django-oscar - en to et translation catalogue (1725 entries)

en: 
                                                                    %(title)s (quantity %(event_qty)s/%(total_qty)s)
et: 
    %(title)s (kogus %(event_qty)s/%(total_qty)s)

en: 
                                                                Move to '%(name)s' wish list
et: 
    Lisa '%(name)s' soovinimekirja

en: 
                                                    User is already linked to %(name)s.
et: 
    Kasutaja on juba ühendatud %(name)s.

en: 
                                    Allocation of %(amount)s from type %(type)s
et: 
    %(amount)s jaotus tüübist %(type)s

en: 
                                    Allocation of %(amount)s from type %(type)s (reference: %(reference)s)
et: 
    %(amount)s jaotus tüübist %(type)s (viide:%(reference)s)

en: 
                                    This includes a discount of <strong>%(amount)s</strong> as
                                    your basket qualifies for the <strong>%(name)s</strong> offer.
et: 
    Sisaldab allahindlust: <strong>%(amount)s</strong>, kuna
    Teie korv kvalifitseerub <strong>%(name)s</strong> pakkumisele.

en: 
                                You are currently editing a product variant of
                                <a href="%(parent_url)s">%(title)s</a>.
et: 
    Te muudate hetkel <a href="%(parent_url)s">%(title)s</a> varianti.

en: 
                            Did you mean <a href="%(search_url)s?q=%(suggestion)s">"%(suggestion)s"</a>?
et: 
    Kas mõtlesite?<a href="%(search_url)s?q=%(suggestion)s">"%(suggestion)s"</a>?

en: 
                        %(num_reviews)s customer review
                     | 
                        %(num_reviews)s customer reviews
et[0]: 
    %(num_reviews)s kliendi arvustus
et[1]: 
    %(num_reviews)s kliendi arvustust

en: 
                        <strong>%(num_results)s</strong> result - showing <strong>%(start)s</strong> to <strong>%(end)s</strong>.
                     | 
                        <strong>%(num_results)s</strong> results - showing <strong>%(start)s</strong> to <strong>%(end)s</strong>.
et[0]: 
    <strong>%(num_results)s</strong> tulemus - kuvatakse <strong>%(start)s</strong> kuni <strong>%(end)s</strong>.
et[1]: 
    <strong>%(num_results)s</strong> tulemusi - kuvatud <strong>%(start)s</strong> kuni <strong>%(end)s</strong>.

en: 
                        <strong>%(num_results)s</strong> result.
                     | 
                        <strong>%(num_results)s</strong> results.
et[0]: 
    <strong>%(num_results)s</strong> tulemus.
et[1]: 
    <strong>%(num_results)s</strong> tulemusi.

en: 
                        After your wishlist is created, <strong>%(title)s</strong> will be added.
et: 
    Pärast soovikirja loomist lisatakse <strong>%(title)s</strong>.

en: 
                        Created product variant '%(name)s'.
et: 
    Loodud toote variant '%(name)s'.

en: 
                        Created variant of '%(parent_name)s'.
et: 
    Loodud '%(parent_name)s' variant.

en: 
                        Delete product <strong>%(title)s</strong> - are you sure?
et: 
    Kustuta toode <strong>%(title)s</strong> - olete kindel?

en: 
                        Delete product variant <strong>%(title)s</strong> - are you sure?
et: 
    Kustuta toote variant <strong>%(title)s</strong> - olete kindel?

en: 
                        Found <strong>%(num_results)s</strong> result.
                     | 
                        Found <strong>%(num_results)s</strong> results.
et[0]: 
    Leiti <strong>%(num_results)s</strong> tulemus.
et[1]: 
    Leiti <strong>%(num_results)s</strong> vastust.

en: 
                        Found <strong>%(num_results)s</strong> results, showing <strong>%(start)s</strong> to <strong>%(end)s</strong>.
et: 
                        Leitud <strong>%(num_results)s</strong> tulemust, näitan vahemikus <strong>%(start)s</strong> kuni <strong>%(end)s</strong>.

en: 
                        Reviewed by <strong>%(name)s</strong> on %(review_date)s
et: 
    Arvustatud <strong>%(name)s</strong> poolt %(review_date)s

en: 
                        Updated a variant of '%(parent_name)s'.
et: 
    '%(parent_name)s' variant uuendatud.

en: 
                        Updated product variant '%(name)s'.
et: 
    Toote variant '%(name)s' uuendatud.

en: 
                    <div class="warning">%(message)s to qualify for the <a href="%(url)s">%(offer_name)s</a> special offer</div>
et: 
    <div class="warning">%(message)s kvalifitseerub <a href="%(url)s">%(offer_name)s</a> eripakkumisele</div>

en: 
                    <strong>%(n)s</strong> product added
                 | 
                    <strong>%(n)s</strong> products added
et[0]: 
    <strong>%(n)s</strong> toode lisatud
et[1]: 
    <strong>%(n)s</strong> toodet lisatud

en: 
                    Are you sure you want to delete %(name)s?
et: 
    Oled kindel, et soovid kustutada %(name)s?

en: 
                    Are you sure you want to delete %(product_name)s from wish list %(wishlist_name)s?
et: 
     Olete kindel, et soovite %(product_name)s kustutada soovinimekirjast%(wishlist_name)s?

en: 
                    Beware that the amount of items in stock is limited. Be quick or someone might get there first.
et: 
    Hoiatus, kogused laos on limiteeritud. Tegutsege kiirelt, ennem kui keegi ette jõuab.

en: 
                    Created product '%(name)s'.
et: 
    Loodud toode '%(name)s'.

en: 
                    Reviewed by you on %(review_date)s
et: 
    Teie poolt arvustatud %(review_date)s

en: 
                    There was <strong>%(n)s</strong> duplicate product in the file
                 | 
                    There were <strong>%(n)s</strong> duplicate products in the file
et[0]: 
    <strong>%(n)s</strong> duplikaat leiti
et[1]: 
    <strong>%(n)s</strong> duplikaate leiti

en: 
                    There was <strong>%(n)s</strong> product in the file that couldn't be found in the catalogue
                 | 
                    There were <strong>%(n)s</strong> products in the file that couldn't be found in the catalogue
et[0]: 
    Leiti <strong>%(n)s</strong> toode failist, mis puudub kataloogist
et[1]: 
    Leiti <strong>%(n)s</strong> toodet failist, mis puuduvad kataloogist

en: 
                    This will delete all information about you from the site.  Deleting your profile cannot be
                    undone.
et: 
    See kustutab kogu Teie informatsiooni. Profiili kustutamist ei saa tagasi keerata.

en: 
                    Updated product '%(name)s'.
et: 
    Uuendatud toode '%(name)s'.

en: 
                <p>Delete category <strong>%(name)s</strong> - are you sure?</p>
et: 
    <p>Kustuta kategooria <strong>%(name)s</strong> - olete kindel?</p>

en: 
                <strong>%(num_up_votes)s</strong> of %(num_votes)s customer found this useful
                 | 
                <strong>%(num_up_votes)s</strong> of %(num_votes)s customers found this useful
et[0]: 
    <strong>%(num_up_votes)s</strong> klient %(num_votes)s'st pidasid seda kasulikuks
et[1]: 
    <strong>%(num_up_votes)s</strong> klienti %(num_votes)s'st pidasid seda kasulikuks

en: 
                We are happy to inform you that our product '%(title)s' is back in stock:
                %(url)s
et: 
    Meil on hea meel Teile teatada, et meie toode '%(title)s' on taas saadaval:
    %(url)s

en: 
                With this email we have disabled your alert automatically and you will not
                receive any further email regarding this product.
et: 
    See kiri kinnitab, et Teie poolt tellitud teavitus on automaatselt tühistatud
    ja Teile ei tule rohkem teavitusi selle toote kohta.

en: 
            %(name)s | Offers
et: 
    %(name)s | Pakkumised

en: 
            Hello,
            <p>
                Somebody (hopefully you) has requested an email alert when '%(title)s' is back in stock.
                Please click the following link to confirm: %(confirm_url)s
            </p>
            <p>
                You can cancel this alert at any time by clicking the following link: %(cancel_url)s
            </p>
    
            <p>
                Thanks for your interest,
                The %(site)s Team
            </p>
et: 
    Tere
    <p>
    Keegi (loodetavasti Teie ise) taotles e-maili teavitust, kui '%(title)s' on taas saadaval.
    Palun vajutage sellele lingile kinnitamiseks: %(confirm_url)s
    </p>
    <p>
    Te võite selle teavituse iga hetk tühistada vajutades lingile: %(cancel_url)s
    </p>
    
    <p>
    Aitäh huvi eest
    %(site)s meeskond
    </p>

en: 
            If you don't receive an email, please make sure you've entered the address you registered with, and check
            your spam folder.
et: 
            Kui kirja ei saabunud, kontrollige palun, et sisestasite sama e-posti aadressi, millega registreerisite ja vaadake ka oma spämmikataloogi.

en: 
            Order %(number)s - Line #%(id)s
et: 
    Tellimus %(number)s - Rida #%(id)s

en: 
            Order %(number)s: confirmation
et: 
    Tellimuse %(number)s: kinnitus

en: 
            Page <strong>%(title)s</strong> saved!
et: 
    Leht <strong>%(title)s</strong> salvestatud!

en: 
            Products matching "%(q)s"
et: 
            Tooted, mis vastavad "%(q)s"-le

en: 
            Ranges can be created and edited from within the <a href="%(range_list_url)s" target="_blank">range dashboard</a>.
et: 
    Vahemikke saab luua ja muuta: <a href="%(range_list_url)s" target="_blank">vahemike töölaud</a>.

en: 
            We've e-mailed you instructions for resetting your password. You should be receiving it shortly.
et: 
            Panime juhised parooli lähtestamiseks teele. Peaksite selle iga hetk kätte saama.

en: 
            Your order has been placed and a confirmation email has been sent - your order number is
            <strong>%(number)s</strong>.
et: 
    Teie tellimus on vastu võetud ja kinnitus e-mail on välja saadetud - Teie tellimuse number on:
    <strong>%(number)s</strong>

en: 
        <p>A weight band has been added to the <strong>%(name)s</strong> shipping method.</p>
et: 
    <p>Kaaluvahemik lisati <strong>%(name)s</strong> tarnemeetodile.</p>

en: 
        <p>File <strong>%(filename)s</strong> processed.</p>
et: 
    <p>Fail <strong>%(filename)s</strong> töödeldud.</p>

en: 
        <p>The <strong>%(name)s</strong> shipping method has been deleted.</p>
et: 
    <p><strong>%(name)s</strong>tarnemeetod on kustutatud.
    </p>

en: 
        <p>The <strong>%(name)s</strong> shipping method has been updated.</p>
et: 
    <p><strong>%(name)s</strong> tarnemeetod on uuendatud.</p>

en: 
        <p>Weight band deleted from the <strong>%(name)s</strong> shipping method
et: 
    <p>Kaaluvahemik kustutatud <strong>%(name)s</strong> tarnemeetodilt

en: 
        <strong>%(quantity)s</strong> copies of <strong>%(title)s</strong>
        have been added to your basket.
et: 
    <strong>%(quantity)s</strong> koopiaid tootest <strong>%(title)s</strong>
    lisati korvi.

en: 
        <strong>%(title)s</strong> has been added to your basket.
et: 
    <strong>%(title)s</strong> lisati korvi.

en: 
    %(title)s is back in stock
et: 
    %(title)son taas laos

en: 
    <a href="%(url)s">%(title)s</a> is back in stock
et: 
    <a href="%(url)s">%(title)s</a>on taas laos

en: 
    <p>A shipping method <strong>%(name)s</strong> has been created.</p>
et: 
    <p>Tarnemeetod <strong>%(name)s</strong> on loodud.
    </p>

en: 
    <p>Range <strong>%(name)s</strong> saved.</p>
et: 
    <p>Vahemik <strong>%(name)s</strong> salvestatud</p>

en: 
    <strong>%(title)s</strong> has been moved back to your basket.
et: 
    <strong>%(title)s</strong> liigutati tagasi korvi.

en: 
    <strong>%(title)s</strong> has been saved for later
et: 
    <strong>%(title)s</strong> salvestati hilisemaks

en: 
    Beware that the amount of items in stock is limited. Be quick or someone might get there first.
et: 
    Hoiatus, kogused laos on limiteeritud. Tegutsege kiirelt, ennem kui keegi ette jõuab.

en: 
    Hello,
    
    Somebody (hopefully you) has requested an email alert when
    '%(title)s' is back in stock.  Please click the following link
    to confirm: %(confirm_url)s
    
    You can cancel this alert at any time by clicking the following link:
    %(cancel_url)s
    
    Thanks for your interest,
    The %(site)s Team
et: 
    Tere
    
    Keegi (loodetavasti Teie ise) taotles e-maili teavitust, kui '%(title)s' on taas saadaval. Palun vajutage järgnevale linkile
    kinnitamiseks: %(confirm_url)s
    
    Te võite selle teavituse iga hetk tühistada vajutades järgnevale linkile:
    %(cancel_url)s
    
    Aitäh huvi eest
    %(site)s meeskond

en: 
    User %(user_name)s was unlinked from %(partner_name)s.
et: 
    Kasutaja %(user_name)s ühendati lahti %(partner_name)s

en: 
    We are happy to inform you that our product '%(title)s' is back in stock:
    %(url)s
et: 
    Meil on hea meel Teile teatada, et meie toode '%(title)s' on taas saadaval:
    %(url)s

en: 
    With this email we have disabled your alert automatically and you will not
    receive any further email regarding this product.
    
    Thanks for your interest,
    The %(site_name)s Team
et: 
    See kiri kinnitab, et Teie poolt tellitud teavitus on automaatselt tühistatud
    ja Teile ei tule rohkem teavitusi selle toote kohta. 
    
