django-oscar - en to he translation catalogue (1688 entries)

en: 
                                                                    %(title)s (quantity %(event_qty)s/%(total_qty)s)
he: 
    %(title)s (כמות %(event_qty)s/%(total_qty)s)

en: 
                                                                Move to '%(name)s' wish list
he: 
    העבר לרשימת מתנות  '%(name)s'

en: 
                                                    User is already linked to %(name)s.
he: 
    המשתמש כבר קשור ל- %(name)s.

en: 
                                    Allocation of %(amount)s from type %(type)s
he: 
    הקצאה של %(amount)s מסוג  %(type)s

en: 
                                    Allocation of %(amount)s from type %(type)s (reference: %(reference)s)
he: 
    הקצאה של %(amount)s מסוג %(type)s (הפנייה: %(reference)s)

en: 
                                    This includes a discount of <strong>%(amount)s</strong> as
                                    your basket qualifies for the <strong>%(name)s</strong> offer.
he: 
    כולל הנחה של  <strong>%(amount)s</strong> משום
    הסל שלך מתאים להצעה <strong>%(name)s</strong>.

en: 
                                You are currently editing a product variant of
                                <a href="%(parent_url)s">%(title)s</a>.
he: 
    כרגע אתם עורכים גרסאת מוצר של 
    <a href="%(parent_url)s">%(title)s</a>.

en: 
                            Did you mean <a href="%(search_url)s?q=%(suggestion)s">"%(suggestion)s"</a>?
he: 
    האם התכוונת <a href="%(search_url)s?q=%(suggestion)s">"%(suggestion)s"</a>?

en: 
                        %(num_reviews)s customer review
                     | 
                        %(num_reviews)s customer reviews
he[0]: 
                        %(num_reviews)s סקירת לקוח
he[1]: 
                        %(num_reviews)s סקירות לקוחות
he[2]: 
                        %(num_reviews)s סקירות לקוחות
he[3]: 
                        %(num_reviews)s סקירות לקוחות

en: 
                        <strong>%(num_results)s</strong> result - showing <strong>%(start)s</strong> to <strong>%(end)s</strong>.
                     | 
                        <strong>%(num_results)s</strong> results - showing <strong>%(start)s</strong> to <strong>%(end)s</strong>.
he[0]: 
                        <strong>%(num_results)s</strong> תוצאה - מראה<strong>%(start)s</strong> עד<strong>%(end)s</strong>.
he[1]: 
                        <strong>%(num_results)s</strong> תוצאות - מראה <strong>%(start)s</strong> עד<strong>%(end)s</strong>.
he[2]: 
                        <strong>%(num_results)s</strong> תוצאות - מראה <strong>%(start)s</strong> עד<strong>%(end)s</strong>.
he[3]: 
                        <strong>%(num_results)s</strong> תוצאות - מראה <strong>%(start)s</strong> עד<strong>%(end)s</strong>.

en: 
                        <strong>%(num_results)s</strong> result.
                     | 
                        <strong>%(num_results)s</strong> results.
he[0]: 
                        <strong>%(num_results)s</strong> תוצאה.
he[1]: 
                        <strong>%(num_results)s</strong> תוצאות.
he[2]: 
                        <strong>%(num_results)s</strong> תוצאות.
he[3]: 
                        <strong>%(num_results)s</strong> תוצאות.

en: 
                        After your wishlist is created, <strong>%(title)s</strong> will be added.
he: 
    אחרי שרשימת המתנות תווצר, <strong>%(title)s</strong> יתווסף.

en: 
                        Created product variant '%(name)s'.
he: 
    צור משתנה מוצר  '%(name)s'.

en: 
                        Created variant of '%(parent_name)s'.
he: 
    נוצרה גרסה של '%(parent_name)s'.

en: 
                        Delete product <strong>%(title)s</strong> - are you sure?
he: 
    מוחק מוצר <strong>%(title)s</strong>  - האם אתם בטוחים?

en: 
                        Delete product variant <strong>%(title)s</strong> - are you sure?
he: 
    מוחק גרסת מוצר <strong>%(title)s</strong> - האם אתם בטוחים?

en: 
                        Found <strong>%(num_results)s</strong> result.
                     | 
                        Found <strong>%(num_results)s</strong> results.
he[0]: 
                        נמצאה<strong>%(num_results)s</strong> תוצאה.
he[1]: 
                        נמצאו<strong>%(num_results)s</strong> תוצאות.
he[2]: 
                        נמצאו<strong>%(num_results)s</strong> תוצאות.
he[3]: 
                        נמצאו<strong>%(num_results)s</strong> תוצאות.

en: 
                        Found <strong>%(num_results)s</strong> results, showing <strong>%(start)s</strong> to <strong>%(end)s</strong>.
he: 
    נמצאו <strong>%(num_results)s</strong> המראות מ <strong>%(start)s</strong> עד <strong>%(end)s</strong>.

en: 
                        Reviewed by <strong>%(name)s</strong> on %(review_date)s
he: 
    נכתבה ביקורת על ידי <strong>%(name)s</strong> ב- %(review_date)s

en: 
                        Updated a variant of '%(parent_name)s'.
he: 
    עודכנה גרסה של '%(parent_name)s'.

en: 
                        Updated product variant '%(name)s'.
he: 
    עודכנה גרסאת המוצר של '%(name)s'.

en: 
                    <div class="warning">%(message)s to qualify for the <a href="%(url)s">%(offer_name)s</a> special offer</div>
he: 
                    <div class="warning">%(message)s כדי להנות מהמבצע הבא: -  <a href="%(url)s">%(offer_name)s</a> </div>

en: 
                    <strong>%(n)s</strong> product added
                 | 
                    <strong>%(n)s</strong> products added
he[0]: 
                    <strong>%(n)s</strong> מוצר נוסף
he[1]: 
                    <strong>%(n)s</strong> מוצרים נוספו
he[2]: 
                    <strong>%(n)s</strong> מוצרים נוספו
he[3]: 
                    <strong>%(n)s</strong> מוצרים נוספו

en: 
                    Are you sure you want to delete %(name)s?
he: 
    האם אתם בטוחים שאתם רוצים למחוק את %(name)s?

en: 
                    Are you sure you want to delete %(product_name)s from wish list %(wishlist_name)s?
he: 
    האם אתם בטוחים שאתם רוצים למחוק את %(product_name)s מרשימת המתנות %(wishlist_name)s?

en: 
                    Beware that the amount of items in stock is limited. Be quick or someone might get there first.
he: 
    יש לשים לב שכמות המוצרים במלאי מוגבלת. יש להזדרז או שמישהו אחר יוכל להקדימך.

en: 
                    Created product '%(name)s'.
he: 
    צור מוצר  '%(name)s'.

en: 
                    Reviewed by you on %(review_date)s
he: 
    כתבת למוצר זה ביקורת בתאריך %(review_date)s

en: 
                    There was <strong>%(n)s</strong> duplicate product in the file
                 | 
                    There were <strong>%(n)s</strong> duplicate products in the file
he[0]: 
                    נמצא <strong>%(n)s</strong> מוצר כפול בקובץ
he[1]: 
                    נמצאו <strong>%(n)s</strong> מוצרים כפולים בקובץ
he[2]: 
                    נמצאו <strong>%(n)s</strong> מוצרים כפולים בקובץ
he[3]: 
                    נמצאו <strong>%(n)s</strong> מוצרים כפולים בקובץ

en: 
                    There was <strong>%(n)s</strong> product in the file that couldn't be found in the catalogue
                 | 
                    There were <strong>%(n)s</strong> products in the file that couldn't be found in the catalogue
he[0]: 
                    נמצא <strong>%(n)s</strong> מוצר בקובץ שאינו בקטלוג
he[1]: 
                    נמצאו <strong>%(n)s</strong> מוצרים בקובץ שאינם בקטלוג
he[2]: 
                    נמצאו <strong>%(n)s</strong> מוצרים בקובץ שאינם בקטלוג
he[3]: 
                    נמצאו <strong>%(n)s</strong> מוצרים בקובץ שאינם בקטלוג

en: 
                    This will delete all information about you from the site.  Deleting your profile cannot be
                    undone.
he: 
    אנחנו נמחק את כל המידע עליך מהאתר. מחיקת פרופיל אינה
    יכולה להתבצע.

en: 
                    Updated product '%(name)s'.
he: 
    עודכן מוצר '%(name)s'.

en: 
                <p>Delete category <strong>%(name)s</strong> - are you sure?</p>
he: 
    <p>מוחק קטגוריה <strong>%(name)s</strong> - האם אתם בטוחים?</p>

en: 
                <strong>%(num_up_votes)s</strong> of %(num_votes)s customer found this useful
                 | 
                <strong>%(num_up_votes)s</strong> of %(num_votes)s customers found this useful
he[0]: 
                <strong>%(num_up_votes)s</strong> מ%(num_votes)s מהלקוחות מצא/ה זאת כמועיל
he[1]: 
                <strong>%(num_up_votes)s</strong> מ %(num_votes)s לקוחות מצאו זאת כמועיל
he[2]: 
                <strong>%(num_up_votes)s</strong> מ %(num_votes)s לקוחות מצאו זאת כמועיל
he[3]: 
                <strong>%(num_up_votes)s</strong> מ %(num_votes)s לקוחות מצאו זאת כמועיל

en: 
                With this email we have disabled your alert automatically and you will not
                receive any further email regarding this product.
he: 
    בהודעת דוא"ך זו חסמנו את האתראות האוטומטיות ולא 
    תקבלו הודעות דוא"ך נוספות בהקשר למוצר זה.

en: 
            %(name)s | Offers
he: 
    %(name)s | הצעות

en: 
            If you don't receive an email, please make sure you've entered the address you registered with, and check
            your spam folder.
he: 
    אם לא קיבלתם דואר אלקטרוני אנא וודאו שהכנסתם את הכתובת עמה נרשמתם לאתר, 
    בנוסף, בדקו את תיקיית הספאם שלכם.

en: 
            Order %(number)s - Line #%(id)s
he: 
    הזמנה  %(number)s  - קו #%(id)s

en: 
            Order %(number)s: confirmation
he: 
    הזמנה %(number)s: אישור

en: 
            Page <strong>%(title)s</strong> saved!
he: 
    דף <strong>%(title)s</strong> נשמר!

en: 
            Products matching "%(q)s"
he: 
            מוצרים תואמים ל "%(q)s"

en: 
            We've e-mailed you instructions for resetting your password. You should be receiving it shortly.
he: 
    שלחנו לכם הודעת דוא"ל עם הוראות כיצד לאפס את הסיסמה שלכם. תקבלו אותה עוד מעט.

en: 
            Your order has been placed and a confirmation email has been sent - your order number is
            <strong>%(number)s</strong>.
he: 
    ההזמנה שלך הוזנה ואישור נשלח לאימייל שלך - מספר ההזמנה שלך הוא 
    <strong>%(number)s</strong>.

en: 
        <p>A weight band has been added to the <strong>%(name)s</strong> shipping method.</p>
he: 
    <p>טווח משקל הוסף ל <strong>%(name)s</strong> שיטת משלוח.</p

en: 
        <p>File <strong>%(filename)s</strong> processed.</p>
he: 
    <p>קובץ <strong>%(filename)s</strong>  מתעדכן.</p>

en: 
        <p>The <strong>%(name)s</strong> shipping method has been deleted.</p>
he: 
    <p>ה <strong>%(name)s</strong> שיטת משלוח נמחקה</p>

en: 
        <p>The <strong>%(name)s</strong> shipping method has been updated.</p>
he: 
    <p>ה <strong>%(name)s</strong> שיטת המשלוח עודכנה.</p>

en: 
        <p>Weight band deleted from the <strong>%(name)s</strong> shipping method
he: 
    <p>טווח המשקל נמחק מ <strong>%(name)s</strong> שיטת משלוח.

en: 
        <strong>%(quantity)s</strong> copies of <strong>%(title)s</strong>
        have been added to your basket.
he: 
    <strong>%(quantity)s</strong> עותקים של <strong>%(title)s</strong>
    הוספו לסל שלך.

en: 
        <strong>%(title)s</strong> has been added to your basket.
he: 
    <strong>%(title)s</strong> הוסף לסל שלך.

en: 
    %(title)s is back in stock
he: 
    %(title)s שוב במלאי

en: 
    <a href="%(url)s">%(title)s</a> is back in stock
he: 
    <a href="%(url)s">%(title)s</a> נמצא בחזרה במלאי

en: 
    <p>A shipping method <strong>%(name)s</strong> has been created.</p>
he: 
    <p>שיטת משלוח <strong>%(name)s</strong> נוצרה</p>

en: 
    <p>Range <strong>%(name)s</strong> saved.</p>
he: 
    <p>טווח <strong>%(name)s</strong> נשמר.</p>

en: 
    <strong>%(title)s</strong> has been moved back to your basket.
he: 
    <strong>%(title)s</strong>  הוסף בחזרה לסל שלך.

en: 
    <strong>%(title)s</strong> has been saved for later
he: 
    <strong>%(title)s</strong> נשמרו ליותר מאוחר

en: 
    Beware that the amount of items in stock is limited. Be quick or someone might get there first.
he: 
    שימו לב כי מספר המוצרים במלאי מוגבל. היו מהירים או שמישהו ירכוש את זה לפניכם.

en: 
    User %(user_name)s was unlinked from %(partner_name)s.
he: 
    קישור המשתמש %(user_name)s הוסר מ-%(partner_name)s.

en: 
    With this email we have disabled your alert automatically and you will not
    receive any further email regarding this product.
    
    Thanks for your interest,
    The %(site_name)s Team
he: 
    עם שליחת אימייל זה הפסקנו את ההתראות האוטומטיות שלך ואת/ה לא תקבל/י יותר אימייל לגבי מוצר זה.
    
