strong> shipping method
sr: 
        <p>Klasa težina je obrisana iz <strong>%(name)s</strong> opcija isporuke

en: Weight band updated
sr: Klasa težina je ažurirana

en: 
    <p>A shipping method <strong>%(name)s</strong> has been created.</p>
sr: 
    <p>Opcija za isporuku <strong>%(name)s</strong> je napravljena.</p>

en: 
        <p>The <strong>%(name)s</strong> shipping method has been deleted.</p>
sr: 
        <p>Opcija <strong>%(name)s</strong> za isporuku je obrisana.</p>

en: 
        <p>The <strong>%(name)s</strong> shipping method has been updated.</p>
sr: 
        <p>Opcija <strong>%(name)s</strong> za isporuku je ažurirana.</p>

en: Delete weight band?
sr: Obrisati klasu težina?

en: Shipping methods
sr: Opcije slanja isporuke

en: Weight range (kg)
sr: Klasa težina (kg)

en: Are you sure you want to delete this weight band method?
sr: Da li ste sigurni da želite obrišati metodu klasa težina?

en: Edit weight band
sr: Uredi klasu težine

en: Delete shipping method '%(name)s'?
sr: Obriši način isporuke '%(name)s'?

en: Are you sure you want to delete this shipping method?
sr: Da li ste sigurni da želite obrisati ovaj način isporuke?

en: Applies to countries
sr: Odnosi se na zemlje

en: Default product weight (kg)
sr: Standardna težina proizvoda (kg)

en: Edit shipping method
sr: Uredi način isporuke

en: Delete shipping method
sr: Obriši način isporuke

en: Weight bands
sr: Klasa težina

en: No weight bands have been added yet.
sr: Još nije dodata klasa težina.

en: Add a new weight band
sr: Dodaj novi klase težina

en: Add weight band
sr: Dodaj klasu težine

en: Create a new shipping method
sr: Kreiraj novi način isporuke

en: Create new shipping charge
sr: Kreiraj nove troškove isporuke

en: Number of weight bands
sr: Broj klase težina

en: Default weight (kg)
sr: Standardna težina (kg)

en: No shipping methods found.
sr: Nijedan način isporuke nije pronađen.

en: Alert #%(id)s
sr: Obaveštenje #%(id)s

en: Delete alert #%(id)s?
sr: Obriši obaveštenje #%(id)s?

en: Product alert #%(id)s
sr: Obaveštenje za proizvod #%(id)s

en: Are you sure that you want to delete this alert?
sr: Da li ste sigurni da želite obrisati ovo upozorenje?

en: Search product alerts
sr: Pretraži obaveštenja za proizvode

en: reset
sr: Poništi

en: Date alert sent
sr: Datum slanja obaveštenja

en: (Anonymous)
sr: (Anonimni)

en: No alerts found.
sr: Obaveštenje nije pronađeno

en: Update alert #%(id)s
sr: Obaveštenje o ažuriranju #%(id)s

en: General
sr: Opšte

en: Yes,No
sr: Da,Ne

en: True,False
sr: Da,Ne

en: Staff
sr: Osoblje

en: Last login
sr: Poslednja poseta

en: Date joined
sr: Datum registracije

en: Products viewed
sr: Pregledani proizvodi

en: Number of orders
sr: Broj porudžbina

en: Number of ordered items
sr: Broj poručenih artikala

en: Reviews written
sr: Napisane ocene

en: Send password reset email
sr: Pošalji email poruku za poništavanje lozinke

en: Order Number
sr: Broj porudžbine

en: Total value
sr: Ukupna vrednost

en: This customer has not placed any orders yet.
sr: Ovaj kupac još nije izvršio svoju porudžbinu.

en: This customer has not saved any addresses.
sr: Ovaj kupac nema sa nijednu sačuvanu adresu

en: Product ID
sr: ID proizvoda

en: This customer has not written any reviews yet.
sr: Ovaj kupac nije još dao ocenu.

en: No customers found.
sr: Nije pronadjen nijedan kupac.

en: Bulk Actions
sr: Grupna akcija

en: With selected customers:
sr: Sa odabranim kupcima:

en: Make active
sr: Aktiviraj

en: Make inactive
sr: Deakiviraj

en: Delete voucher '%(name)s'?
sr: Obriši vaučer '%(name)s'?

en: Voucher details
sr: Detalji o vaučeru

en: Number of basket additions
sr: Broj dodatih artikala u korpu

en: Recent orders
sr: Nedavne porudžbine

en: No orders have been placed that use this voucher.
sr: Nema nikakvih porudžbina sa ovim vaučerom.