    Aitäh huvi eest
    %(site_name)s meeskond

en: 
    You're receiving this email because your password has been changed at %(name)s.
et: 
    Saite selle kirja, kuna teie %(name)s parool muudeti.

en: 
    Your basket no longer qualifies for the
    <strong>%(name)s</strong> offer.
et: 
    Teie korv ei kvalifitseeru 
    <strong>%(name)s</strong> pakkumisele enam.

en: 
    Your basket now qualifies for the 
    <strong>%(name)s</strong> offer.
et: 
    Teie korv kvalifitseerub nüüd 
    <strong>%(name)s</strong> pakkumisele.

en:  (reference: %s)
et: (viide: %s)

en:  This offer is no longer available.
et: See pakkumine on aegunud.

en:  created after %s
et: loodud pärast %s

en:  created before %s
et: loodud enne %s

en:  created between %(start_date)s and %(end_date)s
et: loodud vahemikus %(start_date)sja%(end_date)s

en:  with customer email matching '%s'
et: kliendi email kattub '%s'

en:  with customer name matching '%s'
et: kliendi nimi kattub '%s'

en:  with email matching '%s'
et: email kattub '%s'

en:  with keyword matching '%s'
et: märksõna kattub '%s'

en:  with name matching '%s'
et: nimi kattub '%s'

en:  with status matching '%s'
et: staatus kattub '%s'

en:  with title containing '%s'
et: nimetuses sisalduv '%s'

en: %(amount)s off shipping cost
et: Saatmiskulu allahindlus: %(amount)s

en: %(attr)s attribute %(err)s
et: %(attr)s omaduse %(err)s

en: %(attr)s attribute cannot be blank
et: Omadus %(attr)s ei saa olla tühi

en: %(card_type)s %(number)s (Expires: %(expiry)s)
et: %(card_type)s%(number)s (Aegub: %(expiry)s)

en: %(count)d notification archived | %(count)d notifications archived
et[0]: %(count)d teavitus arhiveeriti
et[1]: %(count)d teavitust arhiveeriti

en: %(count)d notification deleted | %(count)d notifications deleted
et[0]: %(count)d teavitus kustutati
et[1]: %(count)d teavitust kustutati

en: %(enum)s is not a valid choice for %(attr)s
et: %(enum)s ei ole omaduse %(attr)s lubatud valik

en: %(field)s changed from '%(old_value)s' to '%(new_value)s'
et: %(field)s muudeti '%(old_value)s' ümber '%(new_value)s'

en: %(filename)s is not a valid image (%(error)s)
et: %(filename)s ei ole korrektne pilt (%(error)s)

en: %(main_filter)s %(date_filter)s %(status_filter)s%(kw_filter)s %(name_filter)s
et: %(main_filter)s%(date_filter)s%(status_filter)s%(kw_filter)s%(name_filter)s

en: %(main_filter)s %(email_filter)s %(name_filter)s
et: %(main_filter)s%(email_filter)s%(name_filter)s

en: %(main_filter)s %(name_filter)s %(code_filter)s
et: %(main_filter)s%(name_filter)s%(code_filter)s

en: %(obj)s has no attribute named '%(attr)s'
et: %(obj)s 'l puudub omadus '%(attr)s'

en: %(product)s - quantity %(qty)d
et: %(product)s - hulk %(qty)d

en: %(qty)d copies of '%(product)s' have been added to your basket
et: %(qty)d koopiat tootest '%(product)s' on lisatud sinu ostukorvi

en: %(report_filter)s between %(start_date)s and %(end_date)s
et: %(report_filter)s vahemikus %(start_date)s ja %(end_date)s

en: %(status)s basket (owner: %(owner)s, lines: %(num_lines)d)
et: %(status)s ostukorv (omanik: %(owner)s, ridu: %(num_lines)d)

en: %(title)s has been added to your wishlist
et: %(title)s lisati teie soovinimekirja

en: %(title)s is back in stock
et: %(title)son taas saadaval

en: %(type)s of %(amount).2f
et: %(type)s%(amount).2f

en: %(user)s searched for '%(query)s'
et: %(user)s otsis '%(query)s'

en: %(user)s viewed '%(product)s'
et: %(user)s vaatas '%(product)s'

en: %(value)s discount on %(range)s
et: %(value)s allahindlus %(range)s

en: %(value)s%% discount on %(range)s
et: %(value)s%%allahindlus%(range)s

en: %(value)s%% off of shipping cost
et: %(value)s%%allahindlus tarnimise hinnast

en: %d Row | %d Rows
et[0]: %d Rida
et[1]: %d Rida

en: %d product added to range | %d products added to range
et[0]: %d toode lisatud vahemikku
et[1]: %d toodet lisatud vahemikku

en: %i product attributes are still assigned to this attribute option group
et: %itoote omadused kuuluvad endiselt selle omaduste valiku gruppi

en: %i product classes are still assigned to this option
et: %i toote klassi kuuluvad endiselt selle valiku alla

en: %i products are still assigned to this option
et: %i toodet kuuluvad endiselt selle valiku alla

en: %i products are still assigned to this type
et: %i toodet kuulub endiselt selle tüübi alla

en: %s Attribute Option Group | %s Attribute Option Groups
et[0]: %sOmaduste Valiku Grupp
et[1]: %sOmaduste Valiku Grupid

en: %s Category | %s Categories
et[0]: %s kategooria
et[1]: %s kategooriad

en: %s Option | %s Options
et[0]: %s Valik
et[1]: %s Valikud

en: %s cards are not accepted.
et: %s kaarte ei aktsepeerita

en: %s does not exist
et: %sei eksisteeri

en: %s has been sent a confirmation email for another product alert on this site. Please confirm or cancel that request before signing up for more alerts.
et: %son saadetud kinnitusmeil teise toote jaoks selles poes. Palun kinnitage või tühistage mainitud taotlus, ennem kui uute teavituste jaoks registreerite.

en: %s is not a file
et: %sei ole fail

en: %s is not a valid image archive
et: %s ei ole korrektne pildi arhiiv

en: %s is not readable
et: %sei ole loetav

en: %s step not complete
et: %s. samm ei ole valmis

en: '%(new_status)s' is not a valid status (current status: '%(status)s')
et: '%(new_status)s' ei ole õige staatus (hetke staatus: '%(status)s')

en: '%(new_status)s' is not a valid status for order %(number)s (current status: '%(status)s')
et: '%(new_status)s' ei ole õige staatus tellimusele %(number)s (hetke staatus: '%(status)s')

en: '%(status)s' is not a valid new status for line %(line_id)d
et: '%(status)s' ei ole korrektne uus staatus reale %(line_id)d

en: '%(title)s' is no longer available
et: '%(title)s' ei ole enam saadaval

en: '%(title)s' is no longer available to buy (%(reason)s). Please adjust your basket to continue
et: '%(title)s' ei ole enam müügis (%(reason)s). Palun uuendage oma ostukorvi

en: '%(title)s' moved to '%(name)s' wishlist
et: '%(title)s' liigutati soovinimekirja '%(name)s'

en: '%(title)s' was removed from your '%(name)s' wish list
et: '%(title)s' eemaldati soovinimekirjast '%(name)s'

en: '%(type)s' event for order #%(number)s
et: '%(type)s' sündmus tellimusele #%(number)s

en: '%(voucher)s' used by '%(user)s'
et: '%(voucher)s' kasutavad '%(user)s'

en: '%s' has been added to your basket
et: '%s' lisati sinu ostukorvi

en: '%s' was added to your wish list.
et: '%s' lisati teie soovinimekirja.

en: (Anonymous)
et: (Anonüümne)

en: -- Choose type --
et: -- Vali tüüp --

en: ...or choose a pre-defined one
et: ...või valige valmisvariantidest

en: 0 to 20
et: 0 kuni 20

en: 1. Name and description
et: 1. Nimi ja kirjeldus

en: 1. Shipping address
et: 1.Tarneaadress

en: 2. Incentive
et: 2. Stiimul

en: 2. Shipping method
et: 2. Tarnemeetod

en: 20 to 40
et: 20 kuni 40

en: 3. Condition
et: 3. Tingimus

en: 3. Payment
et: 3. Maksmine

en: 4. Preview
et: 4. Eelvaade

en: 4. Restrictions
et: 4. Piirangud

en: 40 to 60
et: 40 kuni 60

en: 5. Confirmation
et: 5. Kinnitamine

en: <em>Closed</em> stock alerts
et: <em>Suletud</em> lao teavitused

en: <em>Open</em> stock alerts
et: <em>Avatud</em> lao teavitused

en: <strong>0</strong> results.
et: <strong>0</strong>tulemust

en: A child product can't have a category assigned.
et: Alamtootel ei saa olla eraldi kategooriat.

en: A child product can't have a product class.
et: Alamtootel ei saa olla tooteklassi.

en: A child product can't have options.
et: Alamtootel ei saa olla toote valikuid.

en: A child product needs a parent.
et: Alamtootel peab olema ülemtoode.

en: A child product should not have categories
et: Alamtootel ei tohi olla kategooriat

en: A confirmation email has been sent to %s
et: Kinnituse e-kiri on saadetud aadressile %s

en: A discount value is required
et: Allahindluse väärtus on kohustuslik

en: A parent product can't have stockrecords.
et: Ülemtootel ei saa olla laoseisu.

en: A partial email address can be entered (eg '@example.com') to match multiple addresses.
et: Võite sisestada pooliku aadressi (Nt. @näide.ee), et sobitada mitme aadressiga korraga.

en: A password reset email has been sent
et: E-kiri parooli lähtestamiseks saadetud

en: A preview email has been sent to %s
et: Ülevaate e-kiri on saadetud aadressile %s

en: A problem occurred while processing payment for this order - no payment has been taken.  Please contact customer services if this problem persists
et: Makse teostamisel tekkis viga - raha maha ei võetud. Kui uuesti proovimisest kasu pole, võtke ühendust meie klienditeenindusega

en: A product attribute is something that this product may have, such as a size, as specified by its class
et: Olenevalt toote tüübist võib tal olla erinevaid omadusi, näiteks suurus.

en: A range is required
et: Vahemik on nõutud

en: A user with that email address already exists
et: Sellise meiliaadressiga kasutaja on juba olemas

en: A user with this email address already exists
et: Sellise meiliaadressiga kasutaja on juba olemas

en: Absolute discount benefit
et: Absoluutne sooduse eelis

en: Absolute discount benefits
et: Absoluutse sooduse eelised

en: Account
et: Konto

en: Action
et: Tegevus

en: Actions
et: Tegevused

en: Active
et: Aktiivne

en: Active <em>Site</em> Offers
et: Aktiivsed <em>lehe</em> pakkumised

en: Active <em>Vouchers</em>
et: Aktiivsed <em>Vautserid</em>

en: Active vouchers
et: Aktiivsed vautšerid

en: Add
et: Lisa

en: Add a new Attribute Option Group
et: Lisa uus Omaduste Valiku Grupp

en: Add a new Option
et: Lisa uus valik

en: Add a new address
et: Lisa uus aadress

en: Add a new category
et: Lisa uus kategooria

en: Add a new product type
et: Lisa uus tootetüüp

en: Add a new weight band
et: Lisa uus kaaluvahemik

en: Add another %(model)s
et: Lisa veel %(model)s

en: Add child category
et: Lisa alamkategooria

en: Add products
et: Lisa tooteid

en: Add to basket
et: Lisa ostukorvi

en: Add to wish list
et: Lisa nimekirja

en: Add variant
et: Lisa variant

en: Add voucher
et: Lisa vautšer

en: Add weight band
et: Lisa kaaluvahemik

en: Added to a basket
et: Ostukorvi lisatud

en: Adding...
et: Lisab...

en: Address
et: Aadress

en: Address '%s' created
et: Aadress '%s' loodud

en: Address '%s' deleted
et: Aadress '%s' kustutatud

en: Address '%s' updated
et: Aadress '%s' uuendatud

en: Address Book
et: Aadressiraamat

en: Address Hash
et: Aadressi võti

en: Address book
et: Aadressiraamat

en: Address deleted
et: Aadress kustutatud

en: Address saved
et: Aadress salvestatud

en: Addresses
et: Aadressid

en: Addresses in %(country)s require a valid postcode
et: %(country)s riigi aadressid peavad olema postiindeksiga

en: Advanced Search
et: Täpsem otsing

en: Alert #%(id)s
et: Teavitus#%(id)s

en: Alerts with status "%s"
et: Teavitused staatusega "%s"

en: All
et: Kõik

en: All Alerts
et: Kõik teavitused

en: All Orders
et: Kõik tellimused

en: All alerts
et: Kõik teavitused

en: All available lines from order %(number)s have been added to your basket
et: All saadaolevad read tellimusest %(number)s on sinu ostukorvi lisatud

en: All offers
et: Kõik pakkumised

en: All orders
et: Kõik tellimused

en: All pages
et: Kõik lehed

en: All partners
et: Kõik partnerid

en: All products
et: Kõik tooted

en: All reviews
et: Kõik arvustused

en: All users
et: Kõik kasutajad

en: All vouchers
et: Kõik vautšerid

en: Allocation
et: Jaotus

en: Allocation of %(amount)s from type %(type)s
et: Jaotus %(amount)stüübist%(type)s

en: Alternative shipping methods can be chosen during checkout
et: Kassas saab valida alternatiivseid tarnemeetodeid

en: American Express cards use a 4 digit security code
et: American Express kaardid kasutavad 4 kohalist turvanumbrit

en: Amount
et: Kogus

en: Amount Allocated
et: Eraldatute arv

en: Amount Debited
et: Debiteeritud summa

en: Amount Refunded
et: Tagastatud summa

en: Amount debited
et: Debiteeritud summa

en: Amount refunded
et: Tagastatud summa

en: An address from your address book?
et: Aadress Teie aadressiraamatust?

en: An alert has been created
et: Teavitus on loodud

en: An image with a display order of zero will be the primary image for a product
et: Pilti järjestusväärusega 0 kasutatakse selle toote põhipildina

en: Analytics
et: Analüütika

en: Ancestor categories are public
et: Esivanemlikud kategooriad on avalikud

[ctx: Anonymous reviewer name]
en: Name
et: Nimetus

en: Anonymous reviews must include a name and an email
et: Anonüümse arvustusega tuleb kaasa panna nimi ja meiliaadress

en: Applies to countries
et: Kehtib riikidele

en: Approved
et: Heaks kiidetud

en: Archive
et: Arhiiv

en: Archiving...
et: Arhiveerin...

en: Are you sure that you want to delete this alert?
et: Oled kindel, et soovid selle teavituse kustutada?

en: Are you sure you want to delete this address?
et: Oled kindel, et soovid aadressi kustutada?

en: Are you sure you want to delete this offer?
et: Kas olete kindel, et soovite kustutada selle pakkumise?

en: Are you sure you want to delete this partner?
et: Oled kindel, et soovid selle partneri kustutada?

en: Are you sure you want to delete this range?
et: Oled kindel, et soovid selle vahemiku kustutada?

en: Are you sure you want to delete this shipping method?
et: Oled kindel, et soovid selle tarnemeetodi kustutada?

en: Are you sure you want to delete this weight band method?
et: Oled kindel, et soovid kaaluvahemiku meetodit kustutada?

en: At least one field is required.
et: Vähemalt üks väli peab olema täidetud.

en: At least one stock record must be set to a partner that you're associated with.
et: Vähemalt üks laoliikumine peab olema seotud tarnijaga

en: Attribute
et: Omadus

en: Attribute Option Group
et: Omaduste valikute grupp

en: Attribute Option Group created successfully
et: Omaduste Valiku Grupp lisatud edukalt

en: Attribute Option Group deleted successfully
et: Omaduste Valiku Grupp kustutatud edukalt

en: Attribute Option Group details
et: Omaduste Valikute Grupi detailid

en: Attribute Option Group updated successfully
et: Omaduste Valiku Grupp uuendatud edukalt

en: Attribute Option Groups
et: Omaduste Valikute Grupp

en: Attribute Options
et: Omaduste Valikud

en: Attribute option
et: Omaduse valik

en: Attribute option group
et: Omaduste valikute grupp

en: Attribute option groups
et: Omaduste valikute grupid

en: Attribute options
et: Omaduse valikud

en: AttributeOption has not been saved yet
et: Omaduse valikut ei ole veel savestatud

en: Attributes
et: Omadused

en: Availability
et: Saadavus

en: Available
et: Saadaval

en: Available between %(start)s and %(end)s
et: Saadaval vahemikus %(start)s ja %(end)s

en: Available from %(start)s
et: Saadaval alates %(start)s

en: Available until %(end)s
et: Saadaval kuni %(end)s

en: Average order costs
et: Keskmise tellimuse maksumus

en: Back to search results
et: Tagasi otsitulemuste juurde

en: Bankcard
et: Pangakaart

en: Bankcards
et: Pangakaardid

en: Basket
et: Ostukorv

en: Basket #%(basket_id)d, Product #%(product_id)d, quantity %(quantity)d
et: Ostukorv #%(basket_id)d, toode #%(product_id)d, kogus %(quantity)d

en: Basket Additions
et: Ostukorvi täiendused

en: Basket additions
et: Ostukorvi lisad

en: Basket includes %(amount)s from %(range)s
et: Ostukorv sisaldab %(amount)s %(range)s

en: Basket includes %(count)d distinct item(s) from %(range)s
et: Korv sisaldab %(count)dvalikuid vahemik(kude)st %(range)s

en: Basket includes %(count)d item(s) from %(range)s
et: Ostukorv sisaldab %(count)d toodet %(range)s

en: Basket line
et: Ostukorvi rida

en: Basket lines
et: Ostukorvi read

en: Basket status
et: Ostukorvi staatus

en: Basket total
et: Ostukorvi summa

en: Basket total (after discounts)
et: Korvi kogusumma (pärast allahindluseid)

en: Basket total (before discounts)
et: Korvi kogusumma (enne allahindluseid)

en: Basket total (excl. discounts)
et: Korvi kogusumma (ilma allahindlusteta)

en: Basket total (inc. discounts)
et: Korvi kogusumma (koos allahindlustega)

en: Basket total (inc. tax)
et: Ostukorv kokku (km-ga)

en: Basket total:
et: Ostukorvi summa:

en: Baskets
et: Ostukorvid

en: Benefit
et: Kasu

en: Benefits
et: Hüved

en: Bill to name
et: Arve nimele

en: Billing Address
et: Arve aadress

en: Billing address
et: Arve aadress

en: Billing addresses
et: Arve aadressid

en: Body
et: Sisu

en: Body HTML
et: Sisu HTML

en: Body Text
et: Sisu tekst

en: Body text
et: Sisutekst

en: Boolean
et: Tõeväärtus

en: Boolean attribute should not be required.
et: Loogiline atribuut ei peaks olema kohustuslik

en: Browse
et: Sirvi

en: Browse products in offer
et: Sirvi tooteid pakkumises

en: Browse store
et: Sirvi poodi

en: Build a new condition
et: Loo uus tingimus

en: Build a new incentive
et: Loo uus stiimul

en: Bulk Actions
et: Hulgitegevused

en: Buy %(delta)d more product from %(range)s | Buy %(delta)d more products from %(range)s
et[0]: Osta %(delta)d rohkem tooteid %(range)s
et[1]: Osta %(delta)d rohkem tooteid %(range)s