    תודה על ההתעניינות,
    צוות  %(site_name)s

en: 
    You're receiving this email because your password has been changed at %(name)s.
he: 
    קיבלת מייל זה מכיוון שסיסמתך שונתה ב- %(name)s.

en: 
    Your basket no longer qualifies for the
    <strong>%(name)s</strong> offer.
he: 
    הסל שלך לא זכאי יותר 
    להצעה <strong>%(name)s</strong>

en: 
    Your basket now qualifies for the 
    <strong>%(name)s</strong> offer.
he: 
    הסל שלך עכשיו זכאי
    להצעה <strong>%(name)s</strong>

en:  (reference: %s)
he: (הפניהה: %s)

en:  This offer is no longer available.
he: ההצעה לא תקפה יותר

en:  created after %s
he: נוצר אחרי %s

en:  created before %s
he: נוצר לפני  %s

en:  created between %(start_date)s and %(end_date)s
he: נוצר בין %(start_date)s ו-%(end_date)s

en:  with customer email matching '%s'
he: עם אימייל התואם התואם את '%s'

en:  with customer name matching '%s'
he: עם שם לקוח התואם את '%s'

en:  with email matching '%s'
he: עם דואר אלקטרוני התואם את '%s'

en:  with keyword matching '%s'
he: עם מילת מפתח התואמת את '%s'

en:  with name matching '%s'
he: עם שם התואם את '%s'

en:  with status matching '%s'
he: עם סטטוס התואם את '%s'

en:  with title containing '%s'
he: עם כותרת המכילה '%s'

en: %(amount)s off shipping cost
he: %(amount)s ירדו ממחיר המשלוח

en: %(attr)s attribute %(err)s
he: %(attr)s תכונה %(err)s

en: %(attr)s attribute cannot be blank
he: ערך התכונה  '%(attr)s' לא יכול להיות ריק

en: %(card_type)s %(number)s (Expires: %(expiry)s)
he: %(card_type)s %(number)s (פג תוקף: %(expiry)s)

en: %(count)d notification archived | %(count)d notifications archived
he[0]: %(count)d הודעה הועברה לארכיון
he[1]: %(count)d הודעות הועברו לארכיון
he[2]: %(count)d הודעות הועברו לארכיון
he[3]: %(count)d הודעות הועברו לארכיון

en: %(count)d notification deleted | %(count)d notifications deleted
he[0]: %(count)d הודעה בוטלה
he[1]: %(count)d הודעות בוטלו
he[2]: %(count)d הודעות בוטלו
he[3]: %(count)d הודעות בוטלו

en: %(enum)s is not a valid choice for %(attr)s
he: %(enum)s אינו אפשרות תקינה עבור %(attr)s

en: %(field)s changed from '%(old_value)s' to '%(new_value)s'
he: %(field)s שונה מ'%(old_value)s' ל-  '%(new_value)s'

en: %(filename)s is not a valid image (%(error)s)
he: %(filename)s אינו קובץ תמונה חוקי (%(error)s)

en: %(obj)s has no attribute named '%(attr)s'
he: ל %(obj)s אין תכונה בשם  '%(attr)s'

en: %(product)s - quantity %(qty)d
he: %(product)s -כמות  %(qty)d

en: %(qty)d copies of '%(product)s' have been added to your basket
he: %(qty)d עותקים של '%(product)s' הוספו לסל שלך

en: %(report_filter)s between %(start_date)s and %(end_date)s
he: %(report_filter)s בין %(start_date)s  ו-%(end_date)s

en: %(status)s basket (owner: %(owner)s, lines: %(num_lines)d)
he: סל במצב %(status)s (בעלים: %(owner)s, מספר פריטים: %(num_lines)d )

en: %(title)s has been added to your wishlist
he: %(title)s נוספו לרשימת המשאלות שלך

en: %(title)s is back in stock
he: %(title)s הנו שוב במלאי

en: %(type)s of %(amount).2f
he: %(type)s של %(amount).2f

en: %(user)s searched for '%(query)s'
he: %(user)s חיפשו '%(query)s'

en: %(user)s viewed '%(product)s'
he: %(user)s צפו ב '%(product)s'

en: %(value)s discount on %(range)s
he: %(value)s הנחה על %(range)s

en: %(value)s%% discount on %(range)s
he: %(value)s%% הנחה מ-%(range)s

en: %(value)s%% off of shipping cost
he: %(value)s%% הורדה ממחיר משלוח

en: %d Row | %d Rows
he[0]: שורה %d
he[1]: %d שורות
he[2]: %d שורות
he[3]: %d שורות

en: %d product added to range | %d products added to range
he[0]: %d מוצר נוסף לתחום
he[1]: %d מוצרים נוספו לתחום
he[2]: %d מוצרים נוספו לתחום
he[3]: %d מוצרים נוספו לתחום

en: %i product attributes are still assigned to this attribute option group
he: %i תכונות מוצר עדיין מקושרות לקבוצת אפשרויות התכונה

en: %i product classes are still assigned to this option
he: %i סוגי מוצר עדיין משוייכים לאפשרות זו

en: %i products are still assigned to this option
he: %i מוצרים עדיין משוייכים לאפשרות זו

en: %i products are still assigned to this type
he: מוצרי %i עדיין משוייכים לסוג זה

en: %s Attribute Option Group | %s Attribute Option Groups
he[0]: %s קבוצת אפשרויות תכונה
he[1]: %s קבוצות אפשרויות תכונה
he[2]: %s קבוצות אפשרויות תכונה
he[3]: %s קבוצות אפשרויות תכונה

en: %s Category | %s Categories
he[0]: %s קטגוריה
he[1]: %s קטגוריות
he[2]: %s קטגוריות
he[3]: %s קטגוריות

en: %s Option | %s Options
he[0]: אפשרות %s
he[1]: אפשרויות %s
he[2]: אפשרויות %s
he[3]: אפשרויות %s

en: %s cards are not accepted.
he: %s כרטיסים אינם מכובדים

en: %s does not exist
he: %s לא קיים

en: %s has been sent a confirmation email for another product alert on this site. Please confirm or cancel that request before signing up for more alerts.
he: %s נשלחה בקשת דוא"ל עבור אתראת מוצר אחר באתר זה. יש לאשר או לבטל את הבקשה בכדי להרשם לאתראות נוספות.

en: %s is not a file
he: %s הוא לא קובץ

en: %s is not a valid image archive
he: %s אינו קובץ תמונה חוקי

en: %s is not readable
he: %s אינו קריא

en: %s step not complete
he: שלב %s לא הושלם

en: '%(new_status)s' is not a valid status (current status: '%(status)s')
he: %(new_status)s' אינו סטטוס תקף עבור הזמנה (סטטוס נוכחי: '%(status)s')

en: '%(new_status)s' is not a valid status for order %(number)s (current status: '%(status)s')
he: '%(new_status)s' אינו סטטוס תקף עבור הזמנה  %(number)s (מצב הסטטוס: '%(status)s')

en: '%(status)s' is not a valid new status for line %(line_id)d
he: '%(status)s' אינו סטטוס חדש תקף לשורה %(line_id)d

en: '%(title)s' is no longer available
he: '%(title)s' אינו זמין יותר

en: '%(title)s' is no longer available to buy (%(reason)s). Please adjust your basket to continue
he: '%(title)s'  אינו זמין לקנייה (%(reason)s).  
    אנא התאם את הסל שלך כדי להמשיך.

en: '%(title)s' moved to '%(name)s' wishlist
he: '%(title)s' הועבר לרשימת מתנות '%(name)s'

en: '%(title)s' was removed from your '%(name)s' wish list
he: '%(title)s'  הוסר מרשימת מתנות '%(name)s'

en: '%(type)s' event for order #%(number)s
he: אירוע '%(type)s' להזמנה #%(number)s

en: '%(voucher)s' used by '%(user)s'
he: '%(voucher)s היה בשימוש על ידי  '%(user)s'

en: '%s' has been added to your basket
he: '%s' הוסף לסל הקניות

en: '%s' was added to your wish list.
he: %s' הוסף לרשימת המתנות

en: (Anonymous)
he: (אנונימי)

en: -- Choose type --
he: -- בחרו סוג --

en: ...or choose a pre-defined one
he: או בחרו אחד מוגדר מראש

en: 0 to 20
he: 0 עד 20

en: 1. Name and description
he: 1. שם ותאור

en: 1. Shipping address
he: 1. כתובת למשלוח

en: 2. Incentive
he: ניהול לקוחות

en: 2. Shipping method
he: 2. צורת משלוח

en: 20 to 40
he: 20 עד 40

en: 3. Condition
he: 3. תנאי

en: 3. Payment
he: 3. תשלום

en: 4. Preview
he: 4. תצוגה מקדימה

en: 4. Restrictions
he: 4. הגבלות

en: 40 to 60
he: 40 עד 60

en: 5. Confirmation
he: 5. אישור

en: 60+
he: 60 ומעלה

en: <em>Closed</em> stock alerts
he: <em>סגירת</em> התראות מלאי

en: <em>Open</em> stock alerts
he: <em>פתיחת</em> התראות מלאי

en: <strong>0</strong> results.
he: <strong>0</strong> תוצאות.

en: A child product can't have a category assigned.
he: מוצר ילד אינו יכול שתהיה לו קטגוריה.

en: A child product can't have a product class.
he: מוצר ילד אינו יכול שיהיה לו סיווג מוצר.

en: A child product can't have options.
he: מוצר ילד לא יכול להיות בעל אפשרויות.

en: A child product needs a parent.
he: למוצר הילד דרוש הורה.

en: A child product should not have categories
he: מוצר ילד צריך להיות ללא קטגוריות

en: A confirmation email has been sent to %s
he: אימייל אישור נשלח ל %s

en: A discount value is required
he: נדרש ערך הנחה

en: A parent product can't have stockrecords.
he: מוצר הורה אינו מאפשר רשומות מלאי.

en: A partial email address can be entered (eg '@example.com') to match multiple addresses.
he: כתובת אימייל חלקית יכולה להיות מוזנת (לדוגמא '@example.com') כדי להתאים למספר רב של כתובות

en: A password reset email has been sent
he: מייל איפוס סיסמה נשלח

en: A preview email has been sent to %s
he: דוא"ל תצוגה מקדימה נשלח ל %s

en: A problem occurred while processing payment for this order - no payment has been taken.  Please contact customer services if this problem persists
he: ארעה שגיאה בזמן עיבוד התשלום עבור הזמנה זו. לא נגבה תשלום.אנא פנו לשירות הלקוחות אם הבעיה ממשיכה

en: A product attribute is something that this product may have, such as a size, as specified by its class
he: תכונת מוצר היא משהו שיש למוצר, כגון מידה, ומפורט לפי סוגו.

en: A range is required
he: חובה לבחור בטווח

en: A user with that email address already exists
he: קיים כבר משתמש בעל אותה כתובת דוא"ל

en: A user with this email address already exists
he: משתמש עם כתובת דוא"ל זו כבר קיים במערכת

en: Absolute discount benefit
he: הטבת הנחה אבסולוטית

en: Absolute discount benefits
he: הטבות הנחה אבסולטית

en: Account
he: חשבון

en: Action
he: פעולה

en: Actions
he: פעולות

en: Active
he: פעיל

en: Active <em>Site</em> Offers
he: הצעות  <em>אתר</em> פעילות

en: Active <em>Vouchers</em>
he: <em>קופונים</em> פעילים

en: Active vouchers
he: קופונים פעילים

en: Add
he: הוספה

en: Add a new Attribute Option Group
he: הוספת קבוצת אפשרויות לתכונה

en: Add a new Option
he: הוסף אפשרות חדשה

en: Add a new address
he: הוספת כתובת חדשה

en: Add a new category
he: הוסיפו קטגוריה חדשה

en: Add a new product type
he: הוסף סוג חדש של מוצר

en: Add a new weight band
he: הוסף סף משקל חדש

en: Add another %(model)s
he: עוד הוספה %(model)s

en: Add child category
he: הוסף קטגורית בן

en: Add products
he: כל המוצרים

en: Add to basket
he: הוסף לסל

en: Add to wish list
he: הוסיפו לרשימת מתנות

en: Add variant
he: הוסף גרסה

en: Add voucher
he: הוספת שובר

en: Add weight band
he: הוסף סף משקל

en: Added to a basket
he: הוסף לסל

en: Adding...
he: מוסיף...

en: Address
he: כתובת

en: Address '%s' created
he: הכתובת '%s' נוצרה

en: Address '%s' deleted
he: הכתובת '%s' נמחקה

en: Address '%s' updated
he: הכתובת '%s' עודכנה

en: Address Book
he: כתובות

en: Address Hash
he: ערבול כתובת

en: Address book
he: ספר כתובות

en: Address deleted
he: הכתובת נמחקה

en: Address saved
he: הכתובת נשמרה

en: Addresses
he: כתובות

en: Addresses in %(country)s require a valid postcode
he: נדרש מיקוד תקין עבור %(country)s

en: Admin
he: אדמין

en: Advanced Search
he: חיפוש מתקדם

en: Alert #%(id)s
he: התראה #%(id)s

en: Alerts with status "%s"
he: התראות בסטטוס "%s"

en: All
he: הכל

en: All Alerts
he: כל ההתראות

en: All Orders
he: כל ההזמנות

en: All alerts
he: כל ההתראות

en: All available lines from order %(number)s have been added to your basket
he: כל המוצרים הזמינים מהזמנה מספר %(number)s הוספו לסל הקניות

en: All offers
he: כל המבצעים

en: All orders
he: כל ההזמנות

en: All pages
he: כל הדפים

en: All partners
he: כל הספקים

en: All products
he: כל המוצרים

en: All reviews
he: כל הביקורות

en: All users
he: כל המשתמשים

en: All vouchers
he: כל הקופונים

en: Allocation
he: הקצאה

en: Allocation of %(amount)s from type %(type)s
he: הקצאה של %(amount)s מסוג %(type)s

en: Alternative shipping methods can be chosen during checkout
he: שיטת משלוח אחרת יכולה להיות בשימוש בזמן התשלום

en: American Express cards use a 4 digit security code
he: בכרטיסי אמריקאן אקספרס יש 4 ספרות בקוד האבטחה

en: Amount
he: כמות

en: Amount Allocated
he: הסכום הוקצה

en: Amount Debited
he: הסכום חוייב

en: Amount Refunded
he: הסכום הוחזר

en: Amount debited
he: הסכום שחויב

en: Amount refunded
he: הסכום שהוחזר

en: An address from your address book?
he: כתובת מפנקס הנמענים שלך?

en: An alert has been created
he: התראה חדשה נוצרה

en: An image with a display order of zero will be the primary image for a product
he: תמונה עם סדר הצגה 0 תהיה התמונה הראשית של המוצר

en: Analytics
he: ניתוח (אנליטיקס)

[ctx: Anonymous reviewer name]
en: Name
he: שם

en: Anonymous reviews must include a name and an email
he: ביקורות אנונימיות חייבות לכלול שם וכתובת דוא"ל

en: Applies to countries
he: תקף למדינות

en: Approved
he: מאושר

en: Archive
he: כיון

en: Archiving...
he: מארכב...

en: Are you sure that you want to delete this alert?
he: האם אתם בטוחים שאתם רוצים למחוק התראה זו?

en: Are you sure you want to delete this address?
he: בטוח/ה שברצונך למחוק כתובת זו?

en: Are you sure you want to delete this offer?
he: האם אתם בטוחים שאתם רוצים למחוק הצעה זו?

en: Are you sure you want to delete this partner?
he: האם אתם בטוחים שאתם רוצים למחוק שותף זה?

en: Are you sure you want to delete this range?
he: האם אתם בטוחים שאתם רוצים למחוק טווח זה?

en: Are you sure you want to delete this shipping method?
he: האם אתם בטוחים שאתם רוצים למחוק שיטת משלוח זו?

en: Are you sure you want to delete this weight band method?
he: האם אתם שאתם רוצים את שיטת סף משקל זו?