en: Edit voucher
sr: Uredi vaučer

en: Create new voucher
sr: Kreiraj novi vaučer

en: Num baskets
sr: Broj  korpi za kupovinu

en: Num orders
sr: Broj porudžbina

en: Inactive
sr: Neaktivno

en: No vouchers found.
sr: Nisu pronađeni vaučeri.

en: Update voucher set
sr: Ažuriraj set vaučera

en: Download CSV
sr: Preuzmi CSV

en: Voucher set
sr: Komplet vaučera

en: Create new voucher set
sr: Napravi novi set vaučera

en: Sorry!
sr: Izvinite!

en: Return to previous page
sr: Povratak na prethodnu stranicu

en: Go to homepage
sr: Idi na početnu stranicu

en: Unrecognized image type!
sr: Nepoznat format fotografije!

en: Upload Image
sr: Otpremi sliku

en: This page is only available to users who aren't logged in.
sr: Ova stranica je dostupna samo korisnicima koji nisu prijavljeni.

en:  This offer is no longer available.
sr: Ova ponuda više nije dostupna.

en: What you need to do
sr: Šta treba da uradite

en: There are no site offers at the moment.
sr: Trenutno nema ponuda na sajtu.

en: Browse products in offer
sr: Pregledaj proizvode u ponudi

en: Shipping charge (before discounts)
sr: Troškovi isporuke (bez rabata)

en: Shipping charge (after discounts)
sr: Troškovi isporuke (sa rabatom)

en: Shipping charge
sr: Troškovi isporuke

en: Order tax
sr: Porez na porudžbinu

en: Logout
sr: Odjavi se

en: Browse store
sr: Pregledaj prodavnicu

en: Password reset complete
sr: Dovršeno je resetovanje lozinke

en: Password reset
sr: Resetuj lozinku

en: Complete
sr: Gotovo

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
sr: Vaša lozinka je postavljena. Možete odmah da se prijavite.

en: Log in
sr: Prijavijte se

en: Enter a new password
sr: Unesi novu lozinku

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
sr: Molimo vas da dvaputa unesite novu lozinku, kako bismo proverili da li ste je ispravno uneli.

en: Change my password
sr: Promeni moju lozinku

en: Password reset unsuccessful
sr: Lozinka je uspešno resetovana

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a new password reset.
sr: Veza za poništavanje lozinke je nevažeća, verovatno zato što je već korišćena. Molimo vas pošaljite novi zahtev za reset lozinke.

en: Password reset email sent
sr: Poslat vam je email za resetovanje lozinke

en: Email sent
sr: Email je poslat

en: 
            We've e-mailed you instructions for resetting your password. You should be receiving it shortly.
sr: 
    Poslali smo vam email sa uputstvom za resetovanje vaše lozinke, koji će uskoro stići.

en: 
            If you don't receive an email, please make sure you've entered the address you registered with, and check
            your spam folder.
sr: 
            Ako niste primili email,  molimo vas proverite da li ste uneli ispravnu email adresu sa kojom ste se registrovali i proverite
            Vaš folder za neželjenu poštu.

en: Forgotten your password? Enter your e-mail address below, and we'll e-mail instructions for setting a new one.
sr: Zaboravili ste lozinku? Unesite vašu email adresu i poslaćemo vam uputstva za postavljanje nove lozinke.

en: Send reset email
sr: Pošalji email poruku za resetovanje lozinke

en: Refine your search
sr: Suzite obim pretrage

en: 
            Products matching "%(q)s"
sr: 
            Podudaranje proizvoda "%(q)s"

en: 
                        Found <strong>%(num_results)s</strong> results, showing <strong>%(start)s</strong> to <strong>%(end)s</strong>.
sr: 
    <strong>%(num_results)s</strong> Rezultati pretrage - prikaži <strong>%(start)s</strong> do <strong>%(end)s</strong>.

en: Found <strong>0</strong> results.
sr: <strong>0</strong> Pronađenih rezultata.

en: 
                            Did you mean <a href="%(search_url)s?q=%(suggestion)s">"%(suggestion)s"</a>?
sr: 
                        Da li ste mislili <a href="%(search_url)s?q=%(suggestion)s">"%(suggestion)s"</a>?

en: Back to search results
sr: Nazad na rezultate pretrage

en: You need to select some %ss
sr: Morate napraviti izbor %ss