[ctx: Buy again]
en: Re-order
et: Telli uuesti

[ctx: Buy again]
en: Re-order all items
et: Telli kõik tooted uuesti

[ctx: Buy again]
en: Re-ordering...
et: Uuesti tellimine...

en: Can be used multiple times by multiple customers
et: Kasutatav mitmeid kordi, mitmete klientide poolt

en: Can be used once by one customer
et: Kasutatav üks kord ühe kliendi poolt

en: Can only be used once per customer
et: Kasutatav üks kord ühe kliendi kohta

en: Cancel
et: Tühista

en: Cancelled
et: Tühistatud

en: Caption
et: Pealkiri

en: Card Type
et: Kaardi tüüp

en: Card number
et: Kaardi number

en: Case insensitive / No spaces allowed
et: Tõstutundetu / Tühikud pole lubatud

en: Catalogue
et: Kataloog

en: Catalogue and stock
et: Kataloog ja laoseis

en: Catalogue reviews
et: Tootearvustused

en: Categories
et: Kategooriad

en: Category
et: Kategooria

en: Category created successfully
et: Kategooria edukalt loodud

en: Category deleted successfully
et: Kategooria kustutatud

en: Category updated successfully
et: Kategooria edukalt uuendatud

en: Change
et: Muuda

en: Change Password
et: Muuda parooli

en: Change line status to
et: Muuda rea staatus:

en: Change my password
et: Muuda oma parooli

en: Change order status
et: Muuda tellimuse staatust

en: Change password
et: Muuda parooli

en: Change selected %(model)s
et: Muuda valitud%(model)s

en: Change status
et: Muuda staatust

[ctx: Change the sequence order]
en: Re-order
et: Telli  uuesti

en: Changing...
et: Muudan...

en: Charge
et: Tasu

en: Charge (excl tax)
et: Tasu (km-ta)

en: Charge (incl tax)
et: Tasu (km-ga)

en: Charge for weights up to %s kg
et: Tasu kaaludele kuni %s kg

en: Cheapest product from %(range)s is free
et: Odavaim toode alates %(range)son tasuta

en: Check for products that are back in stock and send out alerts
et: Kontrolli kas tooted on taas saadaval ja saada välja teavitused

en: Checkout
et: Kassa

en: Checkout gateway
et: Kassa värav

en: Checkout now
et: Kassasse

en: Child product
et: Alamtoode

en: Choose what type of product this is
et: Vali toote tüüp

en: City
et: Linn

en: Close
et: Sulge

en: Closed
et: Suletud

en: Code
et: Kood

en: Code can only contain the letters a-z, A-Z, digits, and underscores, and can't start with a digit.
et: Kood võib sisaldada ainult inglise tähti a-z, A-Z, numbreid ja alakriipse ning ei tohi alata numbriga.

en: Code can only contain the uppercase letters (A-Z), digits, and underscores, and can't start with a digit.
et: Kood võib sisaldada ainult suuri tähti (A-Z), numbreid ja alamkriipse, ega tohi alata numbriga.

en: Code used for looking up this event programmatically
et: Tootekood otsimiseks

en: Communication
et: Side

en: Communication Event
et: Side sündmus

en: Communication Events
et: Side sündmused

en: Communication event type
et: Kommunikatsioonisündmuse tüüp

en: Communication event types
et: Kommunikatsioonisündmuste tüüpid

en: Communications dashboard
et: Kliendisuhtluse töölaud

en: Complete
et: Tehtud

en: Condition
et: Tingimus

en: Conditional offer
et: Tingimustega pakkumine

en: Conditional offers
et: Tingimustega pakkumised

en: Conditions
et: Tingimused

en: Confirm Password
et: Parooli kinnitus

en: Confirm password
et: Parooli kinnitus

en: Confirmation of order %(number)s
et: Tellimuse %(number)s kinnitus

en: Confirmation required for stock alert
et: Teavituse jaoks on vaja kinnitust

en: Contact
et: Kontakt

en: Contact Number
et: Kontaktnumber

en: Contact number
et: Kontaktnumber

en: Content
et: Sisu

en: Continue
et: Jätka

en: Continue shopping
et: Jätka ostlemist

en: Continue to step 2
et: Jätkake 2. sammuga

en: Continue to step 3
et: Jätkake 3. sammuga

en: Continue to step 4
et: Jätkake 4. sammuga

en: Continuing...
et: Jätkan...

en: Cost
et: Maksumus

en: Count condition
et: Loetelu tingimus

en: Count conditions
et: Loetelu tingimused

en: Countries
et: Riigid

en: Country
et: Riik

en: Country name
et: Riigi nimi

en: Coverage Condition
et: Katvuse tingimus

en: Coverage Conditions
et: Katvuse tingimused

en: Create
et: Lisa

en: Create Attribute Option Group
et: Looge omaduste valikute grupp

en: Create New Page
et: Loo uus lehekülg

en: Create Option
et: Loo valik

en: Create a new product of type
et: Lisa uus toode tüübist

en: Create a new shipping method
et: Loo uus tarnemeetod

en: Create a new wish list
et: Loo uus soovinimekiri

en: Create a new wishlist
et: Loo uus soovinimekiri

en: Create new %(product_class)s product
et: Lisage toode klassist %(product_class)s

en: Create new Attribute Option Group
et: Looge uus Omaduste Valikute Grupp

en: Create new Option
et: Loo uus valik

en: Create new category
et: Loo uus kategooria

en: Create new offer
et: Loo uus pakkumine

en: Create new page
et: Loo uus leht

en: Create new partner
et: Loo uus parnter

en: Create new product
et: Lisa uus toode

en: Create new product type
et: Lisa uus tootetüüp

en: Create new range
et: Loo uus vahemik

en: Create new shipping charge
et: Loo uus tarne tasu

en: Create new variant of %(parent_product)s
et: Lisage variant tootele %(parent_product)s

en: Create new voucher
et: Loo uus vautšer

en: Create new voucher set
et: Loo uus vautšeri komplekt

en: Create payment event
et: Loo makse sündmus

en: Create product type
et: Lisa tootetüüp

en: Create range
et: Loo vahemik

en: Create shipping event
et: Loo tarnesündmus

en: Create user
et: Loo kasutaja

en: Create voucher
et: Loo vautšer

en: Create voucher set
et: Loo vautšerite komplekt

en: Create your account and then you will be redirected back to the checkout process
et: Looge omale konto - teid tuuakse kassalehele tagasi

en: Created
et: Loodud

en: Currency
et: Valuuta

en: Current available stock
et: Laos olev inventuur

en: Custom class
et: Eri klass

en: Custom condition
et: Valikuline tingimus

en: Custom incentive
et: valikuline stiimul

en: Customer
et: Klient

en: Customer Information
et: Kliendi kontaktandmed

en: Customer Reviews
et: Klientide arvustused

en: Customer checked out as a guest.
et: Klient läbis kassa külalisena

en: Customer email address
et: Kliendi emaili aadress

en: Customer has deleted their account.
et: Klient on enda konto kustutanud.

en: Customer name
et: Kliendi nimi

en: Customer name matches "{customer_name}"
et: Kliendi nimiele vastab "{customer_name}"

en: Customer rating
et: Kliendi hinnang

en: Customer reviews
et: Klientide arvustused

en: Customers
et: Kliendid

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Date
et: Kuupäev

en: Date Closed
et: Sulgemise kuupäev

en: Date Created
et: Loomise kuupäev

en: Date Processed
et: Töötlemise kuupäev

en: Date Sent
et: Saatmise kuupäev

en: Date Updated
et: Uuendamise kuupäev

en: Date Uploaded
et: Üleslaadimiskuupäev

en: Date alert raised
et: Teavituse tellimise kuupäev

en: Date alert sent
et: Kuupäeva teavitus saadetud

en: Date cancelled
et: Tühistamise kuupäev

en: Date closed
et: Sulgemise kuupäev

en: Date confirmed
et: Kinnitamise kuupäev

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Date created:
et: Loomise kuupäev:

en: Date from
et: Alates kuupäevast

en: Date joined
et: Liitumiskuupäev

en: Date merged
et: Liitmise kuupäev

en: Date of creation
et: Loomise kuupäev

en: Date of last order
et: Viimase tellimuse kuupäev

en: Date of purchase
et: Ostukuupäev

en: Date placed
et: Tellimuse kuupäev

en: Date registered
et: Registreerimiskuupäev

en: Date sent
et: Saatmiskuupäev

en: Date submitted
et: Esitamise kuupäev

en: Date to
et: Kuni kuupäevani

en: Date updated
et: Uuendamismise kuupäev

en: Date uploaded
et: Üleslaadimiskuupäev

en: DateTime
et: Kuupäev/Kellaaeg

en: Datetime
et: Kuupäev/Kellaaeg

en: Dear %(name)s,
et: Lugupeetud %(name)s,

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default Weight
et: Vaikimisi kaal

en: Default billing address
et: Vaikimisi arveldamise aadress

en: Default billing address?
et: Vaikimisi arveaadress

en: Default product weight (kg)
et: Vaikimisi toote kaal (kg)

en: Default product weight in kg when no weight attribute is defined
et: Vaikimisi toote kaal on kilogrammides, kui kaalu atribuute ei ole defineeritud

en: Default shipping address
et: Vaikimisi tarneaadress

en: Default shipping address?
et: Vaikimisi tarneaadress

en: Default weight (kg)
et: Vaikimisi kaal (kg)

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete %s
et: Kustuta %s

en: Delete Attribute Option Group
et: Kustuta Omaduste Valikute Grupp

en: Delete Attribute Option Group '%s'
et: Kustuta Omaduste Valiku Grupp '%s'

en: Delete Attribute Option Group <strong>%(name)s</strong> - are you sure?
et: Kustuta Omaduste Valikute Grupp <strong>%(name)s</strong> - Olete kindel?

en: Delete Attribute Option Group?
et: Kustuta omaduste valiku grupp?

en: Delete Option
et: Kustuta valik

en: Delete Option '%s'
et: Kustuta valik '%s'

en: Delete Option <strong>%(name)s</strong> - are you sure?
et: Kustuta valik <strong>%(name)s</strong>-olete kindel?

en: Delete Option?
et: Kustuta valik?

en: Delete address?
et: Kustuta aadress?

en: Delete alert #%(id)s?
et: Kustuta teavitus#%(id)s?

en: Delete category
et: Kustuta kategooria

en: Delete category?
et: Kustuta kategooria?

en: Delete offer
et: Kustuta pakkumine

en: Delete page
et: Kustuta leht

en: Delete page '%(title)s'?
et: Kustuta leht '%(title)s'?

en: Delete page <strong>%(title)s</strong> - are you sure?
et: Kustuta leht <strong>%(title)s</strong>- olete kindel?

en: Delete partner
et: Kustuta partner

en: Delete product type
et: Kustuta tootetüüp

en: Delete product type '%s'
et: Kustuta tootetüüp '%s'

en: Delete product type <strong>%(name)s</strong> - are you sure?
et: Kustuta toote tüüp <strong>%(name)s</strong> - olete kindel?

en: Delete product type?
et: Kustuta tootetüüp?

en: Delete product variant?
et: Kustuta toote variant?

en: Delete product?
et: Kustuta toode?

en: Delete profile
et: Kustuta profiil

en: Delete range '%(name)s'?
et: Kustuta vahemik '%(name)s'?

en: Delete review "%(title)s"?
et: Kustuta arvustus "%(title)s"?

en: Delete review '%(title)s'?
et: Kustuta arvustus '%(title)s'?

en: Delete selected %(model)s
et: Kustuta valitud%(model)s

en: Delete shipping method
et: Kustuta tarnemeetod

en: Delete shipping method '%(name)s'?
et: Kustuta tarnemeetod '%(name)s'?

en: Delete voucher '%(name)s'?
et: Kas tõesti kustutan vautšeri '%(name)s'?

en: Delete weight band?
et: Kustuta kaaluvahemik?

en: Delete?
et: Kustuta?

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Deleted page '%s'
et: Kustuta leht '%s'

en: Deleted product '%s'
et: Toode '%s' kustutati

en: Deleted product variant '%s'
et: Toote variant '%s' kustutati

en: Deleting...
et: Kustutan...

en: Deliver to name
et: Tarni nimele

en: Delivery address updated
et: Tarneaadress uuendatud

en: Delivery address updated:
    %s
et: Tarneaadress uuendatud
    %s

en: Delta
et: Vahe

en: Delta Votes
et: Häälte vahe

en: Depends on number of items in basket that are in condition range
et: Tingib valikutest korvis, mis on tingimuste vahemikus

en: Depends on value of items in basket that are in condition range
et: Tingib korvis olevate valikute väärtusest, mis on tingimuste vahemikus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Designates whether the user can log into this admin site.
et: Määrab, kas kasutaja saab ligi administreerimisliidesele.