en: At least one field is required.
he: חובה למלא שדה אחד לפחות

en: At least one stock record must be set to a partner that you're associated with.
he: יש להגדיר לפחות פריט מלאי אחד עבור שותף מקושר אליך

en: Attribute
he: תכונה

en: Attribute Option Group
he: קבוצת אפשרויות תכונה

en: Attribute Option Group created successfully
he: קבוצת אפשרויות תכונה נוצרה בהצלחה

en: Attribute Option Group deleted successfully
he: קבוצת אפשרויות תכונה בוטלה בהצלחה

en: Attribute Option Group details
he: פרטי קבוצת אפשרויות תכונה

en: Attribute Option Group updated successfully
he: קבוצת אפשרויות תכונה עודכנה בהצלחה

en: Attribute Option Groups
he: קבוצות אפשרויות תכונה

en: Attribute Options
he: אפשרויות תכונה

en: Attribute option
he: אפשרות תכונה

en: Attribute option group
he: קבוצת אפשרויות של תכונה

en: Attribute option groups
he: קבוצות של אפשרויות תכונה

en: Attribute options
he: אפשרויות תכונה

en: AttributeOption has not been saved yet
he: התכונה עדיין לא נשמרה

en: Attributes
he: תכונות

en: Availability
he: זמינות

en: Available
he: זמין

en: Available between %(start)s and %(end)s
he: זמין בין %(start)s לבין %(end)s

en: Available from %(start)s
he: זמין מ-%(start)s

en: Available until %(end)s
he: זמין עד %(end)s

en: Average order costs
he: עלויות הזמנה ממוצעות

en: Back to search results
he: חזרה לתוצאות חיפוש

en: Bankcard
he: כרטיס בנק

en: Bankcards
he: כרטיסי בנק

en: Basket
he: סל

en: Basket #%(basket_id)d, Product #%(product_id)d, quantity %(quantity)d
he: סל #%(basket_id)d , מוצר #%(product_id)d, כמות %(quantity)d

en: Basket Additions
he: תוספות לסל

en: Basket additions
he: תוספות לסל

en: Basket includes %(amount)s from %(range)s
he: סל כולל %(amount)s מ-%(range)s

en: Basket includes %(count)d distinct item(s) from %(range)s
he: סל כולל %(count)d  ממוצרים ייחודיים מ-%(range)s

en: Basket includes %(count)d item(s) from %(range)s
he: סל כולל %(count)d מוצרים מ- %(range)s

en: Basket line
he: שורה בסל

en: Basket lines
he: שורות בסל

en: Basket status
he: מצב סל הקניות

en: Basket total
he: סכום סל

en: Basket total (after discounts)
he: סך הכל בסל (אחרי הנחה)

en: Basket total (before discounts)
he: סך הכל בסל (לפני הנחה)

en: Basket total (excl. discounts)
he: סך הכל בסל (ללא הנחה)

en: Basket total (inc. discounts)
he: סך הכל בסל (לאחר הנחה)

en: Basket total (inc. tax)
he: סך הכל בסל (כולל מס)

en: Basket total:
he: סכום סל:

en: Baskets
he: סלים

en: Benefit
he: הטבה

en: Benefits
he: הטבות

en: Bill to name
he: שלח חשבונית על שם

en: Billing Address
he: כתובת לחיוב

en: Billing address
he: כתובת לחיוב

en: Billing addresses
he: כתובות לחיוב

en: Body
he: גוף

en: Body HTML
he: גוף HTML

en: Body Text
he: טקסט

en: Body text
he: גוף הטקסט

en: Boolean
he: בוליאני

en: Browse
he: דפדפו

en: Browse products in offer
he: צפו במוצרים בהנחה

en: Browse store
he: דפדפו בחנות

en: Build a new condition
he: בנו תנאי חדש

en: Build a new incentive
he: בנו תמריץ חדש

en: Bulk Actions
he: פעולות כוללניות

en: Buy %(delta)d more product from %(range)s | Buy %(delta)d more products from %(range)s
he[0]: רכישת%(delta)d מוצר נוסף מ %(range)s
he[1]: רכישת%(delta)d מוצרים נוספים מ %(range)s
he[2]: רכישת%(delta)d מוצרים נוספים מ %(range)s
he[3]: רכישת%(delta)d מוצרים נוספים מ %(range)s

en: CCV number
he: מספר CCV

en: Can be used multiple times by multiple customers
he: יכול להיות בשימוש מספר פעמים על ידי מספר לקוחות

en: Can be used once by one customer
he: יכול להיות בשימוש פעם אחת על ידי לקוח אחד

en: Can only be used once per customer
he: מותר לשימוש פעם אחת לכל לקוח

en: Cancel
he: ביטול

en: Cancelled
he: בוטלה

en: Caption
he: כותרת

en: Card Type
he: סוג כרטיס

en: Card number
he: מספר כרטיס

en: Case insensitive / No spaces allowed
he: אינו תלוי ברישיות / רווחים אינם מותרים

en: Catalogue
he: קטלוג

en: Catalogue and stock
he: קטלוג ומלאי

en: Catalogue reviews
he: חוות דעת הקטלוג

en: Categories
he: קטגוריות

en: Category
he: קטגוריה

en: Category created successfully
he: קטגוריה נוספה בהצלחה

en: Category deleted successfully
he: קטגוריה נמחקה בהצלחה

en: Category updated successfully
he: קטגוריה עודכנה בהצלחה

en: Change
he: שנה

en: Change Password
he: שינוי סיסמה

en: Change line status to
he: שנה שורת סטטוס ל

en: Change my password
he: שינוי סיסמה

en: Change order status
he: שנה סטטוס הזמנה

en: Change password
he: שינוי סיסמה

en: Change selected %(model)s
he: עדכון נבחר %(model)s

en: Change status
he: סטטוס שינוי

en: Changing...
he: משנה

en: Charge
he: חיוב

en: Charge (excl tax)
he: חיוב (ללא מס)

en: Charge (incl tax)
he: חיוב (כולל מס)

en: Charge for weights up to %s kg
he: שנה משקלים לעד %s קילוגרם

en: Cheapest product from %(range)s is free
he: המוצר הזול מ %(range)s הוא חינם

en: Check for products that are back in stock and send out alerts
he: בדוק מוצרים שחזרו למלאי ושלח התראה

en: Checkout
he: לסיום קניה

en: Checkout gateway
he: לסיום קניה

en: Checkout now
he: לסיום קניה

en: Child product
he: מוצר ילד

en: Choose what type of product this is
he: בחר לאיזה סוג מוצר זה משתייך

en: City
he: עיר

en: Close
he: סגירה

en: Closed
he: נסגרה

en: Code
he: קוד

en: Code can only contain the letters a-z, A-Z, digits, and underscores, and can't start with a digit.
he: קוד יכול להכיל רק אותיות, ספרות ומקפים תחתונים, ואינו יכול להתחיל בספרה

en: Code used for looking up this event programmatically
he: קוד המשמש לאיחזור אירוע זה באופן ממוחשב

en: Communication Event
he: אירוע תקשורת

en: Communication Events
he: אירועי תקשורת

en: Communication event type
he: סוג אירוע תקשורת

en: Communication event types
he: סוגי אירועי תקשורת

en: Communications dashboard
he: לוח בקרת תקשורת

en: Complete
he: הושלם

en: Condition
he: תנאי

en: Conditional offer
he: הצעה מותנית

en: Conditional offers
he: הצעות מותנות

en: Conditions
he: תנאים

en: Confirm Password
he: אשרו סיסמא

en: Confirm password
he: אישור סיסמה

en: Confirmation of order %(number)s
he: אישור הזמנה מס' %(number)s

en: Confirmation required for stock alert
he: אישור הוא חובה עבור התראת מלאי

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Contact Number
he: מספר קשר

en: Contact number
he: מספר טלפון

en: Content
he: תוכן

en: Continue
he: המשך

en: Continue shopping
he: המשך קנייה

en: Continue to step 2
he: המשיכו לשלב 2

en: Continue to step 3
he: המשיכו לשלב 3

en: Continue to step 4
he: המשיכו לשלב 4

en: Continuing...
he: ממשיך...

en: Cost
he: עלות

en: Count condition
he: תנאי ספירה

en: Count conditions
he: תנאי ספירה

en: Countries
he: ארצות

en: Country
he: ארץ

en: Country name
he: ארץ

en: Coverage Condition
he: תנאי כיסוי

en: Coverage Conditions
he: תנאי כיסוי

en: Create
he: צרו

en: Create Attribute Option Group
he: יצירת קבוצת אפשרויות תכונה

en: Create New Page
he: צרו דף חדש

en: Create a new product of type
he: צרו מוצר חדש מסוג

en: Create a new shipping method
he: צור שיטת משלוח חדשה

en: Create a new wish list
he: צרו רשימת משאלות חדשה

en: Create a new wishlist
he: צור רשימת מתנות חדשה

en: Create new %(product_class)s product
he: צור %(product_class)s מוצר חדש

en: Create new Attribute Option Group
he: יצירת קבוצת אפשרויות תכונה חדשה

en: Create new category
he: צור קטגוריה חדשה

en: Create new offer
he: יצירת הנחה חדשה

en: Create new page
he: צור דף חדש

en: Create new partner
he: צרו ספק חדש

en: Create new product
he: צור מוצר חדש

en: Create new product type
he: צור סוג מוצר חדש

en: Create new range
he: צרו טווח חדש

en: Create new shipping charge
he: צור חיוב משלוח חדש

en: Create new variant of %(parent_product)s
he: צור גרסה חדשה של %(parent_product)s

en: Create new voucher
he: יצירת קופון חדש

en: Create new voucher set
he: יצירת מערך שוברים חדש

en: Create payment event
he: צור אירוע תשלום

en: Create product type
he: צור סוג מוצר

en: Create range
he: צור טווח

en: Create shipping event
he: צור אירוע משלוח

en: Create user
he: משתמש נוצר

en: Create voucher
he: צור קופון

en: Create voucher set
he: יצירת מערך שוברים

en: Create your account and then you will be redirected back to the checkout process
he: מלא/י את פרטיך ולאחר מכן תופנה/י בחזרה לסיום הקניה

en: Created
he: נוצר

en: Currency
he: מטבע

en: Current available stock
he: כרגע זמינים במלאי

en: Custom class
he: טווח מותאם אישית

en: Custom condition
he: תנאי מותאם אישית

en: Custom incentive
he: תמריץ מותאם אישית

en: Customer
he: לקוח

en: Customer Information
he: פרטי הלקוח

en: Customer Reviews
he: ביקורת לקוחות

en: Customer checked out as a guest.
he: לקוחות אשר קנו כאורחים

en: Customer email address
he: כתובת אימייל של הלקוח

en: Customer has deleted their account.
he: לקוחות שמחקו את חשבונם

en: Customer name
he: שם לקוח

en: Customer name matches "{customer_name}"
he: שם לקוח תואם את "{customer_name}"

en: Customer rating
he: דירוג לקוחות

en: Customer reviews
he: ביקורות לקוחות

en: Customers
he: לקוחות

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Date
he: תאריך

en: Date Closed
he: תאריך נסגר

en: Date Created
he: תאריך יצירה

en: Date Processed
he: תאריך עיבוד

en: Date Sent
he: תאריך שליחה

en: Date Updated
he: תאריך עדכון

en: Date Uploaded
he: תאריך  העלאה

en: Date alert raised
he: תאריך בו עלתה ההארה

en: Date alert sent
he: תאריך שליחת ההתראה

en: Date cancelled
he: תאריך ביטול

en: Date closed
he: תאריך סגירה

en: Date confirmed
he: תאריך אישור

en: Date created
he: תאריך יצירה

en: Date created:
he: תאריך יצירה

en: Date from
he: תאריך תאריך מ -

en: Date joined
he: תאריך הצטרפות

en: Date merged
he: תאריך מיזוג

en: Date of creation
he: תאריך יצירה

en: Date of last order
he: תאריך הזמנה אחרונה

en: Date of purchase
he: תאריך רכישה

en: Date placed
he: תאריך הוזן

en: Date registered
he: תאריך רישום

en: Date sent
he: תאריך שליחה

en: Date submitted
he: תאריך שליחה

en: Date to
he:  תאריך עד

en: Date updated
he: תאריך עודכן

en: Date uploaded
he: תאריך העלאה

en: DateTime
he: תאריך

en: Datetime
he: תאריך

en: Dear %(name)s,
he: %(name)s יקר,

en: Default
he: ברירת מחקר

en: Default Weight
he: משקל ברירת מחדל

en: Default billing address
he: כתובת חיוב ברירת מחדל

en: Default billing address?
he: כתובת חיוב ברירת מחדל?

en: Default product weight (kg)
he: ברירת מחדל של משקל מוצר (קילוגרם)

en: Default product weight in kg when no weight attribute is defined
he: משקל ברירת המחדל הוא בקילוגרמים כאשר תכונת המשקל לא הוגדרה

en: Default shipping address
he: כתובת משלוח ברירת מחדל

en: Default shipping address?
he: כתובת משלוח ברירת מחדל?

en: Default weight (kg)
he: משקל ברירת מחדל (קילוגרם)

en: Delete
he: מחיקה

en: Delete %s
he: מחיקת %s

en: Delete Attribute Option Group
he: ביטול קבוצת אפשרויות תכונה

en: Delete Attribute Option Group '%s'
he: ביטול קבוצת אפשרויות תכונה  '%s'

en: Delete Attribute Option Group <strong>%(name)s</strong> - are you sure?
he: ביטול קבוצת אפשרויות תכונה <strong>%(name)s</strong> - בטוח/ה?

en: Delete Attribute Option Group?
he: ביטול קבוצת אפשרויות תכונה?

en: Delete Option '%s'
he: מחק אפשרות '%s'

en: Delete address?
he: מחק כתובת?

en: Delete alert #%(id)s?
he: האם למחוק התראה #%(id)s?

en: Delete category
he: מחק קטגוריה

en: Delete category?
he: האם למחוק את הקטגוריה?

en: Delete offer
he: מחיקת הנחה

en: Delete page
he: מחיקת דף

en: Delete page '%(title)s'?
he: למחוק דף עם  '%(title)s'?

en: Delete page <strong>%(title)s</strong> - are you sure?
he: מחיקת דף <strong>%(title)s</strong> - האם אתם בטוחים?

en: Delete partner
he: מחק שותף

en: Delete product type
he: מחק סוג מוצר

en: Delete product type '%s'
he: סוג מוצר '%s' נמחק

en: Delete product type <strong>%(name)s</strong> - are you sure?
he: מוחק סוג מוצר <strong>%(name)s</strong> - האם אתם בטוחים?

en: Delete product type?
he: האם למחוק סוג מוצר זה?

en: Delete product variant?
he: למחוק גרסת מוצר?

en: Delete product?
he: למחוק מוצר?

en: Delete profile
he: מחק את הפרופיל

en: Delete range '%(name)s'?
he: האם למחוק טווח '%(name)s?

en: Delete review "%(title)s"?
he: מחק ביקורת  '%(title)s'?

en: Delete review '%(title)s'?
he: מחק ביקורת  '%(title)s'?

en: Delete selected %(model)s
he: ביטול נבחרים %(model)s

en: Delete shipping method
he: מחק שיטת משלוח

en: Delete shipping method '%(name)s'?
he: האם למחוק את שיטת המשלוח '%(name)s'?

en: Delete voucher '%(name)s'?
he: מחק קופון '%(name)s'?

en: Delete weight band?
he: למחוק סף משקל?

en: Delete?
he: למחוק?

en: Deleted
he: מוחק

en: Deleted page '%s'
he: הדף '%s' נמחק

en: Deleted product '%s'
he: מוצר  '%s' נמחק

en: Deleted product variant '%s'
he: משתנה מוצר '%s' נמחק

en: Deleting...
he: מוחק...

en: Deliver to name
he: משלוח לשם הבא

en: Delivery address updated
he: כתובת משלוח עודכנה

en: Delivery address updated:
    %s
he: כתובת משלוח עודכנה: 
    %s

en: Delta
he: דלתא

en: Delta Votes
he: הצבעות דלתא

en: Depends on number of items in basket that are in condition range
he: תלוי במספר הפריטים שבסל שנמצאים בטווח המותנה

en: Depends on value of items in basket that are in condition range
he: תלוי בהאם ערך הפריטים נמצא בטווח המותנה

en: Description
he: תאור

en: Designates whether the user can log into this admin site.
he: קובע האם המשתמש יכול להיכנס לאתר הניהול

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
he: מציין האם ניתן להתחייחס למשתמש זה כפעיל. השתמש בשיטה זו במקום למחוק חשבונות.

en: Determines order of the products. A product with a higher value will appear before one with a lower ranking.
he: קובע את סדר המוצרים. מוצר בעל דירוג גבוה יופיע לפני מוצר עם דירוג נמוך יותר.

en: Discount
he: הנחה

en: Discount category
he: קטגוריית הנחה

en: Discount is a fixed amount of the shipping cost
he: ההנחה היא מחיר קבוע על עלות המשלוח

en: Discount is a fixed amount off of the product's value
he: ההנחה היא הורדת סכום קבוע מערך המוצר

en: Discount is a percentage off of the product's value
he: ההנחה היא הורדת אחוזים מערך המוצר

en: Discount is a percentage off of the shipping cost
he: ההנחה היא הנחה על מחיר המשלוח

en: Discount is to give the cheapest product for free
he: ההנחה מקנה את המוצר הזול בחינם

en: Discount of %(amount)r from order %(order)s
he: הנחה של %(amount)r מהזמנה  %(order)s

en: Discount type
he: סוג הנחה

en: Discount value
he: ערך ההנחה

en: Discounts
he: הנחות

en: Display order
he: סדר הצגה

en: Down
he: מטה

en: Download
he: הורדה

en: Download CSV
he: הורדת קובץ CSV

en: Download selected orders as a CSV
he: הורדת ההזמנות שנבחרו כ- CSV

en: Dr
he: ד"ר

en: Due to technical limitations we are not able to ship more than %(threshold)d items in one order.
he: עקב מגבלות טכניות אין באפשרותנו לספק יותר מ - %(threshold)d פריטים בהזמנה אחת

en: Due to technical limitations we are not able to ship more than %(threshold)d items in one order. Your basket currently has %(basket)d items.
he: עקב מגבלות טכניות אין אפשרות לספק הזמנה המכילה יותר מ - %(threshold)d פריטים. סל הקניות הנוכחי שלך מכיל %(basket)d פריטים.

