django-oscar - en to hy translation catalogue (107 entries)

en: Dr
hy: Պրն.

[ctx: Treatment Pronouns for the customer]
en: Title
hy: Պաշտոն

en: First name
hy: Անուն

en: Last name
hy: Ազգանուն

en: First line of address
hy: Հասցե առաջին տող

en: Second line of address
hy: Հասցե երկրորդ տող

en: Third line of address
hy: Հասցե երրորդ տող

en: City
hy: Քաղաք

en: State/County
hy: Մարզ/Երկիր

en: Post/Zip-code
hy: Փոստային ինդեքս

en: Country
hy: Երկիր

en: Address
hy: Հասցե

en: Addresses
hy: Հասցեներ

en: Addresses in %(country)s require a valid postcode
hy: Հասցեները %(country)s պահանջվում է վավեր փոստային կոդ

en: The postcode '%(postcode)s' is not valid for %(country)s
hy: Փոստային կոդը %(postcode)s վավեր չե %(country)s-ի համար

en: Country name
hy: Երկրի անվանում

en: Official name
hy: Պաշտոնական անուն

en: Display order
hy: Ցուցադրել Պատվերը

en: Countries
hy: Երկրներ

en: Phone number
hy: Հեռախոսի համար

en: Instructions
hy: Ցուցումներ

en: Shipping address
hy: Առաքման հասցե

en: Shipping addresses
hy: Առաքման հասցեներ

en: User
hy: Օգտատեր

en: Default shipping address?
hy: Լռելյայն առաքման հասցե

en: Default billing address?
hy: Լռելյայն վճարման հասցե

en: Date Created
hy: Ստեղծման ամսաթիվը

en: User address
hy: Օգտատիրոջ հասցեն

en: User addresses
hy: Օգտատիրոջ հասցեները

en: This address is already in your address book
hy: Այս հասցեն արդեն գտնվում է ձեր հասցեների գրքում

en: Partner
hy: Գործընկեր

en: Partner address
hy: Գործընկերոջ հասցե

en: Partner addresses
hy: Գործընկերների հասցեները

en: Product
hy: Արտադրանք

en: Views
hy: Դիտումներ

en: Product record
hy: Արտադրանքի գրառում

en: Product Views
hy: Ապրանքի Դիտումներ

en: Orders
hy: Պատվերներ

en: Total Spent
hy: Ընդհանուր ծախսեր

en: Last Order Date
hy: Վերջին Պատվերի Ամսաթիվ

en: User record
hy: Օգտագործողի գրառում

en: User records
hy: Օգտագործողի գրառումները

en: Search term
hy: Որոնման տերմին

en: Basket additions
hy: Զամբյուղ լրացումներ

en: Product analytics
hy: Ապրանքի վերլուծություն

en: Name
hy: ԱՆուն

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Status
hy: Ստատուս

en: Date created
hy: Ստեղծման ամսաթիվ

en: Date submitted
hy: Մուտքագրման ամսաթիվ

en: Basket
hy: Զամբյուղ

en: Baskets
hy: Զամբյուղներ

en: Quantity
hy: Քանակ

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Option
hy: Տարբերակ

en: Value
hy: Արժեք

en: Move to Basket
hy: Տեղափոխել Զամբյուղ

en: Code
hy: Կոդ

en: Variant
hy: Տարբերակ

en: Please select a valid product
hy: Խնդրում ենք ընտրել վավեր ապրանք

en: Email
hy: էլեկտրոնային հասցե

en: Date of creation
hy: Ստեղծման ամսաթիվ

en: Image
hy: Նկար

en: Category
hy: Բաժին

en: Categories
hy: Բաժիններ

[ctx: Product title]
en: Title
hy: Վերնագիր

en: Product type
hy: Ապրանքի տեսակ

en: Attributes
hy: Ատրիբուտներ

en: Recommended products
hy: Առաջարկվող ապրանքներ

en: Rating
hy: Վարկանիշ

en: Date updated
hy: Թարմացման ամսաթիվ

en: Products
hy: Ապրանքներ

en: Group
hy: Խումբ

en: Original
hy: Բնօրինակը

en: Caption
hy: Նկարագրություն

en: Product image
hy: Ապրանքի նկարը

en: Product images
hy: Ապրանքի պատկերներ

en: Catalogue
hy: Կատալոգ

[ctx: Product review title]
en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Մարմին

[ctx: Anonymous reviewer name]
en: Name
hy: Անուն

en: Approved
hy: Հաստատված է

en: Rejected
hy: Մերժվեց

en: anonymous
hy: անանուն

en: Up
hy: Վերև

en: Down
hy: Ներքև

en: Vote
hy: Քվեարկեք

en: Votes
hy: Քվեներ

en: Email Address
hy: Էլեկտրոնային հասցե

en: email address
hy: էլեկտրոնային հասցե

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Users
hy: Օգտատերեր

en: Offer name
hy: Առաջարկի անվանում

en: Name and description
hy: Անվանում և նկարագրություն

en: Customer name
hy: Հաճախորդի անուն

en: Product name
hy: Ապրանքի անվանում

en: Please choose a valid amount
hy: Խնդրում ենք ընտրել վավեր  քանակ

[ctx: Partner's name]
en: Name
hy: Անուն

en: All partners
hy: Բոլոր գործընկերները

en: Create new partner
hy: Ավելացնել Գործընկեր

[ctx: User's name]
en: Name
hy: Անվանում

en: Partner name
hy: Գործընկերոջ Անուն

en: Partner Notes
hy: Գործընկերոջ նշումներ

en: Phone
hy: Հեռախոս

en: Dear %(name)s,
hy: Հարգելի %(name)s

en: Filename
hy: Ֆայլի անվանում

en: Back to search results
hy: Վերադառնալ որոնման արդյունքներին