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
et: Näitab, kas kasutaja on aktiveeritud. Kasutage selle märke pealepanemist või mahavõtmist kontode kustutamise asemel.

en: Determines order of the products. A product with a higher value will appear before one with a lower ranking.
et: Määrab toodete järjekorra. Suurema väärtusega toodet kuvatakse väiksema väärtusega toodetest eespool.

en: Discount
et: Allahindlus

en: Discount category
et: Allahindluse kategooria

en: Discount is a fixed amount of the shipping cost
et: Allahindlus on fikseeritud summa saatmiskulust

en: Discount is a fixed amount off of the product's value
et: Allahindlus on toote väärtusest lahutatud kindel summa

en: Discount is a percentage off of the product's value
et: Allahindlus on protsent toote väärtusest

en: Discount is a percentage off of the shipping cost
et: Allahindlus on protsent saatmiskulust maha

en: Discount is to give the cheapest product for free
et: Allahindlus on odavaima toote tasuta andmine

en: Discount of %(amount)r from order %(order)s
et: Allahindlus %(amount)r tellimuselt %(order)s

en: Discount type
et: Allahindluse tüüp

en: Discount value
et: Allahindluse väärtus

en: Discounts
et: Allahindlused

en: Display order
et: Kuvamisjärjestus

en: Down
et: Alla

en: Download
et: Lae alla

en: Download CSV
et: Lae CSV alla

en: Download selected orders as a CSV
et: Lae valitud tellimused CSV failina alla

en: Dr
et: Dr.

en: Drag images to re-order them. Space for additional images will appear when images are added.
et: Lohista pilte, et neid ümber seada. Ruumi tekib juurde, kui lisate uusi pilte.

en: Due to technical limitations we are not able to ship more than %(threshold)d items in one order.
et: Tehniliste piirangute tõttu ei ole meil võimalik saata rohkem, kui %(threshold)d asja ühe tellimusega.

en: Due to technical limitations we are not able to ship more than %(threshold)d items in one order. Your basket currently has %(basket)d items.
et: Tehniliste piirangute tõttu ei ole meil võimalik tarnida rohkem, kui %(threshold)d ühikud ühe tellimusega. Teie ostukorv sisaldab %(basket)d ühikut.

en: Duplicate products
et: Duplikaattooted

en: Edit
et: Muuda

en: Edit Attribute Option Group
et: Muutke Omaduste Valikute Gruppi

en: Edit Option
et: Muuda valikut

en: Edit Profile
et: Muuda profiili

en: Edit address
et: Halda aadressi

en: Edit again
et: Muuda uuesti

en: Edit category
et: Muuda kategooriat

en: Edit children
et: Muuda alamkategooriaid

en: Edit email
et: Muuda e-posti aadressi

en: Edit included products
et: Muuda sisalduvaid tooteid

en: Edit order contents
et: Muuda tellimuse sisu

en: Edit product type
et: Muuda tootetüüpi

en: Edit products
et: Muuda tooteid

en: Edit profile
et: Muuda profiili

en: Edit range
et: Muuda vahemikku

en: Edit range metadata
et: Muuda vahemike metadatat

en: Edit shipping address
et: Muuda tarneaadressi

en: Edit shipping address for order %(order.number)s
et: Muuda tarneaadres tellimusel %(order.number)s

en: Edit shipping method
et: Muuda tarnemeetodit

en: Edit the user's details
et: Muuda kasutaja andmeid

en: Edit this category
et: Muuda kategooriat

en: Edit this page
et: Muuda seda lehte

en: Edit this product
et: Muuda toodet

en: Edit user '%s'
et: Muuda kasutajat '%s'

en: Edit voucher
et: Muuda vautšerit

en: Edit weight band
et: Muuda kaaluvahemikku

en: Editing variant of %(parent_product)s
et: Muutke toote %(parent_product)s varianti

en: Either comma-separated, or one identifier per line
et: Kas komadega eraldatud või üks nimetaja rea kohta

en: Email
et: E-kiri

en: Email Address
et: E-maili aadress

en: Email Body HTML Template
et: E-maili HTML sisu mall

en: Email Body Template
et: E-maili sisu mall

en: Email History
et: E-kirjade ajalugu

en: Email Subject Template
et: E-maili teema maill

en: Email address
et: E-maili aadress

en: Email body HTML template
et: E-kirja sisuosa HTML mall

en: Email body text template
et: E-kirja sisuosa tekstiline mall

en: Email content
et: E-kirja sisu

en: Email history
et: E-posti ajalugu

en: Email saved
et: E-kiri salvestatud

en: Email sent
et: E-kiri saadetud

en: Email subject template
et: E-kirja pealkirja mall

en: Email templates
et: E-kirjade mallid

en: Email to %(email)s with subject '%(subject)s'
et: Saada e-mail %(email)s'le pealkirjaga '%(subject)s'

en: Email to %(user)s with subject '%(subject)s'
et: E-mail %(user)s'le teemaga '%(subject)s'

en: Emails
et: E-kirjad

en: Empty baskets cannot be submitted
et: Tühja korvi ei saa esitada

en: End
et: Lõpp

en: End date
et: Lõppkuupäev

en: End date should be later than start date
et: Lõppkuupäev peab olema hilisem kui alguskuupäev

en: End datetime
et: Lõpu kuupäev&kellaaeg

en: Enter a new password
et: Sisestage uus parool

en: Enter a valid month.
et: Sisesta kehtiv kuu.

en: Enter a valid year.
et: Sisesta kehtiv aasta.

en: Enter payment details
et: Sisesta makse detailid

en: Enter upper limit of this weight band in kg. The lower limit will be determined by the other weight bands.
et: Sisestage kaaluvahemiku ülemine piir kilogrammides. Alumine piir määratakse teiste kaaluvehmikkude järgi.

en: Enter your email
et: Sisesta oma e-maili aadress

en: Entity
et: Üksus

en: Error Message
et: Veateade

en: Event
et: Sündmus

en: Event Type
et: Sündmuse tüüp

en: Event notes
et: Sündmuse märkmed

en: Example: '/about/contact/'.
et: Näide: '/meist/kontakt/'.

en: Excluded Products
et: Välistatud Kategooriad

en: Exclusive offer
et: Eksklusiivne pakkumine

en: Exclusive offers cannot be combined on the same items
et: Eksklusiivseid pakkumisi ei saa ühendada samade valikutega

en: Expiry Date
et: Aegumiskuupäev

en: Export to CSV
et: Ekspordi CSV

en: File
et: Fail

en: File Path
et: Faili asukoht

en: File of SKUs or UPCs
et: SKU või UPC fail

en: Filename
et: Faili nimi

en: Filter result
et: Filtreeri tulemus

en: Filter results
et: Filtreerimistulemused

en: Filtering...
et: Filtreerin...

en: First line of address
et: Esimene aadressirida

en: First name
et: Eesnimi

en: Fixed discount benefits require a product range
et: Kindlamääralised allahindlused vajavad toodete vahemikku

en: Fixed discount benefits require a value
et: Kindlamääralised allahindlused vajavad väärtust

en: Fixed price benefit
et: Fikseeritud hinna eelis

en: Fixed price benefits
et: Fikseeritud hinna eelised

en: Fixed price shipping
et: Fikseeritud hinna tarne

en: Fixed price shipping benefit
et: Fikseeritud hinna tarnimise eelis

en: Fixed price shipping benefits
et: Fikseeritud hinna tarnimise eelised

en: Flat surcharge
et: Kindel lisatasu

en: Float
et: Komaga arv

en: Forgotten your password? Enter your e-mail address below, and we'll e-mail instructions for setting a new one.
et: Unustasid parooli? Sisesta oma e-posti aadress, et saaksime saata juhised paroolivahetuseks.

en: Found <strong>0</strong> results.
et: Leitud <strong>0</strong> tulemust.

en: Free
et: Tasuta

en: Free Shipping
et: Tasuta tarne

en: Free shipping
et: Tasuta tarne

en: Frequency
et: Sagedus

en: From
et: Kellelt

en: Frozen - the basket cannot be modified
et: Külmutatud - ostukorvi ei saa muuta

en: Fulfillment partner
et: Täitmispartner

en: Fulfillment partners
et: Täitmispartnerid

en: Fulfilment
et: Täitmine

en: Full dashboard access
et: Täielik töölaua ligipääs

en: General
et: Üldine

en: Generate report
et: Genereeri raport

en: Get a password reminder
et: Telli parooli meeldetuletus

en: Get results as
et: Tulemused kui

en: Get shipping for %(amount)s
et: Tarnimise soodus: %(amount)s

en: Get shipping for a fixed price
et: Saa kohaletoimetamine kindla hinnaga

en: Get the products that meet the condition for a fixed price
et: Leia tooted, mis vastavad kindla summa tingimustele

en: Go
et: Mine

en: Go to homepage
et: Kodulehele

en: Go!
et: Mine!

en: Group
et: Grupp

en: Guest email address
et: Külalise meiliaadress

en: HTML
et: Sisu HTML

en: HTML template
et: HTML mall

en: Hello,
et: Tere,

en: Hello,
    
    We are pleased to confirm your order %(order_number)s has been received and
    will be processed shortly.
et: Tere,
    
    Meil on heameel kinnitada et teie tellimus %(order_number)s on vastu võetud
    ning töötlemisel.

en: Higher the number, higher the country in the list.
et: Mida suurem number, seda eespool on riik nimekirjas.

en: Home
et: Pealeht

en: I am a new customer and want to checkout as a guest
et: Olen uus klient ja tahan sooritada ostu sisse logimata.

en: I am a new customer and want to create an account before checking out
et: Olen uus klient ja tahan enne ostu sooritamist registreerida konto.

en: I am a returning customer, and my password is
et: Mul on juba konto, mu parool on

en: I have a voucher code...
et: Mul on vautšeri kood...

en: I've forgotten my password
et: Unustasin parooli

en: ISO 3166-1 alpha-2
et: ISO 3166-1 alfa-2

en: ISO 3166-1 alpha-3
et: ISO 3166-1 alfa-3

en: ISO 3166-1 numeric
et: ISO 3166-1 numbriline

en: If it was you who changed the email address, you can ignore this email.
et: Kui te seda muudatust soovisite, võite rahulikult antud kirja ignoreerida.

en: If it wasn't you who changed it, please reset your password immediately and correct your email address:
et: Kui teie seda ei muutnud, palun lähtestage oma parool nii kiiresti kui võimalik ja taastage õige e-posti aadress.

en: If it wasn't you who changed it, please reset your password immediately:
et: Kui teie seda ei teinud, siis palun lähtestage oma parool nii kiiresti kui võimalik:

en: Image
et: Pilt

en: Images
et: Pildid

en: Important messages about items in your basket
et: Oluline info Teie korvis olevate toodete kohta

en: In Voucherset?
et: Vautšerites?

en: In case we need to call you about your order
et: Juhuks, kui peame teiega tellimusega seoses ühendust võtma

en: In progress
et: Pooleli

en: In stock
et: Laos

en: In stock (%d available)
et: Laos saadaval (%d laos)

en: Inactive
et: Mitteaktiivne

en: Inbox
et: Postkast

en: Incentive
et: Stiimul

en: Included Categories
et: Hõlmatud Kategooriad

en: Included Products
et: Hõlmatud Tooted

en: Includes all products?
et: Sisaldab kõiki tooteid?

en: Includes an item with UPC "{upc}"
et: Kaastab artikkli  "{upc}"

en: Includes an item with partner SKU "{partner_sku}"
et: Sisaldab toodet millel on partneri SKU "{partner_sku}"

en: Instructions
et: Juhised

en: Integer
et: Täisarv

en: Invalid action
et: Vigane tegevus

en: Invalid form submission
et: Vale vormi esitamine

en: Invalid lines requested
et: Vigased read

en: Invalid stock consumption request
et: Vigane lao tarbimise taotlus

en: Is Active?
et: Aktiivne?

en: Is active?
et: Aktiivne?

en: Is available?
et: on saadaval?

en: Is discountable?
et: On allahinnatav?

en: Is product discountable?
et: On see toode allahinnatav?

en: Is public
et: Avalik

en: Is public?
et: On avalik?

en: Is shipping country
et: On sihtriik

en: Is this review helpful?
et: On sellest arvustusest abi?

en: It is not possible to re-order order %(number)s as none of its lines are available to purchase
et: Tellimust %(number)s ei ole võimalik taas-tellida kuna ühtegi tema ridadest ei ole ostuks saadaval

en: Item
et: Toode

en: Items
et: Tooted

en: Items ordered
et: Tellitud tooted

en: Items purchased
et: Ostetud asjad

en: Items to buy later
et: Hiljem ostmiseks tooted

en: Items to buy now
et: Tooted kohe ostmiseks

en: Key
et: Võti

en: Keyword
et: Märksõna

en: Label
et: Silt

en: Last Order Date
et: Viimase tellimuse kuupäev

en: Last login
et: Viimane sisselogimine

en: Last name
et: Perenimi

en: Latest Orders (last 24 hours)
et: Hiljutised Tellimused (viimased 24 tundi)

en: Leave a product review
et: Jäta tootearvustus

en: Length of Code
et: Koodi pikkus

en: Limited dashboard access
et: Limiteeritud töölaua ligipääs

en: Limited to %(total)d uses (%(remainder)d remaining)
et: Võimalik %(total)d korda kasutada (%(remainder)d alles)

en: Limited to %(total)d uses per basket
et: Võimalik kasutada %(total)d korda korvi kohta

en: Limited to %(total)d uses per user
et: Võimalik kasutada %(total)d korda kliendi kohta

en: Limited to 1 use per basket
et: Võimalik kasutada 1 kord korvi kohta

en: Limited to 1 use per user
et: Ühekordseks kasutamiseks kliendi kohta

en: Limited to a cost of %(max)s
et: Limiteeritud maksumus kuni %(max)s

en: Line
et: Rida

en: Line #%(id)s
et: Rida#%(id)s

en: Line '%(number)s' (quantity %(qty)d) price %(price)s
et: Rea '%(number)s' (kogus %(qty)d) hind %(price)s

en: Line Attribute
et: Rea atribuut

en: Line Attributes
et: Rea atribuudid

en: Line ID
et: Rea ID

en: Line Price
et: Rea hind

en: Line Prices
et: Rea hinnad

en: Line Reference
et: Rea viide

en: Line attribute
et: Rea tunnus

en: Line attributes
et: Rea tunnused

en: Line price excl. tax
et: Rea summa maksudeta

en: Line price incl. tax
et: Rea summa maksudega

en: Lines
et: Read

en: Link a new user
et: Ühenda uus kasutaja

en: Link a user
et: Ühenda kasutaja

en: Link an existing user
et: Ühenda olemasolev kasutaja

en: Link user
et: Ühenda kasutaja

en: Linking...
et: Ühendan...

en: Log In
et: Logi sisse

en: Log in
et: Logi sisse

en: Log out
et: Logi välja

en: Logging in...
et: Login sisse...

en: Login
et: Logi sisse

en: Login or register
et: Logi sisse või registreeru

en: Logout
et: Logi välja

en: Low Stock Threshold
et: Madal varude lävi

en: Low stock alerts
et: Madala lao teavitused

en: Low stock threshold
et: Madala laoseisu hoiatuspiir

en: Make active
et: Aktiveeri

en: Make inactive
et: Desaktiveeri

en: Manage
et: Halda

en: Manage partner and users
et: Halda partnereid ja kasutajaid

en: Manage users
et: Halda kasutajaid

en: Max Affected Items
et: Maksimum mõjutatud valikutest

en: Max basket applications
et: Maksimum korvi rakendamistest

en: Max discount
et: Maksimaalne allahindlus

en: Max global applications
et: Maksimum globaalsetest rakendamistest

en: Max user applications
et: Maksimum kasutaja rakendamisi

en: Merged - superceded by another basket
et: Liidetud - kantud teisele ostukorvile

en: Message
et: Sõnum

en: Method
et: Meetod

en: Method code
et: Meetodi kood

en: Method name
et: Meetodi nimi

en: Miss
et: Preili

en: Move to Basket
et: Lisa ostukorvi

en: Move to basket
et: Lisa ostukorvi

en: Mr
et: Hr.

en: Mrs
et: Pr.

en: Ms
et: Prl.

en: Multi Option
et: Mitme Valikuline

en: Multibuy benefits don't require a 'max affected items' attribute
et: Mitmikostu soodused ei vaja 'maksimum mõjutatud valikute' atribuute

en: Multibuy benefits don't require a value
et: Mitmikostu soodused ei vaja väärtust

en: Multibuy benefits require a product range
et: Mitmikostu soodused vajavad toodete vahemikku

en: Multibuy discount benefit
et: Hulgiostu allahindluse kasu

en: Multibuy discount benefits
et: Mitmikostu sooduse eelised

en: Must be a boolean
et: Peab olema tõeväärtus

en: Must be a date or datetime
et: Peab olema kuupäev või kuupäev&kellaaeg

en: Must be a datetime
et: Peab olema kuupäev&kellaaeg

en: Must be a file field
et: Peab olema failiväli

en: Must be a float
et: Peab olema komaga arv

en: Must be a list or AttributeOption queryset
et: Peab olema list või AttributeOption queryset

en: Must be a model instance
et: Peab olema mudeli instants

en: Must be an AttributeOption model object instance
et: Peab olema AttributeOption mudeli instants

en: Must be an integer
et: Peab olema täisarv

en: Must be str
et: Peab olema str

en: My email address is
et: Minu e-maili aadress on

en: Name
et: Nimi

en: Name and description
et: Nimi ja kirjeldus

en: Needs to contain a set number of DISTINCT items from the condition range
et: Peab sisaldama kindlat arvu valikuid tingimuste vahemikust

en: New Customers
et: Uusi Kliente

en: New Product
et: Uus Toode

en: New Status
et: Uus staatus

en: New customers
et: Uusi kliente

en: New order status
et: Uue tellimuse staatus

en: New products
et: Uued tooted

en: Newest
et: Uusim

en: No
et: Ei

en: No Attribute Option Groups found.
et: Ühtegi Omaduste Valikute Gruppi ei leitud.