en: Duplicate products
he: מוצרים כפולים

en: Edit
he: עריכה

en: Edit Attribute Option Group
he: עריכת קבוצת אפרויות תכונה

en: Edit Profile
he: ערוך פרופיל

en: Edit address
he: עריכת כתובת

en: Edit again
he: ערוך שוב

en: Edit category
he: ערוך קטגוריה

en: Edit children
he: הוסף בנים

en: Edit email
he: עריכת אימייל

en: Edit included products
he: ערוך מוצרים כלולים

en: Edit order contents
he: עריכת הזמנה

en: Edit product type
he: ערוך סוג מוצר

en: Edit products
he: עריכת מוצרים

en: Edit profile
he: ערוך פרופיל

en: Edit range
he: ערוך טווח

en: Edit range metadata
he: ערוך טווח מטה-דאטה

en: Edit shipping address
he: עורך את כתובת המשלוח

en: Edit shipping address for order %(order.number)s
he: עריכת כתובת משלוח להזמנה -%(order.number)s

en: Edit shipping method
he: ערוך שיטת משלוח

en: Edit the user's details
he: ערוך פרטי משתמש

en: Edit this category
he: עריכת קטגוריה זו

en: Edit this page
he: עריכת דף זה

en: Edit this product
he: ערוך מוצר

en: Edit user '%s'
he: ערכו משתמש '%s'

en: Edit voucher
he: ערוך קופון

en: Edit weight band
he: ערוך סף משקל

en: Editing variant of %(parent_product)s
he: עורך משתנה של %(parent_product)s

en: Either comma-separated, or one identifier per line
he: או מופרד על ידי פסיק (comma-separated) או מזהה אחד בכל שורה

en: Email
he: אימייל

en: Email Address
he: כתובת דוא"ל

en: Email Body HTML Template
he: תבנית לגוף HTML של דוא"ל

en: Email Body Template
he: תבנית לגוף דוא"ל

en: Email History
he: היסטוריית אימיילים

en: Email Subject Template
he: תבנית לכותרת דוא"ל

en: Email address
he: כתובת אימייל

en: Email body HTML template
he: תבנית גוף HTML דוא"ל

en: Email body text template
he: תבנית טקסט גוף דוא"ל

en: Email content
he: תוכן האימייל

en: Email history
he: היסטוריית אימייל

en: Email saved
he: דוא"ל נשמר

en: Email sent
he: דואר אלקטרוני נשלח

en: Email subject template
he: תבנית כותרת דוא"ל

en: Email templates
he: תבניות דואר

en: Email to %(user)s with subject '%(subject)s'
he: שלח דואר אלקטרוני ל%(user)s עם הנושא '%(subject)s'

en: Emails
he: אימיילים

en: Empty baskets cannot be submitted
he: סל ריק אינו יכול להשלח

en: End
he: סיום

en: End date
he: תאריך סיום

en: End date should be later than start date
he: תאריך סיום צריך להיות אחרי תאריך התחלה

en: End datetime
he: תאריך סיום

en: Enter a new password
he: הקלדת הסיסמה החדשה

en: Enter a valid month.
he: הכניסו חודש תקף

en: Enter a valid year.
he: הכניסו שנה תקפה

en: Enter payment details
he: הזנת פרטי תשלום

en: Enter upper limit of this weight band in kg. The lower limit will be determined by the other weight bands.
he: הכניסו את גבול המשקל העליון של סף משקל זה בקילוגרם. הגבול התחתון יוכרע על ידי ספי משקל אחרים.

en: Enter your email
he: הכנס/י את האימייל שלך

en: Entity
he: ישות

en: Error Message
he: הודעת שגיאה

en: Event
he: אירוע

en: Event Type
he: סוג ארוע

en: Event notes
he: הערות אירוע

en: Example: '/about/contact/'.
he: לדוגמה: '/about/contact/'.

en: Excluded Products
he: חוץ ממוצרים

en: Exclusive offer
he: הצעה אקסלוסיבית

en: Exclusive offers cannot be combined on the same items
he: הצעות אקסקלוסיביות אינן יכולות להשתלב באותם הפריטים

en: Expiry Date
he: תאריך תפוגה

en: Export to CSV
he: יצא ל- CSV

en: File
he: קובץ

en: File Path
he: נתיב הקובץ

en: File of SKUs or UPCs
he: קובץ SKUs או UPCs

en: Filename
he: שם הקובץ

en: Filter
he: פילטר

en: Filter result
he: תוצאת סינון

en: Filter results
he: תוצאות הסינון

en: Filtering...
he: מסנן...

en: First line of address
he: כתובת

en: First name
he: שם פרטי

en: Fixed discount benefits require a product range
he: הטבת הנחה קבועה מצריכה טווח מוצר

en: Fixed discount benefits require a value
he: הטבת הנחה קבועה מצריכה ערך

en: Fixed price benefit
he: הטבת מחיר קבוע

en: Fixed price benefits
he: הטבות מחיר קבוע

en: Fixed price shipping
he: משלוח בסכום קבוע

en: Fixed price shipping benefit
he: הטבת מחיר משלוח קבוע

en: Fixed price shipping benefits
he: הטבות מחיר משלוח קבוע

en: Float
he: שבר עשרוני

en: Forgotten your password? Enter your e-mail address below, and we'll e-mail instructions for setting a new one.
he: נא להכניס את כתובת האימייל שלך כאן ואנו נשלח אימיילעם קישור ליצירת סיסמה חדשה.

en: Found <strong>0</strong> results.
he: נמצאו <strong>0</strong> תוצאות

en: Free
he: חינם

en: Free Shipping
he: משלוח חינם

en: Free shipping
he: משלוח חינם

en: Frequency
he: תדירות

en: Frozen - the basket cannot be modified
he: הוקפא - לא ניתן לשנות את הסל

en: Fulfillment partner
he: מיצוי ספק

en: Fulfillment partners
he: מיצוי ספקים

en: Fulfilment
he: הזמנות

en: Full dashboard access
he: הרשאות גישה מלאות ללוח הבקרה

en: General
he: כללי

en: Generate report
he: ייצר דו"ח

en: Get a password reminder
he: קבלו תזכורות לסיסמתכם.

en: Get results as
he: הצג תוצאות כ

en: Get shipping for %(amount)s
he: החזר משלוח עבור %(amount)s

en: Get shipping for a fixed price
he: קבלו משלוח בעלות קבועה

en: Get the products that meet the condition for a fixed price
he: קבלו את המוצרים שעונים לקריטריון במחיר קבוע

en: Go
he: קדימה

en: Go to homepage
he: נווט לדף הבית

en: Go!
he: קדימה!

en: Group
he: קבוצה

en: Guest email address
he: כתובת דואר אלקטרוני של אורח

en: HTML template
he: תבנית HTML

en: Hello,
he: שלום

en: Hello,
    
    We are pleased to confirm your order %(order_number)s has been received and
    will be processed shortly.
he: שלום, 
    
    הזמנתך מספר %(order_number)s התקבלה והטיפול בה יתחיל בקרוב.

en: Higher the number, higher the country in the list.
he: ככל שהמספר גבוה יותר, המדינה תוצג במקום גבוה יותר ברשימה

en: Home
he: דף הבית

en: I am a new customer and want to checkout as a guest
he: אני לקוח/ה חדש המעונין לבצע קנייה ללא רישום

en: I am a new customer and want to create an account before checking out
he: אני לקוח/ה חדש/ה וברצוני ליצור חשבון לפני סיום הקניה

en: I am a returning customer, and my password is
he: אני לקוח/ה רשום, וסיסמתי היא

en: I have a voucher code...
he: יש לי שובר הנחה...

en: I've forgotten my password
he: שכחתי סיסמה

en: ISO 3166-1 alpha-2
he: קוד מדינה 2 אותיות

en: ISO 3166-1 alpha-3
he: קוד מדינה 3 אותיות

en: ISO 3166-1 numeric
he: קוד מדינה - מספרי

en: If it was you who changed the email address, you can ignore this email.
he: אם אכן שינית את את כתובת הדואר האלקטרוני שלך, את/ה יכול/ה להתעלם מדואר אקלטרוני זה.

en: If it wasn't you who changed it, please reset your password immediately and correct your email address:
he: אם אינך מי ששינה את הסיסמה שלך, אנא אפס/י את ההסמא מייד ותקנ/י את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:

en: If it wasn't you who changed it, please reset your password immediately:
he: אם לא שינית את הסיסמה שלך, יש לאפס אותה מיד:

en: Image
he: תמונה

en: Images
he: תמונות

en: Important messages about items in your basket
he: הודעות חשובות על פריטים בסל שלך

en: In Voucherset?
he: האם נמצא במערך השוברים?

en: In case we need to call you about your order
he: במקרה שנצטרך להתקשר אליך בקשר להזמנתך

en: In progress
he: בעבודה

en: In stock
he: במלאי

en: In stock (%d available)
he: במלאי  (%d זמינים)

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Inbox
he: דואר נכנס

en: Incentive
he: תמריץ

en: Included Categories
he: כולל קטגוריות

en: Included Products
he: כולל מוצרים

en: Includes all products?
he: האם לכלול את כל המוצרים?

en: Includes an item with UPC "{upc}"
he: כולל פריט עם  UPC "{upc}"

en: Includes an item with partner SKU "{partner_sku}"
he: כולל פריט עם מספר פריט של השותף "{partner_sku}"

en: Instructions
he: הוראות לשליח

en: Integer
he: מספר שלם

en: Invalid action
he: פעולה לא חוקית

en: Invalid form submission
he: שליחת טופס בלתי חוקית

en: Invalid lines requested
he: בחירת שורות אינה תקפה

en: Invalid stock consumption request
he: בקשת צריכת המלאי אינה חוקית

en: Is Active?
he: האם פעיל?

en: Is active?
he: פעיל?

en: Is available?
he: האם זמין?

en: Is discountable?
he: ניתן לקבוע הנחה?

en: Is product discountable?
he: האם מוצר יכול להיות עם הנחה?

en: Is public
he: האם להציג

en: Is public?
he: האם זמין?

en: Is shipping country
he: מדינה אליה ניתן לבצע משלוח

en: Is this review helpful?
he: האם הסקירה הזו מועילה?

en: It is not possible to re-order order %(number)s as none of its lines are available to purchase
he: לא ניתן להזמין מחדש את הזמנה מס' %(number)s מכיוון שכל המוצרים הכלולים בה אינם זמינים

en: Item
he: פריט

en: Items
he: פריטים

en: Items ordered
he: מספר פריטים בהזמנה

en: Items purchased
he: מוצרים שנרכשו

en: Items to buy later
he: פריטים לקנות מאוחר יותר

en: Items to buy now
he: מוצרים לקנייה

en: Key
he: פתח

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: Label
he: תווית

en: Last Order Date
he: תאריך הזמנה אחרון

en: Last login
he: כניסה אחרונה

en: Last name
he: שם משפחה

en: Latest Orders (last 24 hours)
he: הזמנות אחרונות (24 שעות)

en: Leave a product review
he: השאירו ביקורת מוצר

en: Length of Code
he: אורך הקוד

en: Limited dashboard access
he: רשאות גישה חלקיות ללוח הבקרה

en: Limited to %(total)d uses (%(remainder)d remaining)
he: מוגבל ל- %(total)d שימושים. (נשארו - (%(remainder)d)

en: Limited to %(total)d uses per basket
he: מוגבל ל-%(total)d שימושים לסל אחד

en: Limited to %(total)d uses per user
he: מוגבל ל- %(total)d שימושים למשתמש

en: Limited to 1 use per basket
he: מוגבל לשימוש אחד לסל

en: Limited to 1 use per user
he: מוגבל לשימוש אחד למשתמש אחד

en: Limited to a cost of %(max)s
he: מוגבל למחיר של  %(max)s

en: Line
he: שורה

en: Line #%(id)s
he: שורה #%(id)s

en: Line '%(number)s' (quantity %(qty)d) price %(price)s
he: שורה '%(number)s' (כמות %(qty)d) מחיר %(price)s

en: Line Attribute
he: תכונת שורה

en: Line Attributes
he: תכונות שורה

en: Line ID
he: מזהה שורה

en: Line Price
he: מחיר שורה

en: Line Prices
he: מחירי שורה

en: Line Reference
he: הפניה לשורה

en: Line attribute
he: תכונת שורה

en: Line attributes
he: תכונות שורה

en: Line price excl. tax
he: מספר שורה ללא מיסים

en: Line price incl. tax
he: מספר שורה כולל מיסים

en: Lines
he: שורות

en: Link a new user
he: קשר משתמש חדש

en: Link a user
he: קשר למשתמש

en: Link an existing user
he: קשור משתמש קיים

en: Link user
he: קשר משתמש

en: Linking...
he: מקשר...

en: Log In
he: כניסה

en: Log in
he: התחברו

en: Log out
he: יציאה

en: Logging in...
he: מתחבר...

en: Login
he: כניסה

en: Login or register
he: כניסה או הרשמה

en: Logout
he: יציאה

en: Low Stock Threshold
he: סף מלאי נמוך

en: Low stock alerts
he: התראות מלאי נמוך

en: Low stock threshold
he: גבול מלאי נמוך

en: Make active
he: הפכו לפעיל

en: Make inactive
he: הפכו ללא פעיל

en: Manage
he: נהלו

en: Manage partner and users
he: ניהול שותפים ומשתמשים

en: Manage users
he: ניהול משתמשים

en: Max Affected Items
he: מקסימום מוצרים מושפעים

en: Max basket applications
he: מקסימום יישומי סל

en: Max discount
he: הנחה מקסימלית

en: Max global applications
he: מקסימום יישומים גלובליים

en: Max user applications
he: מקסימום יישומי משתמש

en: Merged - superceded by another basket
he: מוזג - נטמע בסל אחר

en: Message
he: הודעה

en: Method
he: שיטה

en: Method code
he: קוד השיטה

en: Method name
he: שם השיטה

en: Miss
he: גברת

en: Move to Basket
he: הוסף לסל

en: Move to basket
he: העבר לסל

en: Mr
he: אדון

en: Mrs
he: גברת

en: Ms
he: גברת

en: Multi Option
he: מרובה אפשרויות

en: Multibuy benefits don't require a 'max affected items' attribute
he: קנייה מרובת מוצרים אינה מצריכה את התכונה 'מקסימום מוצרים מושפעים'

en: Multibuy benefits don't require a value
he: הטבת קניית מוצרים אינה דורשת טווח.

en: Multibuy benefits require a product range
he: הטבת קנייה מרובת מוצרים דורשת טווח מוצרים

en: Multibuy discount benefit
he: הטבת הנחת קניית רבת מוצרים

en: Multibuy discount benefits
he: הטבות הנחת קניית רבת מוצרים

en: Must be a boolean
he: חייב להיות ערך בוליאני

en: Must be a date or datetime
he: חייב להיות תאריך

en: Must be a datetime
he: חייב להיות תאריכי

en: Must be a file field
he: חייב להיות שדה קובץ

en: Must be a float
he: חייב להיות שבר עשרוני

en: Must be a list or AttributeOption queryset
he: חייבת להיות רשומה (list) או AttributeOption queryset

en: Must be a model instance
he: חייב להיות מופע של מודל

en: Must be an AttributeOption model object instance
he: חייב להיות מופע של אובייקט מודל מסוג AttributeOption

en: Must be an integer
he: חייב להיות מספר שלם

en: Must be str
he: חייב להיות מחרוזת טקסט

en: My email address is
he: כתובת האימייל שלי היא

en: Name
he: שם

en: Name and description
he: שם ותיאור

en: Needs to contain a set number of DISTINCT items from the condition range
he: צריך להכיל מספר פריטים ייחודים מהטווח המותנה

en: New Customers
he: לקוחות חדשים

en: New Product
he: מוצר חדש

en: New Status
he: מצב חדש

en: New customers
he: לקוחות חדשים

en: New order status
he: מצב הזמנה חדש

en: New products
he: מוצרים חדשים

en: Newest
he: הכי חדש

en: No
he: לא

en: No Attribute Option Groups found.
he: לא נמצאה קבוצת אפשרויות תכונה

en: No address associated.
he: אין כתובת קשורה

en: No alerts found.
he: לא נמצאו התראות

en: No customers found.
he: לא נמצאו לקוחות

en: No discounts were applied to this order.
he: אין הנחות הזמינות להזמנה זו

en: No emails found
he: לא נמצאו הודעות דואר

en: No file path supplied
he: נתיב קובץ לא צויין

en: No notes available.
he: אין הערות זמינות

en: No offers found.
he: לא נמצאו הצעות

en: No order found with this number
he: לא נמצאה הזמנה עם מספר זה

en: No orders found.
he: לא נמצאו הזמנות

en: No orders have been placed that use this voucher.
he: אין הזמנות שמשתמשות בקופון זה

en: No orders match your search.
he: אין הזמנות התואמות את החיפוש שלך

en: No other options can be set if you are using a custom incentive
he: אין אפשרויות אחרות שיכולות להיות מוגדרות אם את/ה משתמש/ת בתמריץ מוגדר אישית

en: No pages found.
he: לא נמצאו דפים

en: No partners found.
he: לא נמצאו שותפים

en: No payment events have occurred.
he: לא קרו אירועי תשלום

en: No payment events.
he: אין אירועי תשלום

en: No payment sources found for this order.
he: לא נמצא מקור תשלום להזמנה זו.

en: No payment was required for this order.
he: לא נדרש תשלום עבור הזמנה זו

en: No product(s) were found with SKU or UPC matching %s
he: לא נמצאו מוצרים עם SKU או UPC התואמים את %s

en: No products exist with a SKU or UPC matching %s
he: אין מוצרים הקיימים עם SKU or UPC התואמים את %s

en: No products found.
he: לא נמצאו מוצרים

en: No range should be selected as the condition range will be used instead.
he: שום טווח אינו צריך להבחר משום שטווח מותנה יהיה בשימוש במקום

en: No range should be selected as this benefit does not apply to products
he: שום ערך אינו יכול להבחר משום שהטבה זאת אינה תקפה למוצרים אלו

en: No ranges found.
he: לא נמצאו קבוצות מוצרים

en: No results found.
he: לא נמצאו תוצאות

en: No reviews found.
he: לא נמצאו ביקורות

en: No shipping address required.
he: לא דרושה כתובת משלוח

en: No shipping events have occurred.
he: לא אירעו אירועי משלוח

en: No shipping events.
he: אין אירועי משלוח

en: No shipping methods found.
he: לא נמצאה שיטת משלוח

en: No shipping required
he: ללא משלוח

en: No stock alerts found.
he: לא נמצאו התראות מלאי

en: No users associated.
he: אין משתמשים קשורים

en: No users found.
he: לא נמצאו משתמשים.

en: No users linked.
he: אין משתמשים קשורים

en: No valid action submitted
he: לא הוזנה פעולה חוקית

en: No voucher found with code '%(code)s'
he: לא נמצא שובר עם הקוד '%(code)s'

en: No voucher found with id '%s'
he: לא נמצא שובר כלשהו ל  '%s'

en: No vouchers found.
he: לא נמצאו קופונים

en: No vouchers were used in this period
he: אף שובר לא היה בשימוש בתקופה זו

en: No weight bands have been added yet.
he: ספי משקל לא הוספו עדיין

en: Not available anymore
he: לא זמין יותר

en: Not yet confirmed
he: לא אושרה

en: Note Type
he: סוג הארה

en: Note cannot be deleted
he: אין אפשרות למחוק את הפתק

en: Note deleted
he: הפתק נמחק

en: Note saved
he: הפתק נשמר

en: Notes
he: הערות

en: Notes are only editable for 5 minutes after being saved.
he: ניתן לערוך הערות רק ב-5 הדקות הראושנות אחרי השמירה.

en: Notification
he: הודעה

en: Notifications
he: הודעות

en: Notifications inbox
he: התראת לתיבת הדואר הנכנס

en: Notify me
he: הודיעו לי

en: Num
he: מספר

en: Num allocated
he: מספר שהוקצו

en: Num baskets
he: מספר סלים

en: Num in stock
he: מספר במלאי

en: Num items
he: מספר פריטים

en: Num lines
he: מספר שורות

en: Num orders
he: מספר הזמנות

en: Num products
he: מוצרים חדשים

en: Number
he: מספר

en: Number allocated
he: מספר הוקצה

en: Number in stock
he: מספר פריטים במלאי

en: Number of Duplicate SKUs
he: מספר של  SKUs כפול

en: Number of New SKUs
he: מספר SKUs חדש

en: Number of Orders
he: מספר הזמנות

en: Number of Orders as Billing Address
he: מספר ההזמנות על פי כתובות לחיוב

en: Number of Orders as Shipping Address
he: מספר ההזמנות על פי כתובות משלוח

en: Number of Unknown SKUs
he: מספר של  SKUs לא ידוע

en: Number of applications
he: מספר בקשות

en: Number of basket additions
he: מספר תוספות לסל

en: Number of child categories
he: מספר קטגוריות בנות

en: Number of items
he: מספר הפריטים

en: Number of ordered items
he: מספר פריטים מוזמנים

en: Number of orders
he: מספר הזמנות

en: Number of orders:
he: מספר הזמנות

en: Number of products
he: מספר מוצרים

en: Number of reviews
he: מספר צפיות

en: Number of uses:
he: מספר הפעלות

en: Number of vouchers
he: מספר שוברים

en: Number of weight bands
he: מספר ספי משקל

en: Offer
he: הצעה

en: Offer '%s' created!
he: המבצע '%s' נוצר!

en: Offer '%s' updated
he: המבצע  '%s' עודכן

en: Offer ID
he: מזהה הצעה

en: Offer cannot be reinstated as it is not currently suspended
he: ההצעה אינה יכולה להיות מחודשת כיוון שאינה מושעית

en: Offer currently available
he: ההצעה זמינה כרגע

en: Offer deleted!
he: המבצע נמחק!

en: Offer details
he: הנחות ומבצעים

en: Offer for voucher '%s'
he: הצעות לקופון '%s'

en: Offer is already suspended
he: המבצע כבר בהשעיה

en: Offer is suspended
he: ההצעה מושהית

en: Offer name
he: שם המבצע

en: Offer not available due to restrictions!
he: ההצעה אינה זמינה עקב הגבלות!

en: Offer performance
he: ביצועי הצעה

en: Offer reinstated
he: המבצע הוחזר לתוקף

en: Offer summary
he: תמצית ההצעה

en: Offer suspended
he: המבצע בהשעיה

en: Offers
he: הנחות ומבצעים

en: Offers are active from the start date. Leave this empty if the offer has no start date.
he: ההצעות תקפות ממועד תחילה.
    יש להשאיר ריק אם אין מועד תחילה.

en: Offers are active until the end date. Leave this empty if the offer has no expiry date.
he: ההצעות תקפות עד מועד סיום.
    יש להשאיר ריק אם אין מועד סיום.

en: Offers dashboard
he: לוח בקרת הצעות

en: Offers matching '%s'
he: מבצעים תואמים ל-'%s'

en: Official name
he: שם רשמי

en: Old Status
he: מצב ישן

en: One can't add a child product to a product with stock records.
he: אין באפשרותך להוסיף מוצר ילד למוצר בעל רשומות מלאי.

en: One can't add variants to this product at this point.
he: אין אפשרות להוסיף משתנה למוצר זה כרגע.

en: Only child products can have a parent.
he: רק מוצר ילד אפשר שיהיה לו מוצר הורה.

en: Only choose a parent product if you're creating a child product.  For example if this is a size 4 of a particular t-shirt.  Leave blank if this is a stand-alone product (i.e. there is only one version of this product).
he: בחרו במוצר הורה רק אם אתם יוצרים מוצר ילד. לדוגמא, אם מדובר בחולצה במידה 4. השאירו ריק אם המוצר עומד בזכות עצמות (כלומר, אם יש רק גרסה אחת של מוצר זה).

en: Only signed in users can vote
he: רק משתמשים רשומים יכולים להצביע

en: Only signed-in users can vote on reviews
he: משתמשים רשומים בלבד יכולים להצביע

en: Only the offer and order reports use the selected date range
he: רק דו"ח הצעה ודו"ח הזמנה משתמשים בטווח התאריכים הנבחר

en: Oops! We found some errors
he: שליחת הטופס נכשלה, אחד או יותר מהשדות שגויים

en: Open
he: פתוח

en: Open - currently active
he: פתוח - פעיל כרגע

en: Open baskets
he: סלים פתוחים

en: Option
he: אפשרות

en: Option Group
he: קבוצת אפשרויות

en: Option created successfully
he: אפשרות נוצרה בהצלחה

en: Option deleted successfully
he: אפשרות נמחקה בהצלחה

en: Option summary
he: סיכום אפשרויות

en: Option updated successfully
he: אפשרות עודכנה בהצלחה

en: Options
he: אפשרויות

en: Options are values that can be associated with a item when it is added to a customer's basket.  This could be something like a personalised message to be printed on a T-shirt.
he: אפשרויות הן ערכים שיכולים להיות משויכים למוצר כאשר מוסיפים אותו לסל. לדוגמה - טקסט או תמונה מסוימת שרוצים שתודפס על חולצה

en: Or a new address?
he: או הגדר/י כתובת חדשה?

en: Order
he: הזמנה

en: Order #%(number)s
he: הזמנה #%(number)s

en: Order #%(number)s - Line #%(id)s
he: הזמנה #%(number)s  - שורה  #%(id)s

en: Order #%(number)s, type %(type)s
he: הזמנה #%(number)s,סוג %(type)s

en: Order %(number)s
he: %(number)s הזמנות

en: Order Details
he: פרטי הזמנה

en: Order Discount
he: ההנחה של ההזמנה

en: Order Discounts
he: ההנחות של ההזמנה

en: Order History
he: היסטוריית הזמנות

en: Order Items
he: פריטים בהזמנה

en: Order Line
he: שורת הזמנה

en: Order Lines
he: שורות בהזמנה

en: Order Note
he: הערה להזמנה

en: Order Notes
he: הערות הזמנה

en: Order Number
he: מספר הזמנה

en: Order Search Results
he: תוצאות חיפוש הזמנות

en: Order Status Change
he: שינוי במצב הזמנה

en: Order Status Changes
he: שינויים במצב הזמנה

en: Order Total
he: סה"כ הזמנה

en: Order Total:
he: סך הכל

en: Order and Item Charge
he: הזמנה ופריט חיוב

en: Order and Item Charges
he: חיובי פריטים ומשלוח

en: Order contents
he: תכולת הזמנה

en: Order date
he: תאריך הזמנה

en: Order history
he: היסטוריית הזמנות

en: Order information
he: מידע על ההזמנה

en: Order items
he: פריטים בהזמנה

en: Order lines
he: שורות בהזמנה

en: Order number
he: מספר הזמנה

en: Order number starts with "{order_number}"
he: מספר הזמנה מתחיל ב "{order_number}"

en: Order preview
he: סיכום הזמנה

en: Order related
he: קשור להזמנה

en: Order statistics
he: סטטיסטיקה של ההזמנה

en: Order status
he: מצב הזמנה

en: Order status breakdown
he: סדר מצב הזמנות

en: Order status changed from '%(old_status)s' to '%(new_status)s'
he: סטטוס הזמנה השתנה מ'%(old_status)s ל-'%(new_status)s'

en: Order status is {order_status}
he: סטטוס הזמנה הנו  {order_status}

en: Order tax
he: מ"עמ על ההזמנה

en: Order total
he: סה"כ הזמנה

en: Order total (excl. tax)
he: סה"כ הזמנה (ללא מעמ)

en: Order total (inc. tax)
he: סה"כ הזמנה (כולל מעמ)

en: Order value
he: ערך הזמנה

en: Orders
he: הזמנות

en: Orders - All Time
he: הזמנות - כל הזמנים

en: Orders - Last 24 Hours
he: הזמנות - 24 שעות אחרונות

en: Orders dashboard
he: לוח בקרת הזמנות

en: Orders placed
he: ההזמנה הוזמנה

en: Orders placed between %(date_from)s and %(date_to)s
he: הזמנות שנרשמו בין התאריכים %(date_from)s ל %(date_to)s

en: Orders placed between %(date_from)s and %(date_to)s and order number containing %(order_number)s
he: הזמנות שנרשמו בין התאריכים %(date_from)s ל %(date_to)s ומספר ההזמנה כולל %(order_number)s

en: Orders placed since %(date_from)s
he: ההזמנה בוצעה מאז %(date_from)s

en: Orders placed since %(date_from)s and order number containing %(order_number)s
he: ההזמנה בוצעה מתאריך  %(date_from)s ומספר הזמנה מכיל %(order_number)s

en: Orders placed since %s
he: הזמנות שנרשמו החל מ %s

en: Orders placed until %(date_to)s
he: ההזמנה תשמר עד %(date_to)s

en: Orders placed until %(date_to)s and order number containing %(order_number)s
he: ההזמנה תשמר עד  %(date_to)s ומספר ההזמנה הוא %(order_number)s

en: Orders placed until %s
he: הזמנות שנרשמו עד %s

en: Orders that used this offer
he: הזמנות שהשתמשו בהצעה זו

en: Orders with order number containing %(order_number)s
he: הזמנות עם מספרי הזמנות המכילים %(order_number)s

en: Original
he: מקורי

en: Otherwise, you can ignore this email.
he: אחרת, אנא התעלמו מדואר אלקטרוני זה

en: Owner
he: בעלים

en: Page is not 'last', nor can it be converted to an int.
he: הדף אינו 'אחרון' ואינו יכול להיות מומר למספר

en: Page not found
he: דף לא נמצא

en: Page not found!
he: דף לא נמצא!