en: No Option found.
et: Ühtegi Valikut ei leitud.

en: No address associated.
et: Aadresse pole seotud.

en: No alerts found.
et: Teavitusi ei leitud.

en: No customers found.
et: Kliente ei leitud.

en: No discounts were applied to this order.
et: Sooduseid ei määratud antud tellimusele.

en: No emails found
et: E-kirju ei leitud

en: No file path supplied
et: Faili asukohta pole sisestatud

en: No notes available.
et: Märkmed puuduvad

en: No offers found.
et: Pakkumisi ei leitud.

en: No order found with this number
et: Sellise koodiga tellimust ei leitud

en: No orders found.
et: Tellimusi ei leitud

en: No orders have been placed that use this voucher.
et: Ühtegi tellimust ei ole antud vautšeriga esitatud.

en: No orders match your search.
et: Otsingule vastavaid tellimusi pole.

en: No other options can be set if you are using a custom incentive
et: Rohkem valikuid ei ole kui kasutad valikulist stiimulit

en: No pages found.
et: Lehekülgi ei leitud.

en: No partners found.
et: Partnereid ei leitud.

en: No payment events have occurred.
et: Ühtegi makset pole toimunud

en: No payment events.
et: Ühtegi makse sündmust ei ole.

en: No payment sources found for this order.
et: Makse allikaid ei leitud antud tellimuse jaoks.

en: No payment was required for this order.
et: Sellele tellimusele polnud makse vajalik.

en: No product(s) were found with SKU or UPC matching %s
et: Ühtegi toodet ei leitud SKU või UPCga, mis kattuks %s

en: No products exist with a SKU or UPC matching %s
et: Ühtegi toodet ei eksisteeri SKU või UPCga, mis kattuks %s

en: No products found.
et: Tooteid ei leitud

en: No range should be selected as the condition range will be used instead.
et: Vahemikku ei tohiks olla valitud, kuna kasutusele võetakse tingimuste vahemik

en: No range should be selected as this benefit does not apply to products
et: Vahemikku ei tohiks olla valitud kuna see soodus ei kehti toodetele

en: No ranges found.
et: Vahemikke ei leitud

en: No results found.
et: Tulemusi ei leitud.

en: No reviews found.
et: Arvustusi ei leitud.

en: No shipping address required.
et: Tarneaadress pole vajalik.

en: No shipping events have occurred.
et: Ühtegi tarnet pole toimunud

en: No shipping events.
et: Ühtegi tarnesündmust ei ole

en: No shipping methods found.
et: Tarnemeetodeid ei leitud.

en: No shipping required
et: Tarne pole vajalik

en: No status changes.
et: Staatuse muudatusi ei ole

en: No stock alerts found.
et: Laoseisu teavitusi ei leitud.

en: No users associated.
et: Kasutajaid pole seotud.

en: No users found.
et: Kasutajaid ei leitud.

en: No users linked.
et: Kasutajaid pole ühendatud.

en: No valid action submitted
et: Ühtegi kehtivat tegevust ei lisatud

en: No voucher found with code '%(code)s'
et: '%(code)s' koodiga vautšerit ei ole

en: No voucher found with id '%s'
et: Sellise koodiga vautšerit ei leitud (%s)

en: No vouchers found.
et: Vautšereid ei leitud.

en: No vouchers were used in this period
et: Sellel perioodil ei kastutatud ühtegi vautšerit

en: No weight bands have been added yet.
et: Kaaluvahemikke pole lisatud veel.

en: Not available anymore
et: Pole enam saadaval

en: Not yet confirmed
et: Kinnitamata

en: Note Type
et: Märkme tüüp

en: Note cannot be deleted
et: Märkust ei saa kustutada

en: Note deleted
et: Märkus kustutatud

en: Note saved
et: Märkus salvestatud

en: Notes
et: Märkmed

en: Notes are only editable for 5 minutes after being saved.
et: Märkmed on muudetavad anult 5 minutit pärast salvestamist.

en: Notification
et: Teavitus

en: Notifications
et: Teavitused

en: Notifications inbox
et: Teavituste postkast

en: Notify me
et: Teavita mind

en: Num allocated
et: Eraldatud Num

en: Num baskets
et: Ostukorvide arv

en: Num in stock
et: Laoseis

en: Num items
et: Toodete arv

en: Num lines
et: Ridade arv

en: Num orders
et: Tellimuste arv

en: Num products
et: Num tooted

en: Number allocated
et: Eraldatud number

en: Number in stock
et: Arv laos

en: Number of Duplicate SKUs
et: Korduvate SKUde arv

en: Number of New SKUs
et: Uute SKUde arv

en: Number of Orders
et: Tellimuste arv

en: Number of Orders as Billing Address
et: Tellimused Arveaadressi järgi

en: Number of Orders as Shipping Address
et: Tellimused Tarneaadressi järgi

en: Number of Unknown SKUs
et: Tundmatude SKUde arv

en: Number of applications
et: Rakendamiste kordade arv

en: Number of basket additions
et: Korvi lisamiste arv

en: Number of child categories
et: Alamkategooriate arv

en: Number of items
et: Toodete arv

en: Number of ordered items
et: Tellitud toodete arv

en: Number of orders
et: Tellimuste arv

en: Number of orders:
et: Tellimuste arv:

en: Number of products
et: Toodete arv

en: Number of reviews
et: Arvustuste arv

en: Number of uses:
et: Kasutuskordade arv:

en: Number of vouchers
et: Vautšerite arv

en: Number of weight bands
et: Kaaluvahemike arv

en: Offer
et: Pakkumine

en: Offer '%s' created!
et: Pakkumine '%s' on loodud!

en: Offer '%s' updated
et: Pakkumine '%s' on uuendatud

en: Offer ID
et: Pakkumise ID

en: Offer cannot be reinstated as it is not currently suspended
et: Pakkumist ei saa ennsistada kuna see ei ole deaktiveeritud

en: Offer currently available
et: Hetkel käimasolev pakkumine

en: Offer deleted!
et: Pakkumine on kustutatud!

en: Offer details
et: Pakkumise detailid

en: Offer for voucher '%s'
et: Pakkumine vautšerile '%s'

en: Offer is already suspended
et: Pakkumine on juba deaktiveeritud

en: Offer is suspended
et: Pakkumine on deaktiveeritud

en: Offer name
et: Pakkumise nimi

en: Offer not available due to restrictions!
et: Pakkumine pole saadaval piirangute tõttu

en: Offer performance
et: Pakkumise tootlus

en: Offer reinstated
et: Pakkumine on aktiveeritud

en: Offer summary
et: Pakkumise kokkuvõte

en: Offer suspended
et: Pakkumine on deaktiveeritud

en: Offers
et: Pakkumised

en: Offers are active from the start date. Leave this empty if the offer has no start date.
et: Pakkumised on aktiivsed alates alguskuupäevast. Kui pakkumisel pole alguskuupäeva, jätke see tühjaks.

en: Offers are active until the end date. Leave this empty if the offer has no expiry date.
et: Pakkumised on aktiivsed kuni lõppkuupäevani. Kui pakkumisel pole kehtivusaega, jätke see tühjaks.

en: Offers dashboard
et: Pakkumiste töölaud

en: Offers matching '%s'
et: '%s' päringule vastavad pakkumised

en: Offers, vouchers
et: Pakkumised, vautšerid

en: Official name
et: Ametlik nimi

en: Old Status
et: Vana saatus

en: One can't add a child product to a product with stock records.
et: Tootele, millel on laoseis, ei saa lisada alamtooteid.

en: One can't add variants to this product at this point.
et: Hetkel ei saa sellele tootele erivariante lisada.

en: Only child products can have a parent.
et: Ainult alamtoodetel saab olla ülemtoode.

en: Only choose a parent product if you're creating a child product.  For example if this is a size 4 of a particular t-shirt.  Leave blank if this is a stand-alone product (i.e. there is only one version of this product).
et: Vali ülemtoode ainult siis, kui lood mingit kindlat alamtoodet. Näiteks mingi T-särgimudeli suurus M või 4. Kui tegu on iseseisva (st. seda on ainult 1 versioon) tootega, jätke ülemtoote lahter tühjaks.

en: Only signed in users can vote
et: Ainult sisseloginud kasutajad saavad hääletada

en: Only signed-in users can vote on reviews
et: Ainult sisseloginud kasutajad saavad hinnata arvustusi

en: Only the offer and order reports use the selected date range
et: Ainult pakkumise ja tellimuse raportid kasutavad valitud kuupäevade vahemikku

en: Oops! We found some errors
et: Vabandust! Leidsime mõned vead

en: Open
et: Ava

en: Open - currently active
et: Avatud - hetkel aktiivne

en: Open baskets
et: Avatud ostukorvid

en: Option
et: Valik

en: Option Group
et: Valikute grupp

en: Option created successfully
et: Valik loodud edukalt

en: Option deleted successfully
et: Valik edukalt kustutatud

en: Option details
et: Valiku detailid

en: Option summary
et: Valiku kokkuvõte

en: Option updated successfully
et: Valik edukalt uuendatud

en: Options
et: Valikud

en: Options are values that can be associated with a item when it is added to a customer's basket.  This could be something like a personalised message to be printed on a T-shirt.
et: Valikud on väärtused, mida saab lisada ostukorvis olevale tootele. See võib näiteks olla personaliseeritud tekst, mis trükitake T-särgile

en: Or a new address?
et: Või uuele aadressile?

en: Order
et: Tellimus

en: Order #%(number)s
et: Tellimus #%(number)s

en: Order #%(number)s - Line #%(id)s
et: Tellimus #%(number)s - Rida #%(id)s

en: Order #%(number)s, type %(type)s
et: Tellimus #%(number)s, tüüp %(type)s

en: Order %(number)s
et: Tellimus %(number)s

en: Order Details
et: Tellimuse detailid

en: Order Discount
et: Tellimuse allahindlus

en: Order Discounts
et: Tellimuse allahindlused

en: Order History
et: Tellimuste ajalugu

en: Order Items
et: Tellimuste osad

en: Order Line
et: Tellimisliin

en: Order Lines
et: Tellimuste read

en: Order Note
et: Tellimisleht

en: Order Notes
et: Tellimuse märkmed

en: Order Number
et: Tellimuse number

en: Order Search Results
et: Tellimuse Otsingutulemused

en: Order Status Change
et: Tellimuse staatuse muudatus

en: Order Status Changes
et: Tellimuse staatuse muudatused

en: Order Total
et: Tellimuse kogumaksumus

en: Order Total:
et: Tellimuse summa:

en: Order and Item Charge
et: Tellimuse ja ühikute tasu

en: Order and Item Charges
et: Tellimuse ja ühikute tasud

en: Order contents
et: Tellimuse sisu

en: Order date
et: Tellimuse kuupäev

en: Order history
et: Tellimuse ajalugu

en: Order information
et: Tellimuse info

en: Order items
et: Tellimuse osad

en: Order lines
et: Tellimuse read

en: Order number
et: Tellimuse number

en: Order number starts with "{order_number}"
et: Tellimused, mis algavad "{order_number}"

en: Order preview
et: Tellimuse eelvaade

en: Order related
et: Tellmiusega seotu

en: Order statistics
et: Tellimuse statistika

en: Order status
et: Tellimuse staatus

en: Order status breakdown
et: Tellimuse staatuse detailid

en: Order status changed from '%(old_status)s' to '%(new_status)s'
et: Tellimuse staatus '%(old_status)s' muudetud: '%(new_status)s'

en: Order status is {order_status}
et: Tellimuse staatus: {order_status}

en: Order tax
et: Tellimuse maksud

en: Order total
et: Tellimuse summa

en: Order total (excl. tax)
et: Tellimuse summa (km-ta)

en: Order total (inc. tax)
et: Tellimuse summa (km-ga)

en: Order value
et: Tellimuse väärtus

en: Orders
et: Tellimused

en: Orders - All Time
et: Tellimused - Läbi Aja

en: Orders - Last 24 Hours
et: Tellimused - Viimased 24 Tundi

en: Orders dashboard
et: Tellimuste töölaud

en: Orders placed
et: Esitatud tellimused

en: Orders placed between %(date_from)s and %(date_to)s
et: %(date_from)s ja %(date_to)s vahel esitatud tellimused

en: Orders placed between %(date_from)s and %(date_to)s and order number containing %(order_number)s
et: Vahemikus %(date_from)s kuni %(date_to)s esitatud tellimused, mille tellimuse numbris sisaldub %(order_number)s

en: Orders placed since %(date_from)s
et: Alates %(date_from)s esitatud tellimused

en: Orders placed since %(date_from)s and order number containing %(order_number)s
et: Alates %(date_from)s esitatud tellimused, mille tellimuse numbris sisaldub %(order_number)s

en: Orders placed since %s
et: Tellimused alates %s

en: Orders placed until %(date_to)s
et: Tellimused kuni %(date_to)s

en: Orders placed until %(date_to)s and order number containing %(order_number)s
et: Kuni %(date_to)s esitatud tellimused, mille tellimuse numbris sisaldub %(order_number)s

en: Orders placed until %s
et: Tellimused kuni %s

en: Orders that used this offer
et: Tellimused, mis kasutasid seda pakkumist

en: Orders with order number containing %(order_number)s
et: Tellimused, mis sialdavad %(order_number)s

en: Original
et: Originaal

en: Otherwise, you can ignore this email.
et: Vastasel juhul võite seda kirja ignoreerida.

en: Owner
et: Omanik

en: Page is not 'last', nor can it be converted to an int.
et: Leht ei ole 'last' ega seda ei saa teisendada int.

en: Page not found
et: Lehte ei leitud

en: Page not found!
et: Lehte ei leitud!