[ctx: Page title]
en: Title
he: כותרת

en: Pages
he: דפים

en: Pages dashboard
he: לוח בקרת דפים

en: Paid using {payment_method}
he: שולם ב  {payment_method}

en: Parent product
he: מוצר הורה

en: Partner
he: ספק

en: Partner '%s' was created successfully.
he: ספק '%s' נוצר בהצלחה

en: Partner '%s' was deleted successfully.
he: ספק '%s' נמחק בהצלחה

en: Partner '%s' was updated successfully.
he: ספק '%s' עודכן בהצלחה

en: Partner Notes
he: הערות ספק

en: Partner Reference
he: הפניית שותף

en: Partner SKU
he: מזהה ספק

en: Partner address
he: כתובת ספק

en: Partner addresses
he: כתובות ספק

en: Partner details
he: פרטי שותף

en: Partner name
he: שם ספק

en: Partner notes
he: הערות שותף

en: Partner reference
he: ביצועי ספק

en: Partner reference number
he: מספר הפנייה של שותף

[ctx: Partner's name]
en: Name
he: שם

en: Partners
he: ספקים

en: Partners dashboard
he: לוח בקרת ספקים

en: Partners matching '%s'
he: ספקים התואמים '%s'

en: Password
he: סיסמה

en: Password reset
he: איתחול סיסמה

en: Password reset complete
he: תהליך איתחול סיסמה הושלם

en: Password reset email sent
he: הסיסמה אופסה, אימייל נשלח.

en: Password reset unsuccessful
he: איתחול סיסמה נכשל

en: Password updated
he: הסיסמה שונתה

en: Payment
he: תשלום

en: Payment Event
he: אירוע תשלום

en: Payment Event Quantities
he: כמויות אירועי תשלום

en: Payment Event Quantity
he: כמות אירוע תשלום

en: Payment Event Type
he: סוג אירוע תשלום

en: Payment Event Types
he: סוגי אירוע תשלום

en: Payment Events
he: אירועי תשלום

en: Payment details
he: פרטי תשלום

en: Payment details to go here
he: פרטי תשלום

en: Payment event created
he: אירוע תשלום נוצר

en: Payment event for order %s
he: אירוע תשלום להזמנה %s

en: Payment events
he: אירוע תשלום

en: Payment method
he: פרטי צורת תשלום

en: Payment sources
he: מקורות תשלום

en: Percentage benefits require a product range
he: הטבת אחוזים מצריכה טווח מוצרים

en: Percentage discount benefit
he: הטבת הנחת אחוזים

en: Percentage discount benefits
he: הטבות הנחת אחוזים

en: Percentage discount benefits require a value
he: שיעור הנחת ההטבות מחייב הגדרת ערך

en: Percentage discount cannot be greater than 100
he: הנחת אחוזים אינה יכולה להיות גדולה יותר מ-100

en: Permalink
he: קישור קבוע

en: Permission denied!
he: אין לך הרשאות!

en: Phone
he: טלפון

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Place order
he: שליחת הזמנה

en: Placed after {start_date}
he: הוזמן אחרי {start_date}

en: Placed before {end_date}
he: הוזמן לפני {end_date}

en: Placed between {start_date} and {end_date}
he: הוזמן בין {start_date} ו {end_date}

en: Please choose a product type
he: אנא בחרו סוג מוצר

en: Please choose a shipping address
he: נא לבחור כתובת למשלוח

en: Please choose a shipping method
he: נא לבחור שיטת משלוח

en: Please choose a valid amount
he: אנא בחרו כמות חוקית

en: Please confirm your password to delete your profile.
he: אנא אשר את סיסמתך כדי לבטל את הפרופיל שלך

en: Please either choose a range, type and value OR select a custom condition
he: אנא בחרו טווח, סוג וערך או בחרו תנאי מותאם אישית

en: Please either choose a range, type and value OR select a custom incentive
he: אנא בחרו טווח, סוג וערך או בחרו מתמריץ מותאם אישית

en: Please either sign in or enter your email address
he: יש להיכנס לחשבונך או להכניס את כתובת האימייל

en: Please enter a 3 or 4 digit number
he: אנא הכניסו 3 או 4 ספרות

en: Please enter a correct username and password. Note that both fields may be case-sensitive.
he: בבקשה להקליד משתמש וסיסמה נכונים. יש לשים לב לכך שיתכן ששני הערכים מחייבים גודל אות מדויק  - case sensitive

en: Please enter a valid credit card number.
he: בבקשה הכנס את מספר כרטיס אשראי תקף

en: Please enter a voucher code
he: אנא הכנס קוד שובר

en: Please enter an email address
he: אנא כתבו כתובת דוא"ל

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
he: יש להזין את הסיסמה החדשה פעמיים כדי שנוכל לאמת שהקלדת אותה בצורה הנכונה.

en: Please go to the following page and choose a new password:
he: אנא הכנס/י לדף הבא ובחר/י סיסמה חדשה:

en: Please login to add products to a wish list.
he: אנא התחברו לאתר על מנת להוסיף מוצר לרשימת המתנות

en: Please make a note of this reference or print this page and quote it in any communication with us regarding your order.
he: נא רשמו את מספר ההזמנה וציינו אותו בכל התקשרות בנוגע להזמנתכם.

en: Please make sure all Product Attributes are assigned to another Attribute Option Group before deletion.
he: בבקשה לודא שכל תכונות המוצר מיושמות לקבוצת אפשרויות אחרת לפני הביטול

en: Please make sure all products are assigned to another type before deletion.
he: אנא וודאו שכל המוצרים משיוכים לסוג אחר לפני מחיקה.

en: Please select a valid product
he: אנא בחר מוצר בר תוקף

en: Popup closing...
he: סוגר חלון...

en: Post order actions
he: פעולות של אחרי הזמנה

en: Post/Zip-code
he: מיקוד

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Preview email
he: תצוגה מקדימה של הדוא"ל

en: Preview order
he: סיכום הזמנה

en: Price
he: מחיר

en: Price (excl. tax)
he: מחיר (ללא מעמ)

en: Price (inc. tax)
he: מחיר (כולל מעמ)

en: Price (incl. tax)
he: מחיר (כולל מעמ)

en: Price before discounts (excl. tax)
he: מחיר לפני הנחה (ללא מס)

en: Price before discounts (inc. tax)
he: מחיר לפני הנחה (כולל מס)

en: Price excl tax (before discounts)
he: מחיר ללא מס (לפני הנחות)

en: Price excl. Tax
he: מחיר לפני מע"מ

en: Price high to low
he: מחיר מגבוה לנמוך

en: Price inc tax (before discounts)
he: מחיר כולל מס (לפני הנחות)

en: Price incl. Tax
he: מחיר כולל מע"מ

en: Price low to high
he: מחיר מנמוך לגבוה

en: Price per item
he: מחיר לפריט

en: Price per order
he: מחיר להזמנה

en: Price range
he: טווח מחירים

en: Primary product
he: מוצר ראשי.

en: Print this page
he: הדפס דף זה

en: Priority
he: עדיפות

en: Private - Only the owner can see the wish list
he: פרטי - רק היוצר/ת יכולים לראות את רשימת המתנות

en: Proceed to checkout
he: לקופה

en: Product
he: מוצר

en: Product '%(name)s', quantity '%(qty)s'
he: מוצר '%(name)s', כמות '%(qty)s'

en: Product Alerts
he: התראות מוצר

en: Product Class details
he: פרטי סוג מוצר

en: Product Description
he: תאור מוצר

en: Product ID
he: מזהה מוצר

en: Product Information
he: מידע על המוצר

en: Product Options
he: אפשרויות מוצר

en: Product SKUs or UPCs
he: מוצר SKUs או UPCs

en: Product Type
he: סוג מוצר

en: Product Type:
he: סוג מוצר:

en: Product Types
he: סוגי מוצרים

en: Product Views
he: צפיות במוצר

en: Product alert
he: התרעת מוצר

en: Product alert #%(id)s
he: התראת מוצר #%(id)s

en: Product alert deleted
he: התראת מוצרים נמחקה

en: Product alert saved
he: התראת מוצרים נשמרה

en: Product alerts
he: התרעות מוצר

en: Product analytics
he: סטטיסטיקות מוצר

en: Product attribute
he: תכונת מוצר

en: Product attribute value
he: ערך תכונת מוצר

en: Product attribute values
he: ערכי תכונות של מוצר

en: Product attributes
he: תכונות מוצר

en: Product categories
he: קטגוריות מוצרים

en: Product category
he: קטגורית מוצר

en: Product class
he: סוג מוצר

en: Product classes
he: סוגי מוצרים

en: Product details
he: פרטי מוצר

en: Product image
he: תמונת המוצר

en: Product images
he: תמונות מוצר

en: Product name
he: שם מוצר

en: Product name matches "{product_name}"
he: שם מוצר תואם את "{product_name}"

en: Product options
he: אפשרויות מוצר

en: Product recomendations
he: המלצות על מוצרים

en: Product recommendation
he: המלצה על מוצר.

en: Product record
he: רשומת מוצר

en: Product records
he: רשומות מוצר

en: Product review
he: סקירה מוצר

[ctx: Product review title]
en: Title
he: כותרת

en: Product reviews
he: ביקורות מוצר

en: Product search results
he: תוצאות חיפוש מוצר

en: Product structure
he: מבנה המוצר

en: Product title
he: כותרת המוצר

[ctx: Product title]
en: Title
he: כותרת

en: Product type
he: סוג מוצר

en: Product type created successfully
he: סוג מוצר נוסף בהצלחה

en: Product type deleted successfully
he: סוג מוצר נמחק בהצלחה

en: Product type updated successfully
he: סוג מוצר עודכן בהצלחה

en: Product types
he: סוגי מוצרים

en: Product views
he: צפיות במוצר

en: Product:
he: מוצר:

en: Products
he: מוצרים

en: Products in Range
he: מוצרים בטווח

en: Products in range
he: מוצרים בטווח

en: Products in range '%(name)s'
he: מוצרים בקבוצה %(name)s

en: Products viewed
he: מוצרים שנצפו

en: Products you recently viewed
he: מוצרים שצפיתם בהם לאחרונה

en: Profile
he: פרופיל

en: Profile updated
he: הפרופיל עודכן

en: Public - Everybody can see the wish list
he: פומבי - כולם יכולים לראות את רשימת המתנות

en: Public ranges have a customer-facing page
he: לטווחים ציבוריים יש דף הפונה ללקוח

en: Purchases
he: רכישות

en: Qty
he: כמות

en: Quantities updated.
he: כמויות עודכנו

en: Quantity
he: כמות

en: Range
he: טווח

en: Range Product Uploaded File
he: טווח מוצר העלאת קובץ

en: Range Product Uploaded Files
he: טווח מוצר העלאת קבצים

en: Range deleted
he: קבוצת מוצרים נמחקה

en: Ranges
he: קבוצות מוצרים

en: Ranges dashboard
he: לוח בקרה של טווחים

en: Ranking
he: דירוג

en: Rating
he: דרוג

en: Recency
he: לאחרונה

en: Recent orders
he: הזמנות אחרונות

en: Recommended items
he: מוצרים מומלצים

en: Recommended product
he: מוצר מומלץ.

en: Recommended products
he: מוצרים מומלצים

en: Record for '%s'
he: רשומת '%s'

en: Reference
he: הפנייה

en: Refine by
he: סנן לפי

en: Refine your search
he: שפרו את החיפוש שלכם

en: Register
he: הרשמה

en: Registering...
he: מבצע רישום...

en: Reinstate offer
he: מציב הצעה מחדש

en: Reinstating...
he: מציב מחדש...

en: Rejected
he: נדחה

en: Relevancy
he: רלוונטיות

en: Remove
he: להסיר

en: Remove %s
he: הסר %s

en: Remove product
he: הסר מוצר

en: Remove selected products
he: הסר ממוצרים נבחרים

en: Removed %d product from range | Removed %d products from range
he[0]: הוסר %d מוצר מהתחום
he[1]: הוסרו%d מוצרים מהתחום
he[2]: הוסרו%d מוצרים מהתחום
he[3]: הוסרו%d מוצרים מהתחום

en: Removing...
he: מסיר...

en: Report Type
he: סוג דו"ח

en: Reporting Dashboard
he: לוח בקרת דו"חות

en: Reporting dashboard
he: לוח בקרת דו"חות

en: Reports
he: דוחות

en: Reports dashboard
he: דוחות לוח בקרה

en: Required
he: נדרש

en: Requires moderation
he: דורש עריכה

en: Requires shipping
he: דרוש משלוח

en: Requires shipping?
he: נדרש משלוח?

en: Reset
he: מאתחל

en: Resetting your password at %(site_name)s.
he: מאפס את סיסמתך ב-%(site_name)s.

en: Restrictions
he: הגבלות

en: Return to notifications inbox
he: חזור לתיבת התראות

en: Return to previous page
he: חזור לדף קודם

en: Return to ranges homepage
he: חזור לדף הבית של טווחים

en: Return to site
he: חזרו לאתר

en: Review
he: ביקורת

en: Review #%(review.id)s
he: ביקורת #%(review.id)s

en: Review #%(review_id)s
he: בדקו #%(review_id)s

en: Review Search
he: חיפוש ביקורת

en: Review information
he: מידע על הביקורת

[ctx: Review title]
en: Title
he: כותרת

en: Reviews
he: ביקורות

en: Reviews dashboard
he: סקירת לוח בקרה

en: Reviews written
he: ביקורות כתובות

en: Rich Text
he: טקסט עשיר

en: Richtext
he: טקסט עשיר

en: Running...
he: מריץ...

en: SMS Template
he: תבנית SMS

en: SMS template
he: תבנית SMS

en: Save
he: שמור

en: Save and add another variant
he: שמור והוסף משתנה אחר

en: Save and continue editing
he: שמירה והמשך עריכה

en: Save and edit products
he: שמרו וערכו מוצרים

en: Save changes
he: שומר שינויים

en: Save for Later
he: שמור לאח"כ

en: Save for later
he: שמור לאח"כ

en: Save note
he: שמור הערה

en: Save review
he: שמור ביקורת

en: Save this offer
he: שמירת הצעה זו

en: Saved - for items to be purchased later
he: נשמר - עבור מוצרים שיירכשו בהמשך

en: Saving...
he: שומר

en: Score
he: ציון

en: Search
he: חיפוש

en: Search Products
he: חפש מוצרים

en: Search product alerts
he: חיפוש התראת מוצרים

en: Search term
he: מונח חיפוש

en: Search text - used only for searching addresses
he: חיפוש טקסט - בשימוש עבור חיפוש כתובות בלבד

en: Searching...
he: מחפש...

en: Second line of address
he: שורה שניה של הכתובת

en: Sections
he: חלקים

en: See all reviews
he: ראו את כל הביקורות

en: Select an option group
he: בחירת קבוצת אפשרויות

en: Select an option group if using type "Option" or "Multi Option"
he: בחירה של קבוצת אפשרויות אם משתמשים ב"אפשרות" או "אפשרות מרובה"

en: Select option
he: בחרו אפשרות

en: Send notification to
he: שלח התראות ל

en: Send password reset email
he: שלח איפוס סיסמה לדואר האלקטרוני

en: Send preview email
he: שלח תצוגה מקדימה של אימייל

en: Send reset email
he: שלח אימייל איתחול סיסמה

en: Sender
he: שולח

en: Sending...
he: שולח...

en: Session offer - temporary offer, available for a user for the duration of their session
he: הצעת גלישה - הצעת זמנית, זמינה למשתמש במשך זמן גלישתו באתר

en: Set as default billing address
he: קבע ככתובת ברירת מחדל לחיוב

en: Set as default shipping address
he: כתובת משלוח ברירת מחדל?

en: Set this to prevent the discount consuming all items within the range that are in the basket.
he: קבע זאת כדי למנוע מההנחה לצרוך את כל המוצרים בטווח שנמצאים בסל.

en: Shared - Only the owner and people with access to the obfuscated link can see the wish list
he: משותף - רק היוצר ואנשים עם הלינק יכולים לראות את רשימת המתנות

en: Ship to this address
he: שלחו לכתובת זו

en: Ship to your default shipping address
he: כתובת משלוח ברירת מחדל?

en: Shiping (inc. tax)
he: משלוח (כולל מס)

en: Shipping
he: משלוח

en: Shipping (excl. tax)
he: משלוח (ללא מס)

en: Shipping Address
he: כתובת למשלוח

en: Shipping Event
he: אירוע משלוח

en: Shipping Event Quantities
he: כמויות אירועי משלוח

en: Shipping Event Quantity
he: כמות אירוע משלוח

en: Shipping Event Type
he: סוג אירוע משלוח

en: Shipping Event Types
he: סוגי אירוע משלוח

en: Shipping Events
he: אירועי משלוח

en: Shipping Method
he: צורת משלוח

en: Shipping Methods
he: אפשרויות משלוח

en: Shipping Notes
he: הערות משלוח

en: Shipping absolute discount benefit
he: הטבת הנחת משלוח אבסולוטית

en: Shipping absolute discount benefits
he: הטבות הנחת משלוח אבסולוטית

en: Shipping address
he: כתובת משלוח

en: Shipping address:
he: כתובת למשלוח

en: Shipping addresses
he: כתובות משלוח

en: Shipping charge
he: מחיר משלוח

en: Shipping charge (after discounts)
he: מחיר משלוח (אחרי הנחה)

en: Shipping charge (before discounts)
he: מחיר משלוח (לפני הנחה)

en: Shipping charge (excl. tax)
he: מחיר משלוח (ללא מעמ)

en: Shipping charge (inc. tax)
he: מחיר משלוח (כולל מעמ)

en: Shipping dashboard
he: לוח בקרת משלוחים

en: Shipping details
he: פרטי משלוח

en: Shipping discounts don't require a 'max affected items' attribute
he: הנחת משלוח אינה מצריכה את הערך 'מקסימום מוצרים שהושפעו'

en: Shipping event created
he: אירוע משלוח נוצר

en: Shipping events
he: אירועי משלוח

en: Shipping is unavailable for your chosen address - please choose another
he: לא מתבצעים משלוחים אל הכתובת שנבחרה - יש לבחור כתובת אחרת

en: Shipping method
he: צורת משלוח

en: Shipping methods
he: שיטות משלוח

en: Shipping percentage discount benefit
he: הטבת הנחה של אחוז משלוח

en: Shipping percentage discount benefits
he: הטבות הנחה של אחוז משלוח

en: Shipping status
he: סטטוס משלוח

en: Shipping total
he: סך כל הסכום למשלוח

en: Shipping total (after discounts)
he: סך הכל סכום המשלוח (אחרי הנחה)

en: Shipping total (before discounts)
he: סך הכל סכום המשלוח (לפני הנחה)

en: Shipping total (excl. discounts)
he: סך הכל הסכום למשלוח (ללא הנחה)

en: Shipping total (inc. discounts)
he: סך הכל הסכום למשלוח (לאחר ההנחה)

en: Shipping:
he: משלוח:

en: Show results for
he: הראה תוצאות ל

en: Show this product in search results and catalogue listings.
he: הצג את המוצר בתוצאות חיפוש וברשימות קטלוגיות.