[ctx: Page title]
en: Title
et: Pealkiri

en: Pages
et: Lehed

en: Pages dashboard
et: Lehtede töölaud

en: Paid using {payment_method}
et: Makstud {payment_method}

en: Parent product
et: Ülemtoode

en: Partner '%s' was created successfully.
et: Partner '%s' edukalt loodud

en: Partner '%s' was deleted successfully.
et: Partner '%s' edukalt kustutatud

en: Partner '%s' was updated successfully.
et: Partner '%s' edukalt uuendatud

en: Partner Notes
et: Partneri märkmed

en: Partner Reference
et: Partneri viide

en: Partner SKU
et: Tarnija kood

en: Partner address
et: Partneri aadress

en: Partner addresses
et: Partneri aadressid

en: Partner details
et: Partneri detailid

en: Partner name
et: Partneri nimi

en: Partner notes
et: Partneri märkmed

en: Partner reference
et: Partneri viide

en: Partner reference number
et: Partneri viitenumber

[ctx: Partner's name]
en: Name
et: Nimi

en: Partners
et: Partnerid

en: Partners dashboard
et: Partneri töölaud

en: Partners matching '%s'
et: Päringule vastavad partnerid '%s'

en: Password
et: Parool

en: Password reset
et: Parooli taastamine

en: Password reset complete
et: Parooli taastamine valmis

en: Password reset email sent
et: E-mail parooli taastamiseks saadetud

en: Password reset unsuccessful
et: Parooli taastamine ei õnnestunud

en: Password updated
et: Parool on uuendatud

en: Payment
et: Makse

en: Payment Event
et: Makse sündmus

en: Payment Event Quantities
et: Makse sündmuse hulgad

en: Payment Event Quantity
et: Makse sündmuse hulk

en: Payment Event Type
et: Makse sündmuse tüüp

en: Payment Event Types
et: Makse sündmuse tüübid

en: Payment Events
et: Makse sündmused

en: Payment details
et: Makse detailid

en: Payment details to go here
et: Makse detailid lähevad siia

en: Payment event created
et: Makse loodud

en: Payment event for order %s
et: Makse sündmus tellimusele %s

en: Payment events
et: Makse sündmused

en: Payment method
et: Makseviis

en: Payment sources
et: Makse allikad

en: Percentage benefits require a product range
et: Protsentuaalsed soodustused vajavad toodete vahemikku

en: Percentage discount benefit
et: Protsentuaalse sooduse eelis

en: Percentage discount benefits
et: Protsentuaalsed soodustuste eelised

en: Percentage discount benefits require a value
et: Protsentuaalsete allahindluste soodused vajavad väärtust

en: Percentage discount cannot be greater than 100
et: Protsendisoodustus ei tohi olla suurem kui 100

en: Percentage surcharge
et: Lisatasu protsent

en: Permalink
et: Püsilink

en: Permission denied!
et: Juurdepääs keelatud!

en: Phone
et: Telefon

en: Phone number
et: Telefoninumber

en: Place order
et: Vormista tellimus

en: Placed after {start_date}
et: Määratud pärast {start_date}

en: Placed before {end_date}
et: Määratud enne {end_date}

en: Placed between {start_date} and {end_date}
et: Määratud {start_date} ja {end_date} vahele

en: Please choose a product type
et: Palun valige tootetüüp

en: Please choose a shipping address
et: Palun vali tarne aadress

en: Please choose a shipping method
et: Palun vali tarnemeetod

en: Please choose a valid amount
et: Palun valige kehtiv kogus

en: Please confirm your password to delete your profile.
et: Palun kinnitage oma parool, et konto kustutada.

en: Please either choose a range, type and value OR select a custom condition
et: Kas teed valiku vahemikust, tüübist või väärtusest VÕI märgi valikuline tingimus

en: Please either choose a range, type and value OR select a custom incentive
et: Kas teed valiku vahemikust, tüübist või väärtusest VÕI märgi valikuline stiimul

en: Please either sign in or enter your email address
et: Palun logi sisse või sisesta oma e-maili aadress

en: Please enter a 3 or 4 digit number
et: Palun sisestage 3 või 4 kohaline number

en: Please enter a correct username and password. Note that both fields may be case-sensitive.
et: Palun sisestage õige kasutajatunnus ja parool. Mõlemad väljad võivad olla tõstetundlikud.

en: Please enter a valid credit card number.
et: Palun sisesta kehtiv krediitkaardi number.

en: Please enter a voucher code
et: Palun sisesta vautšeri kood

en: Please enter an email address
et: Palun sisestage e-posti aadress

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
et: Sisestage uus parool topelt, et saaksime kindlad olla, et kirjutasite selle õigesti.

en: Please go to the following page and choose a new password:
et: Valige omale uus parool järgmisel lehel:

en: Please login to add products to a wish list.
et: Palun logige sisse, et lisada tooted soovinimekirja.

en: Please make a note of this reference or print this page and quote it in any communication with us regarding your order.
et: Palun märkige see viide endale üles või printige välja ja tsiteerige seda viidet igas vestluses meiega seoses selle tellimusega.

en: Please make sure all Product Attributes are assigned to another Attribute Option Group before deletion.
et: Palun veenduge, et kõik Toote Omadused on määratud teisele Omaduste Valikute Grupile enne kustutamist.

en: Please make sure all products are assigned to another type before deletion.
et: Palun veenduge, et kõik tooted on teistele tüüpidele määratud ennem kustutamist.

en: Please make sure option is not assigned to Products or Product Classes before deletion.
et: Palun veenduge, et valik ei oleks Toote või Toote Klassiga seotud enne kustutamist.

en: Please save the product before trying to add variants.
et: Palun salvestage toode ennem uute variantide loomist.

en: Please select a valid product
et: Palun vali lubatud toode

en: Popup closing...
et: Hüpikaken sulgub...

en: Post order actions
et: Postita tellimuse valikud

en: Post/Zip-code
et: Postiindeks

en: Preview
et: Eelvaade

en: Preview email
et: E-kirja eelvaade

en: Preview order
et: Tellimuse eelvaade

en: Price
et: Hind

en: Price (excl. tax)
et: Hind (km-ta)

en: Price (inc. tax)
et: Hind (km-ga)

en: Price (incl. tax)
et: Hind (km-ga)

en: Price before discounts (excl. tax)
et: Hind enne allahindluseid (km-ta)

en: Price before discounts (inc. tax)
et: Hind enne allahindluseid (km-ga)

en: Price excl tax (before discounts)
et: Hind ilma km-ta (enne soodustusi)

en: Price excl. Tax
et: Hind käibemaksuta

en: Price high to low
et: Hind kahanevalt

en: Price inc tax (before discounts)
et: Hind koos km-ga (enne soodustusi)

en: Price incl. Tax
et: Hind käibemaksuga

en: Price low to high
et: Hind kasvavalt

en: Price per item
et: Hind toote kohta

en: Price per order
et: Hind tellimuse kohta

en: Price range
et: Hinnavahemik

en: Primary product
et: Põhitoode

en: Print this page
et: Prindi see leht

en: Priority
et: Prioriteet

en: Private - Only the owner can see the wish list
et: Privaatne- ainult omanik näeb soovinimekirja

en: Proceed to checkout
et: Kassasse

en: Product
et: Toode

en: Product '%(name)s', quantity '%(qty)s'
et: Toote '%(name)s' kogus '%(qty)s'

en: Product Alerts
et: Tooteteavitused

en: Product Class details
et: Tooteklassi detailid

en: Product Description
et: Toote kirjeldus

en: Product ID
et: Toote ID

en: Product Information
et: Tooteinfo

en: Product Options
et: Toote valikud

en: Product SKUs or UPCs
et: Toote SKUd või UPCd

en: Product Type
et: Toote tüüp

en: Product Type:
et: Toote Tüüp:

en: Product Types
et: Tootetüübid

en: Product Views
et: Toote vaated

en: Product alert
et: Tooteteavitus

en: Product alert #%(id)s
et: Tooteteavitus#%(id)s

en: Product alert deleted
et: Tooteteavitus kustutatud

en: Product alert saved
et: Tooteteavitus salvestatud

en: Product alerts
et: Tooteteavitused

en: Product analytics
et: Toote analüütika

en: Product attribute
et: Toote tunnus

en: Product attribute value
et: Toote tunnuse väärtus

en: Product attribute values
et: Toote tunnuste väärtused

en: Product attributes
et: Toote tunnused

en: Product categories
et: Tootekategooriad

en: Product category
et: Tootekategooria

en: Product class
et: Toote tüüp

en: Product classes
et: Tooteklassid

en: Product details
et: Toote detailid

en: Product image
et: Tootepilt

en: Product images
et: Tootepildid

en: Product name
et: Toote nimi

en: Product name matches "{product_name}"
et: Toote nimele vastab "{product_name}"

en: Product options
et: Toote valikud

en: Product recomendations
et: Tootesoovitused

en: Product recommendation
et: Tootesoovitus

en: Product record
et: Toote salvestis

en: Product records
et: Toodete salvestised

en: Product review
et: Tootearvustus

[ctx: Product review title]
en: Title
et: Pealkiri

en: Product reviews
et: Tootearvustused

en: Product search results
et: Tooteotsingu tulemused

en: Product structure
et: Toote struktuur

en: Product title
et: Tootenimetus

[ctx: Product title]
en: Title
et: Pealkiri

en: Product type
et: Toote tüüp

en: Product type created successfully
et: Tootetüüp edukalt loodud

en: Product type deleted successfully
et: Tootetüüp kustutatud

en: Product type updated successfully
et: Tootetüüp edukalt uuendatud

en: Product types
et: Tootetüübid

en: Product views
et: Toote vaated

en: Product:
et: Toode:

en: Products
et: Tooted

en: Products in Range
et: Tooted vahemikus

en: Products in range
et: Tooted vahemikus

en: Products in range '%(name)s'
et: Tooted vahemikus '%(name)s'

en: Products viewed
et: Vaadatud toodete arv

en: Products you recently viewed
et: Teie hiljuti vaadatud tooted

en: Profile
et: Profiil

en: Profile updated
et: Profiil uuendatud

en: Public - Everybody can see the wish list
et: Avalik- kõik näevad soovinimekirja

en: Public ranges have a customer-facing page
et: Avalikud vahemikud sisaldavad kliendipoolset lehekülge

en: Purchases
et: Ostud

en: Qty
et: Kogus

en: Quantities updated.
et: Koguseid uuendati.

en: Quantity
et: Kogus

en: Range
et: Vahemik

en: Range Product Uploaded File
et: Tootevahemiku üleslaaditud fail

en: Range Product Uploaded Files
et: Tootevahemiku üleslaaditud failid

en: Range deleted
et: Vahemik kustutatud

en: Ranges
et: Vahemikud

en: Ranges dashboard
et: Vahemike töölaud

en: Ranking
et: Järjestus

en: Rating
et: Hinnang

en: Recency
et: Hiljutisus

en: Recent orders
et: Hiljutised tellimused

en: Recommended items
et: Soovitatud tooted

en: Recommended product
et: Soovitatud toode

en: Recommended products
et: Soovitatud tooted

en: Record for '%s'
et: '%s' salvestis

en: Reference
et: Viide

en: Refine by
et: Rafineeri

en: Refine your search
et: Täpsusta oma otsingut

en: Register
et: Registreeru

en: Registering...
et: Registreerin...

en: Reinstate offer
et: Taasta pakkumine

en: Reinstating...
et: Taastan...

en: Rejected
et: Tagasi lükatud

en: Relevancy
et: Asjakohasus

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove %s
et: Eemalda %s

en: Remove product
et: Eemalda toode

en: Remove selected products
et: Eemalda valitud tooted

en: Removed %d product from range | Removed %d products from range
et[0]: %d Toode eemaldatud vahemikust
et[1]: %d toodet eemaldatud vahemikust

en: Removing...
et: Eemaldan...

en: Report Type
et: Raporti tüüp

en: Reporting Dashboard
et: Raportide Töölaud

en: Reporting dashboard
et: Raportide töölaud

en: Reports
et: Raportid

en: Reports dashboard
et: Raportite töölaud

en: Required
et: Kohustuslik

en: Requires moderation
et: Vajab ülevaatamist

en: Requires shipping
et: Tarne vajalik

en: Requires shipping?
et: Vajab tarnet?

en: Reset
et: Lähtesta

en: Resetting your password at %(site_name)s.
et: Parooli taastamine saidil %(site_name)s.

en: Restrictions
et: Piirangud

en: Return to notifications inbox
et: Tagasi teavituste postkasti

en: Return to previous page
et: Tagasi eelmisele lehele

en: Return to ranges homepage
et: Mine tagasi vahemike kodulehele

en: Return to site
et: Naase lehele

en: Review
et: Arvustus

en: Review #%(review.id)s
et: Arvusta #%(review.id)s

en: Review #%(review_id)s
et: Arvusta #%(review_id)s

en: Review Search
et: Arvustuste otsing

en: Review information
et: Arvustuse informatsioon

[ctx: Review title]
en: Title
et: Pealkiri

en: Reviews
et: Arvustused

en: Reviews dashboard
et: Arvustuste töölaud

en: Reviews written
et: Kirjutatud arvustusi

en: Rich Text
et: Vormindatud tekst

en: Richtext
et: Vormindatud tekst

en: Running...
et: Töötab...

en: SMS Template
et: SMS mall

en: SMS template
et: SMS mall

en: Save
et: Salvesta

en: Save and add another variant
et: Salvesta ja lisa veel üks variant

en: Save and continue editing
et: Salvesta ja jätka muutmist

en: Save and edit products
et: Salvesta ja muuda tooteid

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Save for Later
et: Salvesta hilisemaks

en: Save for later
et: Salvesta hilisemaks

en: Save note
et: Salvesta märge

en: Save review
et: Salvesta arvustus

en: Save this offer
et: Salvesta see pakkumine

en: Saved - for items to be purchased later
et: Salvestatud - tulevaseks ostuks

en: Saving...
et: Salvestan...

en: Score
et: Tulemus

en: Search
et: Otsi

en: Search Products
et: Otsi Tooteid

en: Search product alerts
et: Oti tooteteavitusi

en: Search term
et: Otsingusõna

en: Search text - used only for searching addresses
et: Otsi teksti - ainult aadressiotsinguks

en: Searching...
et: Otsin...

en: Second line of address
et: Teine aadressirida

en: Sections
et: Muuda allüksust

en: See all reviews
et: Vaata kõiki arvustusi

en: Select an option group
et: Tee valik

en: Select an option group if using type "Option" or "Multi Option"
et: Vali valikute grupp, kui kasutad tüüpi "Valik" või Mitme Valikuline"

en: Select option
et: Vali valik

en: Send notification to
et: Saada teavitus

en: Send password reset email
et: Saada e-kiri parooli lähtestamiseks

en: Send preview email
et: Saada eelvaate e-kiri

en: Send reset email
et: Saada taastamise e-mail

en: Sender
et: Saatja

en: Sending...
et: Saadan...

en: Session offer - temporary offer, available for a user for the duration of their session
et: Seansi pakkumine - ajutine pakkumine, mis on kasutajale saadaval kogu seansi vältel

en: Set as default billing address
et: Määra vaikimis arveldamise aadressiks

en: Set as default shipping address
et: Määra vaikimis tarneaadressiks

en: Set this to prevent the discount consuming all items within the range that are in the basket.
et: Valige see, et allahindlus ei laieneks kõikidele ostukorvi kuuluvatele toodetele.

en: Shared - Only the owner and people with access to the obfuscated link can see the wish list
et: Jagatud - ainult omanik ja ligipääsuga inimesed näevad soovinimekirja

en: Ship to this address
et: Tarni sellele aadressile

en: Ship to your default shipping address
et: Tarni vaikimisi aadressile

en: Shiping (inc. tax)
et: Tarne (km-ga)

en: Shipping
et: Tarne

en: Shipping (excl. tax)
et: Tarne (km-ta)

en: Shipping Address
et: Tarneaadress

en: Shipping Event
et: Tarne sündmus

en: Shipping Event Quantities
et: Tarne sündmuse hulgad

en: Shipping Event Quantity
et: Tarne sündmuse hulk

en: Shipping Event Type
et: Tarne sündmuse tüüp

en: Shipping Event Types
et: Tarne sündmuse tüübid

en: Shipping Events
et: Tarne sündmused

en: Shipping Method
et: Tarnemeetod

en: Shipping Methods
et: Tarnemeetodid

en: Shipping Notes
et: Tarne märkmed

en: Shipping absolute discount benefit
et: Tarnimise absoluutne sooduse eelis

en: Shipping absolute discount benefits
et: Tarnimise absoluutne sooduse eelised

en: Shipping address
et: Tarneaadress

en: Shipping address:
et: Tarneaadress:

en: Shipping addresses
et: Tarneaadressid

en: Shipping charge
et: Tarne tasu

en: Shipping charge (after discounts)
et: Tarne tasu (pärast sooduseid)

en: Shipping charge (before discounts)
et: Tarne tasu (enne sooduseid)

en: Shipping charge (excl. tax)
et: Tarne maksumus (km-ta)

en: Shipping charge (inc. tax)
et: Tarne maksumus (km-ga)

en: Shipping dashboard
et: Tarnete töölaud

en: Shipping details
et: Tarne detailid

en: Shipping discounts don't require a 'max affected items' attribute
et: Saatmise allahindlused ei vaja 'maksimum mõjutatud valikud' atribuute

en: Shipping event created
et: Tarne loodud

en: Shipping events
et: Tarne sündmused

en: Shipping is unavailable for your chosen address - please choose another
et: Valitud aadressile kohaletoimetamist ei toimu - palun valige muu aadress

en: Shipping method
et: Tarnemeetod

en: Shipping methods
et: Tarnemeetodid

en: Shipping percentage discount benefit
et: Protsentuaalne tarnimise allahindluse eelis

en: Shipping percentage discount benefits
et: Protsentuaalne tarnimise allahindluse eelised

en: Shipping status
et: Tarne staatus

en: Shipping total
et: Tarne kokku

en: Shipping total (after discounts)
et: Tarne kogusumma (pärast allahindluseid)

en: Shipping total (before discounts)
et: Tarne kogusumma (enne allahindluseid)

en: Shipping total (excl. discounts)
et: Tarne kogusumma (ilma allahindlusteta)

en: Shipping total (inc. discounts)
et: Tarne kogusumma (koos allahindlustega)

en: Shipping:
et: Tarne:

en: Show results for
et: Näita tulemusi

en: Show this category in search results and catalogue listings.
et: Näita seda kategooriat otsingutulemustes ja kataloogide nimekirjas

en: Show this product in search results and catalogue listings.
et: Näita seda toodet otsingutulemustes ja kataloogide nimekirjas

en: Site
et: Leht

en: Site offer - available to all users
et: Lehe pakkumine- saadaval kõikidele kasutajatele

en: Size
et: Suurus

en: Slug
et: veebiaadressi osa

en: Sorry!
et: Vabandame!

en: Sort by
et: Sorteeri

en: Source
et: Allikas

en: Source Type
et: Allika tüüp

en: Source Types
et: Allika tüübid

en: Sources
et: Allikad

en: Specified page already exists!
et: Määratletud lehekülg juba eksisteerib

en: Spend %(value)s more from %(range)s
et: Kasuta %(value)s veel vahemikust %(range)s

en: Staff
et: Personal

en: Staff status
et: Personali staatus

en: Stand-alone and parent products must have at least one category
et: Iseseisval ja vanem-tootel peab olema vähemalt üks katekooria

en: Stand-alone product
et: Üksiktoode

en: Start
et: Algus

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: Start datetime
et: Stardi kuupäev&kellaaeg

en: State
et: Maakond

en: State/County
et: Maakond

en: Statistics
et: Statistika

en: Stats
et: Statistika

en: Status
et: Staatus

en: Status Changes
et: Staatuse muudatused

en: Status of line #%(line_id)d changed from '%(old_status)s' to '%(new_status)s'
et: rea #%(line_id)d staatus '%(old_status)s' muudeti: '%(new_status)s'

en: Steps
et: Sammud

en: Stock Record
et: Laoseis

en: Stock alert
et: Laoseisu teavitus

en: Stock alert requests
et: Varu teavituste päringud

en: Stock alerts
et: Laoseisu teavitused

en: Stock and pricing
et: Laoseis ja hinnastamine

en: Stock record
et: Inventuuri logi

en: Stock records
et: Laoseisud

en: Subject
et: Teema

en: Submitted - has been ordered at the checkout
et: Esitatud - tellitud läbi ostuprotsessi

en: Submitted baskets
et: Esitatud ostukorvid

en: Submitting...
et: Esitamine...

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Superuser
et: Superkasutaja

en: Supplier
et: Tarnija

en: Supplier SKU
et: Hankija SKU

en: Surcharge
et: Lisatasu

en: Surcharge (excl. tax)
et: Lisatasu (km-ta)

en: Surcharge (inc. tax)
et: Lisatasu (km-ga)

en: Surcharge code
et: Lisatasu kood

en: Surcharges
et: Lisatasud

en: Suspend offer
et: Tühista pakkumine

en: Suspending...
et: Tühistan...

en: Tax
et: Käibemaks

en: Taxes will be added during checkout.
et: Maksud arvestatakse kassas.

en: Tell us anything we should know when delivering your order.
et: Lisainfo, mida peaksime tarnimisel arvesse võtma.

en: Text
et: Tekst

en: Thank you for registering.
et: Täname registreerumast.

en: Thank you for reviewing this product
et: Tänan, et arvustasite seda toodet

en: Thanks for registering!
et: Täname registreerumast!

en: Thanks for using our site!
et: Täname meid kasutamast!

en: Thanks for voting!
et: Täname, et hääletasite!

en: The %(name)s team
et: %(name)s meeskond

en: The '%(code)s' voucher has expired
et: Vautšer '%(code)s' on aegunud

en: The '%(code)s' voucher is not active
et: Vautšer '%(code)s' ei ole aktiivne

en: The URL "%s" does not exist
et: URL "%s" ei eksisteeri

en: The ancestors of this category are public
et: Selle kategooria esivanemad on avalikud

en: The code '%s' is already in use
et: Kood '%s' on juba kasutuses

en: The end date must be after the start date
et: Lõppkuupäev peab olema pärast alguskuupäeva

en: The entered password is not valid!
et: Sisestatud parool ei olnud õige!

en: The entered quantity for line #%(line_id)s should not be higher than %(quantity)s
et: Sisestatud kogus reale #%(line_id)s ei tohiks olla kõrgem kui %(quantity)s

en: The entered quantity for line #%s is not valid
et: Sisestatud kogus reale #%s on vigane

en: The event type '%s' is not valid
et: Sündmuse tüüp '%s' ei kehti

en: The expiration date you entered is in the past.
et: Sisestatud aegumise kuupäev on minevikus

en: The full name of the user (if they have one)
et: Kasutaja täisnimi (kui see on määratud)

en: The given page number was invalid.
et: Leheküljenumber ei olnud korrektne.

en: The highest priority offers are applied first
et: Kõrgeima prioriteediga pakkumised rakendadakse esimesena

en: The name '%s' is already in use
et: Nimi '%s' on juba kasutuses

en: The name of the site (eg example.com)
et: Lehekülje nimi (Nt. näide.ee)

en: The new status '%s' is not valid
et: Uus staatus '%s' ei ole õige

en: The new status '%s' is not valid for this order
et: Uus staatus '%s' ei ole sellele tellimusele õige

en: The number of times a single user can use this offer
et: Mitu korda üks kasutaja saab seda pakkumist kasutada

en: The number of times this offer can be applied to a basket (and order)
et: Mitu korda saab seda pakkumist ostukorvi lisada (ja tellida)

en: The number of times this offer can be used before it is unavailable
et: Kordade arv, kuni see pakkumine kaotab kehtivuse

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a new password reset.
et: Parooli lähtestamise link oli kehtetu, tõenäoliselt seetõttu, et seda on juba kasutatud. Palun taotlege uue parooli lähtestamist.

en: The postcode '%(postcode)s' is not valid for %(country)s
et: Postiindeks '%(postcode)s' ei ole %(country)s riigis valiidne

en: The price of '%(product)s' has decreased from %(old_price)s to %(new_price)s since you added it to your basket
et: Toodete '%(product)s' hind langes ostukorvis oleku ajal %(old_price)s'lt %(new_price)s'le

en: The price of '%(product)s' has increased from %(old_price)s to %(new_price)s since you added it to your basket
et: Toodete '%(product)s' hind tõusis ostukorvis oleku ajal %(old_price)s'lt %(new_price)s'le

en: The products that meet the condition are sold for %(amount)s
et: Tooted, mis vastavad tingimustele, müüakse %(amount)s

en: The products with SKUs or UPCs matching %s are already in this range
et: Tooted mille SKUd või UPCd kattuvad %s on juba selles vahemikus

en: The report is inclusive of this date
et: Raport sisaldab seda kuupäeva

en: The requested product no longer exists
et: Nõutud toodet ei ole enam

en: The selected quantity for line #%(line_id)s is too large
et: Valitud kogus reale #%(line_id)s on liiga suur

en: The specified parent product is a child product.
et: Antud ülemtoode on ise alamtoode.

en: The start date must be before the end date
et: Alguskuupäev peab olema enne lõpukuupäeva

en: The starting date you entered is in the future.
et: Sisestatud alguskuupäev on tulevikus

en: The submitted form was not valid, please correct the errors and resubmit
et: Edastatud vorm ei ei olnud korrekte, palun paranda vead ja proovi uuesti.

en: The team
et: Meeskond

en: The two password fields didn't match.
et: Kahe parooli välja sisu ei kattu

en: The user's email address
et: Kasutaja e-posti aadress

en: There are more than one product with SKU %s
et: Rohkem kui ühel tootel on SKU %s

en: There are no addresses in your address book.
et: Aadressiraamatus pole ühtegi aadressi

en: There are no categories.
et: Kategooriad puuduvad.

en: There are no defined emails to edit.
et: E-maile pole valitud, mida muuta.

en: There are no notifications to display.
et: Teavitusi ei ole.

en: There are no product types.
et: Tootetüüpe pole

en: There are no site offers at the moment.
et: Hetkel puuduvad saidi pakkumised.

en: There is already an active stock alert for %s
et: %s aktiivne varu teavitus juba eksisteerib

en: There is already an order with number %s
et: Tellimus numbriga %s juba eksisteerib

en: These are products that are recommended to accompany the main product.
et: Neid tooteid soovitatakse koos põhitootega.

en: These fields are rendered using Django's template system.
et: Neid välju kuvatakse Django mallisüsteemi abil.

en: These will be applied once your order is placed.
et: Need rakendatakse tellimuse esitamisel

en: Third line of address
et: Kolmas aadressirida

en: This address is already in your address book
et: See aadress on juba teie aadressiraamatus

en: This could be the dispatch reference, or a tracking number
et: See võib olla kas saatmiseviide või jälgmisnumber

en: This customer has not placed any orders yet.
et: See klient ei ole veel ühtegi tellimust esitanud.

en: This customer has not saved any addresses.
et: See klient ei ole ühtegi aadressi salvestanud.

en: This customer has not written any reviews yet.
et: See klient ei ole veel ühtegi arvustust kirjutanud.

en: This field is invalid as its value is forbidden
et: See väli ei sobi kuna selle väärtus on keelatud

en: This field is required
et: See väli on kohustuslik

en: This flag indicates if this product can be used in an offer or not
et: See muutuja näitab, kas toodet saab kasutada sooduskampaanias või mitte

en: This is displayed on the offer browsing page
et: See kuvatakse pakkumiste lehel

en: This is displayed within the customer's basket
et: See kuvatakse kliendi ostukorvis

en: This is likely because this product still has stock records.
et: Tõenäoliselt on põhjus selles, et tootel on endiselt kehtiv laoseis.

en: This is not a valid international phone format.
et: See ei ole õige formaat rahvusvahelisele telefoninumbrile

en: This is not a valid local or international phone format.
et: See ei ole korrektne kohalik ega rahvusvaheline telefoninumber.

en: This is not a valid local phone format for %s.
et: See ei ole korrektne %s numbriformaat.

en: This is the 3 or 4 digit security number on the back of your bankcard
et: See on pangakaardi taga asuv 3 või 4 kohaline turvanumber

en: This is the item number that the partner uses within their system
et: See on üksuse number, mida partner kasutab oma süsteemis

en: This is used within forms to identify this source type
et: Seda kasutatakse vormides, et tuvastata allika tüüp

en: This order can't have its status changed.
et: Selle tellimuse staatust ei saa muuta.

en: This page is only available to users who aren't logged in.
et: See leht on saadaval kasutajatele, kes ei ole sisse loginud.

en: This page needs implementing within your project.  You may want to use one of Oscar's payment gateway libraries:
et: See leht vajab implementeerimist Teie projektis.

en: This product cannot be added to the basket as its currency isn't the same as other products in your basket
et: Seda toodet ei saa ostukorvi lisada, kuna seal on muus valuutas tooteid juba ees

en: This product cannot be added to the basket because a price could not be determined for it.
et: Seda toodet ei õnnestunud korvi lisada, kuna sellel puudub hind.

en: This product does not have any reviews yet
et: Sellel tootel ei ole veel arvustusi

en: This product does not have any reviews yet -
                                <a href="%(add_review_url)s#addreview">be the first to write one</a>.
et: Sellel tootel ei ole veel arvustusi<a href="%(add_review_url)s#addreview">Lisa esimene tootearvustus</a>

en: This product does not have any reviews yet.
et: Sellel tootel ei ole veel arvustusi.

en: This product does not have any variants.
et: Sellele tootel pole erinevaid variante

en: This range contains all products. To add products manually, please unselect the 'Includes All Products' option on the edit range page.
et: See vahemiks sisaldav kõiki tooteid. Uute toodete manuaalseks lisamiseks, eemalda valik 'Sisaldab Kõiki Tooteid' valik muuda vahemikku lehelt.

en: This review has no votes.
et: Sellele hinnangule pole hääli antud

en: This value must contain only letters, numbers, dots, underscores, dashes, slashes or tildes.
et: Antud väärtus võib sisaldada ainult tähti, numbreid, punkte, alakriipse, sidekriipse, kaldriipse või tildesid.

en: This voucher has already been used
et: Vautšer on juba kasutatud

en: This voucher is not available for this basket
et: See vautšer ei kehti antud korvile

en: This voucher is only available to signed in users
et: Vautšer on saadaval ainult registreeritud kasutajatele

en: This will also delete the following child products:
et: See kustutab ka kõik alamtooted:

en: This will be shown in the checkout and basket once the voucher is entered
et: See kuvatakse kassas ja korvis pärast vautšeri sisestamist

en: Threshold
et: Lävi

en: Time between creation and submission
et: Loomise ja esitamise ajavahemik

en: Time of purchase
et: Ostu aeg

en: Time since creation
et: Loomisest möödunud aeg

en: Times added to basket
et: Ostukorvi lisatud kordade arv

en: Times on orders
et: Ajad tellimustel

en: Title
et: Pealkiri

en: Title A to Z
et: Pealkiri A-Z

en: Title Z to A
et: Pealkiri Z-A

en: To
et: Kellele

en: Total
et: Kokku

en: Total <em>open</em> baskets
et: Kokku <em>pooleli</em> ostukorve

en: Total Customers
et: Kokku Kliente

en: Total Discount
et: Kogu allahindlus

en: Total Orders
et: Kokku tellimusi

en: Total Products
et: Kokku Tooteid

en: Total Spent
et: Kogukulu

en: Total Votes
et: Häälte arv

en: Total cost:
et: Hind kokku:

en: Total customers
et: Kokku kliente

en: Total discount
et: Kogu allahindlus

en: Total inc tax
et: Summa maksudega

en: Total incl. tax
et: Kokku käibemaksuga

en: Total lines
et: Kokku ridu

en: Total orders
et: Kokku tellimusi

en: Total products
et: Kokku tooteid

en: Total revenue
et: Kokku käivet

en: Total spent
et: Kogukulu

en: Total value
et: Koguväärtus

en: Total:
et: Kokku:

en: Totals
et: Kogusumma

en: Track stock levels?
et: Jälgi laoseisu?

en: Track stock?
et: Jälgi laoseisu?

en: Tracking your order
et: Jälgi enda tellimust

en: Transaction
et: Ülekanne

en: Transactions
et: Ülekanded

[ctx: Treatment Pronouns for the customer]
en: Title
et: Tiitel

en: True / False
et: Õige / Väär

en: True,False
et: Tõene,Väär

en: Type
et: Tüüp

en: UPC
et: Toote kood

en: URL
et: Aadress

en: URL redirect (optional)
et: URL suunamine (valikuline)

en: Unable to change order status as the requested new status is not valid
et: Võimatu muuta tellimuse staatust, kuna sisestatud uus staatus on vigane

en: Unable to change order status due to payment error: %s
et: Võimatu tellimuse staatust muuta makse vea: %s tõttu

en: Unable to create payment event due to payment error: %s
et: Võimatu luu makset vea %s tõttu

en: Unable to create payment event: %s
et: Võimatu luua makset: %s

en: Unable to create shipping event due to payment error: %s
et: Võimatu luua tarnet vea %s tõttu

en: Unable to create shipping event: %s
et: Võimatu luua tarnet: %s

en: Unable to delete '%s'
et: '%s' ei olnud võimalik kustutada

en: Unavailable
et: Mitte saadaval

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Unit Price (excl. tax)
et: Ühiku hind (km-ta)

en: Unit Price (inc. tax)
et: Ühiku hind (km-ga)

en: Universal Product Code (UPC) is an identifier for a product which is not specific to a particular  supplier. Eg an ISBN for a book.
et: Universaalne Toote Kood (UTK) on toote identifikaator, mis ei ole mingi kindla tootegrupi või tarnija spetsiifiline. Näiteks nagu ISBN kood raamatu puhul.