en: Site
he: אתר

en: Site offer - available to all users
he: הצעת אתר - זמינה לכל הלקוחות

en: Size
he: גודל

en: Slug
he: שם מקוצר

en: Sorry!
he: מצטערים!

en: Sort by
he: מיין לפי

en: Source
he: מקור

en: Source Type
he: סוג מקור

en: Source Types
he: סוג מקור

en: Sources
he: מקורות

en: Specified page already exists!
he: הדף המצויין כבר קיים!

en: Spend %(value)s more from %(range)s
he: קנה/י מוצרים נוספים מ%(range)s בסך %(value)s

en: Staff
he: צוות

en: Staff status
he: סטטוס איש צוות

en: Stand-alone and parent products must have at least one category
he: מוצרים שעומדים לבדם ומוצרי אב חייבים להיות בעלי קטגוריה אחת לפחות.

en: Stand-alone product
he: מוצר שעומד בזכות עצמו

en: Start
he: תחילה

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: Start datetime
he: תאריך התחלה

en: State
he: מצב

en: State/County
he: ארץ/מדינה

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Stats
he: סטטיסטיקה

en: Status
he: סטטוס

en: Status of line #%(line_id)d changed from '%(old_status)s' to '%(new_status)s'
he: סטטוס של שורה #%(line_id)d שונה מ '%(old_status)s' ל'%(new_status)s'

en: Steps
he: שלבים

en: Stock Record
he: רשומת מלאי

en: Stock alert
he: התראת מלאי

en: Stock alert requests
he: בקשות להתראות מלאי

en: Stock alerts
he: התראות מלאי

en: Stock and pricing
he: מלאי ומחירים

en: Stock record
he: רשומת מלאי

en: Stock records
he: רשומות מלאי

en: Subject
he: נושא

en: Submitted - has been ordered at the checkout
he: נשלח - התבצע אישור הזמנה

en: Submitted baskets
he: סלים שאושרו

en: Submitting...
he: שולח...

en: Summary
he: סיכום

en: Superuser
he: משתמש על

en: Supplier
he: ספק

en: Supplier SKU
he: מספר ספק

en: Suspend offer
he: השהה הצעה

en: Suspending...
he: משהה...

en: Tax
he: מע"מ

en: Taxes will be added during checkout.
he: מיסים יוספו בקופה

en: Tell us anything we should know when delivering your order.
he: כתבו מה עלינו לדעת לגבי המשלוח של הזמנתכם

en: Text
he: טקסט

en: Thank you for registering.
he: תודה שנרשמת למערכת החנות.

en: Thank you for reviewing this product
he: תודה על כתיבת הסקירה

en: Thanks for registering!
he: תודה שנרשמתם!

en: Thanks for using our site!
he: תודה שהשתמשת באתר שלנו!

en: Thanks for voting!
he: תודה שהצבעת!

en: The %(name)s team
he: צוות %(name)s

en: The '%(code)s' voucher has expired
he: פג תוקף השובר '%(code)s'

en: The '%(code)s' voucher is not active
he: השובר '%(code)s' אינו בתוקף.

en: The URL "%s" does not exist
he: כתובת האינטרנט  "%s" אינה קיימת

en: The code '%s' is already in use
he: הקוד %s' כבר נמצא בשימוש

en: The end date must be after the start date
he: תאריך הסיום חייב להיות אחרי תאריך ההתחלה

en: The entered password is not valid!
he: הסיסמא שהוקלדה אינה חוקית!

en: The entered quantity for line #%(line_id)s should not be higher than %(quantity)s
he: הכמות המוזנת לשורה  #%(line_id)s צריכה להיות גבוהה מ- %(quantity)s

en: The entered quantity for line #%s is not valid
he: הכמות המוזנת לשורה  %s אינה תקפה

en: The event type '%s' is not valid
he: סוג האירוע '%s' אינו תקף

en: The expiration date you entered is in the past.
he: תאריך התפוגה שהכנסת הוא בעבר

en: The full name of the user (if they have one)
he: השם המלא של המשתמש (אם יש למשתמש אחד)

en: The given page number was invalid.
he: מספר הדף שניתן אינו נכון.

en: The highest priority offers are applied first
he: ההצעות עם העדיפות הגבוהה מיושמות קודם

en: The name '%s' is already in use
he: השם %s' כבר נמצא בשימוש

en: The name of the site (eg example.com)
he: שם האתר (לדוגמא example.com)

en: The new status '%s' is not valid
he: הסטטוס החדש  '%s' לא תקף

en: The new status '%s' is not valid for this order
he: הסטטוס החדש  '%s' לא תקף להזמנה זו

en: The number of times a single user can use this offer
he: מספר הפעמים שמשתמש יחיד יכול להשתמש בהצעה

en: The number of times this offer can be applied to a basket (and order)
he: מספר הפעמים שהצעה זו יכולה להיות זמינה לסל (והזמנה)

en: The number of times this offer can be used before it is unavailable
he: מספר הפעמים שהצעה זו יכולה להיות בשימוש לפני שהיא הופכת ללא זמינה

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a new password reset.
he: הקישור לדף איפוס הסיסמה אינו תקין, כנראה משום שהשתמשתם בו כבר בעבר. אנא בקשו איפוס סיסמה מחדש.

en: The postcode '%(postcode)s' is not valid for %(country)s
he: המיקוד '%(postcode)s' אינו תקין עבור %(country)s

en: The price of '%(product)s' has decreased from %(old_price)s to %(new_price)s since you added it to your basket
he: המחיר של '%(product)s' ירד מ %(old_price)s ל-%(new_price)s מאז שהוספת את המוצר לסל שלך.

en: The price of '%(product)s' has increased from %(old_price)s to %(new_price)s since you added it to your basket
he: המחיר של '%(product)s' עלה מ  %(old_price)s ל %(new_price)s since you added it to your basket

en: The products that meet the condition are sold for %(amount)s
he: המוצרים שתואמים את התנאי נמכרים ב-%(amount)s

en: The products with SKUs or UPCs matching %s are already in this range
he: מוצרים עם SKUs או UPCs התואמים %s כבר נמצאים בטווח זה

en: The report is inclusive of this date
he: הדו"ח כולל תאריך זה

en: The requested product no longer exists
he: המוצר המבוקש אינו קיים יותר

en: The selected quantity for line #%(line_id)s is too large
he: הכמות הנבחרת של שורה  #%(line_id)s גדולה מדי

en: The specified parent product is a child product.
he: המוצר המתואר הינו מוצר ילד.

en: The start date must be before the end date
he: תאריך ההתחלה חייב להיות לפני תאריך הסוף

en: The starting date you entered is in the future.
he: תאריך ההתחלה שהכנסת הוא בעתיד

en: The submitted form was not valid, please correct the errors and resubmit
he: הטופס שנשלח לא היה חוקי, אנא תקנו את השגיאות ושלחו מחדש

en: The team
he: הצוות

en: The two password fields didn't match.
he: אין התאמה בין שתי הסיסמאות

en: The user's email address
he: כתובת הדואר האלקטרוני של המשתמש

en: There are more than one product with SKU %s
he: יש יותר ממוצר אחד עם המזהה %s

en: There are no addresses in your address book.
he: לא הוגדרו כתובות

en: There are no categories.
he: אין קטגוריות

en: There are no defined emails to edit.
he: אין אימיילים מוגדרים לעריכה

en: There are no notifications to display.
he: אין התראות להצגה.

en: There are no product types.
he: אין סוגי מוצרים

en: There are no site offers at the moment.
he: אין מבצעים כרגע

en: There is already an active stock alert for %s
he: יש כבר התרעת מלאי פעילה עבור %s

en: There is already an order with number %s
he: כבר קיימת הזמנה עם המספר  %s

en: These are products that are recommended to accompany the main product.
he: אלה המוצרים המומלצים שמתלווים למוצר הראשי.

en: These fields are rendered using Django's template system.
he: שדות אלו מעובדים על ידי מערכת תבניות של ד'גנגו

en: These will be applied once your order is placed.
he: הפעולה תבוצע כאשר תבוצע הזמנה

en: Third line of address
he: שורה שלישית של הכתובת

en: This address is already in your address book
he: הכתובת נמצאת כבר בספר הכתובות שלך.

en: This could be the dispatch reference, or a tracking number
he: טקסט זה יכול להיות מספר הפניית השילוח או מספר מעקב

en: This customer has not placed any orders yet.
he: הלקוח/ה עדיין לא הזמינו דבר

en: This customer has not saved any addresses.
he: הלקוח/ה עדיין לא שמר/ה כתובת

en: This customer has not written any reviews yet.
he: הלקוח/ה עדיין לא כתב/ה ביקורת

en: This field is invalid as its value is forbidden
he: שדה זה לא חוקי כיון שאינו מקבל ערכים

en: This field is required
he: חובה למלא שדה זה

en: This flag indicates if this product can be used in an offer or not
he: הגדרה זו קובעת האם מוצר זה יכול להיות כלול בהנחות או לא

en: This is displayed on the offer browsing page
he: הטקסט יוצג התוך דף תצוגת ההצעות

en: This is displayed within the customer's basket
he: הטקסט יוצג בתוך הסל של הלקוח

en: This is likely because this product still has stock records.
he: פעולה זו קרתה כנראה כי המוצר עדיין מופיע ברשימות המלאי.

en: This is not a valid international phone format.
he: זהו לא פורמט עבור טלפון בינלאומי

en: This is not a valid local or international phone format.
he: זהו לא פורמט חוקי עבור טלפון מקומי או בינלאומי

en: This is not a valid local phone format for %s.
he: זהו לא פורמט חוקי עבור טלפון מקומי של %s

en: This is the 3 or 4 digit security number on the back of your bankcard
he: זהו המספר בעל 3 או 4 ספרות בגב הרכטיס

en: This is the item number that the partner uses within their system
he: זהו מספר הפריט שהספק משתמש בו במערכת שלו

en: This is used within forms to identify this source type
he: טקסט זה נמצא בשימוש בטפסים כדי לזהות את סוג המקור

en: This order can't have its status changed.
he: ההזמנה לא יכולה לשנות סטטוס

en: This page is only available to users who aren't logged in.
he: דף זה זמין רק למשתמשים שאינם מחוברים.

en: This page needs implementing within your project.  You may want to use one of Oscar's payment gateway libraries:
he: הדף צריך להיות מיושם בתוך הפרוייקט. אולי תרצו להשתמש באחת מספריות התשלום של אוסקר:

en: This product cannot be added to the basket as its currency isn't the same as other products in your basket
he: אי אפשר להכניס את מוצר זה לסל כיוון שמחירו נקוב במטבע שאינו זהה ליתר המוצרים בסל שלך

en: This product cannot be added to the basket because a price could not be determined for it.
he: לא ניתן להוסיף מוצר זה לסל הקניות מפני שלא היה ניתן לקבוע את מחירו.

en: This product does not have any reviews yet
he: עדיין לא נכתבו ביקורות על מוצר זה

en: This product does not have any reviews yet -
                                <a href="%(add_review_url)s#addreview">be the first to write one</a>.
he: עדיין לא נכתבו ביקורות למוצר זה.
    כתבו ראשונים על מוצר זה <a href="%(add_review_url)s#addreview">

en: This product does not have any reviews yet.
he: עדיין לא נכתבו ביקורות למוצר זה

en: This product does not have any variants.
he: למוצר זה אין אף גרסה.

en: This range contains all products. To add products manually, please unselect the 'Includes All Products' option on the edit range page.
he: טווח זה כולל את כל המוצרים. בכדי להוסיף מוצרים ידנית אנא הסר את האופציה 'כלול את כל המוצרים' בדף 'ערוך טווח'.

en: This review has no votes.
he: לביקורת אין הצבעות

en: This value must contain only letters, numbers, dots, underscores, dashes, slashes or tildes.
he: הערך יכול לכלול רק אותיות, מספרים, נקודות, מקפים, מקפים תחתונים, לוכסנים או טילדות - ~

en: This voucher has already been used
he: הקופון כבר היה בשימוש

en: This voucher is only available to signed in users
he: הקופון זמין רק למשתמשים מחוברים

en: This will also delete the following child products:
he: פעולה זו תגרום למחיקה של מוצרים בנים:

en: This will be shown in the checkout and basket once the voucher is entered
he: מידע זה יוצג בקופה ובסל אחרי שהקופון יוזן.

en: Threshold
he: גבול

en: Time between creation and submission
he: זמן בין יצירה לשליחה

en: Time of purchase
he: זמן רכישה

en: Time since creation
he: זמן מאז יצירה

en: Times added to basket
he: הזמנים הוספו לסל.

en: Times on orders
he: זמני הזמנה

en: Title
he: כותרת

en: Title A to Z
he: כותרת מ-A ל-Z

en: Title Z to A
he: כותרת מ-Z ל-A

en: Total
he: סך הכל

en: Total <em>open</em> baskets
he: סך הכל סלים <em>פתוחים</em>

en: Total Customers
he: סה"כ לקוחות

en: Total Discount
he: סך הכל הנחה

en: Total Orders
he: סה"כ הזמנות

en: Total Products
he: סה"כ מוצרים

en: Total Spent
he: סה"כ

en: Total Votes
he: סה"כ הצבעות

en: Total cost:
he: סה"כ עלות

en: Total customers
he: סך הכל לקוחות

en: Total discount
he: סך כל ההנחה

en: Total inc tax
he: סך הכל כולל מס

en: Total incl. tax
he: סכום כולל מס

en: Total lines
he: סך הכל שורות

en: Total orders
he: סך הכל הזמנות

en: Total products
he: סך הכל מוצרים

en: Total revenue
he: סך הכל פדיון

en: Total spent
he: סה"כ

en: Total value
he: ערך כולל

en: Total:
he: סך הכל

en: Totals
he: סך הכל

en: Track stock levels?
he: עקוב אחר רמת מלאי?

en: Track stock?
he: עקוב אחר מלאי?

en: Tracking your order
he: מעקב הזמנה

en: Transaction
he: עסקה

en: Transactions
he: עסקאות

[ctx: Treatment Pronouns for the customer]
en: Title
he: כותרת

en: True / False
he: נכון / לא נכון

en: True,False
he: אמת,שקר

en: Type
he: סוג

en: UPC
he: קוד מוצר בינלאומי

en: URL
he: קישור

en: URL redirect (optional)
he: ניתוב מחדש של ה-URL (אופציונלי)

en: Unable to change order status as the requested new status is not valid
he: אין אפשרות לשנות את מצב ההזמנה כיוון שהמצב החדש אינו חוקי

en: Unable to change order status due to payment error: %s
he: אין אפשרות לשנות את סטטוס ההזמנה בגלל בעיית תשלום: %s

en: Unable to create payment event due to payment error: %s
he: אין אפשרות לייצר אירוע תשלום בגלל שגיאת תשלום: %s

en: Unable to create payment event: %s
he: אין אפשרות לייצר אירוע תשלום: %s

en: Unable to create shipping event due to payment error: %s
he: אין אפשרות לייצר אירוע משלוח בגלל שגיאת תשלום: %s

en: Unable to create shipping event: %s
he: אין אפשרות לייצר אירוע משלוח %s

en: Unable to delete '%s'
he: בלתי אפשרי למחוק את  '%s'

en: Unavailable
he: לא זמין

en: Undo
he: בטל

en: Unit Price (excl. tax)
he: מחיר יחידה (ללא מס)

en: Unit Price (inc. tax)
he: מחיר יחידה (כולל מס)

en: Universal Product Code (UPC) is an identifier for a product which is not specific to a particular  supplier. Eg an ISBN for a book.
he: קוד מוצר בינלאומי (UPC) הנו מזהה עבור מוצר שאינו יחודי לספק מסוים. לדוגמה, קוד ISBN של ספר.