en: Unknown products
et: Tundmatud tooted

en: Unlink user
et: Ühenda lahti kasutaja

en: Unlinking...
et: Ühendan lahti...

en: Unrecognized image type!
et: Tundmatu pilditüüp!

en: Up
et: Üles

en: Update
et: Uuenda

en: Update Attribute Option Group '%s'
et: Uuenda Omaduste Valiku Gruppi '%s'

en: Update Option '%s'
et: Uuenda valikut '%s'

en: Update address
et: Uuenda aadressi

en: Update alert #%(id)s
et: Uuenda teavitust #%(id)s

en: Update category '%s'
et: Uuenda kategooriat '%s'

en: Update details
et: Uuenda detaile

en: Update product type '%s'
et: Uuenda tootetüüpi '%s'

en: Update quantities
et: Uuenda koguseid

en: Update review
et: Uuenda hinnangut

en: Update status of selected reviews
et: Uuenda valitud arvamuste staatust

en: Update voucher set
et: Uuenda vautšeri komplekti

en: Updating...
et: Värskendab...

en: Upload Image
et: Lae pilt üles

en: Upload history
et: Üleslaadimiste ajalugu

en: Upload, change or remove images
et: Lae üles, muuda või eemalda pilte

en: Uploaded By
et: Üleslaadija

en: Upper Limit
et: Ülemine piir

en: Upselling
et: Kallimalt müüma

en: Usage
et: Kasutus

en: Used in an order
et: Kasutatud tellimuses

en: Used voucher code "{voucher_code}"
et: Kasutatud vautšeri kood "{voucher_code}"

en: User
et: Kasutaja

en: User '%(name)s' is already linked to '%(partner_name)s'
et: Kasutaja '%(name)s' on juba ühendatud '%(partner_name)s' külge

en: User '%(name)s' is not linked to '%(partner_name)s'
et: Kasutaja '%(name)s' ei ole ühendatud '%(partner_name)s' külge

en: User '%(name)s' was linked to '%(partner_name)s'
et: Kasutaja '%(name)s' ühendati '%(partner_name)s' külge

en: User '%s' was created successfully.
et: Kasutaja '%s' edukalt loodud

en: User '%s' was updated successfully.
et: Kasutaja '%s' edukalt uuendatud.

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: User address
et: Kasutaja aadress

en: User addresses
et: Kasutaja aadressid

en: User analytics
et: Kasutaja analüütika

en: User offer - available to certain types of user
et: Kasutaja pakkumine - saadaval teatud tüüpi kasutajatele

en: User product view
et: Kasutaja toote vaatamine

en: User product views
et: Kasutaja toodete vaatamised

en: User record
et: Kasutaja kirje

en: User records
et: Kasutaja kirjed

en: User related
et: Kasutajaga seotu

en: User role
et: Kasutaja roll

en: User search queries
et: Kasutaja otsingud

en: User search query
et: Kasutaja otsingutermin

[ctx: User's name]
en: Name
et: Nimi

en: Users
et: Kasutajad

en: Users dashboard
et: Kasutajate töölaud

en: Users' status successfully changed
et: Kasutajate staatused edukalt muudetud

en: Uses
et: Kasutuskorrad

en: Valid from
et: Kehtiv alates

en: Valid to
et: Kehtiv kuni

en: Value
et: Hind

en: Value condition
et: Väärtuse tingimus

en: Value conditions
et: Väärtuse tingimused

en: Value multi option
et: Mitme Valiku väärtus

en: Value option
et: Väärtuse valik

en: Variants
et: Variandid

en: Variants:
et: Variandid:

en: View
et: Vaade

en: View Stock Alerts
et: Vaata Laoseisu Hoiatusi

en: View a preview of this email using order:
et: Vaadake e-maili eelvaadet:

en: View basket
et: Vaata ostukorvi

en: View it on the site
et: Vaata lehel

en: View on site
et: Vaata lehel

en: View order status
et: Kuva tellimuse staatust

en: View preview
et: Vaata eelvaadet

en: View product
et: Vaata toodet

en: Views
et: Vaated

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Vote
et: Hääl

en: Votes
et: Hääled

en: Voucher
et: Vautšer

en: Voucher '%(code)s' added to basket
et: Vautšer '%(code)s' lisati ostukorvi

en: Voucher '%s' removed from basket
et: Vautšer '%s' eemaldati ostukorvist

en: Voucher Application
et: Vautšeri rakendamine

en: Voucher Applications
et: Vautšeri rakendamised

en: Voucher ID
et: Vautšeri ID

en: Voucher Sets
et: Vautšerite komplektid

en: Voucher code
et: Kinkekaardi kood

en: Voucher created
et: Vautšer loodud

en: Voucher deleted
et: Vautšer kustutatud

en: Voucher details
et: Vautšeri detailid

en: Voucher offer - only available after entering the appropriate voucher code
et: Vautšeri pakkumine - saadaval ainult pärast vastava vautšeri koodi sisestamist

en: Voucher performance
et: Vautšeri tootlus

en: Voucher set
et: Vautšeri komplekt

en: Voucher set created
et: Vautšerite komplekt loodud

en: Voucher sets
et: Vautšerite komplektid

en: Voucher updated
et: Vautšer uuendatud

en: Voucher/promo code
et: Vautšeri/promo kood

en: VoucherSet
et: Vautšeri komplekt

en: VoucherSets
et: Vautšerite komplektid

en: Vouchers
et: Vautšer

en: Vouchers dashboard
et: Vautšerite töölaud

en: Warning
et: Hoiatus

en: We are pleased to confirm your order %(order_number)s has been received and
            will be processed shortly.
et: Teie tellimus %(order_number)s on kinnitatud ja võetakse tööse.

en: We do not ship to this country
et: Sellesse riiki tarneid ei tehta

en: We have merged a basket from a previous session. Its contents might have changed.
et: Mestisime ostukorvi eelmisest sessioonist. Ostukorvi sisu võib olla muutunud.

en: We're sorry but the page you are looking for can't be found.
et: Vabandame, lehte ei leitud.

en: We're sorry but you are not permitted to access this page.
et: Kahjuks ei ole Teil selle lehe juurdepääsu õiguseid.

en: Weight Band
et: Kaaluvahemik

en: Weight Bands
et: Kaaluvahemikud

en: Weight band updated
et: Kaaluvahemik uuendatud

en: Weight bands
et: Kaaluvahemikud

en: Weight range (kg)
et: Kaaluvahemik (kg)

en: Weight-based Shipping Method
et: Kaalupõhine tarnemeetod

en: Weight-based Shipping Methods
et: Kaalupõhised tarnemeetodid

en: Welcome
et: Tere tulemast

en: Welcome back
et: Tere tulemast tagasi

en: What should your new wish list be called?
et: Mis võiks olla teie soovinimekirja pealkiri?

en: What you need to do
et: Mida peate tegema

en: When an offer has given more discount to orders than this threshold, then the offer becomes unavailable
et: Kui pakkumine on tellimustele andnud rohkem allahindluse kui see lävi, siis pakkumine pole saadaval

en: Where should we ship to?
et: Kuhu me tarnima peaks?

en: Which products get a discount?
et: Missugused tooted saavad allahindluse?

en: Who are you?
et: Kes sa oled?

en: Wish List
et: Soovinimekiri

en: Wish Lists
et: Soovinimekirjad

en: Wish list '%(name)s' already containing '%(title)s'
et: Soovinimekiri '%(name)s' juba sisaldab '%(title)s'

en: Wish list line
et: Soovinimekirja rida

en: Wish list settings
et: Soovinimekirja sätted

en: Wishlists
et: Soovinimekirjad

en: With selected customers:
et: Valitud klientidega:

en: With selected items:
et: Valitud asjadega:

en: With selected lines
et: Valitud ridadega

en: Write a review
et: Kirjuta arvustus

en: Yes
et: Jah

en: Yes!
et: Jah!

en: Yes,No
et: Jah,Ei

en: You already have an active alert for this product
et: Sul juba on sellele tootele aktiivne teavitus

en: You are editing:
et: Olete muutmas:

en: You can get an email alert when this product is back in stock.
et: Te saate tellida e-maili teavitamaks kui toode on taas saadaval.

en: You can only assign child products to parent products.
et: Vaid ülemtoodetele saab lisada alamtooteid.

en: You can only vote once on a review
et: Ühe arvustust saab hinnata 1 korra

en: You can paste in a selection of SKUs or UPCs
et: Võite siia kleepida SKUd või UPCd

en: You can track the status of your order
et: Saate oma tellimuse staatust jälgida

en: You can use the following variables:
et: Võite kasutada järgnevaid muutujaid:

en: You can view the status of this order at the below URL:
    %(status_url)s
et: Saate tellimuse staatust jälgida järgneva URLi pealt:
    %(status_url)s

en: You can view the status of this order by clicking <a href="%(status_url)s" title="order status">here</a>
et: Saate tellimuse staatust jälgida klikates <a href="%(status_url)s" title="order status">siia</a>

en: You can't leave a review for this product.
et: Seda toodet ei saa arvustada.

en: You can't save an item for later if you're not logged in!
et: Toote salvestamine hilisemaks ei ole võimalik sisse logimata!

en: You cannot modify a %s basket
et: Ei saa muuta %s ostukorvi

en: You cannot vote on your own reviews
et: Oma arvustuste hääletamine ei ole lubatud

en: You could be missing out on offers!
et: Te võite pakkumistest ilma jääda!

en: You do not have access to this report
et: Sul puudub ligipääs sellele raportile

en: You do not have any active alerts for out-of-stock products.
et: Teil pole ühtegi aktiivset teavitust toodetele mida pole laos

en: You don't have any wish lists yet.
et: Sul ei ole veel ühtegi soovinimekirja.

en: You have already added the '%(code)s' voucher to your basket
et: Vautšer '%(code)s' on juba ostukorvi lisatud

en: You have already reviewed this product!
et: Te olete seda toodet juba arvustanud

en: You have already used this voucher in a previous order
et: Sa oled selle vautšeri juba eelmise tellimusega ära kasutanud

en: You have an active stock alert for this product.
et: Teil on sellele tootele aktiivne saadavuse teavitus.

en: You haven't placed any orders.
et: Te pole ühtegi tellimust esitanud.

en: You must select some lines to act on
et: Vali read mida muuta

en: You must submit either a list of SKU/UPCs or a file
et: Peate lisama kas nimekirja SKU/UPC'dest või faili

en: You need to add some items to your basket to checkout
et: Ostu sooritamiseks on vajalik ostukorvis toodete olemasolu

en: You need to define some shipping methods
et: Peate määratlema mõned tarnemeetodid

en: You need to select some %ss
et: Pead valima mõne %s

en: You're receiving this e-mail because you requested a password reset for your user account at %(name)s.
et: Saite selle kirja kuna soovisite oma %(name)s parooli taastada.

en: You're receiving this e-mail because your password has been changed at %(name)s.
et: Saite selle kirja kuna Teie %(name)s parool muudeti ära.

en: You're receiving this email because your email address has been changed to %(email)s.
et: Saite selle kirja, kuna teie e-posti aadress muudeti %(email)s-ks.

en: You're receiving this email because your email address has been changed to <strong>%(email)s</strong>.
et: Teile on saadetud see e-mail kuna Teie e-maili aadress muudeti: <strong>%(email)s</strong>.

en: Your '%s' wish list has been deleted
et: Teie soovinimekiri '%s' kustutati

en: Your '%s' wishlist has been updated
et: Soovinimekirja '%s' uuendati

en: Your Store Statistics
et: Teie E-poe Statistika

en: Your basket does not qualify for a voucher discount
et: Teie ostukorv ei kvalifitseeru vautžeri soodustuse saamiseks

en: Your basket has got some issues. Please correct any validation errors below.
et: Teie korvis esineb vigu. Palun parandage allolevad veateated.

en: Your basket is empty.
et: Teie ostukorv on tühi

en: Your basket is now empty
et: Teie ostukorv on nüüd tühi

en: Your email address has changed at %(site_name)s.
et: Teie e-posti aadress saidil %(site_name)s on muutunud.

en: Your order contains:
et: Teie tellimus sisaldab:

en: Your password changed at %(site_name)s.
et: Teie parool saidil %(site_name)s on muutunud.

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
et: Teie parool on paigas. Võite nüüd sisse logida.

en: Your previously chosen shipping address is no longer valid.  Please choose another one
et: Teie eelnev kohaletoimetamise aadress ei ole enam saadaval. Palun redigeerige

en: Your previously chosen shipping method is no longer valid.  Please choose another one
et: Teie eelnevalt valitud kohaletoimetamise viis ei ole enam saadaval. Palun valige mõni muu

en: Your product must have a product class.
et: Tootel peab olema tooteklass.

en: Your product must have a title.
et: Tootel peab olema nimetus.

en: Your profile has now been deleted. Thanks for using the site.
et: Teie konto kustutati. Täname kasutamast.

en: Your start date must be before your end date
et: Alguskuupäev peab olema enne lõpukuupäeva

en: Your stock alert cannot be cancelled
et: Laoseisu teavitust ei saa tühistada

en: Your stock alert cannot be confirmed
et: Laoseisu teavitust ei suudetud kinnitada

en: Your stock alert has been cancelled
et: Laoseisu teavitus tühistatud

en: Your stock alert is now active
et: Laoseisu teavitus on nüüd aktiivne

en: Your submitted data was not valid - please correct the errors below
et: Saadetud andmed ei valideerunud - palun kontrollige allolevaid veateateid

en: Your submitted shipping method is not permitted
et: Sinu valitud tarnemeetod ei ole lubatud

en: Your wish list is empty.
et: Sinu soovinimekiri on tühi.

en: Your wishlist has been created
et: Teile loodi soovinimekiri

en: Your wishlist has been created and '%(name)s has been added
et: Teile loodi soovinimekiri sisestustega '%(name)s

en: [Product deleted]
et: [Toode kustutatud]

en: a maximum of %(max)d can be bought
et: Maksimaalne kogus ostmiseks on %(max)d

en: anonymous
et: anonüümne

en: cancel
et: Tühista

en: choose event type
et: vali sündmuse tüüp

en: choose new status
et: Vali uus staatus

en: date joined
et: liitumiskuupäev

en: email address
et: meiliaadress

[ctx: end date]
en: To
et: Kellele

en: next
et: järgmine

en: no stock available
et: Laost puudu

[ctx: noun]
en: Archive
et: Arhiiv

en: or
et: või

en: or send a preview to:
et: või saada eelvaade adressaadile:

en: please check the error messages below and try again
et: kontrollige allolevaid veateateid ja proovige uuesti

en: previous
et: eelmine

en: price:
et: hind:

en: products
et: tooted

en: quantity
et: kogus

en: quantity:
et: kogus:

en: reset
et: lähtesta

en: return to basket
et: tagasi ostukorvi

en: return to range list
et: tagasi vahemike nimistusse

[ctx: start date]
en: From
et: Kellelt

en: thumbnail
et: pisipilt

en: unavailable
et: mitte saadaval

[ctx: verb]
en: Archive
et: Arhiveeri

en: with amount
et: koos kogusega

en: with code '%s'
et: koodiga '%s'

en: with name matching '%s'
et: nimi kattub '%s'

en: with reference
et: koos viitega