en: Unknown products
he: מוצרים לא ידועים

en: Unlink user
he: בטל קישור ליוזר

en: Unlinking...
he: מבטל קישור...

en: Unrecognized image type!
he: סוג תמונה לא מזוהה

en: Up
he: מעלה

en: Update
he: עדכון

en: Update Attribute Option Group '%s'
he: עדכון קבוצת אפשרויות תכונה  '%s'

en: Update Option '%s'
he: עדכן אפשרות '%s'

en: Update address
he: עדכן כתובת

en: Update alert #%(id)s
he: עדכן התראה  #%(id)s

en: Update category '%s'
he: קטגוריה  '%s' עודכנה

en: Update details
he: עדכן פרטים

en: Update product type '%s'
he: סוג מוצר '%s' עודכן

en: Update quantities
he: עדכן כמויות

en: Update review
he: עדכן ביקורת

en: Update status of selected reviews
he: עדכן סטטוס על ביקורות נבחרות

en: Update voucher set
he: עדכון מערך שוברים

en: Updating...
he: מעדכן...

en: Upload Image
he: העלאת תמונה

en: Upload history
he: העלה היסטוריה

en: Upload, change or remove images
he: העלו, שנו או הסירו תמונות

en: Uploaded By
he: הועלה על ידי

en: Upper Limit
he: גבול עליון

en: Upselling
he: מוצרים נוספים

en: Usage
he: שימוש

en: Used in an order
he: שומש בהזמנה

en: Used voucher code "{voucher_code}"
he: שומש קוד שובר  "{voucher_code}"

en: User
he: משתמש

en: User '%(name)s' is already linked to '%(partner_name)s'
he: המשתמש '%(name)s' כבר מקושר ל-'%(partner_name)s'

en: User '%(name)s' is not linked to '%(partner_name)s'
he: המשתמש '%(name)s' לא מקושר ל'%(partner_name)s'

en: User '%(name)s' was linked to '%(partner_name)s'
he: משתמש '%(name)s' קושר ל'%(partner_name)s'

en: User '%s' was created successfully.
he: משתמש '%s' נוצר בהצלחה

en: User '%s' was updated successfully.
he: המשתמש  '%s' עודכן בהצלחה

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: User address
he: כתובת משתמש

en: User addresses
he: כתובות משתמש

en: User analytics
he: סטטיסטיקת משתמשים

en: User offer - available to certain types of user
he: הצעת משתמש - זמינה לסוגים מסויימים של לקוחות

en: User product view
he: צפיות במוצר

en: User product views
he: צפיות במוצר

en: User record
he: רשומת משתמש

en: User records
he: רשומות משתמש

en: User related
he: קשור למשתמש

en: User role
he: תפקיד משתמש

en: User search queries
he: שאילתות חיפוש ע"י משתמשים

en: User search query
he: שאילתות חיפוש ע"י משתמשים

[ctx: User's name]
en: Name
he: שם

en: Users
he: משתמשים

en: Users dashboard
he: לוח בקרת משתמשים

en: Users' status successfully changed
he: סטטוס המשתמש השתנה

en: Uses
he: שימושים

en: Valid from
he: תקף מ

en: Valid to
he: תקף ל

en: Value
he: ערך

en: Value condition
he: תנאי ערך

en: Value conditions
he: תנאי ערכים

en: Value multi option
he: ערך מרובה אפשרויות

en: Value option
he: ערך אפשרי

en: Variant
he: חלופה

en: Variants
he: גרסאות

en: View
he: צפה

en: View Stock Alerts
he: צפייה בהתראות מלאי

en: View a preview of this email using order:
he: צפו בתצוגה מקדימה של האימייל על ידי הפקודה:

en: View basket
he: סל קניות

en: View it on the site
he: צפו באתר

en: View on site
he: צפו באתר

en: View order status
he: ראו סטטוס הזמנה

en: View preview
he: צפייה בתצוגה מקדימה

en: View product
he: צפו במוצר

en: Views
he: הצגות

en: Visibility
he: נראות

en: Vote
he: הצבעה

en: Votes
he: הצבעות

en: Voucher
he: קופון

en: Voucher '%(code)s' added to basket
he: השובר '%(code)s' הוסף לסל שלך

en: Voucher '%s' removed from basket
he: השובר '%s' הוסר מסל הקניות

en: Voucher Application
he: יישום קופון

en: Voucher Applications
he: יישומי קופון

en: Voucher ID
he: מזהה קופון

en: Voucher Sets
he: מערכי שוברים

en: Voucher code
he: קוד שובר

en: Voucher created
he: קופון נוצר

en: Voucher deleted
he: קופון נמחק

en: Voucher details
he: פרטי הקופון

en: Voucher offer - only available after entering the appropriate voucher code
he: הצעת קופון - זמין רק אחרי הכנסת קוד הקופון המתאים

en: Voucher performance
he: ביצועי קופון

en: Voucher set
he: מערך שוברים

en: Voucher set created
he: מערך שוברים נוצר

en: Voucher sets
he: מערכי שוברים

en: Voucher updated
he: קופון התעדכן

en: Voucher/promo code
he: קוד שובר

en: VoucherSet
he: מערך שוברים

en: VoucherSets
he: מערכי שוברים

en: Vouchers
he: שוברים

en: Vouchers dashboard
he: לוח בקרת קופונים

en: Warning
he: אזהרה

en: We are pleased to confirm your order %(order_number)s has been received and
            will be processed shortly.
he: אנו שמחים לאשר שהזמנתך %(order_number)s התקבלה ותטופל בקרוב

en: We do not ship to this country
he: איננו מבצעים משלוח לארץ זו

en: We have merged a basket from a previous session. Its contents might have changed.
he: מיזגנו סל קניות מהבחירה הקודמת. יתכן שתוכנו השתנה.

en: We're sorry but the page you are looking for can't be found.
he: אנחנו מצטערים, אבל הדף שחיפשתם לא נמצא.

en: We're sorry but you are not permitted to access this page.
he: אנחנו מצטערים, אבל אינכם רשאים לצפות בדף זה.

en: Weight Band
he: קבוצת משקל

en: Weight Bands
he: קבוצות משקל

en: Weight band updated
he: טווח המשקל עודכן

en: Weight bands
he: ספי משקל

en: Weight range (kg)
he: טווח משקל (קילוגרם)

en: Weight-based Shipping Method
he: שיטת משלוח מבוססת משקל

en: Weight-based Shipping Methods
he: שיטות משלוח מבוססות משקל

en: Welcome
he: ברוכים הבאים

en: Welcome back
he: ברוכים השבים!

en: What should your new wish list be called?
he: כיצד לקרוא לרשימת המתנות החדשה?

en: What you need to do
he: מה עליך לעשות למימוש ההנחה

en: When an offer has given more discount to orders than this threshold, then the offer becomes unavailable
he: כשהצעה נתנה יותר הנחות מאשר הגבול שניתן, ההצעה הופכת ללא זמינה.

en: Where should we ship to?
he: לאן לשלוח את הזמנתך?

en: Which products get a discount?
he: איזה מוצר מקבל הנחה?

en: Who are you?
he: מי את/ה?

en: Wish List
he: רשימת מתנות

en: Wish Lists
he: רשימת משאלות

en: Wish list '%(name)s' already containing '%(title)s'
he: רשימת המשאלות '%(name)s' כבר כוללת  '%(title)s'

en: Wish list line
he: שורת רשימת מתנות

en: Wish list settings
he: הגדרות רשימת מתנות

en: Wishlists
he: רשימות מתנות

en: With selected customers:
he: עם לקוחות נבחרים:

en: With selected items:
he: עם פריטים נבחרים:

en: With selected lines
he: עם השורות שנבחרו

en: Write a review
he: כתבו ביקורת

en: Yes
he: כן

en: Yes!
he: כן!

en: Yes,No
he: כן,לא

en: You already have an active alert for this product
he: קיימת התראת מלאי עבור מוצר זה

en: You are editing:
he: אתם עורכים:

en: You can get an email alert when this product is back in stock.
he: באפשרותך לקבל אימייל כאשר מוצר זה יחזור להיות במלאי

en: You can only assign child products to parent products.
he: אפשר לשייך מוצר ילד רק למוצרי הורה.

en: You can only vote once on a review
he: ניתן להצביע רק פעם אחת על כל סקירה

en: You can paste in a selection of SKUs or UPCs
he: אתם יכולים להדביק מבין  SKUs או UPCs

en: You can track the status of your order
he: אתם יכולים לאתר את סטטוס ההזמנה שלכם

en: You can use the following variables:
he: ניתן להשתמש במשתנים הבאים:

en: You can view the status of this order at the below URL:
    %(status_url)s
he: תוכלו לצפות בסטטוס ההזמנה בקישור המופיע מטה:
    %(status_url)s

en: You can view the status of this order by clicking <a href="%(status_url)s" title="order status">here</a>
he: תוכלו לצפות בסטטוס ההזמנה אם תקישו <a href="%(status_url)s" title="order status">כאן</a>

en: You can't leave a review for this product.
he: אין באפשרותך לכתוב סקירה על מוצר זה

en: You can't save an item for later if you're not logged in!
he: אינך יכול לשמור פריט לאח"כ אם לא נכנסת למערכת

en: You cannot modify a %s basket
he: לא ניתן לשנות סל %s

en: You cannot vote on your own reviews
he: אינך יכול/ה להצביע על ביקורות שנכתבו על ידך

en: You could be missing out on offers!
he: הנחות ומבצעים

en: You do not have access to this report
he: אין לך גישה לדו"ח זה

en: You do not have any active alerts for out-of-stock products.
he: אין התראות על מוצרים שלא במלאי

en: You don't have any wish lists yet.
he: אין לכם עדיין רשימת מתנות.

en: You have already added the '%(code)s' voucher to your basket
he: השובר '%(code)s' כבר נוצל

en: You have already reviewed this product!
he: כתבת כבר סקירה על מוצר זה!

en: You have already used this voucher in a previous order
he: השתמשתם בקופון זה כבר בהזמנה קודמת

en: You have an active stock alert for this product.
he: קיימת התראת מלאי עבור מוצר זה

en: You haven't placed any orders.
he: לא נמצאו הזמנות.

en: You must select some lines to act on
he: אנא בחרו כמה שורות לעבוד עליהן

en: You must submit either a list of SKU/UPCs or a file
he: חובה להזין רשימה של  SKU/UPC או קובץ

en: You need to add some items to your basket to checkout
he: יש להוסיף מוצרים לסל לפני סיום הקניה

en: You need to define some shipping methods
he: אתם צריכים להגדיר שיטות משלוח

en: You need to select some %ss
he: אנא בחרו חלק מ-%ss

en: You're receiving this e-mail because you requested a password reset for your user account at %(name)s.
he: קיבלת מייל זה מכיוון שביקשת לאפס סיסמה בחשבון %(name)s.

en: You're receiving this e-mail because your password has been changed at %(name)s.
he: קיבלת הודעת דוא"ל זו מכיוון שסיסמתך שונתה ב %(name)s.

en: You're receiving this email because your email address has been changed to %(email)s.
he: את/ה מקבל/ת דואר זה מכיוון שתיבת הדואר האלקטרוני שונתה ל-  %(email)s.

en: You're receiving this email because your email address has been changed to <strong>%(email)s</strong>.
he: קובלת הודעה זו כיון שכתובת הדוא"ל שלך שונתה ל<strong>%(email)s</strong>.

en: Your '%s' wish list has been deleted
he: רשימת מתנות %s' נמחקה

en: Your '%s' wishlist has been updated
he: רשימת מתנות %s' עודכנה

en: Your Store Statistics
he: סטטיסטיקת חנות

en: Your basket does not qualify for a voucher discount
he: לא ניתן להחיל את השובר על הסל הנוכחי שלך

en: Your basket is empty.
he: סל הקניות ריק

en: Your basket is now empty
he: סל הקניות ריק

en: Your email address has changed at %(site_name)s.
he: כתובת הדואר האלקטרוני שלך השתנתה ב%(site_name)s

en: Your order contains:
he: תכולת הזמנתך:

en: Your password changed at %(site_name)s.
he: סיסמתך שונה ב -%(site_name)s.

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
he: סיסמתכם שונתה. ניתן כעת להתחבר לאתר.

en: Your previously chosen shipping address is no longer valid.  Please choose another one
he: שיטת המשלוח שבחרתם קודם אינה תקפה יותר. אנא בחרו אחרת.

en: Your previously chosen shipping method is no longer valid.  Please choose another one
he: שיטת המשלוח שבחרתם קודם אינה תקפה יותר. אנא בחרו אחרת.

en: Your product must have a product class.
he: למוצר שלך חייב להיות סיווג.

en: Your product must have a title.
he: למוצר שלך חייבת להיות כותרת.

en: Your profile has now been deleted. Thanks for using the site.
he: פרופילך נמחק. תודה שהשתמשת באתר.

en: Your start date must be before your end date
he: התאריך שהזנת חייב להתחיל לפני תאריך הסיום

en: Your stock alert cannot be cancelled
he: לא ניתן לבטל את התראת המלאי שלך

en: Your stock alert cannot be confirmed
he: לא ניתן לאשר את התראת המלאי

en: Your stock alert has been cancelled
he: התראת המלאי שלך בוטלה

en: Your stock alert is now active
he: התראת המלאי שלך פעילה כעת

en: Your submitted data was not valid - please correct the errors below
he: הזנת מידע שאינו תקף - אנא תקן את השגיאות המופיעות מטה

en: Your submitted shipping method is not permitted
he: שיטת המשלוח שנבחרה אינה חוקית

en: Your wish list is empty.
he: רשימת המתנות שלך ריקה

en: Your wishlist has been created
he: רשימת המשאלות שלך נוצרה

en: Your wishlist has been created and '%(name)s has been added
he: רשימת המשאלות שלך נוצרה ו-'%(name)s  נוספו אליה

en: [Product deleted]
he: [מוצר נמחק]

en: a maximum of %(max)d can be bought
he: מקסימום של %(max)d יכול להקנות

en: anonymous
he: אנונימי

en: cancel
he: ביטול

en: choose event type
he: בחר סוג אירוע

en: choose new status
he: בחר סטטוס חדש

en: date joined
he: תאריך הצטרפות

en: email address
he: כתובת אימייל

[ctx: end date]
en: To
he: אל

en: next
he: הבא

en: no stock available
he: מלאי לא זמין

[ctx: noun]
en: Archive
he: ארכיון

en: or
he: או

en: or send a preview to:
he: או שלח תצוגה מקדימה ל:

en: please check the error messages below and try again
he: בדקו את הודעות השגיאה ונסו שנית

en: previous
he: קודם

en: price:
he: מחיר:

en: products
he: מוצרים

en: quantity
he: כמות

en: quantity:
he: כמות:

en: reset
he: אתחל

en: return to basket
he: חזרה לסל הקניות

en: return to range list
he: חזור לרשימת טווח

[ctx: start date]
en: From
he: מאת

en: thumbnail
he: תמונה ממוזערת

en: to
he: ל

en: unavailable
he: לא זמין

[ctx: verb]
en: Archive
he: ארכיון

en: with amount
he: עם סכום

en: with code '%s'
he: עם קוד המתאים ל-'%s

en: with name matching '%s'
he: עם שם המתאים ל-'%s'

en: with reference
he: עם הפנייה
